MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřicko : Varnsdorf - 15. srpna 2018   18:00

Litoměřicko
Litoměřicko
3' Surmaj  • 43' Macháček
2:0
(2:0)
Varnsdorf
Varnsdorf
Litoměřicko
Plachý – Šustr, Šimkovský (C), Chábera, Verner, Surmaj (84. Karvánek), Macháček (62. Šlehofer), Havrda (69. Zdržálek), Štancl, Luong, Štefko.
Slanina – Zdržálek, Karvánek, Husenský, Šlehofer.
Matějček – Vlasjuk, Černý
Litoměřice
210 diváků
Varnsdorf
Samoel – Kouřil, Heppner, Dvořák, Novák, Bielesz, Schön (46. Barac), Ondráček (71. Bláha), Zbrožek (46. Dzaba), Kubista, Rudnytskij (C).
Porcal – Kozma, Bláha, Dzaba, Barac, Kocourek.

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství a postupu Litoměřic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
Dnešní utkání sledovalo 210 diváků.
Litoměřičtí si ve druhém poločase nepřipsali ani jednu střelu na bránu a naopak hráči Varnsdorfu drželi po většinu druhých pětačtyřiceti minut míč na kopačkách. Ani to ale hostům nepomohlo a jelikož se neprosadili ani domácí, vítězí v tomto duelu Litoměřicko 2:0 a postupuje do 2. kola. Pro Varnsdorf je to první stopka v 1. kole poháru za posledních 10 let.
90+2'
90'
Žlutou kartu dostává Miroslav Verner (FK Litoměřicko).
84'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Vojtěch Karvánek.
78'
Žlutou kartu dostává Lukáš Bielesz (FK Varnsdorf).
71'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Ondřej Bláha.
69'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šimon Havrda, přichází Dominik Zdržálek.
62'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Michal Macháček, přichází Lukáš Šlehofer.
61'
Žlutou kartu dostává Jakub Chábera (FK Litoměřicko).
46'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Lukáš Bielesz, přichází Nathan Christián Dzaba.
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Patrik Schön, přichází Jakub Barac.
46'
Celkem nečekaně se dostaly do vedení už ve 3. minutě Litoměřice z první střely mezi tři tyče. Varnsdorfští v dalším průběhu poločasu zlepšili svou hru v defenzivě i ofenzivě, k vyrovnávajicí brance ale jejich aktivita nevedla. Trefily se naopak znovu Litoměřice, které dostal brankou ve 43. minutě do dvoubrankového vedení Michal Macháček.
45'
43'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Těsně před koncem prvního poločasu se dostávaji Litoměřice do dvoubrankového vedení. První zakončení MICHALA MACHÁČKA dokázal Samoel vyrazit, na dorážku už byl ale krátký.
3'
Domácí se z prvního zakončení dostávají do vedení. Přízemní přihrávka do pokutového území prošla až na DAVIDA SURMAJE, který z otočky nejprve trefil nohu brankáře a následně si míč do vlastní sítě srazil nešťastně jeden z obránců.
1'

FK Litoměřicko: Plachý – Šustr, Šimkovský (C), Chábera, Verner, Surmaj, Macháček, Havrda, Štancl, Luong, Štefko.
Náhradníci: Slanina – Zdržálek, Karvánek, Husenský, Šlehofer.

FK Varnsdorf: Samoel – Kouřil, Heppner, Dvořák, Novák, Bielesz, Schön, Ondráček, Zbrožek, Kubista, Rudnytskij (C).
Náhradníci: Porcal – Kozma, Bláha, Dzaba, Barac, Kocourek.

Rozhodčí: Matějček – Vlasjuk, Černý.
Hlavním rozhodčím dnešního střetnutí je Milan Matějček, kterému budou u postranní čáry vypomáhat asistenti Pavel Vlasjuk a Ondřej Černý.
FK Varnsdorf

Varnsdorf nedokázal třikrát v posledních 5 ročnících přejít v tuzemském poháru přes 2. kolo. Nejlépe se mu v poslední pětiletce dařilo právě před pěti lety v sezóně 2013/14, kdy dokázal postoupit až do osmifinále, kde mu stejně, jako před dvěma roky Litoměřicku, udělala stopku pražská Slavia. Loni skončili hráči Varnsdorfu v MOL Cupu na kopačkách hráčů z Živanic. Podaří se postoupit svěřencům Davida Oulehly podesáté v řadě do 2. kola poháru?
FK Litoměřicko

Zatímco před dvěma lety dokráčelo Litoměřicko z prvního kola až do osmifinále přes Meteor, Příbram a Ostravu, aby jim nakonec vystavila stopku Slavia Praha, letos už museli Severočeši zahájit MOL Cup předkolem. V předkole si svěřenci Miroslava Kratochvíla poradili s FK Jílové suverénně 4:0, za to v 1. kole je čeká mnohem těžší souboj. Do Litoměřic totiž dorazí Varnsdorf, který je tradičním účastníkem 2. nejvyšší tuzemské soutěže.
Přeji příjemné odpoledne všem nadšencům fotbalu! Dnes je na programu 1. kolo MOL Cupu, ve kterém se mimo jiné střetne třetiligové FK Litoměřicko proti druholigovému celku FK Varnsdorf. Utkání se odehraje od 18:00 hod. ve fotbalovém areálu v Litoměřicích.