Trmal – Juroška, Kadlec, Hofmann, Reinberk – Sadílek (84. Dvořák), Daníček (C) – Petržela (107. Kohút), Havlík, Zahustel (87. Jurečka) – Kliment (65. Zajíc)
3043 diváků
Liberec
Knobloch (118. Nguyen) – Mikula (100. Fukala) Karafiát, Chaluš, Hybš – Hromada (67. Beran), Mara – Malinský, Alibekov (101. Kačaraba), Pešek – Kuchta
Nguyen – Kačaraba, Zeman, Rondić, Beran, Fukala, Koscelník

Slovácko končí v MOL Cupu, když prohrálo se Slovanem v penaltovém rozstřelu. Liberec nastřelil v normální hrací době břevno Malinským, Slovácko vstřelilo v prvním prodloužení branku, ale ta nebyla pro ofsajdové postavení domácího hráče uznána. Ve zbývající části už se čekalo na pokutové kopy, ve kterých už je to loterie. Trenéru Hoftychovi vyšla sázka na Nguyena, který chytil dva pokutové kopy.
TOMÁŠ MALINSKÝ bez problémů proměnil pokutový kop v páté sérii a posílá Slovan do semifinále.
Jan Juroška bezpečně proměňuje pokutový kop.
Ondřej Karafiát proměnil k tyči.
Pavel Dvořák neproměnil, balon poslal doprostřed branky, Nguyen vyrazil.
Matěj Chaluš také neproměňuje, když nastřelil břevno.
Marek Havlík neproměnil pokutový kop, brankář Nguen ránu vyrazil.
Jakub Pešek poslal Trmala do opačného koutu.
Také Vlastimil Daníček proměňuje pokutový kop.
Jako první střílel Kamso Mara, míč přesně nasměřoval k tyči, Trmal šel po míči, ale byl krátký.
Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Prodloužení končí. Budou následovat pokutové kopy.
118'
Taktický tah trenéra Hoftycha. Penaltový rozstřel je za dveřmi, proto ze hřiště stahuje Milana Knoblocha a místo něj bude penalty chytat Filip Nguyen.
117'
Daníček našel ve vápně Dvořáka, který se s míčem otočil a vystřelil, rána směřovala do středu brány, gólman Knobloch ránu chytá.
115'
Je před námi posledních pět minut prodloužení, podle vývoje na hřiště je více než pravděpodobné, že o postupujícím rozhodnou penalty.
114'
Pešek zahrál rohový kop, míč přeletěl celé pokutové území, navíc sudí Královec viděl faul hráče Liberce.
113'
Beran ještě vytěžil rohový kop, když se snažil odcentrovat do vápna.
111'
Kačaraba hlavičkoval míč z rohového kopu vedle pravé tyče.
110'
Malinského centr z levé strany srazil Reinberk raději na rohový kop.
110'
Po standardní situaci hlavičkoval Hofmann, balon letěl necelý metr nad břevnem.
109'
Slovácko se přesunulo na polovinu Slovanu a vynutilo si rohový kop.
107'
Poslední změna v domácím týmu. Milana Petrželu vyměnil Michal Kohút.
106'
Liberec začal druhou část aktivně, přesunul se na polovinu Slovácka, útočnou akci zastavil pomezní rozhodčí.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105+1'
V nastavení prvního prodloužení Slovan kopal roh, jeho snažení však ukončil sudí Královec, který viděl útočný faul.
105'
První prodloužení se bude natahovat o jednu minutu.
105'
Pešek se hnal za dlouhým míčem, z brány musel brankář Trmal a byl u míče dříve a odkopl jej do zámezí.
102'
Pavel Dvořak viděl žlutou kartu za útočný faul.
101'
Další střídání Liberce. Akhmeda Alibekova vyměnil Taras Kačaraba
100'
Zraněného Jana Mikulu, který se pokoušel zabránit brance vyměnil Michal Fukala.
98'
Havlík nacentroval jemný oblouček na zadní tyč, z klubka hráčů někdo balon dával před branku, kde jej doklepl do sítě Michal Kadlec, radost domácím pokazil zdvihnutý praporek pomezního rozhodčího.
