MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Chrudim - 1. října 2019   16:00

Ml. Boleslav
70' Túlio  • 72' Mešanović  • 85' Mešanović  • 89' Bucha
4:2
(0:0)
Chrudim
Chrudim
56' Hynek   • 90+3' Mastík
Šeda – Pech (59. Mešanović), Jakub Klíma, Tatajev, Túlio – Ladra (46. Matějovský), Bucha, Budínský, Fulnek – Jiří Klíma, Komličenko (79. Provazník)
Stejskal – Hašek, Hönig, Křapka, Matějovský, Mešanović, Provazník
Jan Petřík – Milan Flimmel, Jakub Šimáček
Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav
Chrudim
Zíma – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík – Luong – Hynek, Sixta (83. Kesner), Froněk (81. Dostálek) – Vašulín, Ujec (69. Rybička)
Mrázek – Hlavsa, Dostálek, Rybička, Kesner, Janoušek, Vencl

Ode mě to z Mladé Boleslavi vše. Přeji Vám příjemný zbytek úterního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Víc už toho hráči nestihnou, po proměněné penaltě totiž hlavní sudí Petřík ukončuje zápas, a z postupu se tak nakonec radují Boleslavští. Hosté ale měli zápas solidně rozehraný, neboť po přesné trefě Hynka v Lokotrans Aréně vedli. Poté ale přišla ofenzivní smršť domácích a po brankách Túlia, Buchy a Mešanoviće, jenž se trefil dokonce dvakrát, bylo jasné, že svěřencům trenéra Webera už nikdo postup nevezme. V závěru ještě měla Chrudim penaltu, ze které na konečných 4:2 upravil Mastík.
90+4'
90+3'
Chrudim právě vstřelila branku!
Hosté kosmeticky upravují skóre. Exekuce pokutového kopu se ujal LUKÁŠ MASTÍK, který nekompromisní ranou doprostřed brány překonal Šedu.
90+3'
Tatajev ve vápně stáhl Vašulína a ještě z toho je penalta pro Chrudim.
90+2'
S poslední akcí zápasu přišel Jakub Klíma, jenž se vydal na ofenzivní dobrodružství a svůj centr posadil na hlavu Mešanoviće, jehož zakončení však zblokoval Krčál.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny dvě minuty.
89'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A Středočeši přidávají ještě jednu branku! Marek Matějovský geniální přihrávkou vybídl ke skórování PAVLA BUCHU, který si hladnokrevně obešel gólmana Zímu a poté snadno přidal čtvrtý přesný zásah Boleslavi.
88'
Zdá se, že hosté už rezignovali. Všichni fotbalisté v červeném jsou zalezlí na vlastní polovině a nechávají svého soupeře poklidně kombinovat.
87'
Přestože domácí vedou o tři branky, tak se stále snaží hrát ofenzivně a potěšit své fanoušky útočnou podívanou.
86'
Pro Chrudim mohlo být ještě hůř, po přízemním centru Buchy byl sám před Zímou Provazník, ovšem ten z hranice malého vápna bránu přestřelil.
85'
Je rozhodnuto, Mladá Boleslav přidává třetí branku! Jiří Klíma příkladně zabojoval a za svou snahu byl odměněn ziskem míče, který následně posunul na Provazníka. Ten zvedl hlavu a našel úplně volného MURISE MEŠANVOIĆE, jenž pouze doklepl balon do prázdné brány.
84'
Rohový kop zahrávali na druhé straně také hosté, nepovedený centr Hynka však odhlavičkoval na přední tyči stojící Jakub Klíma.
83'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Sixta, přichází Kesner.
82'
Matějovský si vzal na starosti další roh domácích a málem našel Tatajeva, ovšem ten se nakonec přes Drahoše k zakončení neprodral.
81'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Froněk, přichází Dostálek.
80'
Do další šance se mohl hnát Mešanović, ovšem míč před ním odkopl vyběhnuvší Zíma.
79'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Komličenko, přichází Provazník.
79'
Nepochopitelná chyba Lukáše Budínského, jenž šel úplně sám na Zímu, jenže bránu hostů svou pumelicí trestuhodně přestřelil.
78'
Matějovský chtěl vyslat do samostatného úniku Mešanoviće, ovšem pas domácího kapitána s vypětím všech sil zastavil vracející se Krčál.
77'
Následoval ještě rohový kop Chrudimi, ovšem ten už žádné nebezpečí pro bránu Středočechů neznamenal.
76'
Mohlo být znovu srovnáno! Řezníček parádní nabídkou našel Froňka, jehož hlavičku z brankové čáry odhlavičkoval dobře postavený Fulnek.
75'
Z pravé strany odcentroval Sixta, jehož nabídku odklidil před dotírajícím Rybičkou Tatajev.
74'
Komličenko si narazil s Mešanovićem a poté se hnal na bránu, avšak míč mu čistým způsobem odebral Drahoš.
72'
Mladá Boleslav během krátké chvíle otáčí zápas! Matějovského centr se po několika odrazech dostal k MURISI MEŠANOVIĆOVI, jenž z otočky procedil míč do sítě.
72'
Žlutou kartu dostává Mastík (MFK Chrudim).
71'
Žlutou kartu dostává Drahoš (MFK Chrudim).
70'
Tak jsem to přivolal, máme skutečně srovnáno! Budínského hlavičku ještě zastavilo břevno, avšak následně míč doputoval k MARCU TÚLIOVI a ten z hranice malého vápna propálil vše, co mu stálo v cestě.
