MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Benešov : Prostějov - 27. srpna 2019   17:00

D. Benešov
D. Benešov
64' Romaněnko  • 83' Blahuta
2:3
(0:2)
Prostějov
Prostějov
15' Sus   • 29' Šteigl   • 47' Karčmář (vl.)
D. Benešov
Pecuch, Gebauer, Labuda, Skroch, Baránek.
Křepský – Pochylý, Mrázek
135 diváků
Prostějov
Bréda – Koudelka, Pašek, Biolek, Lutonský, Schuster.

90+3'
90+2'
V samém závěru ještě Dolní Benešov mohl srovnat, když hosté vykopávali míč takřka z brankové čáry!
90'
Domácí jsou v závěrečném tlaku, Rychnovský měl na hlavě vyrovnávací branku, ale hlavou těsně minul!
88'
Žlutou kartu dostává Jan Šteigl (1. SK Prostějov).
83'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Z levé strany se míč dostal zpět na hranici pokutového území k MATYÁŠI BLAHUTOVI, který snižuje na rozdíl jediné trefy a závěr zápasu tak bude ještě hodně zajímavý!
81'
Žlutou kartu dostává Dino Trajkovski (FC Dolní Benešov).
72'
Žlutou kartu dostává Viktor Korovikov (1. SK Prostějov).
64'
Tak domácí ještě neřekli poslední slovo. Po rohovém kopu se míč dostal k JANU ROMANĚNKOVI, který snížil z domácího pohledu na 1:3.
58'
Prostějovští si hlídají své vedení a jsou i nadále aktivnějším týmem. Z benešovské strany to na nějaký zvrat v utkání nevypadá.
47'
Prostějov právě vstřelil branku!
Po centru z pravé strany si nešťastně míč do vlastní branky srazil ADAM KARČMÁŘ. Prostějov tak vcelku neohroženě kráčí za postupem do dalšího kola.
46'
45'
31'
Velkou šanci na snížení měl domácí Dino Trajkovski! Z přímého kopu ze zhruba dvaceti metrů ale nastřelil jen břevno hostující branky.
29'
Po centru za obranu se z pravé strany přesně trefil JAN ŠTEIGL a navýšil tak vedení Prostějova na dvougólové.
22'
Žlutou kartu dostává Adam Karčmář (FC Dolní Benešov).
22'
Prostějovští zahrávali už několik rohových kopů, domácí se dokázali ubránit.
19'
Dosavadní průběh utkání se odehrává na obranné polovině Dolního Benešova, který zatím Muchu v prostějovské brance vůbec neohrozil.
15'
Favorit utkání se ujímá vedení, když po akci z levé strany skóroval kapitán MARTIN SUS.
1'

FC Dolní Benešov: Lasák – Rychnovský, Romaněnko, Behan, Moravec, Blahuta, Haas, Trajkovski, Karčmář, Foitzik, Gomola.
Náhradníci: Pecuch, Gebauer, Labuda, Skroch, Baránek.

1. SK Prostějov: Mucha – Kotouč, Rolinc, Dittmer, Šteigl, Střeštík, Kiška, Zapletal, Pernatskyi, Sus, Korovikov.
Náhradníci: Bréda – Koudelka, Pašek, Biolek, Lutonský, Schuster.

Rozhodčí: Křepský – Pochylý, Mrázek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.