MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tachov : Olympia Praha - 15. srpna 2018   18:00

Tachov
Tachov
0:1
(0:1)
Olympia Praha
39' Olarewaju
Tachov
Valeš – Ruda (46. M. Skopový), Matas, Šácha, Knakal, Habart, Braun (C), Kůžel, R. Skopový, Blažek, Folejtar (70. Čížek)
Houdek – M. Skopový, Burda, Tušl, Čížek
Pastyřík – Mudra, Košan
Městský stadion, Tachov
150 diváků
Čáp – Broukal (C), Peljak (21. Dancák), Petryk, J. Ježdík, P. Ježdík, Trýzna, Hadi, Zubašivskij (56. Jiránek), Artěmuk (88. Bužík), Bassey
Kimia – Brabenec, Bužík, Jiránek, Dancák

Třetiligová Olympia vyhrála v divizním Tachově před 150 diváky nejtěsnějším rozdílem. Postupový gól vstřelila krátce před přestávkou a po změně stran dokázala výsledek pohlídat. Soupeře ve druhém kole MOL Cupu však zatím nezná, bude teprve rozlosováno.
90+1'
88'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Artěmuk, přichází Bužík.
70'
Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Folejtar, přichází Čížek.
61'
Žlutou kartu dostává Habart (FK Tachov).
56'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Zubašivskij, přichází Jiránek.
46'
Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Ruda, přichází M. Skopový.
46'
45+1'
39'
Olympia právě vstřelila branku!
Favorizovaní hosté se krátce před přestávkou dokázali dostat do vedení. Úspěšným střelcem se stal HADI MOHAMMED OLAREWAJU.
30'
Žlutou kartu dostává Petryk (FK Olympia Radotín).
21'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Peljak, přichází Dancák.
1'

FK Tachov: Valeš – Ruda, Matas, Šácha, Knakal, Habart, Braun (C), Kůžel, R. Skopový, Blažek, Folejtar
Náhradníci: Houdek – M. Skopový, Burda, Tušl, Čížek

FK Olympia Radotín: Čáp – Broukal (C), Peljak, Petryk, J. Ježdík, P. Ježdík, Trýzna, Hadi, Zubašivskij, Artěmuk, Bassey
Náhradníci: Kimia – Brabenec, Bužík, Jiránek, Dancák

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Košan.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.