MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Olešnice : Šumperk - 28. července 2018   15:30

Olešnice
Olešnice
56' Komárek  • 77' Malínek  • 90+3' Rýznar  • 103' Novák
4:4
(0:1)

4:5 (PEN)

Šumperk
Šumperk
13' Rozsíval   • 51' Rozsíval   • 52' Ševčík   • 98' Nimrichtr
Olešnice
Kapl – Zapletal, Havlíček, Semian, Sasák, Zapletal, Malínek.
Řezníček – Svoboda, Ehrenberger
250 diváků
Šumperk
Max – Morong, Simon, Šebela

Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
103'
Olešnice právě vstřelila branku!

Domácí se však nevzdávají a opět je srovnáno. Kapitán MARTIN NOVÁK zařídil stav 4:4.
98'
Šumperk právě vstřelil branku!

Hostující celek opět vede, když se trefil JAN NIMRICHTR.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'

Velká euforie na hřišti outsidera, MIROSLAV RÝZNAR totiž vyrovnal na 3:3 a bude se prodlužovat.
77'

V Olešnici je zaděláno na drama, střídající LUKÁŠ MALÍNEK totiž snížil na rozdíl jediného gólu.
56'

Také domácí se dočkali vstřelené branky, MARTIN KOMÁREK snížil na 1:3.
52'

Hned o minutu později zvýšil hostující vedení na rozdíl tří branek JIŘÍ SEVČÍK.
51'

FILIP ROZSÍVAL dal svůj druhý gól v tomto utkání a Šumperk vede 2:0.
46'
45'
13'

Vedoucí trefu hostujícího celku obstaral FILIP ROZSÍVAL.
1'
Déšť smyl i lajny vyznačující ohraničení hrací plochy, takže domácí pořadatelé teď mají plné ruce práce s přípravou hřiště. Dle dostupných informací by se ale zhruba do deseti minut mělo začít hrát.
V Olešnici se těsně před utkáním spustila průtrž mračen, což se značně podepsalo na trávníku, který je aktuálně pod vodou. Začátek zápasu je tedy odložen a zatím se neví, jestli vůbec duel začne.

1. FC Olešnice u Bouzova: Snášel – Rýznar, Komárek, Opravil, Němec, Kolomazník, Novák, Skopal, Knápek, Kováč, Puchr.
Náhradníci: Kapl – Zapletal, Havlíček, Semian, Sasák, Zapletal, Malínek.

FK Šumperk: Kreizl – Macura, Ševčík, Kotzmann, Smrž, Podhorný, Rozsíval, Nimrichtr, Bernard, Olejník, Horák.
Náhradníci: Max – Morong, Simon, Šebela

Rozhodčí: Řezníček – Svoboda, Ehrenberger.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.