MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : Teplice - 26. září 2018   16:00

1:2
(1:1)
Teplice
Teplice
14' Trubač   • 58' Moulis
Vltavín
Štorc – Láncz, Rada, Tichý, Schindler – Hovorka (26. Maione), Šípek, Uvíra (46. Vieira), Abena (70. Špaček), Pozníček – Veselý
Pulda – Novák, Mysliveček, Eichler
Pechanec – Kříž, Kubr
U Průhonu 1, Praha 7
368 diváků
Teplice
Němeček – Vondrášek, Jeřábek, Král, Shejbal – Soungole, Trubač – Moulis, Jindráček (67. Červenka), Žitný (79. Dressler) – Hora (59. Hyčka)
Diviš – Kodad, Čmovš

Stanislav Hejkal prožil vítěznou premiéru na lavičce Teplic, které přetlačily třetiligový Vltavín těsně o gól. Favorit se dlouho trápil a o přestávce bylo skóre zaslouženě vyrovnané. Ve druhém poločase už byl rozdíl dvou tříd více znát, hosté kromě gólu ještě dvakrát trefili brankovou konstrukci.
Z Holešovic se loučím a děkuji za pozornost!
Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 5:16.
90+3'
90+3'
Vieira obešel v plné rychlosti Krále, pak ho skluzem čistě zastavil Shejbal.
90+1'
Žlutou kartu dostává Lukáš Láncz (Loko Vltavín) za faul na Shejbala.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90'
Obrovská šance favorita, ze čtyř metrů střílel po rychlé souhře Dressler a Štorc vytěsnil konečky prstů na tyč!
89'
Ondřej Šípek si dal repete ještě blíže teplické bráně. Tentokrát prostřelil zeď, jenže na brankové čáře předvedl důležitý zákrok mladý gólman Němeček.
88'
Žlutou kartu dostává Tomáš Vondrášek (FK Teplice) za faul zezadu na Vieiru metr před pokutovým územím.
87'
Sám postižený zakroutil přímý kop z 20 metrů vedle bližší tyče.
86'
Dressler podrazil při zasekávačce Šípka, zajímavá standarka pro Vltavín.
84'
Teplice se ubránily a z brejku získává vhazování poblíž rohového praporku Červenka.
84'
Pozníčkova tečovaná hlavička končí vedle, roh pro domácí.
83'
Žlutou kartu viděl Tomáš Rada (Loko Vltavín).
82'
Veselý si narážel s Pozníčkem a vnikl do šestnáctky, tam se srazil s Vondráškem, ale penaltou zavánějící zákrok sudí pouští.
80'
Přímý kop rozehrál Šípek, do chumlu hráčů si naběhl brankář Němeček a balón bezpečně stáhl.
79'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Žitný, přichází Dressler.
76'
Před domácí bránou dvakrát během pár vteřin výborně zasáhl obránce Schindler.
76'
Dnešní utkání sleduje 368 diváků.
75'
Vondrášek v souboji s Pozníčkem marně reklamoval roh.
74'
Domácí výbornou pozicí pro standardní situaci pohrdli a ani nevystřelili, ani nepřihráli.
73'
Teplice mnohem častěji faulují, Shejbal nyní zavinil přímý kop z kratší strany pokutového území.
70'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Abena, přichází Špaček.
69'
Trestný kop Vltavínu proletěl neškodně za čáru.
69'
Žlutou kartu dostává Daniel Soungole (FK Teplice).
67'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště kulhá lehce zraněný Jindráček, nastupuje Červenka.
66'
Jindráček sprintoval za kolmým pasem, až narazil o reklamní panel za bránou. Jeho zpětný centr Štorc pokryl.
65'
Teplice už mají jasnou převahu, Trubač to zkusil z dálky a přestože míč před Štorcem skočil, zasahuje gólman Pražanů s jistotou.
63'
Moulis další krásnou střelou zpoza šestnáctky trefuje břevno, od něj se míč odráží před brankovou čáru a Vltavín ho dostává pryč.
62'
Domácího Láncze teď nešetrně poslal k zemi míč. Sudí Pechanec hrací předmět netrestá, Teplice však získávají autové vhazování.
60'
Shejbal se prohnal kolem Maioneho, toho zajistil na malém vápně vracející se Rada.
59'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Hora, přichází Hyčka.
58'
Teplice právě vstřelily branku!
Trápení favorita učinil přítrž parádní ranou do šibenice z 25 metrů PAVEL MOULIS.
57'
Hezkou kombinaci Teplic zakončil po zemi Jindráček, mířil však přímo doprostřed brány.
56'
Shejbal hlavičkou ze záklonu netrefuje směrem na bránu, k dorážce nepustil Jeřábka domácí brankář.
55'
Vondrášek na pravém křídle vybojoval první roh Teplic.
52'
Vondrášek přiťukl Moulisovi, ten při střele podklouzl a podle toho také vypadala.
50'
Na velkém vápně napřáhl Pozníček, prudkou ranou trefil jen clonícího Shejbala.
49'
Nebezpečný centr odklidil z malého vápna Teplic vlasatý stoper Král.
48'
Žitného nákop doskákal jen k připravenému Štorcovi.
46'
Kapitána Loko Vltavín Uvíru střídá do druhé půle Vieira.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
Statistiky první půle:
Střely na bránu 3:4, střely mimo 1:3, rohy 3:0, fauly 3:6, ofsajdy 1:1.
Pohárové utkání je v poločase překvapivě vyrovnané, a to nejen výsledkově, ale i herně. Zejména po pěkném gólu Veselého na 1:1 byli domácí prvoligovému mužstvu minimálně rovnocenným soupeřem. Uvidíme, zda se svěřenci Stanislava Hejkala po přestávce vzchopí a potvrdí roli favorita.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
43'
Přihrávku do běhu převzal Moulis, ke střele se nedostal, ale našel za sebou Jindráčka, který se do míče opřel a nepropálil zelenou hradbu.
41'
Nad břevnem prosvištěla dělovka, kterou vyslal Moulis. Teplice střílejí z úctyhodné vzdálenosti.
40'
Šípek prošel s míčem u nohy hodně daleko, přihrál do vápna Abenovi a Kamerunec si míč zastavil podrážkou, načež vypálil z otočky do připraveného Němečka.
38'
Vzápětí pálí daleko vedle hostující Vondrášek.
38'
Uvíra našel pěkným pasem za obranou Pozníčka, ten rovnou vypálil z úhlu a debutant Němeček si připisuje první zákrok.
36'
Nepřesnou křížnou střelou z dálky se prezentoval teplický Shejbal.
35'
Fotbalisté z třetí ligy si troufají i jeden na jednoho, nyní ale jejich akci zastavuje zdvižený praporek pomezního.
34'
Skláři se ubránili následnému závaru a budou odkopávat od brány.
33'
Domácí jsou při chuti, Maionemu dal v posledním zlomku vteřiny nohu do střely Jeřábek a odrazil ji na roh.
31'
Vltavín právě vstřelil branku!
Rychlý protiútok domácího mužstva dovedl po Uvírově přihrávce
zcela volný LUKÁŠ VESELÝ, který se na velkém vápně neukvapil a ranou podél brankáře rozjásal fanoušky Lokády.
30'
Žlutou kartu dostává Dominik Tichý (Loko Vltavín) za ostrý zákrok na Jindráčka.
28'
Exligista Tomáš Rada ve spolupráci s brankářem vyřešil výpad teplického Jindráčka.
26'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Maione.
25'
Šípek zakroutil míč do vápna, tam vyskočil nejvýše Jindráček a navíc domácí faulovali.
24'
Soungole podkopl Uvíru, trestný kop pro Pražany.
23'
Hosté si nepohlídali ofsajd.
22'
Domácí Pozníček nedoběhl dlouhý pas, vhazují Teplice.
20'
Po rychlé výměně míče zaútočil po křídle Moulis, jeho centr postrádal přesnost.
17'
Štorc vyběhl vstříc Horovi, který se ho na velkém vápně pokusil hlavou přehodit. Brankář Vltavínu prokázal dobrý postřeh a prudší oblouček vystihl.
14'
K tyči zapadla nenápadná střela DANIELA TRUBAČE po zemi z hranice šestnáctky. Gól jde na vrub domácího brankáře, rána se chytit určitě dala.
13'
Poprvé vystřelili hosté, s Trubačovým skákavým pokusem z dálky neměl Štorc potíže.
11'
Přes Abenu a Hovorku se dostal míč na jeden dotek do vápna k Uvírovi, kapitán Lokády v těžké pozici zakončuje vedle bližší tyče.
10'
Hostům se nedaří kombinace, Soungoleho přihrávka do špeku utíká Žitnému do autu.
7'
Ani z druhého rohu Pražané branku neohrozili.
6'
První roh kopal Vltavín, teplická obrana dva Šípkovy centry odhlavičkovala.
4'
Teplice se zatím nedokázaly dostat k zakončení, dvakrát nepřesně přihrály a teď končí dlouhý pas až za hranicí hřiště.
1'
Fotbalisté Teplic nastupují ve žlutomodrých barvách, Vltavín odehraje zápas v zeleném.
Fotbalisty i diváky vítá v Praze velmi příjemné počasí. V hledišti vidíme mezi zhruba dvěma stovkami diváků mimo jiné i jabloneckého trenéra Petra Radu. Čeká se na nástup obou celků na hrací plochu.

