MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n/J : Benešov - 15. srpna 2018   18:00

Benátky n/J
Benátky n/J
17' Jäger  • 93' Jimmy
2:1
(1:0)
Benešov
Benešov
68' Zákostelský
Benátky n/J
Straka – Jäger, Glöckner, Borovička (91. Bohdan), Sudek – Kocourek, Mižič, Procházka (69. Machů), Šimeček, Boček – Košek (75. Jimmy).
Zeman, Mbah, Šimek, Machů, Bohdan, Jimmy, Jíra
Štefan – Machýček, Krejsa
Městský stadion, Benátky nad Jizerou
130 diváků
Benešov
Rotbauer – Vrňák, Zákostelský, Pedro, Vosáhlo – V. Balata (88. Engelmann), Srb (64. Turek), Brokeš, L. Balata – Švantner, Hampl (88. Čapek).
Engelmann, Čapek, Turek, Laštovka, Tetour

Benátečtí díky brance Nigerijce Jimmyho z 93. minuty vítězí nad třetiligovým Benešovem a postupují tak do 2. kola MOL Cupu.
120+1'
120'
Další útočný faul domácího týmu.
120'
Ten znovu rozehráli, nyní drží míč u rohového praporku.
120'
Benátečtí rychle rozehráli, vybojovali ještě rohový kop.
119'
Jimmy vybojoval další faul na svoji osobu, tentokrát u pravé postranní čáry.
119'
Rotbauer se vydal daleko ze své brány, aby odkopl míč do zámezí před útočícím Jimmym.
118'
Další faul domácích na útočné polovině, tentokrát blíže ke středu hřiště.
118'
Benátečtí rozehráli u rohového praporku, tam ale také faulovali.
118'
Šimeček rozehrál se Sudkem, jehož střílený centr srazili hosté na rohový kop.
117'
Přímý kop pro domácí po faulu Pedra na Kocourka, míč si staví Šimeček.
116'
Za faul na polovině hřiště na Jimmyho obdržel žlutou kartu hostující Zdeněk Vrňák.
115'
Kocourek se nyní poctivě vrátil a obral hosty čistým způsobem o míč.
115'
Hru přerušil útočný faul hostujícího týmu, brankář Straka si jde pro míč.
114'
Domácí pohlídali míč do zámezí, na vlastní polovině také budou vhazovat.
113'
Domácí nyní faulovali na útočné polovině, na pohybu hráčů obou týmů je vidět, že již toho mají lidově řečeno plné kecky.
113'
Straka stahuje míč do svých rukavic a chystá se vykopávat.
113'
Tentokrát faulovali domácí, u středového kruhu byl posouzen jako nedovolený zákrok Mižiče.
112'
Centr na Jimmyho končí u hostujících fotbalistů, kteří nakopávají míč dopředu.
112'
Hosté faulovali na polovině hřiště, nyní můžou Benátečtí našetřit cenné vteřinky.
112'
A znovu centr před Straku, domácí se ubránili a razí kupředu.
111'
Další nepříjemný centr do pokutového území odkopli domácí do bezpečí.
111'
Bočkův lob na Jimmyho byl příliš dlouhý, vykopávat tak bude brankář Rotbauer.
109'
Tisíciprocentní šance na druhé straně, kde si o přihrávku z levé strany křikl Zákostelský, v této chvíli hrající v útoku, z naprosto ideální střelecké parkety před brankářem Strakou ale razantní střelou těsně minul pravou tyč!!!
109'
Z pravé strany směřoval na Rotbauera zcela osamocený Machů, zbavil se bránícího hráče, poté ale nastřelil pouze brankáře hostů!
109'
Nad benáteckým hřištěm se pěkně setmělo, hra je pro oba týmy rozhodně těžší.
108'
Benátečtí se usadili na útočné polovině, tam si ale Jäger nerozuměl s Mižičem.
107'
U středového kruhu byl faulován domácí Jimmy.
106'
Po rychlé akci z pravé strany se dostal míč v pokutovém území k Zákostelskému, který před prázdnou částí brány přestřelil! Tohle byla stoprocentní šance hostujícího týmu!
106'
Jimmy vybojoval míč, následná přihrávka na Kocourka ale byla nepřesná.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105'
Centr do pokutového území se od hostů odrazil vedle Strakovy brány.
105'
Za faul na polovině hřiště viděl žlutou kartu domácí Peremene Gidion Jimmy.
104'
Nepříjemný centr do pokutového území odhlavičkoval do bezpečí Bohdan.
104'
Benátečtí postupovali dva proti dvěma. Machů vysouval Jimmyho, který se ale provinil útočným faulem.
