Olešnice - Nové Sady | ONLINE | 27.7.2019 17:00 | MOL Cup 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Olešnice : Nové Sady - 27. července 2019   17:00

Olešnice
Olešnice
52' Malínek
Šarman – Boukhatem, Škrabal, Nguyen

Olešnice u Bouzova nakonec těsný náskok udržela až do konce a těší se z postupu do prvního kola.
90'
52'
Olešnice právě vstřelila branku!
Domácí tým se dostává do vedení po trefě LUKÁŠE MALÍNKA.
46'
Novotného nahradil Filípek.
46'
V prvním poločase jsme zatím na branku čekali marně. Uvidíme, co přinese druhá polovina hry.
45'
42'
V Bouzově se zatím stále čeká na první branku a poločas se pomalu chýlí ke svému konci.
19'
V Olešnici zatím platí bezbrankové skóre, hosté před malou chvílí zahrávali přímý kop, ale branku Snášel z něj neohrozili.
1'

1. FC Olešnice u Bouzova: Snášel – R. Zapletal (K), Pospíšil, Machalický, Rýznar, Pecháček, Kolomazník, Novák, Puchr, Šichor, Knápek
Náhradníci: Kusý – Malínek, Havlíček, Sasák, Kapl, D. Zapletal, Kováč

FK Nové Sady: Zbořil – J. Smrček, M. Smrček, Škoda, Novotný, Filípek, Krátký, Baďura, Pošusta, Šuba, Drábek
Náhradníci: Šarman – Boukhatem, Škrabal, Nguyen

Rozhodčí: Kolář – Nejezchleb, Julínek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.