Letohrad - Hr. Králové | ONLINE | 14.8.2019 17:00 | MOL Cup 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Letohrad : Hr. Králové - 14. srpna 2019   17:00

Letohrad
Letohrad
0:3
(0:0)
Hr. Králové
Hr. Králové
58' Kvída   • 80' Matoušek   • 89' Kopečný
Letohrad
Krejčí, Hiller, Chládek, Lorenc, Trnka, Truhlář
Hanousek – Myška, Melichar
Šedivská 538, Letohrad
953 diváků
Hr. Králové
Vízek – Urma, Vlkanova (6. Jukl), Durdevič, Černý, Firbacher, Kvída, Martinec (C), Kopečný, Procházka, Doležal
Ottmar – Matoušek, Soukeník, Frýdek, Zbrožek, Jukl

90'
89'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Pohledná akce hostujícího týmu končí brankou! MILOŠ KOPEČNÝ uklidil balon věsměs do prázdné branky – 0:3!
80'
MARTIN MATOUŠEK se uvolnil v pokutovém území Letohradu a uklidil balon přesně k tyči – 0:2!
79'
Střídání v týmu FK Letohrad: ze hřiště odchází Durdevič, přichází Matoušek.
73'
Střídání v týmu FK Letohrad: ze hřiště odchází Kabourek, přichází Trnka.
68'
Střídání v týmu FK Letohrad: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Chládek.
65'
Letohrad bude muset dohrávat zbytek utkání v deseti, jelikož Adam Ráliš předvedl nepříjemný šlapák a vysloužil si od sudího červenou kartu.
59'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Procházka, přichází Frýdek.
58'
Hosté se dostávají do vedení! Po rohovém kopu se hlavou prosazuje JAN KVÍDA – 0:1!
57'
Střídání v týmu FK Letohrad: ze hřiště odchází Filip, přichází Lorenc.
46'
45'
43'
Blíží se nám konec prvního poločasu. Votroci jsou zatím územně lepší a tlačí, ovšem do žádné větší šance se prozatím nedostali.
42'
Žlutou kartu dostává Jiří Štěpán (FK Letohrad).
25'
Žlutou kartu dostává Michal Strasser (FK Letohrad).
19'
Je za námi skoro polovina prvního poločasu a sledujeme utkání bez vážnějších šancí.