MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Domažlice : Táborsko - 28. srpna 2018   17:00

Domažlice
Domažlice
55' Došlý
1:2
(0:0)
Táborsko
Táborsko
72' Musiol   • 103' Vozihnoj
Domažlice
Švihořík – Kadar, Teršl, Hájovský (106 Sedláček), Rychnovský, Brabec (79. Černý), Hrubý, Vais, Mužík (C) (91. Buršík), Došlý, Dvořák
Brych – Černý, Nemeš, Sedláček, Buršík, Korelus, Hojda
Ardeleanu – Hrabovský, Mokrusch
stadion Střelnice, Domažlice
637 diváků
Táborsko
Toma – Březina (75. Vozihnoj), Navrátil (C), Zárybnický, Klusák – Kučera, Frýdek, Kopřiva – Ndiaye (46. Vandas), Musiol, Pfeifer (70. Pilík)
Novák – Bouchal, Ngimbi, Pilík, Vandas, Vozihnoj, Berešík

18letý Leoš Vozihnoj se nakonec stal hrdinou celého utkání, když v prodloužení rozhodl o postupu favorita. Táborsko se ale v Domažlicích před 637 diváky dlouho trápilo a navázalo tak na nevýrazné zápasy z úvodu druhé ligy. Přesto nakonec postupuje do 3. kola MOL Cupu.
120'
106'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hájovský, přichází Sedláček.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
103'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Táborsko v prodloužení dokonává obrat a je blíže k postupu! Šťastným střelcem se stal střídající 18letý mladík LEOŠ VOZIHNOJ.
91'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Buršík.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Ve druhém poločase se sice Domažlice k velké radosti diváků ujaly vedení brankou Došlého, ale Táborsko zásluhou Musiola dokázalo vyrovnat, takže se jde do prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
84'
Žlutou kartu dostává Hrubý (TJ Jiskra Domažlice).
79'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brabec, přichází Černý.
75'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Březina, přichází Vozihnoj.
72'
Je vyrovnáno! Druholigový favorit utkání se poprvé dokázal střelecky prosadit. Ve hře o postup ho nechal útočník ZBYNĚK MUSIOL.
70'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pfeifer, přichází Pilík.
55'
Domažlice právě vstřelily branku!
Velká radost na Střelnici! Domácí se ujímají vedení, o které se přesnou střelou zasloužil PETR DOŠLÝ!