103'
Rychlý Engelmann centroval do pokutového území, kde dle pomezního rozhodčího Machýčka zahráli Benešovští rukou. Míč do hry uvede brankář Straka.
102'
Míč proletěl pokutovým územím, nikdo ve žlutém se ale k němu nedostal.
101'
Hosté budou kopat docela výhodný přímý kop, o kterém by se možná dalo polemizovat. Tohle je šance pro benešovský tým na vyrovnání.
101'
Do protiútoku mohl vyrazit Boček, napřáhl z velké dálky, jeho rána ale byla zblokována.
100'
Hosté se provinili šlapákem vůči Mižičovi, je pískáno.
99'
Turek nyní trošku provětral domácí obranu, centroval už ale ze zámezí. Vykopávat tak bude brankář Straka.
98'
Zákostelský napřáhl z pořádné vzdálenosti, bránu domácího týmu ale minul.
97'
Engelmann se uvolnil na pravé straně, centroval na Brokeše, který ale na míč nedosáhl.
97'
Turkova střela zpoza vápna trefila bránícího Kocourka, hosté u míče zůstávají.
96'
Centr na přední tyč odhlavičkoval Jäger na rohový kop, hosté ale faulovali na útočné polovině, což hlavní rozhodčí Štefan postřehl.
95'
Domácí ožili. Machů posouval míč do pokutového území, kde ho sebral brankář Rotbauer.
93'
Benátky právě vstřelily branku!
Domácí byli nyní daleko důraznější před Rotbauerem, kde PEREMENE GIDION JIMMY přetlačil svého strážce a z těsné blízkosti usměrnil míč mimo dosah benešovského brankáře.
91'
Domácí potřetí střídají. Ze hřiště odchází Martin Borovička, jehož nahrazuje Michal Bohdan.
91'
Engelmann centroval na zadní tyč na Čapka, který na dlouhou nohu na míč nedosáhl.
91'
Před Borovičku se dostal Švantner, sám se ale vytlačil z lepší pozice.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Před Zákostelským domácí odhlavičkovali míč do zámezí.
90'
Hosté vybojovali rohový kop, nyní se stěhují před Strakovu bránu.
90'
Nastavovat se bude 1 minuta.
89'
Nepřesnost domácího týmu, vykopávat tak bude brankář Rotbauer.
88'
Ještě jedno střídání u hostů. Vojtěcha Balatu nahrazuje Vojtěch Engelmann.
88'
Hosté střídají. Místo Petra Hampla bude hrát Pavel Čapek.
87'
Nyní byl Rotbauer u míče dříve než útočící Machů a schoval ho do své náruče.
86'
Hosté se provinili útočným faulem, což hlavní rozhodčí Štefan postřehl.
86'
Jimmy napřáhl z velké vzdálenosti, do brankového prostoru ale nemířil.
85'
Kupředu vyrazili také domácí. Boček vysunul Machů, jehož centr byl sražen jen k hostujícím hráčům.
84'
Vrňákův centr odhlavičkoval před Pedrem Borovička.
84'
Přímý kop si vyzkouší také hosté, je to však z požehnané vzdálenosti. Míč si bere Vrňák.
83'
Hosté se usadili na útočné polovině. Nakonec centroval Vrňák, avšak nepřesně.
81'
Přízemní centr Jimmyho až před Rotbauerovu bránu neprošel.
80'
Hosté opět vyrazili rychle kupředu, Švantnerovi byl ale odmáván a posléze i odpískán ofsajd.
79'
Na Sudkův centr se protlačil Jimmy, hlavou ale těsně přestřelil!
79'
Domácí vybojovali na Pedrovi rohový kop, ten bude zahrávat Sudek.
77'
Šimečkova střela mířila k levé tyči, tam ale zasáhl Rotbauer.
76'
Domácí vybojovali přímý kop z docela výhodné vzdálenosti, tohle by mohlo být ohrožení pro Rotbauerovu bránu.
75'
Domácí podruhé střídají. Ze hřiště odchází Dominik Košek, nastupuje Peremene Gidion Jimmy.
73'
Na druhé straně centroval Hampl, domácí míč odhlavičkovali do bezpečí.
72'
Kocourek se tentokrát dostával do pokutového území z levé strany, jeho zpětnou přihrávku ale nezachytil nikdo z domácích.
71'
Benátečtí přesto ožili. Mižič tentokrát hledal Bočka, kterému hosté čistě vypíchli před pokutovým územím míč.
71'
Jan Boček poslal pokutový kop do ochranné sítě!
