MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hostouň : Vyšehrad - 15. srpna 2018   18:00

Hostouň
Hostouň
8' Vegricht  • 28' Hájek  • 43' Trapp  • 46' Vegricht  • 90+2' Marek
5:4
(3:1)
Vyšehrad
Vyšehrad
19' Rataj   • 66' Rys   • 75' Čapek   • 82' Kacafírek
Hostouň
Kudrna – Kostorek, Hanuščík, Trapp, Charvát, Stojka, Kulhavý, Marek (K), Lohoyda, Vegricht, Hájek
Obrcián – Dunderović, Vašák, Věchtík, Viduna, Linc, Kárník
Klupák – Krupka, Plzák
200 diváků
Vyšehrad
Pellegrini – Neuberg (K), Šlegl, Doležal, Rataj, Jakab, Madej, Kozel, Hradecký, Šimek, Kacafírek
Havránek – Brejcha, Drobílek, Laňka, Junek, Rys, Čapek

90'
90+2'
Hostouň právě vstřelila branku!
Kapitán domácích TOMÁŠ MAREK nakonec z pokutového kopu přece jen rozhoduje o postupu Hostouně.
85'
V Hostouni panuje výborná atmosféra, která však pohltila i rozhodčího Klupáka. Ten má nyní s ukočírováním obou týmů problémy.
83'
Žlutou kartu dostává Hanuščík (TJ Sokol Hostouň).
82'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Z velmi diskutabilní penalty dokázal vyrovnat ŠTĚPÁN KACAFÍREK.
79'
Žlutou kartu dostává Kudrna (TJ Sokol Hostouň).
75'
Další střídající žolík DAVID ČAPEK přibližuje Vyšehrad na rozdíl jedné branky.
69'
Žlutou kartu dostává Hradecký (FK Slavoj Vyšehrad).
66'
Střídající PETR RYS si zkušeně počíhal na svou šanci a neomylně snížil.
46'
Svým druhým gólem v zápase výrazně přibližuje Hostouň k postupu LUKÁŠ VEGRICHT.
46'
45'
43'
PETR TRAPP navyšuje poločasové vedení Hostouně těsně před exodem do kabin na 3:1.
28'
ŠTĚPÁN HÁJEK však přesnou ranou vrací domácím překvapivý náskok.
19'
MICHAL RATAJ však dokázal nalézt rychlou odpověď a srovnává misky vah.
8'
Domácí Sokol se už v osmé minutě dostává do vedení po přesné trefě LUKÁŠE VEGRICHTA.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.