MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n/J : Pardubice - 29. srpna 2018   17:00

Benátky n/J
Benátky n/J
0:2
(0:1)
Pardubice
Pardubice
37' Šejvl   • 73' Fousek
Benátky n/J
Straka – Procházka, Glöckner, Borovička, Sudek – Kocourek, Mižič, Machů (63. Jäger), Šimeček, Boček (78. Mbah) – Košek (58. Jimmy).
Zeman, Mbah, Šimek, Jäger, Bohdan, Jimmy, Jíra
Nenadál – Myška, Melichar
Městský stadion, Benátky nad Jizerou
200 diváků
Pardubice
Letáček – Zukal, Šejvl, Klíma, Čelůstka – Kühnel (60. Kašiar), Jeřábek, Tischler, Fousek – Šafařík (74. Mužík), Petráň (46. Kovář).
Prosek, Kašiar, Černý, Kovář, Mužík, Huf, Knobloch

S konstatováním, že do dalšího kola MOL Cupu postupuje druholigový tým FK Pardubice se z Benátek loučíme. Nutno dodat, že domácí předvedli sympatický výkon a silnějšímu sokovi rozhodně nedarovali kůži lacino.
90+3'
90+2'
Další útočný faul hostů, tentokrát vůči Kocourkovi.
90+1'
Centr do pokutového území odehráli hosté do bezpečí. Míč je až u brankáře Straky.
90+1'
Sudkovu střelu vyrazil Letáček na rohový kop.
90'
Nastavovat se budou 2 minuty.
90'
Domácí mají ještě šanci při trestném kopu zpoza vápna z pravé strany. Podaří se benáteckému týmu skórovat?
89'
Hosté se provinili útočným faulem, Benátečtí tak mohou razit kupředu.
89'
Po Jeřábkově přihrávce se natahoval Šejvl, míč ale zkrotit nedokázal.
88'
Hosté dostali míč k rohovému praporku, očividně nikam nespěchají.
88'
Závar před Strakou, který ale domácí vyřešili a odkopli míč do bezpečí.
87'
Mbah vystoupal do vzduchu, hlavou ale přesný nebyl.
86'
Centr na bližší tyč odkopli hosté na další roh.
86'
Jimmy vysunul Mižiče, jehož opět vychytal Letáček! Hosté poté uklidili míč na rohový kop.
85'
Jimmy se parádně uvolnil a směřoval na Letáčka, posunul míč na Mbaha, který loboval hostujícího brankáře, který stihl míč před brankovou čárou a vyškrábl ho vedle! Poté se od Mbaha odrazil míč do zámezí.
84'
Kličkujícímu Jeřábkovi ukopl míč Procházka do zámezí.
83'
Jeřábek podržel míč a poslal ho proti noze Mužíkovi, který ale střílel jen do boční sítě.
82'
Centr od rohového praporku končí na pardubických hlavách. Borovičkův nákop poté stahuje Letáček do své moci.
82'
Jimmy napřáhl k parádní střele, kterou Letáček výborným zákrokem vytáhl na rohový kop!
81'
Po jednom takovém se nyní Mužík dívá do nebe, protože totální zazdil vcelku jednoduchou přihrávku na lépe postaveného spoluhráče.
80'
Benátečtí se hrnou do útoku, pro hosty se tak otevírá šance k brejkům.
79'
Mužík rozjel další útočnou akci, tu ale hosté zbrzdili a Straku neohrozili.
78'
Domácí střídají. Místo Jana Bočka bude hrát Tochukwu Mbah.
78'
Žlutí se ale také před očima domácího brankáře Radima Straky.
78'
Žlutou kartu obdržel hostující Jakub Klíma.
78'
Jakub Klíma zbytečně zajel do brankáře Straky, na hřišti se strhla menší strkanice.
76'
Mužíka křižoval Sudek, ten přesto dokázal vystřelit, Straka byl ale pozorný.
75'
Další střela hostů byla nepřesná, míč končí vedle levé tyče benátecké brány.
74'
Hosté střídají. Místo Dana Šafaříka si zahraje Ladislav Mužík.