70'
Košek rozjel akci z levé strany, posouval míč na Mižiče, kterému spadl pod nohy brankář Rotbauer – pokutový kop!
69'
Domácí vystřídali. Odešel Patrik Procházka, nastoupil Dominik Machů.
68'
Benešov právě vstřelil branku!
Hosté odcentrovali na zadní tyč, kde byl nedostatečně bráněný JAN ZÁKOSTELSKÝ, který se v pádu trefil přesně k tyči. Brankář Straka si sice na míč sáhl, ten ale přesto končí za brankovou čárou.
68'
Hosté se nyní usadili na útočné polovině. Po centru z levé strany srazil Jäger míč na rohový kop.
65'
Při rychlé akci hledal Košek z levé strany Mižice, hosté na poslední chvíli ukopli míč do zámezí.
64'
Před rozběhnutým Vojtěchem Balatou odkopl Borovička míč do zámezí.
64'
Hosté střídají. Odchází Petr Srb, nastupuje Martin Turek.
63'
Hosté měli k dispozici standardní situaci z pravé strany. Vrňákův centr stáhl Straka do svých rukavic.
61'
Domácí vybojovali standardní situaci u středového kruhu po faulu na Mižiče.
60'
Šimeček vysunul na levé straně Bočka, který z poměrně ostrého úhlu prozkoušel Rotbauera, jenž míč krotí.
60'
Na druhé straně zaútočil Kocourek, kterého ale hosté o míč čistě obrali.
59'
Na zadní tyči se tentokrát dostával k míči Švantner, nezasáhl ho ale tak, jak by sám potřeboval.
58'
Luboš Balata se prosmýkl ze sevření a vydal se vstříc vápnu, tam mu Procházka ukopl míč na rohový kop.
57'
Mižič na levé straně posunul patou míč na Sudka, jehož příkrý centr domácí neusměrnili mezi tyče.
56'
Ve vápně hlavičkoval Zákostelský v záklonu nad sebe, poté se Vrňák provinil útočným faulem vůči Jägerovi.
56'
Brzy poté vybojovali benešovští hráči další rohový kop, tentokrát z druhé strany.
55'
Na Vosáhlův centr se na zadní tyči protlačil Pedro, přesný ale nebyl. Straka kontroloval míč, který mířil vedle pravé tyče.
54'
Švantner se dostával za domácí obránce, na poslední chvíli mu Sudek ukopl míč na rohový kop.
54'
Hosté vybojovali míč ve středu hřiště, poté si ale nepřesně přihráli. Vykopávat bude brankář Straka.
53'
Hosté nyní drží více míč na kopačce, avšak v dostatečné vzdálenosti od benátecké brány.
51'
Vojtěch Balata přepustil ve vápně míč na Srba, jehož nepříliš razantní střela skončila ve Strakově náruči.
49'
Na druhé straně před útočícím Koškem ukopl míč do bezpečí brankář Rotbauer.
48'
Hampl se dostával do nebezpečného prostoru, v souboji jeden na jednoho si ale neporadil se Sudkem.
48'
Domácí ztratili míč, z čehož plynul rychlý protiútok. Vrňákův centr ale odhlavičkoval do bezpečí Glöckner.
47'
Dnešnímu zápasu přihlíží 130 diváků.
47'
Tentokrát se Kocourkovi centr povedl, Rotbauer musel s vypětím všech sil míč vytěsnit jen před sebe, kde ale nebyl nikdo v modrém.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
Viděli jsme vyrovnaný průběh první půle, ve které byli ale domácí střelecky aktivnějším týmem. Po rohovém kopu se také zásluhou Jägera ujali vedení. Benešovští zatím Straku v benátecké bráně prakticky neohrozili, ten musel zasahovat jen při několika centrech ze stran.
45+1'
44'
Hosté měli výhodu přímého kopu. Vrňák rozehrál míč na Brokeše, ten ale nenašel lépe postaveného spoluhráče, a tak Benešovští o míč přišli.
42'
Ani po něm se Benátečtí nedostali do koncovky, a tak musí zpět na svoji půli.
41'
Brzy poté bude následovat další roh, tentokrát z druhé strany.
40'
Domácí vybojovali rohový kop po autovém vhazování, které hosté odhlavičkovali raději vedle brány.
36'
Centr na přední tyč odhlavičkoval do bezpečí nevelký Procházka.
35'
Hosté vybojovali rohový kop, nyní se stěhují před brankáře Straku.
34'
Nyní jsou to však hosté, kdo více drží míč. Luboš Balata poslal míč proti noze Zákostelskému, jehož střela ale nebyla příliš nebezpečná. Končí o pořádný kus vedle levé tyče domácí brány.
