MOL Cup - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Teplice - 16. listopadu 2018   17:00

Dukla
Dukla
86' Brandner
1:3
(0:2)
Teplice
Teplice
10' Jindráček   • 45' Jindráček   • 64' Jindráček
Dukla
M. Hruška – Chlumecký, Miloševič (C), Ostojič, Podaný – Bezpalec, Doumbia (76. Mentberger), Kott (66. Breda), Bilovský – Djuranovič, Schranz (66. Brandner).
Rada – Mašek, Mentberger, Brandner, Breda.
Pavel Královec – Dušan Pospíšil, Ondřej Kožár
Na Julisce, Praha-Dejvice
374 diváků
Teplice
Grigar – Vondrášek (C), Jeřábek, Hošek, Hyčka – Moulis, Soungole, T. Kučera (72. Kodad), Trubač (84. Knapík) – Hora, Jindráček (74. Vošahlík).
Diviš – Kodad, Šimeček, Dressler, Vošahlík, Knapík.

Ode mne je to, drazí přátelé, z Julisky vše. Promrzlými prsty se s vámi loučím a přeji příjemný víkend. Na počtenou u dalších přenosů se těší Richard Wagner.
Dámy a pánové, šesté střetnutí v rámci osmifinále MOL cupu je za námi. Teplice byly po téměř celý zápas lepším týmem a po zásluze postupují dále. Hrdinou duelu je střelec hattricku Martin Jindráček. Za domácí korigoval Patrik Brandner, jenž využil toho, že hosté mírně polevili.
Do čtvrtfinále MOL cupu postupuje tým FK Teplice!
90+1'
90+1'
Jakub Podaný ještě zahrál přímý kop, který se točil k tyči, avšak perfektním zákrokem se blýskl Tomáš Grigar! Následně hlavní sudí ukončil duel.
90'
Na trávě zůstal ležet jeden z domácích hráčů, ke kterému již spěchá zdravotník. Snad bude v pořádku. Fanoušci hostů již pomalu slaví postup do čtvrtfinále.
90'
Hlavní arbitr nastavuje jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
89'
Vojtěch Mentberger si naběhl do vápna na centr z pravého křídla a jen málo chybělo k tomu, aby balon zapadl do sítě! Grigarovu tyč obletěl opravdu jen o decimetry!
88'
Vzápětí na druhé straně proletěl balon po přihrávce vápnem podél brankové čáry, aby jej domácí následně odpravili tak, že vznik brejk, který uhasil až pohotový Vondrášek.
86'
Dukla právě vstřelila branku!
Domácí tým k velké radosti diváctva snižuje na rozdíl dvou tref. Herní převaha z posledních minut vyústila ve střelu z poměrně vzdálené pozice, kterou dokázal Tomáš Grigar pouze vyrazit. Míč doběhl Uroš Djuranovič, který místo zakončení vrátil míč před branku PATRIKU BRANDNEROVI, který neměl problém trefit prázdnou svatyň!
85'
Hostující průnik do vápna uhasil rychlým startem proti balonu Matúš Hruška, který zbrkle neodkopl, nýbrž rozehrál v klidu do strany.
84'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Jan Knapík.
83'
Oku diváka lahodící ťukes hostujícího celku zhatilo špatné předkopnutí balonu Ladislavem Kodadem, kterémužto utekl hrací předmět do autu.
81'
Středový obránce Teplic byl povalen atakujícím Brandnerem v pokutovém území, což neušlo oku Pavla Královce, jenž tak odpískal domácímu forvardovi faul, jenž se zove útočným.
79'
Po standardní situaci rozehrávané z poloviny hřiště povedlo hostující obraně zastavit Patrika Brandnera, kterýžto se snažil prosmýknout za záda stoperů.
78'
Hraje se převážně na středu hřiště. Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut. Domácí celek se sympaticky snaží neodejít z duelu bez vstřelené branky. Obrana Teplic ale zatím působí hodně jistě.
76'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Mohamed Doumbia, přichází Vojtěch Mentberger.
75'
Jakub Podaný našel po kratším obléhání branky za obranu nabíhajícího Martina Chlumeckého, jehož ale v obrovské šanci vychytal skvěle vybíhající Tomáš Grigar!
74'
