MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Polná : Humpolec - 15. srpna 2018   17:00

Polná
Polná
5' Válek  • 35' Urbánek  • 40' Voráč  • 50' Rod  • 62' Bajer  • 88' Haala
6:1
(3:1)
Humpolec
Humpolec
29' Podoba
Polná
Rychtecký – Šourek, Holub (46. Kubec), Haala, Čížek, Válek (68. Voráček), Urbánek (C), Fadrný, Voráč, Rod (77. Trombelli), Bajer
Šimek, Voráček, Kubec, Trombelli, Klíma
Denev – Jahoda, Nápravník
Městský fotbalový stadion, Polná
153 diváků
Humpolec
Páša – Vrátný (49. Kopic), Zástěra, Šerý (67. Štěpán), Dalík (C), Maršík, Prchal, Skryja, Málek, Havel (57. Tomovič), Podoba
Michut – Tomovič, Kopic, Štěpán

Před 153 diváky se odehrál jednoznačný zápas. Na úvodní gól Polné ještě dokázal Humpolec odpovědět, ale to bylo z jeho strany vše. Slavoj rozdělil do obou poločasů rovnoměrně po třech gólech a zaslouženě postupuje do druhého kola MOL Cupu.
90'
88'
Polná právě vstřelila branku!
Diváci v Polné se těsně před koncem dočkali ještě jednoho navýšení skóre. Vojtěch Haala se stal posledním úspěšným střelcem pro Polnou opravdu vydařeného zápasu.
77'
Střídání v týmu TJ Slavoj Polná: ze hřiště odchází Rod, přichází Trombelli.
68'
Střídání v týmu TJ Slavoj Polná: ze hřiště odchází Válek, přichází Voráček.
67'
Střídání v týmu A.F.C. Humpolec: ze hřiště odchází Šerý, přichází Štěpán.
62'
Domácí nemají dost a přidávají do sítě Humpolce už pátý gól, přičemž o každý se zasloužil někdo jiný! Tentokrát po samostatné akci uspěl JAN BAJER a v Polné se může začít slavit.
57'
Střídání v týmu A.F.C. Humpolec: ze hřiště odchází Havel, přichází Tomovič.
50'
Po přihrávce střídajícího Jaroslava Kubce střílí přesně ŠTĚPÁN ROD a pravděpodobně rozhoduje o vítězi tohot utkání, protože Polná vede už rozdílem 3 branek!
49'
Střídání v týmu A.F.C. Humpolec: ze hřiště odchází Vrátný, přichází Kopic.
46'
Střídání v týmu TJ Slavoj Polná: ze hřiště odchází Holub, přichází Kubec.
46'
45'
40'
Ještě před poločasem přidává Slavoj třetí gól a je na dobré cestě za postupem! Po centru Tomáše Válka úspěšně zamířil DANIEL VORÁČ.
35'
Domácí si berou ztracené vedení zpět! Do odraženého míče se opřel kapitán JAN URBÁNEK a překonal Kříže v brance Humpolce.
29'
Humpolec právě vstřelil branku!
Vyrovnání zařídil po individuální akci z pravé strany a nekompromisním zakončení MICHAL PODOBA.
5'
Domácí se velmi rychle ujímají vedení. Po rohovém kopu se hlavou prosadil TOMÁŠ VÁLEK.
1'

TJ Slavoj Polná: Rychtecký – Šourek, Holub, Haala, Čížek, Válek, Urbánek (C), Fadrný, Voráč, Rod, Bajer
Náhradníci: Šimek, Voráček, Kubec, Trombelli, Klíma

A.F.C. Humpolec: Páša – Vrátný, Zástěra, Šerý, Dalík (C), Maršík, Prchal, Skryja, Málek, Havel, Podoba
Náhradníci: Michut – Tomovič, Kopic, Štěpán

Rozhodčí: Denev – Jahoda, Nápravník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.