96'
Petržela si zkušeně pokryl balon a Marovi nezbylo nic jiného než jej faulovat.
95'
Na Havlíkův centr se dral Zajíc, ale nedokázal se přes hostujícího obránce k miči dostat.
94'
Pešek dostal unikl domácí obraně a centroval do druhé vlny, brankář Trmal jeho přihrávku ztlumil, kolem domácího brankáře byli jen jeho spoluhráči, kteří stačili včas zahasit požár.
92'
Havlík centroval do šestnáctky, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů balon nezasáhl a ten skončil mimo hrací plochu.
91'
Malinský už se hnal za přihrávkou, měl před sebe hodně volného prostoru, pomezní rozhodčí vymrštil praporek nahoru a signalizoval ofsajd hostujícímu záložníkovi.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Po devadesáti minutách končí zápas 0:0 a za několik minut začne prodloužení. Slovan nastřelil břevno Malinským, který je nejaktivnějším střelcem Liberce v dnešním zápase. Slovácko zatlačilo před koncem zápasu Slovan, ale ze svého tlaku nakonec branku nedalo.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Druhý rohový kop byl zajímavější, Havlík centroval a poté se do míče opřel Juroška a jeho ránu musel zblokovat Chaluš, jinak by asi měl brankář Knobloch potíže, jelikož nebyl ve středu branky.
90+1'
Slovácko kopalo rohový kop, do šance se nedostalo, posléze bude zahrávat další standardní situaci.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
87'
Třetí střídání v domácím mužstvu. Ondřeje Zahustela vystřídal Václav Jurečka.
86'
Mikula se snažil jemně tečovat zahraný rohový kop, brankář Trmal balon chytá.
85'
Slovan si vytvořil územní převahu Malinský se snažil procpat míč na penaltu, ale jeho pokus byl zblokovaný na roh.
84'
Druhé střídání Slovácka. Lukáše Sadílka nahradil Pavel Dvořák.
83'
Hybš nasměřoval míč do pokutového území, Mikula jej stačil vpádu lehce přizvednout, domácí obrana balon odvrátila.
82'
Stanislav Hofmann zabrzdil hostujícího Kuchtu a viděl žlutou kartu.
81'
Liberec je v těchto okamžicích lepším mužstvem, uvídíme co přinese posledních deset minut zápas. Zda se jednomu z týmů podaří vstřelit postupovou branku.
79'
Mara byl faulovaný u postranní čáry, to se však domácím fanouškům nelíbílo a dali to hráči Liberce pěkně pocítit.
77'
Slovan se mohl radovat z vedoucí branky! Malinský dostal přihrávku a vystřelil velmi dobrou ránu, která šla kolem Trmala, balon nakonec orazítkoval břevno.
76'
Petržela ztratil míč a hosté šli hned do protiútoku, centr Hybše z levé strany odvracel Kadlec.
73'
Liberec si vynutil standardní situaci, Hybš nacentroval míč přímo na hlavu Reinberka, jenž balon odvrátil, Slovan ale zůstal u míče.
72'
Malinský vyslal přízemní střelu na Trmala, balon se po mokrém trávníku sklouzl, brankář Slovácka balon zkrotil.
70'
Kadlec se snažil najít na malém vápně své spoluhráče, hosté balon odvrátili, poté se střílel Sadílek pravou nohou metr nad břevno liberecké brány.
67'
První střídání Slovanu. Jakub Hromada přepustil místo Michalu Beranovi.
67'
Zajíc udržel v souboji míč před vápnem, posunul jej Reinberkovi, který centroval nebezpečně, hlavičkovat už byl připravený Zahustel, ale potřebné centimetry, aby míč zasáhl mu chyběly.
65'
První střídání Slovácka. Ze hřiště odešel Jan Kliment a nahradil ho Tomáš Zajíc.
62'
Hybš poslal míč do šestnáctky, ten přeletěl klubko hráčů, na hranici vápna jej doběhl Malinský a od brankové čáry nepříjemně pálil, brankář Trmal balon vykopl nohou, nikdo z libereckých hráčů se k dorážce nedostal.
60'
Jan Mikula viděl žlutou kartu.
