MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Libiš : Zápy - 14. srpna 2019   17:00

0:2
(0:1)
Zápy
Zápy
12' Stehno   • 53' Matějka
Libiš
Brožek – Přibyl, Stibora, Kvída, Dobrovolný, Vaněk.
Šob – Haleš, Svoboda
150 diváků
Zápy
Doležal – Jelínek, Nzembi, Kubů, Matoušek.

90'
80'
Ačkoliv Libiš nehraje špatný zápas, neproměnila své šance, a tak Zápy drží své dvougólové vedení.
63'
Žlutou kartu dostává Martin Šobr (TJ Sokol Libiš).
60'
Žlutou kartu dostává Ondo Mike Emiliano Koumba (SK Zápy).
59'
Žlutou kartu dostává Peter Očovan (TJ Sokol Libiš).
53'
Zápy právě vstřelily branku!
Druhou branku hostujících Záp vsítil TOMÁŠ MATĚJKA a posunul tak svůj tým blíže k postupu do dalšího pohárového kola.
46'
45'
12'
Po chybě domácích fotbalistů se hostující celek dostává do vedení. Střelcem branky je FILIP STEHNO.
1'

TJ Sokol Libiš: Kratochvíl – Macháček, Pešek, Macháč, Bíba, Očovan, Šobr, Hamada, Tylšar, Beneš, Dušek.
Náhradníci: Brožek – Přibyl, Stibora, Kvída, Dobrovolný, Vaněk.

SK Zápy: Soukup – Hašek, Duben, Pávek, Hakl, Skuhravý, Hron, Putz, Koumba, Stehno, Matějka.
Náhradníci: Doležal – Jelínek, Nzembi, Kubů, Matoušek.

Rozhodčí: Šob – Haleš, Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.