70'
Komličenko parádním pasem našel Buchu a ten následně vybojoval roh. Dočkáme se vyrovnávací branky?
69'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ujec, přichází Rybička.
68'
Bucha opět ztratil balon a domácí fanoušci už dali jasně najevo svou nespokojenost hlasitým pískotem.
67'
Ujec se zjevil v obrovské šanci, avšak ani on si nepohlídal postavení mimo hru, takže by případná branka nemohla být uznána.
66'
Žlutou kartu dostává Komličenko (FK Mladá Boleslav).
65'
Bucha se znovu pokusil o akci středem hřiště, ovšem balon si příliš ukopl a poté mu ho odebral Mastík.
64'
Mešanović si teď nepohlídal ofsajdové postavení, a slibně vypadající šance Boleslavi tak skončila neslavně.
63'
Ujec se obtočil okolo Jakuba Klímy a poté prověřil Šedu, jenž si tentokráte připsal snadný zákrok.
62'
Po centru Matějovského zakončoval Tatajev, nicméně jeho hlavička mezi tři tyče nezamířila.
61'
Komličenko se snažil projít přes střed hřiště a poté, co byl atakován Drahošem, z toho bude standardka pro domácí.
59'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Pech, přichází Mešanović.
59'
Skóre se nemění, míč si na penaltový puntík postavil Nikolaj Komličenko, jenž bránu vůbec netrefil, a zahodil tak velkou šanci.
58'
Boleslav bude mít šanci na vyrovnání, po faulu na Jiřího Klímu z toho bude penalta!
57'
Trenér Weber bude na nepříznivý stav okamžitě reagovat, do hry za malou chvíli vstoupí Muris Mešanović.
56'
Velký šok pro Boleslav, hosté se totiž dostávají do vedení! Řezníček se uvolnil na pravé straně a poté našel ve vápně nikým nehlídaného TOMÁŠE HYNKA, jenž ranou na přední tyč propálil marně se natahujícího Šedu.
56'
Froněk si navedl míč do středu hřiště a poté chtěl technickým pokusem překvapit Šedu, avšak střela hostujícího záložníka o pořádný kus minula levou tyč domácí svatyně.
55'
Žlutou kartu dostává Krčál (MFK Chrudim).
55'
Jiří Klíma byl v souboji zasažen loktem, ovšem hlavní sudí tento zákrok nezaznamenal, a hra tak plyne dál.
54'
Bucha se prodral přes dva obránce a poté z hranice vápna vypálil levačkou, nicméně Zímovu pokladnici o pár decimetrů přestřelil.
53'
Pech špatně odhlavičkoval míč a málem nabídl šanci Ujecovi, před kterým však nakonec stačil merunu odkopnout Jakub Klíma.
52'
O chvilku později už byl brazilský bek ve službách Mladé Boleslavi přesnější a svým centrem našel Fulneka, jenž ale nedokázal balon nasměrovat mezi tři tyče.
51'
Túlio chyboval v rozehrávce a Chrudim mohla postupovat dopředu, avšak u postranní čáry byl Froněk čistě odzbrojen Pechem.
50'
Matějovský napřáhl k ráně ze střední vzdálenosti a jeho pokus nebyl vůbec špatný, ovšem Zíma byl pozorný a nepustil míč za svá záda.
49'
Fulnek si rychle vyměnil balon s Komličenkem, nicméně zpětný pas ruského útočníka byl příliš prudký a bude z toho jen odkop od brány.
48'
Bucha zabojoval a pokusil se získat balon, jenže Drahoš ho před domácím hráčem udržel a poté jej poslal doprava na volného Řezníčka.
47'
Hynek se chtěl probít středem hřiště, jenže na zkušeného Marka Matějovského si nepřišel.
46'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ladra, přichází Matějovský.
46'
Je za námi první poločas a hráči odcházejí do kabin za bezbrankového stavu. Mladá Boleslav sice daleko více držela balon na svých kopačkách, nicméně pod nějaký velký tlak svého soupeře nedostala. I tak se ale mohla v úvodní pětačtyřicetiminutovce střelecky prosadit, Komličenko však v dobré pozici minul a Fulneka výborně vychytal Zíma. Chrudim se naopak velmi soustředěně brání a je jasné, že i ve druhém dějství se bude spoléhat na rychlé brejky.
45'
45'
Komličenko se hnal za pasem Buchy, jenže při snaze zasáhnout jej podkopl Řezníčka, takže mu byl odpískán faul.
44'
Po menších zmatcích ve vápně hostů zakončoval Ladra, ale jeho slabý pokus bez problémů lapil Zíma.
43'
Na druhé straně měla Chrudim k dispozici rohový kop, Šeda si však pro balon došel a vyboxoval ho mimo šestnáctku.
42'
Obrovská šance Boleslavi gólem nekončí! Jiří Klíma nadýchaným centrem vybídl ke skórování Fulnek, proti kterému však fantasticky zasáhl Zíma.
41'
Dobrou práci v defenzivě odvedl Ladra, jenž se stačil vrátit s Hynkem a poté mu i odebral balon.
40'
Jiří Klíma se hnal za nabídkou Fulneka, ale Zíma celou situaci dobře přečetl, vyběhl z brány a míč před dotírajícím forvardem Boleslavi odkopl.
39'
Túlio se pokusil o individuální akci po křídle, avšak ta se s úspěchem nepotkala.
38'
Bucha chtěl prostrčit míč na úplně volného Ladru, nicméně jeho pas byl velmi pomalý a Drahoš neměl problém jej vystihnout.