59'
Zahustel si zaběhl za obranu a našel zcela volného Sadílka, který byl u zrodu akce, míč však před domácím záložníkem nepříjemně skočil a ten jej poslal nad branku.
57'
Petržela se už hnal do šance, při pokusu o kličku, ale neuspěl proti protihráči, i kdyby ano, tak klička by byla zbytečná, jelikož pomezní rozhodčí už měl dávno zvednutý praporek.
56'
Michal Kadlec je druhým potrestaným hráčem ve slováckém dresu.
55'
Kliment si zpracoval míč a posunul jej před vápnem Juroškovi, který centroval, ale nikdo z domácích hráčů se k míči nedostal, odražený balon doputoval znovu k Juroškovi, ani jeho druhý pokus nebyl přesný.
54'
Matěj Hybš stříleným centrem ze standardní situace hledal své spoluhráče, ale našel jen domácího brankáře Trmala, který balon chytil do rukavic.
52'
Po centru ze strany hlavičkoval v pokutovém území Zahustel, jeho pokus však skončil na vrchní síti.
51'
Z levé strany vystřelil Hybš, ale jeho pokus něměl brankové parametry.
50'
Kuchta byl chvíli mimo hrací plochu po faulu domácího hráče, poté se sám přihlásil rozhodčímu, že je schopný hrát.
48'
Jakub Hromada přiťukl míč Peškovi, který se snažil vyzkoušet pozornost Trmala ze střední vzdálenosti. Jeho přízemní pokus domácí gólman v pohodě lapil.
46'
45'
45'
Jan Kliment fauloval na polovině hřiště libereckého stopera a sudí mu hned tasí žlutou kartu.
44'
Tomáš Malinský fauloval Jurošku, jelikož už dvakrát se provinil proti pravidlům, tak sudí Královec mu sečetl všechny fauly a odměnil jej žlutou kartou.
42'
Alibekov po přihrávce od svého kolegy míč nejprve zasekl a poté vystřelil levou nohou, balon se proletěl kolem pravé tyče.
41'
Tu měl na druhé straně brankář Trmal po střele Malinského, domácí brankář musel hodně natahovat, aby míč vyrazil na rohový kop.
40'
Po zahraném přímém kopu hlavičkoval Kliment, jeho pokus neměl razanci a brankář Knobloch neměl skoro žádnou práci.
39'
Matěj Hybš fauloval u postranní čáry Jurošku a za svůj zákrok viděl žlutou kartu.
38'
Reinberk vyslal ze savé kopačky ostrý centr, ale na balon nikdo z hráčů nedosáhl a ten skončil za postranní čárou.
37'
Obraz hry je stále stejný, Liberec hraje ze zabezpečené obrany a a spolehá na rychlé brejky. Zatím to Slovácko je aktivnější, ale zatím si stoprocentní šanci nevypracovalo.
33'
Domácí celek je nastěhovaný na polovině Slovanu, ale zatím se nemůže dostat k ohrožení branky.
30'
Nyní dvakrát zasahoval brankář Trmal, nejprve vyrazil střelu Plška a poté si poradil s ránou Hromady. Hosté zahrávali rohový kop, který ale příliš nebezpečný nebyl.
29'
Po autovém vhazování sice balon mířil do vápna, ale akce domácího celku skončila faulem.
29'
Domácí mančaft zahrál standardní situaci na krátko. Havlík posunul míč ještě na Reinberka, který mu jej vrátil a následný centr byl sražen do autu.
28'
Havlík se snažil v pokutovém území najít spoluhráče, jeho přihrávka byla sražena na roh.
27'
Nyní se hra odehrává mezi šestnáctkami bez vážnější šance.
24'
Na druhé straně střílel opět Havlík, ani tentokrát zařízení Liberce netrefil.
24'
Slovan se nyní osmělil a hostující akci zakončil Malinský na přední tyč, brankář Trmal byl na svém místě.
22'
Karafiát odhlavičkoval míč z pokutového území přímo k Havlíkovi, který po zpracování pálil nad branku.
20'
Juroška táhl útok Slovácka po pravé straně, před vápnem se snažil balon prodloužit Sadílkovi, jenže s malou intenzitou a Pešek skluzem míč posunul ke svému brankáři.