73'
Pardubice právě vstřelily branku!
Benátečtí se dožadují ofsajdu, nebude jim ale vyslyšeno. Před Strakou zůstal zcela osamocený ADAM FOUSEK, který tuto příležitost proměnil.
73'
Nepříjemný centr domácí odehráli před pokutové území.
73'
Na druhé straně Glöckner pořádně zahnal Straku, který už nedokázal zabránit rohovému kopu.
72'
Míč se potuloval v pokutovém území, Benátečtí se k němu nedostali.
72'
Unikajícímu Procházkovi se vrhl pod nohy Zukal a čistě mu vypíchl míč do zámezí.
71'
Míč z hostujících kopaček prošel zámezím. Vykopávat tak bude brankář Straka.
71'
Po rychlém brejku vybojovali hosté další rohový kop.
70'
Dlouhý Jägerův aut směřoval na Mižiče, ten se snažil posunout míč na Jimmyho, což se mu ale nepodařilo.
69'
Na přetažený centr se snažil dostat Šafařík, hlavou ale na míč nedosáhl.
69'
Po dalším faulu budou hosté zahrávat přímý kop z levé strany.
68'
Domácí faulovali přibližně na polovině hřiště, na útočné choutky je tak na chvíli musí přejít chuť.
67'
Straka musel ze své brány, aby se vrhl pod nohy Klímovi a ukořistil míč.
67'
Za přidržení protihráče na útočné polovině obdržel žlutou kartu domácí Jakub Kocourek.
66'
Míč v pokutovém území nebezpečně poskakoval. Domácí se dožadovali ruky a pokutového kopu, nebude jim ale vyslyšeno.
65'
Na další Mižičův centr nedosáhl Šimeček ani Glöckner, míč se ale odráží na další rohový kop.
65'
Mižičův centr směřoval na zadní tyč, kde hosté odhlavičkovali míč znovu na další roh.
64'
Další povedený centr učesal několik hráčů, domácí se ale k hlavičce nedostali. Vybojovali ale znovu další rohový kop.
64'
Kocourek se probil do pokutového území, kde vybojoval další rohový kop pro domácí.
63'
Další střídání na domácí straně. Ze hřiště odchází Dominik Machů, jehož nahrazuje Jindřich Jäger.
62'
Sudkův centr byl povedený, Boček ho ale hlavou netrefil tak, jak by sám potřeboval.
62'
Boček rozjížděl akci únikem po levé straně. Podařilo se mu na hostech vybojovat rohový kop.
60'
Hosté podruhé střídají. Lukáše Kühnela nahrazuje Roman Kašiar.
60'
Kühnel posílal míč do vápna, následná střela byla tečována některým z hostujících hráčů o pořádný kus mimo.
58'
Domácí poprvé střídají. Zápas končí pro Dominika Koška, jehož nahrazuje Peremene Gidion Jimmy.
58'
V chumlu se sice Pardubice k hlavičce protlačily, ta ale byla velmi nepřesná.
58'
Další centr pardubického týmu byl sražen na rohový kop.
57'
Hosté se provinili útočným faulem na Machů, čehož si hlavní rozhodčí všiml.
56'
Velmi nepřesný centr pardubického týmu končí daleko za benáteckou bránou. Vykopávat tak bude brankář Straka.
56'
Dlouhý nákop za pardubickou obranu stahuje Letáček před útočícím Kocourkem.
55'
Hosté rozjížděli nadějnou akci. Tischler našel Šafaříka, který ale přihrál nepřesně. Domácí se tak mohou vydat na útočnou polovinu.
54'
Tak nakonec se této standardky ujal Sudek, jeho centr stahuje Letáček do své moci.
53'
Benátečtí si vyzkouší přímý kop z levé strany, míč si staví Šimeček.
53'
Na druhé straně zakončoval tísněný Šafařík nad benáteckou bránu. Domácí chystají první střídání.
53'
Po pravé straně se probíjel Kocourek, proti přesile ale cesta nevedla.
52'
Pardubičtí se opět dostávali k pokutovému území, celou akci ale spíše překombinovali, Kühnel vystřelit nestihl.