Dukla drží míč na polovině soupeře, ale k vápnu se ne a ne dostat. To už na hrací ploše chybí hrdina duelu. Třígólový Martin Jindráček.
74'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Martin Jindráček, přichází Jan Vošahlík.
72'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Tomáš Kučera, přichází Ladislav Kodad.
71'
Po rohovém kopu, který po Hruškově zákroku následoval, propadl míč opět k nohám Trubačovým. Tento osamocen na zadní tyči napálil míč těsně nad břevno! Mezi hrací předmět a břevno byste možná ni list papíru nevložili...
Dnešní utkání sleduje 374 diváků.
70'
Pražský tým byl v posledních chvílích aktivnější směrem dopředu, ale zapomněl na zadní vrátka, do kterých se vřítil Daniel Trubač, jenž ale nevyzrál na skvěle vybíhajícího Matúše Hrušku!
69'
Jakub Podaný povedeným kouskem uvolnil do zakončení Branislava Miloševiče, jehož dělovka ale štípla před nim stojícího Hoška do stehna.
67'
Dukla se po vystřídání tlačila dopředu, avšak Mohamed Doumbia i Jakub Podaný byli z rodících se střeleckých pozic vytlačeni.
66'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Tomáš Kott, přichází David Breda.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Patrik Brandner.
64'
Teplice právě vstřelily branku!
Nedáš – dostaneš. Teplice vedou po povedeném rohovém kopu již 3:0! Navíc tu máme HATTRICK MARTINA JINDRÁČKA, který se pověsil do rohového kopu. Opět z penalty, znovu hlavou nedal Hruškovi šanci. Teď už to s šancemi pražského týmu nevypadá vůbec dobře.
61'
Hodně si nyní zavařili a špatnou malou domů udělali Tomáši Grigarovi zle. Ten nakonec pod tlakem rozehrál jen do autu. Po jeho rozehrání se dostal do střely Ivan Schranz, Grigarova robinsonáda zabránila gólové radosti. Dorážející Miloševič pak také na teplického brankaře nevyzrál, navíc byl v ofsajdu.
60'
Únik severočeského mančaftu skončil odpískaným ofsajdem. Obrana dejvické fotbalové legendy si může oddychnout.
59'
Další rohový kop hostů, kteří po úvodním tlaku domácích opět převzali otěže duelu do svých rukou, by odvrácen na půlku.
58'
Daniel Trubač zakončil tak týmu ze Stínadel rychlým centrem na zadní tyč, kde se do hlavičky opřel Pavel Moulis, který ale svůj projektil poslal do míst, ke kterým se modlí věřící.
57'
Další brejk Teplic nevyšel kvůli špatné zpětné přihrávce Martina Jindráčka. Dukla vyvezla míč za půlku.
56'
Alois Hyčka táhl balon po levém křídle, odkud vyslal centr do šestnáctky. Tam ale fauloval při výskoku Jakub Hora.
55'
Jen málo chybělo hostům k tomu, aby jejich útočník zajel skluzem do sraženého centru před brankou! Nakonec z toho byl roh. Vysokou svíci si stáhl do rukavic Matúš Hruška.
54'
Dukla získala na půlce míč a po faulu i standardní situaci, jež skončila útočným faulem Uroše Djuranoviče. Balon tedy dostaly vedoucí Teplice.
52'
Uroš Djuranovič se famózně uvolnil, ale jeho zakončení ještě parádněji odvrátil do rohu jeden z bránících hostů! Následnou standardní situaci vyřešil bryskní Grigar, který pohotovým výběhem odpravil balon od své svatyně.
51'
Alois Hyčka zastavil Djuranovičův únik opět zahráním na roh. Ten měl na starosti Branislav Miloševič. Ve vápně vznikl zmatek, který ale obrana hostů vyřešila ve spolupráci s Tomášem Grigarem.
50'
Daniel Trubač se za vápnem opřel do balonu, který ale prosvištěl jen kolem vzdálenější Hruškovy tyče.
49'
Po usilovném boji na středu nakonec získali hosté balon a kupředu se hnal Tomáš Kučera, jehož pokus o zakončení zneškodnila na šestnáctce postavená obranná hráz Dukly.
