MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Libiš : Čáslav - 4. srpna 2018   10:15

0:2
(0:0)
Čáslav
Čáslav
51' Jícha   • 73' Kořínek
Libiš
Kratochvíl – Macháč, Antoš, Stibora, Dobrovolný, Hrnčíř, Mpong
Trska Adam – Starý Dominik, Gunitš Patrik
Sokol Libiš
Čáslav
Kovařík, Petrů, Růžička, Strnad, Fuxa, Kořínek

Je dobojováno a hostující celek FK Čáslav postupuje do dalšího kola MOL Cupu. Libiš končí, ale odchází se ctí.

Ode mě je to vše a u dalších přenosů na shledanou.
90'
90'
Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání.
89'
Další akci Čáslavi odvrátil libišský obránce, který poslal míč na roh.
88'
Hosté kombinují s míčem a chtějí v poklidu dohrát dnešní utkání.
87'
Zeman se opět dostal do vápna, ale ani tentokrát nedokázal vstřelit branku, protože jeho střelu zablokovali obránci Čáslavi.
86'
Michal Zeman mohl jít sám na branku, ale zbrkle vystřelil a Kubát jeho střelu vyrazil!
85'
Stibora vypálil z pravé strany, ale branku minul o dobrých pět metrů. O vítězi je rozhodnuto.
84'
Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Tomáš Skokan, přichází Jiří Růžička.
Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Jakub Vančura, přichází Daniel Fuxa.
82'
Jícha běžel sám na domácího brankáře, ale ten mu skočil pod nohy a míč sebral!
81'
Velkou šanci domácích pokryl Kubát, který svou pravačkou vytáhl dobrý zákrok a vyboxoval míč.
79'
Hosté kontrolují hru a kráčí za postupem do další části MOL Cupu.
78'
Střídání v týmu TJ Sokol Libiš: ze hřiště odchází Jaroslav Škoda, přichází Matěj Hrnčíř.
77'
Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Tomáš Mlynka, přichází Jan Strnad.
75'
Libiš ještě nic nevzdává a snaží se snížit stav utkání.
73'
Čáslav právě vstřelila branku!
Hosté jdou do dvoubrankového vedení a kráčí za postupem. JAKUB KOŘÍNEK vystřelil přesně k pravé tyči a raduje se ze vstřelené branky.
72'
Zeman v tvrdém souboji poslal k zemi jednoho z hostujících hráčů a podle sudího nedovoleně.
71'
Dušek míč vůbec netrefil a poslal svůj centr do zámezí.
70'
Centr domácích odvrátila obrana Čáslavi, ale Libiš zůstává u míče.
68'
Střelu čáslavského útočníka pokryl Brožek.
66'
Střídání v týmu TJ Sokol Libiš: ze hřiště odchází Tomáš Vaněk, přichází Patrik Macháč.
65'
Vocel to zkusil ze střední vzdálenosti, ale jeho střela byla sražena na rohový kop.
63'
Jeden z hostujících hráčů měl úplně prázdnou branku a střílel tak dva metry před brankovou čárou, ale jeho střelecký pokus skončil mimo stadion.
62'
Stibora se dostal ke střele zpoza vápna a pořádně protáhl Kubáta, který udržel svůj tým ve vedení!
60'
Domácí hráči jednoznačně začali více běhat a pokoušejí se o vyrovnání. Naopak Čáslav se uspokojila s vedením a chce držet míč.
58'
Z rohu nic nebylo a Čáslav kombinuje.
57'
Rohový kop pro Libiš.
55'
Mpong centroval do vápna, ale jeho přetažený míč skončil až v zámezí. Následuje odkop od branky Čáslavi.
54'
Libiš po inkasované brance vysunula svoje hráče hodně vysoko a začíná napadat.
51'
Máme tu první branku dnešního utkání, kterou vstřelil JAN JÍCHA! Ten byl úplně sám na zadní tyči a z rohového kopu ho přesně našel jeho spoluhráč. Jícha poté neměl problém s uklizením míče do branky.
50'
Čáslav drží míč a kombinuje na své polovině.
49'
Střídání v týmu TJ Sokol Libiš: ze hřiště odchází Jan Prieložný, přichází Vladimír Stibora.
49'
Střelecký pokus z levé strany velkého vápna skončil hodně vedle a Čáslav tak stále čeká na branku.
48'
Zuskin se dostal k hlavičce ve vápně, ale byl mu odmáván ofsajd.
46'
Mlynka proběhl okolo pravé postranní čáry a dostal se k centru, ale domácí obrana míč odkopla.
46'
Střídání v týmu FK Čáslav: ze hřiště odchází Jan Hannich, přichází Kořínek Jakub.
46'
První poločas je u konce a nutno říci, že Libiš hraje velmi dobře. Čáslav sice měla více tutovek, ale domácí měli kus štěstí a poté mohli sami vstřelit branku. To se jim nepovedlo, a tak je stav zápasu stále bez branek.
45'
44'
Vaněk zkusil vyvézt míč po pravé straně, ale byl odzbrojen. Z následné akce hostů nebylo nic, protože se mává ofsajd.
43'
Nepovedený centr Čáslavi z levé strany skončil až za ochranou sítí za brankou.
41'
Jeden z domácích hráčů se dostal nejvýše a mohl mít uklidit do branky, ale trefil se přesně do rukavic Kubáta!
40'
Novotný poslal míč po zemi do vápna, ale hostující obrana odvrací tento přízemní centr na rohový kop.
39'
Zeman poslal centr až za vápno, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.
38'
V dnešních zápasech Mol Cupu padl zatím jediný gól a to v utkání Aritma – Neratovice.
37'
Jícha to zkusil z velkého úhlu a branku netrefil.
36'
Zeman šel sám na branku z levé strany, ale Kubát ho skvěle vychytal a dorážku už srazil obránce na roh!
36'
Hannich si nabíhal po pravé straně do vápna, ale byl přichycen v ofsajdu.
35'
Oba dva týmy se přetahují o míč ve středu hřiště a hra se poměrně uklidnila.
32'
Mlynka si krásnou narážečkou připravil dobrou šanci, ale jeho střela ve vápně skončila opět vedle. Čáslav neproměňuje tutové šance a to by ji mohlo v závěru mrzet.
31'
Další ofsajd domácích přerušuje hru.
30'
Čuchal obešel dva hráče a běžel sám na Brožka, ale jeho střela z místa pro pokutový kop přeletěla branku! Obrovská šance hostujícího celku!
29'
Kubát měl plné ruce práce, aby vyrazil přízemní střelu jednoho z domácích hráčů.
29'
Další rohový kop pro Libiš.
28'
Z přímého kopu nebylo nic a Libiš stále drží bezbrankový stav.
27'
Střídání v týmu TJ Sokol Libiš: ze hřiště odchází Martin Pešek, přichází Joel Mpong.
26'
Přímý kop pro Čáslav. Hra je přerušena a následuje přestávka na pití.
25'
Z dalšího rohu nebylo vůbec nic, protože míč do svých rukavic ukryl Kubát.
24'
Dva centry přilétly do vápna a Čáslav dostala míč opět na roh.
24'
Libiš si postupným útokem vybojovala rohový kop.
22'
Hannich běžel sám na brankáře, který vytáhl skvělý zákrok a následná dorážka Jíchy skončila vedle branky. Z následného rohu se dostal ke střele Vocel, ale vysoko přestřelil. Brožek nyní podržel svůj tým!
21'
Zeman si velmi dobře naběhl za obranu soupeře, ale nakonec mu je odpískán velmi přísný ofsajd.
19'
Čáslav začal hrát a Libiš se v posledních minutách pouze brání. Hosté odstřelují branku soupeře, ale zatím byly všechny jejich střely zablokované.
18'
Další rohový kop hostů s přehledem odvrátila domácí obrana.
17'
Dlouhý nákop na domácího útočníka byl sice přesný, ale libišský hráč byl v ofsajdu.
15'
Nyní se hosté dostali k centru z levé strany, ale domácí obránce stihl míč odhlavičkovat.
14'
Čáslav byla v tomto utkání jasným favoritem, ale zatím své kvality nepotvrzuje. Libiš hraje velmi aktivně a pokud ji nedojdou síly, mohla by překvapit.
13'
Macháček obešel dva protihráče a vybojoval rohový kop pro Libiš, z kterého nakonec nic nebylo.
11'
Míče se ujal domácí obránce a i když trefil obstřelil zeď, tak trefil brankáře soupeře. Ten s tímto pokusem neměl problém.
10'
Volný přímý kop pro Libiš z nějakých dvaceti metrů před brankou.
9'
Oba dva týmy vstoupily do utkání velmi aktivně a sledujeme celkem pohledný úvod zápasu.
8'
Vebr se pokusil zakončit z velkého vápna, ale jeho noha trefila do ramena domácího obránce, a tak se píská útočný faul Čáslavi.
7'
Jícha se dostal k hlavičce v pokutovém území, ale branku hodně minul.
6'
Čuchal chtěl najít dobře rozběhnutého spoluhráče, který by běžel sám na branku, ale bohužel pro Čáslav centr přetáhl a pro míč si došel Brožek.
5'
Vančura se ujal exekuce rohového kopu, ale jeho míč skončil na břevně.
5'
Hannich chtěl nacentrovat do vápna z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokovaný. Roh pro Čáslav.
3'
Novotný hledal někoho u pravé postranní čáry, ale nikdo z jeho spoluhráčů si do těchto míst nenaběhl.
3'
Hosté se poprvé v utkání dostali k míči a kombinují na polovině hrací plochy.
2'
Vaněk se pokusil projít po pravé straně hřiště, ale důrazným skluzem ho odzbrojil jeden z hostujících obránců.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči Libiše, kteří nyní kombinují na své polovině hrací plochy.
1'
Domácí hráči nastupují v modré barvě a Čáslav bude hrát v barvě černé.