33'
Hosté zůstanou u míče, neboť Procházka fauloval přibližně na polovině hřiště.
33'
Tentokrát zleva centroval Vosáhlo, míč ale končí ve Strakově moci.
31'
Nepříjemný centr před Straku domácí odhlavičkovali, hosté se navíc provinili útočným faulem.
31'
Benešovští nyní kombinují na polovině hřiště, proti dobře rozestaveným domácím hráčům se před Straku příliš nedostávají.
28'
Chvíli poté zakončoval také Kocourek, ovšem velice nepřesně. Domácí jsou v tuto chvíli lepším týmem.
27'
Domácí opět rychle rozehráli. Mižič hledal před brankou Jägera, který tentokrát usměrnil míč mimo.
27'
Po faulu Pedra na Koška budou domácí zadávat další přímý kop.
26'
Další akce domácích začala u Bočka, ten posunul míč na Šimečka, který se ale proti přesile neprosadil. Následný Kocourkův centr stáhl Rotbauer do své moci.
24'
Ten rychle posunul míč na nabíhajícího Mižiče, jemuž se centr příliš nepovedl, neboť končí za benešovskou bránou.
24'
Domácí vybojovali přímý kop po faulu na Jägera, zahrávat ho bude zřejmě Šimeček.
22'
Sudkova rychlá akce skončila nepřesnou přihrávkou na Koška, míč do hry tak uvede brankář Rotbauer.
20'
Mižič umotal dva hostující hráče, našel Koška, který posouval míč na Kocourka, ten se ale ke střele nedostal.
18'
Domácí Boček se dokázal uvolnit na levé straně a notně protáhnout Rotabuera, který s vypětím všech sil míč vyrazil!
17'
Sudkův přízemní centr se dostal k Mižičovi, jehož střelu zblokovala hradba těl před Rotbauerem pouze k JINDŘICHU JÄGEROVI, který dorazil míč do hostující brány.
16'
Zákostelský nevyřešil situaci ideálně, když hlavou prodloužil míč jen na Procházku, který na Srbovi vybojoval rohový kop.
14'
Glöcknerův pas za obranu byl na Kocourka příliš dlouhý, vykopávat bude brankář Rotbauer.
12'
Luboš Balata přesunul hru na Vrňáka, jehož centr do pokutového území odhlavičoval Mižič.
11'
Na pravé straně se uvolnil Kocourek, jehož centr stáhl Rotbauer do své moci.
11'
Zatím sledujeme vyrovnaný průběh zápasu bez nějakých větších šancí na obou stranách.
7'
Benátečtí se centru ubránili. Poté Pedro vracel hlavou míč do pokutového území, tam ale vládli znovu domácí.
6'
Vrňák vybojoval první rohový kop tohoto zápasu, zahrávat ho budou hosté.
6'
Na levé straně byl faulován Luboš Balata Kocourkem, je pískáno. Hosté rozehráli na svoji vlastní polovinu.
5'
Mižič vybojoval míč pro Procházku, který vystřelil zpoza vápna, mířil ale jen do míst, kde stál připravený brankář Rotbauer.
4'
Přes Kocourka a Procházku se dostal míč na Koška, po jehož centru se hosté ubránili.
3'
Po nepřesnosti hostů uvede do hry míč brankář Straka.
1'
Košek kličkoval na levé straně, hosté mu ukopli míč do zámezí.
1'

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Jäger, Glöckner, Borovička, Sudek – Kocourek, Mižič, Procházka, Šimeček, Boček – Košek.

SK Benešov: Rotbauer – Vrňák, Zákostelský, Pedro, Vosáhlo – V. Balata, Srb, Brokeš, L. Balata – Švantner, Hampl.

Rozhodčí: Štefan – Machýček, Krejsa.
Fotbalisty Benátek nad Jizerou čeká v následujících dnech náročný program. Po vstupu do nového soutěžního ročníku 2018/19 na hřišti Slatiňan je tu další duel, tentokrát domácí a pohárový. Po vítězství v předkole v Berouně si totiž Benátečtí vybojovali právo účasti v 1. kole MOL Cupu, v němž na svém trávníku přivítají svého loňského soupeře z ČFL – celek SK Benešov. Vítěz tohoto utkání se pak v dalším pohárovém kole, které se už bude losovat, může těšit třeba i na prvoligového soupeře, neboť celky z nejvyšší soutěže Fortuna ligy budou právě od druhého kola MOL Cupu v tomto poháru začínat!