37'
Hosté v posledních minutách zvýšili svou aktivitu a momentálně se jim daří kombinovat na útočné polovině.
36'
Sixta se šikovně uvolnil na pravém křídle, jenže poté nepřesně přihrál a doslova odevzdal balon Túliovi.
35'
Po nahrávce Hynka se mohl hnát dopředu Ujec, avšak míč před ním poslal na tribunu Tatajev.
34'
Ke střele zpoza šestnáctky se propracoval Froněk, nicméně jeho pokus neprošel přes hradbu těl, která se před ním nacházela.
33'
Domácí sice daleko více kombinují, nicméně zatím se jim příliš nedaří dostat se přes obranu soupeře.
32'
Tentokráte se Komličenko proměnil v nahrávače a málem nabil Fulnekovi, avšak ten se nakonec ke střele kvůli zásahu Krčála nedostal.
31'
Obléháni šestnáctky Chrudimi nakonec vyústilo v centr Túlia, který si našel Komličenko. Ruský kanonýr ale tentokráte nepotvrdil roli obávaného kanonýra a z hranice malého vápna bránu o kousek minul.
30'
Ladra nejprve zblokoval ránu Mastíka a poté se rychle vydal dopředu. Nakonec se k němu balon dostal po centru Fulneka a mladoboleslavský odchovanec vypálil z otočky, ovšem Zímu nepřekonal.
29'
Chrudim se po delší době vydala dopředu a hned z toho byla zajímavá situace tří proti třem, kterou ale nevyřešil vůbec dobře Froněk, jemuž se střela vůbec nevydařila.
28'
Bucha pronikl do vápna a následně nabízel míč pod sebe, avšak nikdo z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.
27'
O pár chvil později hledal Jiří Klíma Fulneka, ovšem jeho pas neprošel přes dobře postaveného Krčála.
26'
Túlio si všiml rozběhnutého Jiřího Klímy a hned mu také adresoval svůj pas, na který však útočník Boleslavi o kousek nedosáhl.
25'
Na hrací ploše zůstal ležet Budínský a hra byla na chvilku přerušena. Boleslavský kapitán se po krátké chvíli zvedl a vypadá to, že bude v pořádku.
24'
Akce Boleslavi ještě pokračovala a z dobré pozice pálil Ladra, jehož pokus ale zablokoval skluzující Drahoš.
23'
Na centr Budínského si naskakoval Komličenko, před kterým však stačil balon odhlavičkovat Krčál.
22'
Po nedohodě Drahoše se Zímou budou mít fotbalisté z města automobilů další roh.
21'
Pech se pokusil přejít přes Mastíka, ovšem na obránce hostů si nepřišel a následovat bude pouze odkop od brány.
20'
Jiří Klíma dobře udržel balon před dvěma protihráči a poté vybojoval aut v blízkosti šestnáctky Chrudimi.
19'
Na druhé straně mohli domácí udeřit z rohového kopu, nicméně Tatajevova hlavička svůj cíl nenašla.
18'
Ani ten ale nepřinesl brankáři Šedovi žádnou práci, centr Řezníčka totiž skončil v zámezí.
17'
Je tu další faul ruského stopera Boleslavi, během krátké chvíle tak uvidíme druhou standardku hostů.
16'
Jenže ten se červeným vůbec nepovedl a svěřenci kouče Webera se bez sebemenších problémů ubránili.
15'
Tatajev v hlavičkovém souboji loktem zasáhl Ujece a Chrudim bude mít k dispozici volný přímý kop.
14'
Nákop Jakuba Klímy málem dostihl jeho jmenovec Jiří, ale tomu nakonec přeci jen pár kroků chybělo.
13'
Bucha zkusil své štěstí ze střední vzdálenosti, jeho pokus však mezi tři tyče nezamířil.
12'
Ladra špatně přihrál a poté musel rychle zpátky, neboť hosté šli do brejku. Domácí záložník ale svou chybu napravil a balon vybojoval zpět.
11'
Komličenko si seběhl pro balon na polovinu hřiště, kde byl faulován Krčálem. Středočeši budou moct v klidu rozehrávat.
10'
V posledních chvílích sledujeme velmi neatraktivní pasáž hry, během níž se ani jeden z celků nedokáže prokombinovat k šestnáctce soupeře.
9'
Fulnek si navedl míč do středu a poté z dobré pozice vypálil, avšak Zíma neměl s jeho zakončením problém.
8'
Krčál zkusil dlouhým nákopem najít rozběhnutého Ujece, ovšem jeho nahrávka byla příliš dlouhá a balon doputoval až k Šedovi.
7'
Budínský lehkým obloučkem překonal obranu Chrudimi a Ladra poté nabízel míč pod sebe, ale jeho pas stačil odkopnout Drahoš.
6'
To samé se událo také na druhé straně, kdy kvůli postavení mimo hru nemohl být uznán gól Komličenka.
5'
Vašulín se po přihrávce Sixty mohl hnát sám na Šedu, nicméně jeho akci přerušil odpískaný ofsajd.
4'
Roh hostů ale žádné vážnější vzrušení nepřineslo, nabídku Hynka odhlavičkoval do bezpečí Jiří Klíma.
3'
Do skákavého balonu se z první opřel Sixta, jehož pokus zblokoval na roh Tatajev.
2'
Po levém křídle se krátce po rozehrávce pokusil protáhnout Froněk, avšak Pech ho dokázal i s míčem vytlačit za postranní čáru.
1'
Zazněl úvodní hvizd, zápas může začít! Výkopu se ujali fotbalisté Chrudimi, kteří dnes nastupují v červených dresech. Jejich soupeř naopak zvolil bílou sadu.
1'

