MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tatran Rakovník : Vltavín - 14. srpna 2018   18:00

Tatran Rakovník
12' Kučera  • 47' Kutafin
2:3
(1:1)
Vltavín
Vltavín
39' Tichý   • 80' Eichler   • 90+2' Veselý
Švarc – Vrána, Bredler, Černý, Kutafin, Verner, Hudousek (68.Čermák), Kučera, Omovie, Vecka, Novák
Kut, Vojtek, Zaspal, Čermák, Skoupý, Tofeliuk, Kučera
Lafek – Hocek, Radina.
TJ TATRAN Rakovník
100 diváků
Vltavín
Koblenc – Valíček (48.Šípek), Veselý, Mysliveček, Hovorka, Pejša, Uvíra, Schindler, Láncz, Kostka (57.Eichler), Tichý
Pulda, Novák, Šípek, Eichler, Pozníček

90+2'
90+2'
Vltavín právě vstřelil branku!
V posledních sekundách zápasu otáčí skóre LUKÁŠ VESELÝ.
80'
Máme opět srovnáno! Z trestného kopu se prosazuje JAKUB EICHLER.
68'
Střídání v týmu TJ Tatran Rakovník: ze hřiště odchází Hudousek, přichází Čermák.
65'
Hostujícím hráčů teď neuznali rozhodčí běhen krátké chvíle dva goly pro ofsajd.
57'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Kostka, přichází Eichler.
49'
Pejša (Loko Vltavín) neproměňuje pokutový kop.
49'
Hosté budou kopat penaltu!
47'
Tatran Rakovník právě vstřelil branku!
Kingsley Omovie prošel přes dva hostující hráče do pokutového území. Posunul si míč a YEVHEN KUTAFIN do prázdné branky zvyšuje na 2:1.
46'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Šípek.
46'
45'
41'
Žlutou kartu dostává Verner (TJ Tatran Rakovník).
39'
DOMINIK TICHÝ využil toho, že brankář Švarc neudržel míč po středně těžké střele do středu branky a bez problému dorazil do branky.
35'
Žlutou kartu dostává Vecka (TJ Tatran Rakovník).
12'
Domácí hráči jdou v utkání do vedení. Prosadit se dokázal po sklepnutí Omovieho PETR KUČERA.
1'

TJ Tatran Rakovník: Švarc – Vrána, Bredler, Černý, Kutafin, Verner, Hudousek, Kučera, Omovie, Vecka, Novák
Náhradníci: Kut, Vojtek, Zaspal, Čermák, Skoupý, Tofeliuk, Kučera

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Veselý, Mysliveček, Hovorka, Pejša, Uvíra, Schindler, Láncz, Kostka, Tichý
Náhradníci: Pulda, Novák, Šípek, Eichler, Pozníček

Rozhodčí: Lafek – Hocek, Radina..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.