MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bruntál : D. Benešov - 15. srpna 2018   18:05

Bruntál
Bruntál
0:1
(0:0)
D. Benešov
D. Benešov
71' Rubý
Bruntál
Studený – P. Kundrátek, Dohnálek, Hrabovský, L. Kundrátek – Urban, Češek (79. Cabal), Kyselý, Lavrovič – Orság (C) (72. Nosál), Kučera. Trenér: Antonín Mura.
Vojtík, Cabal, Golias, Nosál, Piňos, Zatloukal.
Tomáš Mankovecký – Filip Kotala, Michal Broskevič
Městský fotbalový stadion, Bruntál
470 diváků
D. Benešov
Muczka – Romaněnko, Novák, Moravec (C), Haas – Karčmář, Řezníček (40. Rubý), Gebauer, Skroch (46. Pecuch) – Adamík (68. Strakoš), Labuda. Trenér: Marcel Melecký.
Chvěja – Býma, Rubý, Strakoš, Pecuch.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání je u konce a byť se domácí snažili a byli Dolnímu Benešovu vyrovnaným soupeřem, odchází Bruntál poražen. O výsledku rozhodla jediná branka, kterou v 71. minutě dal po úspěšném brejku Patrik Rubý. V úplném závěru měli domácí několik šancí na srovnání a vybojování prodloužení, Hrabovský a Lukáš Kundrátek však své šance nevyužili a zápas tak skončil výsledkem 0:1. Pro Bruntál tak MOL Cup končí, Dolní Benešov se může těšit na druhé kolo.
90+3'
90+2'
Muczka zůstal chvíli ležet na trávníku, už je ale připraven zase do hry.
90+1'
Obrovská šance na vyrovnání. Na přihrávku z levé strany si naběhl Lukáš Kundrátek a skluzem se snažil dotlačit míč za Muczku. Ten ovšem předvedl zákrok, kterým svému týmu udržel těsný náskok!
90'
Sudí přidá tři minuty.
90'
Labuda pěkně přihrál na Pecucha, ten se ale k zakončení z úhlu nedostal. Slavoj pospíchá do protiútoku.
89'
Hosté s rozehrávkou nikam nepospíchají, nemají ani důvod.
88'
Mohlo být srovnáno! Hosté propadli v obraně, do vápna se probil Hrabovský a snažil se míč natlačit k bližší tyči. Muczkovu branku těsně minul!
87'
Urbanův střílený pas skončil u obrany Dolního Benešova, hosté otáčí hru směrem ke Studenému.
86'
Neuspěl ani Lavrovič se svou střelou z levé strany, trefil pouze stínícího Romaněnka.
85'
Bruntál se snaží finišovat a pokouší se o akci, která by vedla ke srovnání, zatím ale vázne finální fáze.
84'
Lavrovičův polovysoký centr prošel až k brankáři, žádnému z hráčů se tento prudký pas nepodařilo tečovat.
83'
Zajímavý centr skončil u obrany Dolního Benešova, Slavoj ale bude pokračovat po dalším přímém kopu. Nyní více z pravé strany.
83'
Přímý kop pro Slavoj, na přímou střelu to ale není, spíše na centr do pokutového území.
82'
Míč je u Muczky, ten rozehrává. Nikam nepospíchá.
81'
Hosté budou dohrávat v deseti, neboť Tomáš Gebauer předvedl zákrok na unikajícího hráče, dostal žlutou kartu a jelikož to byla dnes jeho druhá, uviděl i červenou.
80'
Přímý kop Dolního Benešova. Tvrdá rána skončila u Studeného, ten si připsal pohotový zákrok.
79'
Střídání domácích, dnes skončil Lukáš Češek, místo něj bude hrát Martin Cabal.
79'
Domácí reklamovali faul uvnitř pokutového území, rozhodčí byl však jiného mínění a navíc udělil Jakubovi Dohnálkovi žlutou kartu za protesty.
78'
Žlutou kartu dostal hostující Tomáš Gebauer.
76'
Hosté stále u míče a kousek za vápnem se střelou z otočky prezentoval Labuda. Mířil přesně doprostřed branky do rukavic gólmana Studeného.
76'
Po signálu centroval Rubý, polovysoký míč byl odvrácen na hranici vápna.
75'
Rohový kop pro Dolní Benešov, tohle hostům maximálně vyhovuje.