19'
Slovácko je zatím aktivnějším mužstvem, Liberec kromě rohového kopu, moc věcí na polovině domácího mužstva neměl.
16'
Sadílek dotíral v pokutovém území na Chaluše, který míč ustrážil a tím pádem může brankář Knobloch rozehrát od své branky.
15'
Daníček otočil hru na Zahustela, který centroval a našel v pokutovém území Petrželu, toho zradilo zpracování a ze slibné šance nakonec nic nebylo.
11'
Daníček se pokus o střelu před rohem vápna, střela měla mířit na vzdálenější tyč, místo toho šla hodně vedle branky.
10'
Havlík uvolnil Jurošku, který předběhl Hybše, ten jej trochu zatáhl za ruku, aby domácího hráče rozhodil, to se mu podařilo a Juroška sice odcentroval, ale balon mířil do rukou brankáře Knoblocha.
8'
Petržela si chtěl zpracovat v pokutovém území míč před malým vápnem, ale ten mu utekl a má ho v moci liberecký gólman.
7'
Nyní se hra vyrovnala, Pešek centroval od levého praporku, balon odrazila slovácká obrana, následný druhá centr však liberecké spoluhráče nenašel.
6'
Pešek jej zahrál na přední tyč, kde balon odhlavičkoval Hofmann do autu, další akce Slovanu byla nepřesná a končí odkopem brankáře Trmala.
5'
Liberec se po delší době nastěhoval na polovinu Slovácka a hned z toho bude rohový kop.
4'
Petržela se hnal za dobrou přihrávkou, u míče však byl o něco dříve brankář Knobloch, který jej uzmul pro sebe.
3'
Juroška si nabíhal na dlouhý míč od Hofmanna, ale přihrávka byla příliš dlouhá a balon skončil mimo hrací plochu. Od své branky bude rozehrávat brankář Knobloch.
3'
Slovan držel míč jen chvíli a zase je v moci domácího celku.
2'
Mara vybojoval míč na Havlíkovi a ten jej na oplátku fauloval.
2'
Slovácko dobře presovalo a získalo znovu míč, je nyní nastěhováno na polovině Liberce.
1'
Slovácko se ujalo výkopu a míč mířil hned na Zahustela, který ale hlavičkový souboj u postranní čáry prohrál.
1'
-1'
Trojice rozhodčích přivádí základní sestavy na hrací plohu. Modrobílí budou nastupovat v bílých kompletech a Slovan Liberec zase v modrých kompletech.

1.FC Slovácko: Trmal – Juroška, Kadlec, Hofmann, Reinberk – Sadílek, Daníček (C) – Petržela, Havlík, Zahustel – Kliment
Náhradníci: Porcal – Mareček, Kohút, Jurečka, Šimko, Zajíc, Dvořák

FC Slovan Liberec: Knobloch – Mikula, Karafiát, Chaluš, Hybš – Hromada, Mara – Malinský, Alibekov, Pešek – Kuchta
Náhradníci: Nguyen – Kačaraba, Zeman, Rondić, Beran, Fukala, Koscelník

Rozhodčí: Královec – Nádvorník, Mokrusch.
-34'
Obě dvě mužstva jsou na hrací ploše a rozcvičují se poctivě.
Slovácko se naladilo na středeční pohárové utkání vítězstvím nad Slavii 2:0, Liberec měl volno, jelikož sudí Marek po vyhodnocení hrací plochy v Teplicích odložil prvoligové střetnutí.
Také Liberec začal pouť pohárem ve druhém kole, když vyhrál v Mariánských Lázních 5:2, na hřišti U Nisy si poradil s druholigovým Prostějovem 3:1 a do čtvrtfinále přešel přes Teplice výsledkem 2:0.
Slovácko vyřadilo ve druhém kole třetiligovou Vrchovinu 5:0, poté si poradilo s Benešovem 3:1 a nejnapínavější duel sehrálo s druholigovou Viktorií Žižkov, kterou přetlačilo v prodloužení výsledkem 3:1.
Příjemný středeční podvečer z Uherského Hradiště. Dnes jsou na programu čtyři zápasy čtvrtfinále MOL cupu. Jedním z nich je souboj mezi fotbalisty 1. FC Slovácko a FC Slovan Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.