47'
Domácím se roh nepovedl, ale díky dobrému presinku se povedlo domácím získat míč zpět na kopačky. Uroš Djuranovič se cpal k zakončení, ale opět skvěle zapracoval Hyčka. Následný roh přistál v rukavicích pohotového Tomáše Grigara.
46'
Dukla se cpala po pravém křídle do velkého vápna. Centr Ivana Schranze srazil hlavou na roh Alois Hyčka.
46'
Hráči už se pomalu scházejí za účelem startu druhé půle, do které nastupují Teplice s dvougólovým náskokem.
Promrzlé tribuny Julisky viděly v první půli jasnou herní převahu hostů, kteří zaslouženě vedou po dvou trefách Martina Jindráčka o dvě branky a směřují tak k napodobení Olomouce, Liberce, Baníku, Bohemky a Karviné.
45'
45'
Teplice jdou těsně před koncem první půle do vedení! Tomáš Kučera dovršil sérii ohromných šancí parádním centrem z pravého křídla, do kterého se na penaltě hlavou opřel MARTIN JINDRÁČEK, jenž nasměroval míč přesně do Hruškova protipohybu. Jako z učebnice kopané!
44'
Michal Jeřábek se prohnal jako blesk stromem šestnáctkou a zblízka zakončoval, avšak parádním zákrokem se blýskl bryskně vybíhající Matúš Hruška. Balon udržel ve hře Soungole. Vondráškova hlavička zblízka pak letěla jen těsně nad!
43'
Dlouhý centr hostů sklepl Ivan Ostojič hrudí pro Matúše Hrušku, jenž uklidnil situaci a v klidu rozehrál dlouhým výkopem.
41'
Tepličtí si aktivním přístupem na levém křídle vybudovali pozici ve velkém vápně, kde ale nakonec zaúřadovali Dejvičtí, kteří balon odvrátili.
39'
Dukla chvilku kombinovala na středu, načež se dopustila špatné rozehrávky na Tomáše Kotta, z čehož pramenil bleskový brejk Teplic. Ten zakončil Tomáš Kučera ranou ze středu hřiště, jež ale zhruba o metr minula spodní levý roh Hruškovy svatyně.
37'
Další roh hostů. Kučerův bochánek se povedlo domácím odvrátit jen k Tomáši Vondráškovi, který si hrudí zpracoval balon, načež tvrdou ranou přestřelil branku o dobrých pět metrů.
35'
Daniel Trubač se skvěle procpal velkým vápnem, kde nakonec uvolnil Jakuba Horu, který stál úplně sám před Matúšem Hruškou. Jeho zakončení z malého vápna ale přineslo hostům jen smutek. Horovi totiž balon lehce uskočil a teplický střelec jej pak napral jen mimo branku.
34'
Dvě standardní situace Teplic skončily na pozorné obraně domácích. Nejprve byl přímý kop odvrácen na roh, který pak defenziva Dukly odpálila na půlku.
32'
Nepříliš koukatelné drbání na středu hřiště vyústilo ve vystiženou přihrávku a brejk domácích. Frederik Bilovský z levého křídla, kam obdržel pas ze středu hrací plochy, vyslal kolmici na vápno, kde ale vůbec nesedlo zakončení Mohamedu Doumbiaovi, jenž přízemním šourákem daroval Grigarovi snadný zákrok.
30'
Tentokrát už se Danielu Trubačovi povedlo zakončit lépe. Střela z pětadvaceti metrů ale šla přesně doprostřed branky, kde stál připravený Matúš Hruška. Nutno říci, že střelec byl v osudný moment v řádném záklonu, což mu míření ztížilo.
29'
Na jedné straně přišel o míč špatně zakončující Daniel Trubač. Využila toho Dukla, jejíž brejk táhl Ivan Schranz, který posléze po křídle popustil Djuranoviče, jehož zpětná přihrávka na vápno nenašla žádného adresáta.
27'
Obrovskou chybu hostů mohl potrestat Uroš Djuranovič, který po perfektní přihrávce mezi těžkopádně se obracející beky uháněl sám na Tomáše Grigara. Juliska ale jen zklamaně vydechla. Brejkující hráč byl nachytán v těsném ofsajdu.
25'
Další faul a standardka od pravé lajny, kterou zahrávaly Teplice. Centrovaný míč se ale stal kořistí Mohameda Doumbii.