74'
Hosté se nyní snaží uklidnit hru, držet míč a celkově nepouštět soupeře do akce.
72'
Střídání na straně domácích, končí Zdeněk Orság, místo něj se představí Radim Nosál.
71'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení a to po obrovské chybě Lukáše Češka. Do sóla se dostal PATRIK RUBÝ a svou akci zakončil perfektně umístěnou střelou k tyči – 0:1.
70'
Slavoj hrozí. Po rychlé akci přišla zprava přihrávka na střed, Urbanova placírka však skončila přesně u Muczky.
68'
Třetí změna Dolního Benešova, dohrál Ondřej Adamík, do utkání se naopak zapojil Marek Strakoš.
67'
Nenápadná, ale o to nebezpečnější akce Slavoje. Na táhlý pas si nabíhal Kučera, v souboji s Muczkou ale odešel jako poražený.
67'
Pěknou kličkovanou předvedl hostující Pecuch, výsledkem pak ale byla slabá střela, se kterou neměl Studený problémy.
66'
Domácí Urban si dnes věří, opět předvedl dalekonosný pokus, který nebyl zcela marný. Šlo to ale kousek nad.
65'
Středem si nabíhal Orság, přihrávka šla jeho směrem, Romaněnko ale předvedl výtečný obranný zákrok.
64'
Na druhé straně měl prostor pro průnik Karčmář, čistým skluzem ve vápně jej však zvládl zastavit L. Kundrátek.
63'
Kyselý si tak dlouho šteloval míč na pravačku, až prováhal nejlepší okamžik a vracející se hráč mu skočil pod nohy.
61'
Po chybě domácí obrany vznikl brejk tři na jednoho, Dolní Benešov ale celou akci zazdil, když před Labudou vše ubránil P. Kundrátek.
60'
Přímý kop si vzal na starost sám Urban, točil prudký centr přímo do brány a Muczka musel hbitě vyboxovávat.
60'
Urban se na levé straně střetl s Adamíkem, upadl a rozhodčí pískal nedovolený zákrok. Tohle bude zajímavý přímý kop pro Slavoj.
58'
A teď měl Studený opravdu štěstí, neboť prudká střela po zemi šla mimo jeho dosah a zaduněla o tyč!
57'
Po rohovém kopu hostujícího týmu vznikl před Studeným obrovský závar, a Slavoji trvalo několik vteřin, než dostali míč od vápna.
57'
Souboj mezi Lavrovičem a Rubým byl sudím ohodnocen jako v rámci pravidel, pokračuje se ve hře, hosté jdou dopředu.
55'
Hosté v akci, prudký centr zastavil Hrabovský a definitivně celou akci ukončil P. Kundrátek.
54'
Další Urbanova utěšená střela. Nyní to byl pokus z velké dálky a Muczka se musel natáhnout ke své pravé tyči.
52'
I po rozehraném rohu bylo před Muczkou živo, ten celou akci ukončil jistým zákrokem.
51'
Domácí byli opravdu centimetry od vedoucího gólu. Po několika přihrávkách vypálil zpoza vápna Urban a jeho lehce tečovaná rána šla těsně nad břevno! Roh pro Slavoj.
50'
Přihrávka za domácí obranu mířila na Labudu, toho ale skvěle pokryl Dohnálek a navíc si vykoledoval přímý kop.
49'
Centr od rohového praporku odvrátil Orság, hosté ale i nadále pokračují v nátlaku.
49'
Akce Dolního Benešova ale pokračovala a byl to zase Adamík, kdo volný vypálil a notně protáhl gólmana Studeného. Ten prudkou střelu vyrazil na roh.
48'
Na druhé straně se o průnik pokoušel Adamík, byl ale zastaven ještě před průnikem do vápna.
47'
Sražená střela Muczku neohrozila, ten byl u míče dříve než dobíhající Lavrovič.
47'
Domácí Lavrovič přehnal důraz při osobním souboji o míč a u pomezní čáry fauloval Karčmáře.
46'
Hosté udělali do druhé půle změnu, skončil Daniel Skroch, zahraje si Martin Pecuch.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:08.
