190 diváků
Uničov
Uvízl – Purzitidis, Antl, Bala, Vejvoda (C), Dostál, Jeřábek, Komenda, Binar, Vichta, Můčka
Spurný – Krč, Seibert, Kreyzel, Svoboda

Uničov vyhrává tento zápas MOL Cupu o jednu branku, v závěru zápasu se domácí pokoušeli vyrovnat, ale vstřelit gól se jim nepodařilo. Autorem jediné branky zápasu je hostující Antl.
90+0'
85'
Nejprve se do šance dostal domácí celek. Hlavička po rohovém kopu skončila nad brankou. Následně dokázal domácí gólman výborně vytáhnout střelu soupeře. Převahu má nyní Šumperk.
83'
Střídání v týmu FK Šumperk: ze hřiště odchází Bernard, přichází Simon.
79'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Seibert.
78'
Uničov právě vstřelil branku!
Přibližně z oblasti pokutového kopu se prosazuje obranou nepokrytý MARTIN ANTL.
76'
Žlutou kartu dostává Bernard (FK Šumperk).
76'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Dostál, přichází Svoboda.
73'
Velkou šanci měl nyní hostující Uničov. Krč prošel mezi obránci a dostat se do střelecké pozice, jeho ránu výborným zákrokem vyrazil brankář.
71'
Střídání v týmu FK Šumperk: ze hřiště odchází Podhorný, přichází Morong.
62'
Hra se začíná vyrovnávat. Oba celky měly k dispozici rohové kopy, ale ty nedokázaly proměnit.
Utkání sleduje 190 diváků.
59'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jeřábek, přichází Krč.
Střídání v týmu FK Šumperk: ze hřiště odchází Šléška, přichází Ševčík.
56'
Bala vypálil z nějakých pětadvaceti metrů. Gólman vyrazil na rohový kop, následně se Šumperk dokázal ubránit.
54'
Závar před brankou Uničova, jeden z hráčů zůstává ležet na hrací ploše. Hra je nyní přerušená, hráč bude ošetřován.
46'
Uničov si v závěru poločasu vypracoval další zajímavou příležitost, ale po centru ze strany trefil jeden z hráčů znovu brankovou konstrukci.
45+0'
37'
Hosté rozehrávali rohový kop, Bala hlavou zakončoval nad branku.
32'
Šumperk se dostal do zajímavé pozice, Podhorný vypálil do středu branky, kde byl pozorný brankář.
25'
Závar před brankou Uničova, z tlaku vstřelil domácí celek gól, který pro ofsajd ale nemůže platit.
22'
Žlutou kartu dostává Martin Antl (SK Uničov).
17'
Hosté rozehrávali přímý kop. Jakub Vichta dobře vypálil, jeho ránu brankář vyrazil a následná rána Jeřábka končí mimo.
15'
Aktivní hra Uničova pokračuje dál, Tomáš Komenda po centru z levé strany hlavičkoval do břevna.
10'
Hostující celek hraje aktivněji, měl k dispozici v úvodu zápasu tři rohové kopy. Na výraznější příležitost v tomto zápase zatím čekáme.
1'
Domácí hrají ve žlutých dresech, Uničov v červených.
1'

FK Šumperk: Max – Macura, Smrž (C), Podhorný, Rozsíval, Nimricht, Jurásek, Bernard, Olejník, Horák, Šléška
Náhradníci: Morong, Simon, Ševčík, Šebela

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Anzl, Bala, Vejvoda (C), Dostál, Jeřábek, Komenda, Binar, Vichta, Můčka
Náhradníci: Spurný – Krč, Seibert, Kreyzel, Svoboda

Rozhodčí: Zaoral – Křepský, Svoboda.
FK Šumperk z posledních svou zápasu divize prohrál oba duely. Nestačil na Hranice 2:5 a na Nový Jičín 1:2.

SK Uničov odehrál v rámci MSFL dva zápasy. Nad Vrchovinou vyhrál 2:1, a pak nestačil na Petříkovice 0:1. Papírovým favoritem je hostující celek.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky českého fotbalu. V tomto zápase MOL Cupu proti sobě nastoupí FK Šumperk a SK Uničov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.