MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Teplice - 28. srpna 2019   17:00

1:3
(1:0)
Teplice
Teplice
56' Mareš   • 70' Shejbal   • 86' Moulis
Písek
Klement – Kubiš, Hrachovec, Ulbrich, Mařík.
Rejžek – Kotalík, Pečenka.
1327 diváků
Teplice
Němeček – Jeřábek – Žitný, Kučera, Radosta – Hora, Šup.

To by bylo vše, přeji vám příjemný zbytek večera.
Druhé kolo MOL Cupu je minulostí. Teplice po prvním poločase navýšily obrátky a vstřelily tři branky, které Písek srazily na kolena. Hlavní podíl má na tom první branka, kterou vstřelil Petr Mareš zásluhou pokutového kopu. Dnešní utkání tedy končí výhrou 3:1 pro Teplice, ale Písek se nemá vůbec za co stydět.
90+3'
Poslední šance domácích.
90+2'
Žlutou kartu dostává Shejbal (FK Teplice).
Nejlepším hráčem Teplic je vyhlášen Petr Mareš. Na straně domácích si cenu pro nejlepšího hráče odnese Ondřej Běloušek.
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
88'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Moulis, přichází Šup.
Fanoušci už opouštějí svá místa.
88'
Martin Held okamžitě hledal Hrachovce, ale jeho střela hlavou skončila pouze v rukavicích Diviše.
86'
Teplice právě vstřelily branku!
A je rozhodnuto. Teplice v poháru postupují dál. Třetí branku Teplic vstřílí PAVEL MOULIS, jenž propálil vše co mu stálo v cestě.
84'
Kubiš opět v akci, tentokrát ostře fauloval Kučeru, ale rozhodčí mu pouze domlouvá.
84'
Hlavička Kubiše končí nad bránou.
82'
Jakub Held poslal z levé strany hřiště pěknou technickou střelu a jen kousek chyběl k tomu, aby míč skončil v síti!
80'
Petr Mareš poslal prudký centr do vápna, ale jako první byl u míče Satrapa, který si míč schoval do rukavic.
80'
Nepřesná kombinace domácích, míč pro Teplice.
78'
Písek míč odvrací někam za středovou čáru.
78'
Další volný přímý kop pro Teplice. Fauloval Held.
77'
Hra už plynule pokračuje, hosté kombinují na útočné polovině.
75'
Hra se přerušuje, neboť se na trávníku svíjí v bolestech jeden z hostujících hráčů.
74'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Hajdo, přichází Kubiš.
Rohový kop se povedlo domácím odvrátit.
73'
Další roh pro Teplice.
72'
Ulbrich bojoval o balón až příliš, takže mu rozhodčí píská útočný faul.
70'
Míč od rohového praporku byl usměrněn přímo na hlavu JANA SHEJBALA, který posílá svůj tým do vedení.
68'
Střelec píseckého gólu Karel Kulík zatáhl svého protihráče za dres a vidí za to kartu žlutého odstínu.
68'
Míč se opět nachází ve středu hřiště.
67'
Tentokráte to jsou Teplice, které jsou na míči. Nacházejí se blízko pokutového území.
66'
Na míči jsou hráči domácích, ale k ohrožení brány soupeře zatím nedošlo.
64'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Hrachovec, přichází Petřík.
63'
Po delší době menši vzrušení, roh pro Teplice.
62'
Více než fotbal připomíná hra taktické šachy.
60'
Poslední minuty se bojuje hlavně ve středu hřiště.
56'
PETR MAREŠ poslal míč přesně k pravé dolní tyči. Satrapa navíc skákal na opačnou stranu.
55'
Penalta pro Teplice!
53'
Moulis fauloval, rozhodčí mu důrazně domlouvá.
52'
Tom Ulbrich nastupuje na plac, střídá Romana Vávru.
52'
Rozhodčí píská útočný faul Písku.
51'
Běloušek opět v akci, míč sráží na další roh.
49'
Vávra se ocitnul sám před pokutovým územím, ale míč nedokázal poslat ke svým spoluhráčům, takže se bude rozehrávat od brány Teplic.
48'
Krátce po začátku druhé půle rohový kop pro domácí, který rozehraje Martin Held.
46'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Royo, přichází Žitný.
46'
Odchází Igor Paradin, kterého nahrazuje Tomáš Kučera.
46'
Dnešní aktéři už nastupují na trávník, start druhého poločasu se blíží.
Máme za sebou první poločas. Teplice do zápasu vstoupily jakožto favorit, ale jejich předváděná hra tomu zatím nenasvědčuje. Domácí fotbalisté dokázali i s dávkou štěstí dostat míč za Divišova záda. Autorem Branky je označen Karel Kulík. Po vstřelené brance se Teplice snažily okamžitě o vyrovnání, ale spousta nepřesností, ofsajdů a špatných přihrávek jim to neumožňuje. Nutné je rovněž podotknout domácí obranu, která si zatím poradila s veškerými nepříjemnostmi.