Je za námi první poločas, který branku nepřinesl. Domácí Bruntál měl možná trochu překvapivě více ze hry, několikrát dokázal soupeře zatlačit před branku, jenže zakončení vázlo. Největší šance však přišla na druhé straně, když Labuda předvedl rychlý brejk, seběhl si na střed a svou střelu poslal pouze kousíček vedle Studeného branky. Rozhodnuto tak tedy rozhodně není, i po pauze tak budeme sledovat napínavou bitvu.
45+1'
45+1'
V úplném závěru rozehrál Urban přímý kop na zadní tyč, kde si nabíhalo hned několik hráčů, zakončení ovšem přelétlo Muczkovo břevno.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
43'
V pokutovém území hostů si hledal prostor Češek, a když jej našel, ihned pálil. Jeho pokus byl zablokován ještě před gólmanem.
42'
Dolní Benešov v posledních minutách vyrovnává hru, domácí už spíše čekají na závěr poločasu.
40'
Hosté střídají, dolů jde právě Jakub Řezníček, místo něj se představí Patrik Rubý.
40'
Řezníček předvedl u pomezní čáry další ostrý zákrok, nyní bez karetního trestu.
39'
Trochu se nám na trávníku přitvrzuje, přibývá těsných osobních soubojů.
38'
Další nedovolený zákrok hostujících barev, Urbana stáhl k zemi Gebauer.
36'
A za zákrok se udělovala žlutá karta, dostal ji Jakub Řezníček.
35'
Máme tu pauzu, neboť na trávníku leží po tvrdém zákroku domácí Hrabovský.
34'
No a málem udeřilo na druhé straně. Dlouhý sprint předvedl Labuda, z pravého křídla si seběhl na střed a tlačil střelu na delší tyč. Studeného branku minul pouze o kousek!
32'
Prvotní centr přelétl naskakující hráče, ten druhý v podání Kyselého byl zablokován.
32'
Roh pro Slavoj, domácí v posledních minutách soupeře zatlačili k brance, jen ta koncovka...
30'
A další šance Bruntálu! Po přihrávce po zemi z levé strany si ve vápně nabíhal Kučera, ale ani tentokrát mu to nevyšlo, jeho střela k tyči byla zblokována!
29'
Ze samotné standardky nic nebylo, naopak hosté se už dostávali do náznaku rychlého kontru. Obrana Slavoje však zatím pracuje výborně.
28'
Tohle už volalo po gólu! Urban vysunul Kučeru, ten se už blížil k vápnu, na poslední chvíli ale zasáhl jeden z obránců a ukopl mu míč na roh!
26'
O pár vteřin později už měl centr lepší délku, nyní si jej ale celkem v poklidu stáhl gólman Muczka.
26'
Slavoj rozehrál přímý kop z levé strany, jenže už krátký centr celou akci zmařil.
25'
Akce domácích levou stranou byla zastavena kousek za půlící čárou, Lavrovič vybojoval alespoň autové vhazování.
24'
Rozhodčí odpískal hostujícímu Skrochovi útočný faul, ten se chvíli divil, nicméně se už vrací do obrany.
22'
Tak tomuto mnoho nechybělo! Na centr si ve vápně naskočil Kučera a jeho prudká hlavička šla jen kousíček nad břevno!
22'
Urban sice nedoběhl dlouhou přihrávku, Bruntál však bude pokračovat rohovým kopem.
20'
Šance na druhé straně, Orságovi ovšem nevyšel krok na míč a ten mu tak uskočil k brankáři.
19'
Velká šance Dolního Benešova. Karčmář vysunul mezi obránce Adamíka a ten se snažil přehodit vyběhnutého gólmana. S ním ale překopl i branku!
18'
No, tak teď gólman Studený hodně zariskoval, když si před vápnem dovolil kličku na Adamíka. Vyšlo mu to a nakonec z toho byl potlesk diváků.
17'
Na pravé straně se hezky uvolnil P. Kundrátek, přihrál pak na střed na nabíhajícího Kyselého, tomu ovšem střela vůbec nesedla a skončila vysoko nad Muczkovou brankou.
16'
Hrabovský dobře zakřižoval Adamíka a nepustil jej do případného zakončení.
14'
Gebauer to nyní zkusil dlouhým nákopem z vlastní poloviny, ale ani tohle nevyšlo. Studený má míč ve svém držení.
13'
Neuspěl ani Gebauer, ten neprošel přes obránce a míč skončil mimo hrací plochu. Rozehrávat bude gólman Studený.
