MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Bohumín : Hlučín - 28. července 2018   17:00

Bohumín
Bohumín
15' Latocha  • 45' Poštulka
2:0
(2:0)
Hlučín
Hlučín
Bohumín
Švrčina – Sittek, Šiška, Košťál (C), L. Poštulka – Ferenc (68. Baculák), Vaclík (83. Malysz), F. Hanus, Halaška – Latocha, M. Hanus (89. Nadhajský). Trenér: Martin Špička,
P. Poštulka – Baculák, Nadhajský, Černický, Malysz, Leibl.
Richtár – Šafrán, Sivera
Vrbice
150 diváků
Hlučín
Kodeš – Štefek (64. Ságner), Heiník, Mac, Vengřinek – Foltýn, Mozol, Kraut – Adamovský, Fojtík (46. Lucas), Hudeczek (46. Málek). Trenér: Radomír Korytář.
Žižka, Málek, Lucas, Ságner, Krejčí, Kolenko.

90'
89'
Střídání v týmu FK Bospor Bohumín: ze hřiště odchází M. Hanus, přichází Nadhajský.
83'
Hostům se podařilo střelecky prosadit, ale gól neplatil pro ofsajd.
83'
Střídání v týmu FK Bospor Bohumín: ze hřiště odchází Vaclík, přichází Malysz.
75'
Hlučín má převahu, ale zatím ji nedokázal korunovat kontaktním gólem.
68'
Střídání v týmu FK Bospor Bohumín: ze hřiště odchází Ferenc, přichází Baculák.
66'
Následně to zkusil Málek, ale trefil jen připraveného brankáře, kterému také pomohl obránce.
64'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Štefek, přichází Ságner.
64'
Po chybě domácích v rozehrávce šel sám na bránu Dominik Kraut, na Švrčinu však nedokázal vyzrát.
56'
Po akci Vaclíka přestřelil z malého vápna velmi aktivní Latocha.
50'
Žlutou kartu dostává F. Hanus (FK Bospor Bohumín).
46'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Hudeczek, přichází Málek.
46'
Střídání v týmu Hlučína: Ze hřiště odchází Fojtík, přichází Lucas.
46'
45'
45'
Bohumín právě vstřelil branku!
Gól do šatny. Po rohu se z malého vápna prosadil hlavou LUKÁŠ POŠTULKA a zvyšuje stav na 2:0.
44'
Blíží se konec prvního poločasu, zatím vedou domácí stále těsně 1:0.
40'
Sám na branku šel autor prvního gólu Latocha, ale obránce hostů se stihl vrátit a dokázal zabránit druhému gólu. Míč srazil do boční sítě.
36'
Obrovská šance zkušeného Dominika Krauta, který měl na kopačkách vyrovnání, ale Švrčina jej dokázal vychytat.
25'
Žlutou kartu dostává Sittek (FK Bospor Bohumín).
15'
Domácí jdou do vedení. Po výkopu Švrčiny se dostal k míči MARIO LATOCHA a jeho zakončení bylo přesné. Bohumín tak vede 1:0.
1'

FK Bospor Bohumín: Švrčina – Sittek, Šiška, Košťál (C), L. Poštulka – Ferenc, Vaclík, F. Hanus, Halaška – Latocha, M. Hanus. Trenér: Martin Špička,
Náhradníci: P. Poštulka – Baculák, Nadhajský, Černický, Malysz, Leibl.

FC Hlučín: Kodeš – Štefek, Heiník, Mac, Vengřinek – Foltýn, Mozol, Kraut – Adamovský, Fojtík, Hudeczek. Trenér: Radomír Korytář.
Náhradníci: Žižka, Málek, Lucas, Ságner, Krejčí, Kolenko.

Rozhodčí: Richtár – Šafrán, Sivera.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.