Loko Vltavín: Štorc – Rada, Abena, Veselý, Hovorka, Uvíra, Šípek, Schindler, Láncz, Pozníček, Tichý
Náhradníci: Pulda – Novák, Mysliveček, Eichler, Maione, Špaček, Vieira

FK Teplice: Němeček – Vondrášek, Jeřábek, Král, Shejbal – Moulis, Žitný, Soungole, Trubač, Hora – Jindráček
Náhradníci: Diviš – Kodad, Dressler, Čmovš, Hyčka, Červenka

Rozhodčí: Pechanec – Kříž, Kubr.
FK Teplice je samozřejmě obrovským favoritem. Utkání s amatéry z Holešovic bude také soutěžní premiérou pro nového kouče Stanislava Hejkala, který den před utkáním vystřídal odvolaného Daniela Šmejkala. Uvidíme, jak se to bude Teplicím rýmovat v Praze.
V lize to z jejich strany není žádná sláva, s 9 body a skóre 11:17 jsou až dvanáctí. Vstup do poháru měli naopak náramný – jiný pražský klub, kobyliskou Admiru, rozdrtili na její půdě 0:6.
Fotbalisté pražského třetiligového klubu Loko Vltavín se ve středu odpoledne pokusí o senzaci proti ligovému soupeři. Nedávno v přípravě porazili pražskou Spartu 3:1, i když soused z Letné hrál v kombinované sestavě s několika hráči juniorky.
V ČFL zatím Vltavín pětkrát zvítězil a čtyřikrát prohrál, se skóre 20:15 je na čtvrtém místě tabulky. V poháru se představí poprvé doma, předtím porazil dva divizní soupeře na jejich hřištích (Tatran Rakovník 2:3, Hostouň 1:5).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.