24'
Také na druhé straně byla nudná pasáž hry přerušená faulem. Vondráškův únik po pravém křídle by zakončený centrem, jenž se ocitl po dotyku domácího hráče v autu.
22'
Po několika nahrávkám na středu došlo k faulu domácích hosty. Po rychlém rozehrání a pokusu o útok po levém křídle se chopili míče Tepličtí, kteří uklidnili hru.
21'
Dlouhým odkopem Tomáše Grigara to začalo, rohovým kopem pro Horově skvělém průniku to skončilo. I když ze standardní situace nic nevzniklo, anžto byla odvrácena, chválím hosty za precizní přenesení hry.
19'
Nešálí mne zrak, skutečně je to tak. Dukla se po hodném čase dostala za půlku. Sprintujícího Djuranoviče si ale bezpečně pohlídala teplická defenziva.
17'
Kličky, háčky a další triky předvádí hostující tým v šestnáctce Dukly. Dejvické mužstvo zatím působí poměrně bojácným dojmem. Neškodilo by, kdyby se v obraně objevily prvky z pressinku.
16'
Branislav Miloševič tentokrát nastavil své čelo do Kučerova rohového kopu a dlouhou hlavičkou uklidnil dění v Hruškově šestnáctce.
15'
Přetažený centr Tomáše Kučery se vrátil vertikálně přes malé vápno k Danielu Trubačovi, jehož hlavičku odvrátil na další roh Chlumecký.
14'
Školácké chyby kupí domácí defenziva, které znovu přidělává práci aktivní útok Teplic. Ty si nyní znovu vybojovaly roh.
12'
Tým ze Stínadel je i nadále aktivnější a tlačí se před kasu domácího týmu. Matúš Hruška nyní rychlým vyběhnutím sebral míč přímo před nohami agilního Jindráčka.
10'
Hosté se v desáté minutě dostávají do vedení a dělají tak první krok k postupu do další fáze MOL cupu. Obrana Dukly teď výrazně zaspala. Hned trojice hráčů Teplic zůstala v malém vápně bez dozoru, čehož využil MARTIN JINDRÁČEK, který z prostoru penalty uklidil přízemní střelou balon k levé tyči Hruškovy svatyně. Reakce domácího brankáře poté přišla později, než by se očekávalo.
9'
Hosté rozehráli nakrátko, Pavel Moulis poté zkoušel centrovat, avšak míč mu lehce odskočil a byla z toho rána do výše kolen domácího beka.
8'
Aktivnější jsou ale přeci jen Severočeši. Jakub Hora utíkal po pravém křídle, kde se zasekávačkou zbavoval Martina Chlumeckého, jenž odkopl balon na roh.
7'
Pražský celek se osvobodil a nyní se obě mužstva oddávají lítému boji na středu hrací plochy.
5'
Zajímavý centr z levé strany v podání teplického týmu odvrátil těsně před brankou na roh Martin Chlumecký. Standardní situace poté hostům nevyšla. Daniel Soune Soungole hlavičkoval v těžké pozici jen do hráče před sebou.
4'
Branislav Miloševič přeběhl míč a Ivan Schranz z druhé vlny minul svou ranou branku.
3'
Ivan Schranz se po úniku na levém křídle dostal do střelecké pozice, ale trefil jen prvního před sebou stojícího hráče. Následně byl ale faulován Horou, a tak má Dukla k dispozici přímý kop.
2'
Dvakrát byl v akci hostující kapitán Tomáš Vondrášek. Jeho centr z pravého křídla nejprve proletěl nad hlavami všech hráčů, aniž by byl tečován, do autu. Následně se teplický muž opřel do míče vší silou, leč o metr přestřelil Hruškovu branku.
1'
Daniel Soungole na středu uvolňoval Pavla Moulise, jehož následné sklepnutí si obrana domácích pohlídala.
1'
Všichni aktéři jsou na hrací ploše, sudí Královec provedl úvodní los a střetnutí tedy směřuje zdárně k úvodnímu výkopu, který obstarají Teplice.
Úvodní výkop se blíží, divákům na stadionu byly odprezentovány sestavy. I na třetí pohárový duel na západ Prahy dorazilo několik fandů od hostů. Věřme tedy, že zápas bude mít důstojnou kulisu.

