Nenadál – Pospíšil, Vodrážka
270 diváků
Vlašim
Lé Giang, Mizerák, Fotr, Kadlec, Janda, Fortelný, Badocha.

V utkání, které skončilo téměř za tmy, se z výhry nakonec raduje favorizovanější Vlašim. Ta zvládla rozstřel v poměru 5:3 a v jde v poháru dál.
Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Žlutou kartu dostává Pavlík (FC Sellier & Bellot Vlašim).
120'
Žlutou kartu dostává Čuchal (FK Čáslav).
116'
Čáslav právě vstřelila branku!

Velká radost v Čáslavi, čtyři minuty před koncem druhé části prodloužení je srovnáno a možná se tak půjde do penalt – JIŘÍ PETRŮ zařídil stav 1:1.
107'
Žlutou kartu dostává Fortelný (FC Sellier & Bellot Vlašim).
107'
Žlutou kartu dostává Petrů (FK Čáslav).
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
92'
Vlašim právě vstřelila branku!

Krátce po startu prodloužení tu máme první trefu utkání, postaral se o ni hostující ONDŘEJ BADOCHA a druholigový celek tak vede.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Diváci se v čáslavském sportovním areálu Vodranty gólu za devadesát minut nedočkali, a tak sudí Nenadál po krátké pauze odpíská začátek dvakrát patnáct minut prodloužení.
90'
Druhý poločas skončil.
85'
Útočník Čáslavi a sportovní ředitel Vlašimi v jedné osobě Jan Jícha mohl pět minut před koncem rozhodnout tento zápas! Jeho hlavička však šla těsně vedle Beníkovy branky.
74'
Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Vocel, přichází Čuchal.
62'
Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Selemani, přichází Fotr.
53'
Vyložená šance Vlašimi! Youssouf Dao z malého vápna vysoko přestřelil Kubátovu branku.
46'
Vlašim byla v první půli více na míči, ale z šancí to byly jen náznaky. Čáslav měla jeden velmi nebezpečný centr do vápna, z něhož ale také neudeřilo, a proto je poločasový stav 0:0.
45'
35'
Ukazatel skóre v Čáslavi se nepohnul, vyrovnaný průběh hry tak odpovídá skóre 0:0.
15'
Po čtvrthodině hry je skóre zatím bezbrankové, ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit větší šanci.
1'

FK Čáslav: Kubát – Růžička, Vebr, Vančura, Jícha, Petrů, Strnad, Vocel, Hannich, Kořínek, Mráz.
Náhradníci: Kovařík, Richard, Mlynka, Kunášek, Čuchal, Ronovský, Skokan.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Beník – Plechatý, De Paula, Plachý, Pavlík, Štochl, Ivanko Macej, Skopec, Dao, Blecha, Selemani.
Náhradníci: Lé Giang, Mizerák, Fotr, Kadlec, Janda, Fortelný, Badocha.

Rozhodčí: Nenadál – Pospíšil, Vodrážka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.