12'
Akce Dolního Benešova zatím naráží na dobře pracující obranu domácích, ti si hlídají pokusy o rychlé výpady.
10'
O střelu z dálky se pokusil L. Kundrátek, jeho rána letěla o poměrně velký kus nad břevno.
10'
První roh utkání, domácí Urban nacentroval do chumlu hráčů ve vápně, kde ale nebyl nikdo, kdo by přesně zakončil.
9'
Další nepřesný centr domácích, Slavoj je však v úvodních minutách aktivnější, než soupeř.
8'
Hra se nám rychle přesunula na druhou stranu a hostující Labuda se dostal do zakončení z levého křídla. Studený mu ovšem zmenšil střelecký úhel a poměrně prudkou ránu vyrazil!
8'
Lavrovič byl sice tísněný, přesto se mu podařilo odcentrovat. Bohužel pro domácí nepřesně. O chviličku později dopadl stejně i Urban.
7'
Až moc prudká přihrávka letěla za obranu Dolního Benešova, Češek neměl nárok míč dostihnout.
6'
Urban byl kus před vápnem faulován, rozhodčí ale Bruntálu nechal výhodu. Akce pak skončila nepřesnou přihrávkou a bez zakončení.
5'
Slavoj v úniku levou stranou. Orság si nabíhal na malé vápno, vysoká přihrávka jej ale přelétla.
4'
Hosté v další akci, pas na Haase byl ovšem až příliš prudký a skončil v zámezí.
3'
Hrabovský včas přistoupil k míči a zažehnal rodící se akci Dolního Benešova.
2'
Faul na Orsága, hlavní sudí si ovšem nevšiml, že jeho pomezní kolega už předtím mával ofsajd. Akce tak byla otočena.
1'
Hosté zabrali pravou stranou, na rychlou přihrávku si nabíhal Adamík, gólman Studený však vyběhl včas a v rohu vápna zasáhl.
1'
Domácí v první útočné akci, dlouhý pas na levou stranu ale odvrátil dobře pozičně postavený Romaněnko.
1'

FC Slavoj Olympia Bruntál: Studený – P. Kundrátek, Dohnálek, Hrabovský, L. Kundrátek – Urban, Češek, Kyselý, Lavrovič – Orság (C), Kučera. Trenér: Antonín Mura.
Náhradníci: Vojtík, Cabal, Golias, Nosál, Piňos, Zatloukal.

FC Dolní Benešov: Muczka – Romaněnko, Novák, Moravec (C), Haas – Karčmář, Řezníček, Gebauer, Skroch – Adamík, Labuda. Trenér: Marcel Melecký.
Náhradníci: Chvěja – Býma, Rubý, Strakoš, Pecuch.

Rozhodčí: Tomáš Mankovecký – Filip Kotala, Michal Broskevič.
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Městském fotbalovém stadionu začne v 18 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Tomáš Mankovecký, kterému budou na pomezí pomáhat Filip Kotala a Michal Broskevič.
FC Dolní Benešov

Pro hosty je dnešní utkání prvním v letošním poháru a i Dolní Benešov bude chtít tento zápas využít k tomu, aby se nastartoval. Úvod do MSFL se totiž mužstvu nevydařil a po dvou kolech je na 12. místě s jedním bodem. Ten Dolní Benešov vybojoval o víkendu doma proti Valašskému Meziříčí. když sice Filip Labuda dostal domácí dvakrát do vedení, na tyto branky ale soupeř zvládl dvakrát odpovědět.
FC Slavoj Olympia Bruntál

Nováček divize E zažil v létě povedenou přípravu, ve které provětral i třetiligový Hlučín a vydařil se i vstup do poháru, když v předkole zdolal po přestřelce Oldřišov 4:3. Bruntál přitom ještě několik minut před koncem prohrával, ale Marek Kyselý dvěma góly skóre otočil a posunul svůj tým do prvního kola. V něm bude chtít zapomenout na výsledkově trochu nepovedená úvodní kola divizní soutěže, v nichž vybojoval pouze bod za domácí remízu proti Heřmanicím. Trenér Mura dnes bude zajisté spoléhat na střelce Kyselého s Kučerou a pokusí se favorita zaskočit.
Dobrý podvečer u utkání prvního MOL Cupu, ve kterém se střetnou FC Slavoj Olympia Bruntál a FC Dolní Benešov.