FK Dukla Praha: M. Hruška – Chlumecký, Miloševič (C), Ostojič, Podaný – Bezpalec, Doumbia, Kott, Bilovský – Djuranovič, Schranz.
Náhradníci: Rada – Mašek, Mentberger, Brandner, Breda.

FK Teplice: Grigar – Vondrášek (C), Jeřábek, Hošek, Hyčka – Moulis, Soungole, T. Kučera, Trubač – Hora, Jindráček.
Náhradníci: Diviš – Kodad, Šimeček, Dressler, Vošahlík, Knapík.

Rozhodčí: Pavel Královec – Dušan Pospíšil, Ondřej Kožár.
Na dejvickém stadionu se již pomalu rozcvičují základní jedenáctky obou týmů. Osmifinále MOL cupu bude začínat zhruba za půl hodinky. Shodně se střetávají celky, které v rámci posledního ligového kola nevstřelily branku, přičemž také žádnou neinkasovaly. Smírně 0:0 se rozešla Dukla s Mladou Boleslaví i Teplice s Olomoucí.
Krásný dobrý den, dámy a pánové.

Vítám Vás u sledování onlajn přenosu z MOL cupu, v jehož rámci se střetnou celky Dukly Praha a Teplic. Oba týmy působí ve Fortuna lize, kde domácím patří zatím poslední (a tedy sestupová) příčka, zatímco Teplice s náskokem pěti bodů na pohárového hostitele uzavírají nejlepší desítku.

Teplice v letošním ročníku MOL cupu schytaly již třetího pražského protivníka. Napoprvé si odvezli fotbalisté ze Stínadel vysokou výhru 6:0 z Admiry, kde se dvakrát prosadil Hora. Severočeši v rámci 3. kola zavítali do Holešovic. Místní Loko Vltavín vzdorovalo v obou poločasech, avšak nakonec se z těsné výhry radoval ligový celek. Třetí teplický pohárový zápas znamená opět výlet do hlavního města.
Tentokrát na Duklu. Družstvo z Julisky si po nevydařeném vstupu do sezóny zkompenzovalo ztráty na sebevědomí právě v českém poháru. Díky povedenému prvnímu poločasu se prozatím nejhorší ligový tým, který však v posledních kolech zvedá své výsledky i výkonnost, radoval z výhry v Písku. Zatím poslední duel MOL cupu odehrála Dukla na půdě Viktorky Žižkov, kde po Bilovského trefě ze závěru střetnutí nakonec těsně zvítězila.

Dukla již letos odehrála s Teplicemi ligový zápas. V rámci 2. kola se radovala Stínadla z vysoké výhry. Tým z hlavního města se rozmohl až v poslední půlhodině, kdy už měli domácí k dispozici poměrně hezký náskok. Tepličtí honci balonu si nakonec připsali triumf 5:2.

Teplice – Dukla 5:2 (2:0)
2. kolo, FORTUNA liga 2018

Branky: 19. a 79. Vaněček, 49. a 55. Hora, 38. Vondrášek – 65. Schranz, 89. Holík. ŽK: 51. Krob – 44. Hanousek, 80. Daniel Tetour.  Rozhodčí: Nenadál – Hájek, Arnošt. Diváci: 3116.

Sestavy z posledního zápasu:
Teplice: Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob – Ljevakovič (C), Kučera – Trubač (46. Moulis), Hora, Žitný (62. Luts) – Vaněček (83. Červenka).
Dukla: Rada – Miloševič, Ostojič, Chlumecký, Podaný – Holík, Tetour, Hanousek (C) (56. Schranz), Douděra – Holenda (76. Bilovský), D. Breda (46. Štursa).

Dukla, která se díky výsledkům z předchozích kol začala na dně přibližovat vodám, které jsou alespoň o něco klidnější, bude chtít navázat na své počínání i v MOL cupu. Proti budou ale Teplice, kterým se v posledních kolech také daří. Nechme se tedy výsledkem překvapit!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.