Kašpar – Duchek, Kulhánek, Zdeněk, Blahoudek, Kristl, Skála, Pribáň, P. Bešta, Mudra, Růžička
Milota, Lecjaks, J. Bešta, Sýkora, Staněk, Lösch
Cupl – Janoch, Špindlerová
Toman – Janků, Havel, Holeček, Hanek, Dvořák, Frantl, Sůra, Schulz, Zolotuchin, Bíba.
Vondráček – Jiřík, Krob, Přibyl, Hudousek, Junek

Přeštice postupují do prvního kola MOL Cupu, když se jediným úspěšným střelcem zápasu stal Skála.
90'
71'
Tým Přeštice právě vstřelil branku! Domácí tým řekl v tomto utkání první slovo, když se jeho úspěšným střelcem stal TOMÁŠ SKÁLA.
57'
Žlutou kartu inkasoval Mudra.
46'
Hosté sice hrají od 35. minuty o deseti, první poločas ale skončil výsledkem 0:0.
45'
35'
Hostující tým bude dohrávat tento zápas o deseti! Předčasně do sprch musí Bíba, který bez možnosti zahrát míč fauloval soupeře nevybíravým způsobem.
23'
Stav zůstává stále bezbrankový, diváci sledují vyrovnaný zápas.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.