51'
Po menším závaru v pokutovém území mohl zakončovat Šafařík, pokus se mu vůbec nepovedl. Straka poté raději na jistotu odkopl míč do zámezí.
49'
Dnešnímu zápasu přihlíží 200 diváků.
49'
Košek vybojoval míč ve středu hřiště, poté ale nepřesně přihrál na Machů.
48'
Klímův centr nepustili Benátečtí až před Straku, u míče jsou ale častěji hosté.
48'
První faul benáteckého týmu v tomto zápase, stalo se tak na útočné polovině.
46'
Fouskovu akci zastavil čistým způsobem Glöckner, následná střela hostujícího týmu končí o pořádný kus vedle Strakovy brány.
46'
Hosté do druhého poločasu vystřídali. Michala Petráně nahradil Daniel Kovář.
46'
Do kabin odchází s těsným náskokem hostující fotbalisté, kteří ze svých třech šancí dokázali jednu přetavit v gól. Benátečtí měli největší příležitost hned v první minutě, kdy ale sám před Letáčkem selhal Boček.
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
45+1'
45'
Po levé straně útočil Boček, sám se ale s míčem dostal do zámezí.
44'
Před útočícím Koškem odkopl brankář Letáček míč až na polovinu hřiště.
43'
Centr před benáteckou bránu byl nepřesný, domácí se ubránili a odehráli míč do bezpečí.
42'
Mižičův další centr byl o poznání povedenější, Letáček vystartoval na míč a jednou rukou ho vyboxoval.
42'
Za faul u středového kruhu obdržel žlutou kartu hostující Lukáš Zukal.
41'
Mižič zahrával přímý kop od středového kruhu, centr se mu ale vůbec nepovedl, a tak se hosté v poklidu ubránili.
40'
Po nepřesnosti hostujícího týmu bude vykopávat brankář Straka.
39'
Mižič velice pěknou přihrávkou hledal Machů, před kterým ale odehrál míč do bezpečí Zukal.
37'
Po přesné přihrávce postupoval zcela sám na Straku Petráň, jehož pokus domácí brankář vyrazil. Benátecká obrana ale nepohlídala dobíhajícího MARTINA ŠEJVLA, jemuž sice první střelu zblokovala, reparát už ale končí v síti.
36'
První faul dnešního zápasu jde na vrub hostů.
36'
Na druhé straně se otevřela levá strana před Petráněm, který ale neodcentroval vůbec přesně.
36'
Procházkův dlouhý aut končí u hostujících hráčů, kteří se tak ubránili.
34'
Domácí si nyní nepohlídali nabíhajícího Petráně, kterého našel centr od Tischlera. Střelec hostujícího týmu ale mířil hlavou pouze do Strakovy náruče!
33'
Petráň se snažil probít proti domácí obraně, ta mu ale míč čistě sebrala.
32'
Na polovině hřiště zahráli hosté rukou, zatím tak na první klasický faul stále čekáme.
31'
Domácí se dostali z nesnází a razantním odkopem dostali míč až na polovinu hřiště.
29'
Centr z pravé strany stáhl Straka do své moci a chystá se vykopávat. Hosté nyní jsou mírně lepším týmem.
28'
První velká šance hostujícího týmu! Čelůstkův centr doplachtil na hlavu nabíhajícího Fouska, jenž orazítkoval břevno!
25'
Šafařík přiťukl míč Jeřábkovi, který ze své kopačky vypustil nebezpečnou střelu, která se ale do benátecké brány nevešla.
24'
Centr na zadní tyč svého adresáta nenalezl. Hosté se tak k hlavičce nedostali.
24'
Procházka odehrál míč na rohový kop, hosté už se formují v pokutovém území před Strakou.
23'
Menší závar před Strakou domácí včas uhasili, Pardubičtí nyní častěji drží míč, avšak v dostatečné vzdálenosti od benátecké brány.
23'
Za benáteckou obranu se nebezpečně dostával Tischler, míč si ale předkopl, a tak může Straka v poklidu vykopávat.