45+1'
45+1'
Běloušek odzbrojil svého protihráče, který postupoval směrem k bráně.
45'
Moulis zahrál v píseckém pokutovém území rukou. Míče se ujme Satrapa.
44'
Hyčkův nepřesný centr do pokutového území končí za bránou.
43'
Další rohový kop. Marešův pokus tentokrát chytil do svých rukavic Jan Satrapa.
42'
Míč, který poslal do vápna Mareš nikoho nenašel
42'
Běloušek odráží míč na roh.
39'
Trubač si se svým spoluhráčem vůbec nerozuměl a míč tak odevzdal do moci domácích hráčů.
38'
Vávra dobře zavezl balón, který dobrou přihrávkou našel Dominika Hajda, jenž z velmi dobré pozice přestřelil bránu Jakuba Diviše.
38'
Jindráčkův nebezpečný pozemní centr do vápna nikoho v rudém nenašel.
36'
Přímé ohrožení nepřišlo, ale Písek se stále drží na míči a kombinuje.
36'
Po chvilce se míč nachází na opačné straně hřiště, Held bude rozehrávat od rohového praporku.
35'
Projektil Pavla Moulise jen těsně minul pravý horní růžek!
34'
Volný přímý kop pro Teplice z velmi dobré pozice.
33'
Střela hostů končí vysoko nad bránou domácích.
31'
Trubač hledal nabíhajícího Hyčku, ale míč byl natolik svižný, že doputoval až do zámezí.
30'
Teplice si na útočné půlce nerozuměly a zadarmo tak odevzdaly balón píseckým hráčům.
29'
Z rychlého brejku hostujících hráčů nic nebylo, takže na míči je opět Písek.
29'
Míč si po rohovém kopu sebral Diviš, který okamžitě rozehrává.
28'
Rohový kop pro domácí o který se zasloužil Martin Held.
27'
Moulis nedokázal zkrotit míč kousek před rohovým praporkem, aut pro domácí.
26'
Petřík skvěle obešel jednoho z protihráčů, ale s dalším si už neporadil.
25'
Od Manela Roya skončil míč za píseckou bránou, odkop od brány.
24'
Tepličtí se pomalu, ale jistě snaží dobývat do pokutového území.
22'
Propagační střelu Manela Roya ukrývá Satrapa do svých rukavic.
22'
Ofsajd tentokrát i na straně domácích, mimo hru stál Petřík.
21'
Písečtí se pokoušeli o útočnou akci pomocí nákopu, ale míč skončil v zámezí, takže Teplice budou rozehrávat od své brány.
20'
Paradin to zkoušel zprava, ale míč šel pouze do boční sítě.
19'
Teplice se okamžitě pokoušely o vyrovnání, ale Mareš stál v ofsajdu.
18'
Písek právě vstřelil branku!
Tak to je paráda pro domácí! Jakub Held poslal míč do vápna, kde vznikla obrovská šarvátka o míč. Nejvíce důrazný byl KAREL KULÍK, který poslal míč za záda Jakuba Diviše.
17'
Moulis v ofsajdové pozici, míč pro domácí fotbalisty.
16'
Manel Royo centroval do vápna, ale tam stál připravený Běloušek, který míč odvrátil mimo pokutové území.
15'
Z rohového kopu žádné ohrožení nebylo, Teplice si poradily.
15'
Sajtl vybojoval pro svůj tým rohový kop.
13'
Další volný přímý kop pro Teplice, ale teď to není na přímé ohrožení brány.
11'
Paradin našel ve vápně Vyhnala, avšak jeho počínání přerušil ofsajd.
11'
Běloušek nepustil k míči Jindáčka. Odkop od brány domácích.
Petr Mareš dobře rozehrál rohový kop, ale jeden z hostujících hráčů nedokázal balón usměrnit přesně do sítě.
9'
Jan Satrapa hrdinou posledních okamžiků. Trubačovu střelu dokázal vyrazit na rohový kop.
8'
Volný přímý kop pro Teplice z dobrých 25 metrů!
8'
Sajtl skvělým skluzem obral svého protihráče o míč a získal ho pro svůj tým.
6'
Drobné zaváhání v písecké obraně, ale Teplice si s danou příležitostí neporadily.
5'
Střelu Ondřeje Bělouška srazil jeden z obránců Teplic do autu.
5'
Útočný kontr Teplic zmařil Holý.
4'
Písek kombinuje na útočné polovině hřiště.
2'
Hajdo centroval míč do vápna, ale žádného svého spoluhráče nenašel, balón pro Teplice.
1'
Domácí se ujali výkopu a okamžitě nakopávali míč dopředu, ale zmocnil se ho tým hostů.
1'
1'
Utkáni začne s mírným zpožděním kvůli úvodním ceremoniím.
Oba týmy již nastupují na hrací plochu. Domácí obléknou tradiční žluté dresy, kdežto Teplice do utkání vstoupí se speciálními červenými dresy.

