MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Frenštát p.R. : Kozlovice - 28. července 2019   17:00

Frenštát p.R.
31' Malý  • 46' Klimpar  • 79' Špaček
3:0
(1:0)
Kozlovice
Kozlovice
Pokorný, Jurek, Hajník, Fojtík, Bartoň, Blaba, Halda.
Zavřel – Ehrenberger, Pospíšil
250 diváků
Kozlovice
Konečný – Heger, Chudoba, Stratil, Suchomel, Baculák.

90+1'
89'
Střídání v týmu SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: ze hřiště odchází Tomáš Baran, přichází Patrik Halda.
87'
Veterán Špaček si všiml na hranici pokutového území stojícího Malého, který to zajímavé zkusil z prvního doteku, leč o kousek minul ze svého pohledu levou tyč.
85'
Střídání v týmu SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: ze hřiště odchází Oliver Walder, přichází Martin Bartoň.
84'
Střídání v týmu SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: ze hřiště odchází Pavel Klimpar, přichází Přemysl Hajník.
80'
Střídání v týmu FK Kozlovice: ze hřiště odchází Martin Schlehr, přichází Jaroslav Baculák.
79'
Frenštát právě vstřelil branku!
S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Co se před chvílí nepovedlo před brankou Frenštátu, stalo se na druhé straně. Po rohu zvýšil na 3:0 RADIM ŠPAČEK.
77'
Ani čtvrthodinu před koncem se Kozlovice nedočkaly potřebného snížení. Střelec z dobré pozice po rohovém kopu pálil jen vedle pravé tyče.
74'
Střídání v týmu FK Kozlovice: ze hřiště odchází Ondřej Kyselák, přichází Kamil Chudoba.
71'
Kyselák neměl čas na zpracování přihrávky z pravé strany a z nestabilního postavení překopl Mrozkovu branku.
70'
Žlutou kartu dostává Oliver Walder (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm).
67'
Alex Řehák si ve středu hřiště vyšlápl na Malého a byl za to napomenut žlutou kartou.
66'
Na druhém konci hřiště zahrozilo trochu více. Kyselákova tečovaná střela proletěla těsně vedle domácí brány.
64'
Žádný útočný festival to po gólu Klimpara není. Frenštát ojediněle zahrozil Malého nepřesným pokusem z osmnácti metrů.
60'
Střídání v týmu FK Kozlovice: ze hřiště odchází Adam Galetka, přichází Tibor Heger.
57'
Hanáci chtějí být aktivní, jenže početné nepřesnosti jim brání vytvořit si nějaký souvislejší tlak na útočné polovině. Frenštát se zatím s přehledem brání.
50'
Málem bylo sníženo! Galetka dostal nákop ze středu hřiště a zleva předložil finální pas na Přikryla, jenž z malého vápna přestřelil!
46'
Z druhé půle uteklo sotva dvacet vteřin a domácím se již povedlo zvýšit na 2:0! PAVEL KLIMPAR se na rohu vápna zbavil Střelce a pomalou přízemní střelou uklidil míč k pravé tyči Kadlecovy brány.
46'
45+2'
44'
Adam Galetka potvrdil roli pilného sběratele žlutých karet. Jednu takovou si vysloužil za zákrok u středového kruhu na Bolcka.
41'
Kozlovice po inkasované brance převzaly aktivitu. Domácí spoléhají hlavně na brejky, nicméně šance se nekonají na žádné straně.
36'
Šrom nabral velkou rychlost a zleva přihrál před branku na Galetku. Toho důrazně atakoval Farský, ovšem penalta se za to nepískala.
31'
Domácí se po půlhodině hry dostávají do zaslouženého vedení! Po Baranově nahrávce z levého křídla se hezkou ranou zpoza šestnáctky prosadil JAKUB MALÝ.
27'
Další potlesk si vysloužila dalekonosná střela Jiřího Kováře, který jen o kousek minul ze svého pohledu pravou tyč.
22'
Zatím se hraje pohledný útočný fotbal. Proti tvrdé střele z dálky od Klimpara výborné zasáhl Kadlec.
20'
Mrozek vyrazil nepříjemnou jedovku z dálky na roh. Z něj hlavičkoval Střelec, ale gólmana Frenštátu zblízka znovu nepřekonal.
17'
Osmělili se i hosté. Možnost Galetky po nahrávce Přikryla ale domácí gólman zneškodnil.
11'
Úvod zápasu patřil domácím, kteří měli už tři šance. Tu největší nedal po rohu Špačka Malý, jenž zasáhl břevno.
1'

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: Mrozek – Farský, Špaček (C), Bolcek, Walder, Malý, Kovář, Bača, Vaverka, Baran, Klimpar.
Náhradníci: Pokorný, Jurek, Hajník, Fojtík, Bartoň, Blaba, Halda.

FK Kozlovice: Kadlec – Matějka, Král (C), Řehák, Kyselák, Schlehr, Přikryl, Střelec, Šrom, Kostka, Galetka.
Náhradníci: Konečný – Heger, Chudoba, Stratil, Suchomel, Baculák.

Rozhodčí: Zavřel – Ehrenberger, Pospíšil.
FK Kozlovice

Hanáci se dají označit za mírného favorita, neboť už několik let patří do horní poloviny Divize E. V sezóně 2017/18 dokonce klepali na vrátka třetí nejvyšší soutěže, když z druhého místa ztratili na postupující Dolní Benešov jediný bod. V předchozím ročníku skončily Kozlovice osmé, což zavinil nepovedený závěr soutěže. Od čtvrtých Hranic je ve výsledku dělily pouze tři body. Nejčastěji skórujícím hráčem se stal Adam Galetka, který k třinácti přesným zásahům dokázal přidat i úctyhodných patnáct žlutých karet.
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm

Domácí tým zažívá velmi úspěšné období. Zatímco ještě v sezóně 2014/15 bojoval v I. A třídě, tak v minulém ročníku se mu povedlo vyhrát titul v rámci Moravskoslezského přeboru a postoupit do čtvrté nejvyšší soutěže, kde naposledy působil v sezóně 2008/09. Beskyd ničil své soupeře zejména smrtící ofenzivou, která skórovala bezmála tři góly na zápas. Jednoznačně největší zásluhu na tom měl útočník Pavel Klimpar, který skóroval hned dvaatřicetkrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.