22'
Procházka přenášel hru na Koška, před kterým ale velmi dobře zasáhl nedávný spoluhráč této dvojice Kühnel a hlavou přiťukl míč svému brankáři Letáčkovi.
21'
Na druhé straně vyslal Boček zdravici Letáčkovi, ten nadvakrát nepříliš jistě pokryl míč.
21'
Fousek obstřelil bránícího Mižiče a donutil Straku k zákroku. Domácí brankář jistě lapil nepříjemně letící míč.
19'
Machů se neprosadil se svoji individuální akcí z pravé strany, poté do pokutového území neprošel ani Kocourkův centr.
18'
Boček vyšíval před pokutovým územím, Pardubičtí jej ale míče zbavili a balon odkopli až na polovinu hřiště.
17'
Střílený centr hostujícího týmu proletěl kolem Strakovy brány, nikdo v červeném se k míči nedostal.
17'
Dlouhý nákop nejprve spadl Koškovi na záda, ten se k míči přesto dostal, proti přesile ale cesta k Letáčkově bráně nevedla.
15'
Čelůstka sprintoval po levé straně, centroval do pokutového území na Petráně, jemuž šel ale míč na paty.
14'
Benátečtí podrželi míč. Sudek poté centroval z levé strany, Kühnel musel do vzduchu a odhlavičkovat balon do zámezí.
13'
Velice nepřesný centr hostů z pravé strany končí daleko za benáteckou bránou. Rozdíl dvou tříd v tomto zápase zatím není příliš patrný.
12'
Straka musel daleko ze své brány, aby ukořistil míč před útočícím Tischlerem.
11'
Fousek rozběhl akci po levé straně, na polovině hřiště byl ale zbrzděn Borovičkou. Poté se snažil Tischler vysunout Šafaříka, přihrávka se mu ale nepovedla.
9'
Nepřesnou pardubickou přihrávku vystihl Boček, Košek si ukázal, kam chce dostat míč, tam ho také dostal, posledního bránícího hráče hostů ale neobešel.
9'
Hosté se sice k hlavičkovému pokusu propracovali, ten byl ale ze záklonu a velmi nepřesný.
8'
Centr z pravé strany srazil Glöckner na další rohový kop.
8'
Také hosté trošku vystrčili růžky, Šafařík se ale dvakrát proti přesile neprosadil.
6'
Šimeček vybojoval míč a snažil se vysunout Bočka, míč sebral vracející se Fousek.
5'
Hosté vybojovali první rohový kop tohoto zápasu. V pokutovém území přesně odhlavičoval míč Glöckner.
4'
Hra se mírně uklidnila, domácí jsou ale přesto více u míče.
2'
První ofsajd dnešního zápasu, v něm byli hosté.
1'
Domácí se mohli v první minutě dostat do vedení! Přízemní centr Kocurka z pravé strany usměrňoval ve vápně zcela volný Boček, jehož vychytal na brankové čáře brankář Letáček!
1'
Šafařík prodlužoval hlavou míč za sebe, tam ale vládli domácí.
1'

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Procházka, Glöckner, Borovička, Sudek – Kocourek, Mižič, Machů, Šimeček, Boček – Košek.

FK Pardubice: Letáček – Zukal, Šejvl, Klíma, Čelůstka – Kühnel, Jeřábek, Tischler, Fousek – Šafařík, Petráň.

Rozhodčí: Nenadál – Myška, Melichar.
Další „anglický“ týden čeká benátecké fotbalisty, a to už v nejbližší době. Start fotbalových soutěží je v rychlém sledu a spolu s ním také další pohárové kolo. Svěřencům trenérů Lukáše Jarolíma a Josefa Kalíška se v MOL Cupu podařilo vyřadit celky divizního Berouna a třetiligového Benešova a nyní je čeká už ve 2. kole soupeř opět ještě o patro výš – druholigový tým FK Pardubice. Bude to tak zajímavá konfrontace s profesionálním celkem, který aktuálně v tabulce druhé nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže Fortuna národní ligy okupuje 5. příčku. Z šesti odehraných zápasů Východočeši tři vyhráli, jednou remizovali a ve dvou případech padli. Při skóre 9:5 získali deset bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.