TJ Sokol Libiš: Brožek – Macháček, Prieložný, Pešek, Zeman, Šobr, Zuskin, Škoda, Novotný, Vaněk (C), Dušek
Náhradníci: Kratochvíl – Macháč, Antoš, Stibora, Dobrovolný, Hrnčíř, Mpong

FK Čáslav: Kubát – Mlynka, Vebr, Vančura (C), Kunášek, Čuchal, Jícha, Vocel, Hannich, Skokan, Mrázek
Náhradníci: Kovařík, Petrů, Růžička, Strnad, Fuxa, Kořínek

Rozhodčí: Trska Adam – Starý Dominik, Gunitš Patrik.
Hezké dopoledne všem fanouškům fotbalu. Dnes je na programu další řádka zápasů MOL Cupu a my se společně přímo z Libiše podíváme na souboj mezi místním klubem a hosty, kteří přijíždějí z Čáslavi. Mírným favoritem jsou podle bookmakerů hosté, ale domácí prostředí hraje velkou roli. Dnes je také na programu souboj Aritmy Praha s Neratovicemi, a tak se dnes mohou oba kluby, které to k sobě nemají daleko (Libiš, Neratovice), poprat o postup. Na dnešního vítěze zápasu čeká Vlašim.

Přenosem Vás z Libiše provede Vojtěch Görög.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.