FK Mladá Boleslav: Šeda – Pech, Jakub Klíma, Tatajev, Túlio – Ladra, Bucha, Budínský, Fulnek – Jiří Klíma, Komličenko
Náhradníci: Stejskal – Hašek, Hönig, Křapka, Matějovský, Mešanović, Provazník

MFK Chrudim: Zíma – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík – Luong – Hynek, Sixta, Froněk – Vašulín, Ujec
Náhradníci: Mrázek – Hlavsa, Dostálek, Rybička, Kesner, Janoušek, Vencl

Rozhodčí: Jan Petřík – Milan Flimmel, Jakub Šimáček.
MFK Chrudim

Chrudim se po postupu ze sezony 2017/2018 usazuje ve druhé nejvyšší tuzemské soutěži a zatím si vede poměrně solidně, po deseti odehraných kolech se nachází na desáté pozici. Na rozdíl od svého dnešního soupeře už mají Východočeši za sebou v poháru dvě utkání. Nejprve narazili v úvodním kole na pražský Meteor, se kterým si bez problémů poradili a zvítězili 3:1. Následně na MFK čekaly třetiligové Přepeře a to už byl pro Chrudim o malinko větší oříšek, ovšem nakonec se radovala z těsné výhry, a postoupila tak dál.
FK Mladá Boleslav

Středočeši zatím prožívají velmi dobrý start do sezony a momentálně se v lize vyhřívají na parádní čtvrté příčce. Během víkendu se dokonce mohli dostat před Jablonec na třetí místo, nicméně poté, co Mešanović zahodil v nastavení penaltu proti Slavii, odjížděli svěřenci kouče Webera z Prahy bez bodů. Celek z města automobilů si tak určitě bude chtít zlepšit náladu v poháru proti Chrudimi, na kterou ale modro-bílí nemají příliš dobré vzpomínky. Loni se s ní totiž utkali ve třetím kole a na jejím hřišti padli překvapivě 0:2.
Hezké úterní odpoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Do MOL Cupu po několika úvodních kolech vstupují také prvoligové celky a vyjímkou není ani Mladá Boleslav, která na domácím hřišti přivítá Chrudim. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.