MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Ústí - 28. července 2018   16:00

Hranice
Hranice
6' Kundrát  • 64' doplníme  • 90' Vavřík  • 99' Kušner  • 113' Kundrát
5:4
(1:1)
Ústí
Ústí
45+1' Lasovský (vl.)  • 57' Bezděk   • 59' Škařupa   • 107' Sencovici
Hranice
Majerský – Motloch, Pecha, Kušner.
Křepský – Silný, Podhajský
280 diváků
Ústí
Částečka – Kalous, Pat. Sencovici, Holoubek, Šnejdrla, Šerý, Váňa

120'
Divokou přestřelku nakonec ovládly Hranice a postupují do 1. kola poháru. Díky za pozornost.
120'
113'
Hranice právě vstřelily branku!
Jenže domácí jdou opět do vedení, tentokrát mířil do černého RADIM KUNDRÁT.
107'
Sokol Ústí právě vstřelil branku!
PAVEL SENCOVICI má ale jiný záměr s tímto zápasem a v tuto chvíli ho posílá do penalt.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
99'
Dechberoucí zápas graduje v prodloužení. Střídající ADAM KUŠNER se stává hrdinou okamžiku a překlápí misky vah na stranu hostitelů.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90'
Druhý poločas skončil.
90'

Domácí se dokázali vrátit zpět do zápasu, v hodině dvanácté vyrovnávají. PETR VAVŘÍK si vynutil gólem na 3:3 prodloužení.
64'

Domácí snižují, střelce branky doplníme později.
59'

Hosté vedou již o dvě branky, trefil se MICHAL ŠKAŘUPA.
57'

Hosté vedou, rozdílovou trefu dal DAVID BEZDĚK.
46'
45+1'
45+1'

Hostující Sokol vyrovnal v nastavení prvního poločasu, když MARTIN LASOVSKÝ si nešťastně dal vlastní gól.
6'

Vedoucí trefu domácího celku zaznamenal v úvodu utkání RADIM KUNDRÁT.
1'

SK Hranice: Tomečka – Čáp, Kundrát, Vyka, M. Kuchař, Vavřík, M. Lasovský, L. Lasovský, Křenek, Marek, D. Kuchař.
Náhradníci: Majerský – Motloch, Pecha, Kušner.

TJ Sokol Ústí: Urbášek – Bezděk, Smolka, Bočan, Michálek, Smítal, Žingor, Vladik, Škařupa, Zagol, Pav. Sencovici.
Náhradníci: Částečka – Kalous, Pat. Sencovici, Holoubek, Šnejdrla, Šerý, Váňa.

Rozhodčí: Křepský – Silný, Podhajský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.