MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dvůr Králové : Živanice - 15. srpna 2018   18:00

Dvůr Králové
63' Rejl
1:1
(0:0)

3:2 (PEN)

Živanice
Živanice
69' Petrus
J. Vaníček – O. Vaníček, O. Ujec, Tauchmann, Tomeš, Rejl, Mertlík, Hruška, Kruliš (K), Křížek, Macháček
Knespl, Karal, Dvořák, Fejk, Hák
Hanousek – Martínek, Šťastný
200 diváků
Živanice
Hrnčíř – Buriánek, Ferčák (K), Motyčka, Staněk, Hundák, Gorol, Pánek, Živný, Štěpánek, M. Ujec
Vašíček – Pánek, Polák, Petrus, O. Herzán, Ptáček, Gašpar

Dvůr Králové nakonec zvládl penaltové drama a postupuje do druhého kola MOL Cupu!
Karal rozhoduje střelou k levé tyči a Dvůr Králové postupuje!
Zkušený Ondřej Herzán vyrovnává.
Hruška uzavřel čtvrtou sérii gólem!
Nevídané! Do břevna se trefil i Ptáček.
Hák ovšem trefil jen tyč.
Živný vyrovnává, ale i tak jsou ve výhodě domácí.
Prvním úspěšným střelcem se tak stává Fejk!
Polák přestřeluje!
Hrnčíř vyrazil pokus Mertlíka.
Buriánek přestřelil.
Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
Největší šanci prvního prodloužení měli domácí. Hlavičku Rejla však vytáhl fantastickým způsobem gólman Hrnčíř.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
91'
Začal první poločas prodloužení.
O postupujícím bude muset rozhodnout prodloužení nebo penaltový rozstřel.
90'
Druhý poločas skončil.
90'
Rozhodčí Hanousek nastavuje ještě pět minut.
69'
Živanice právě vstřelily branku!
O vyrovnání se postaral hlavičkující DAVID PETRUS.
63'
Dvůr Králové právě vstřelil branku!
Po centru Martina Hrušky otevírá skóre hlavičkující JIŘÍ REJL.
52'
První žlutou kartu utkání dostává hostující Staněk, po jehož zákroku se Ondřej Ujec nezvedá a odnést jej musí nosítka. S domácím hráčem to nevypadá vůbec dobře.
46'
Atraktivní první poločas zatím branku nepřinesl, věřme, že další průběh duelu bude o chlup štědřejší.
45'
35'
Hraje se oboustranně pohledný zápas, oba týmy rezignovaly na bránění a vytváří si řadu šancí.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.