FC Písek: Satrapa – Vávra, Kulík, Vacovský, Petřík, Held J., Held M., Běloušek (K), Sajtl, Hajdo.
Náhradníci: Klement – Kubiš, Hrachovec, Ulbrich, Mařík.

FK Teplice: Diviš – Manel Royo, Čmovš, Hyčka, Shejbal – Moulis, Trubač, Mareš P., Paradin – Vyhnal, Jindráček (K).
Náhradníci: Němeček – Jeřábek – Žitný, Kučera, Radosta – Hora, Šup.

Rozhodčí: Rejžek – Kotalík, Pečenka..
Vzájemná utkání
Písek se s Teplicemi naposledy utkal v lednu minulého roku v rámci přípravy. Teplice si připsaly jasnou výhru 4:1. Co se ostrých zápasů týče, tak na sebe už jednou narazili rovněž v poháru. Bylo to v roce 2008 a Teplice opět zvítězily 4:1.
FK Teplice

Teplice jsou jasným favoritem tohoto klání, ale v žádném případě by neměly svého soupeře podcenit. Teplicím patří po šesti odehraných kolech poslední příčka. Největší problémem Teplic je produktivita. V šesti zápasech daly Teplice pouze čtyři branky a společně s Opavou jde o nejhorší číslo v lize.

Měly na úvod sezóny ale velmi těžký los. Teplice se musely popasovat se silnou trojicí Viktoria, Slavia, Baník, což není vůbec jednoduché. S těmito třemi soupeři dokázal padnout pouze se Slavií. Poslední utkání odehrály Teplice se Sigmou Olomouc, prohra 2:0.
FC Písek

Jihočeši mají po třech kolech ČFL na svém kontě pouze jeden bod a nacházejí se na dně tabulky. V prvním kole Písek prohrál s Vltavínem po penaltách, ve druhém zápase těsně padl s Domažlicemi a v posledním představení tým trenéra Nouska prohrál opět o jedinou branku v Králově Dvoře.

První kolo MOL Cupu zvládl Písek bez obtíží. Divizní Dobříš porazil 2:0.
V tomto kole MOL CUPU vyzve třetiligový Písek prvoligové Teplice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.