MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Sokolov - 28. srpna 2019   17:30

Štěchovice
Štěchovice
45' Batka
1:4
(1:3)
Sokolov
Sokolov
12' Červenka   • 19' Selnar   • 38' Červenka   • 60' Selnar
Štěchovice
Grégr – Busta, Švejda (K), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Štědronský, Batka, Nehoda, Novák.
Kohoutek – Obermajer, Těžký, Pešl, Woitek.
Jiří Dujsík – Zdeněk Šimek, Lukáš Raplík.
Štěchovice, stadion Vltavská ulice
148 diváků
Sokolov
Šiman – Hošek, Selnar, Vávra, Štursa, Mejdr, Kopřiva, Dvořák II. (K), Machuča, Červenka, Čihák.
Dvořák I. – Šulc, Fišer, Glaser. Štípek, Šmehyl, Ševčík.

Zápas je u konce, postup do dalšího kola si připisuje druholigový favorit ze Sokolova. Sledovali jsme zajímavý zápas, ve kterém byl poznat rozdíl mezi soutěžemi. Ve druhém poločase hosté přidali i se štěstím čtvrtý gól a zbylé minuty zápasu se spíše dohrávaly.
90'
87'
Selnar se dostal i s balonem za domácího gólmana, jenže jeho centr prolétl vápnem bez zakončení.
84'
Žlutou kartu dostává Selnar (FK Baník Sokolov).
83'
Do zakončení se dostal i Fišer, jehož pokus Grégr ztlumil tělem a posléze ukryl balon do rukavic.
80'
Ze střední vzdálenosti napřáhl Dvořák, jeho pokus ale Grégr stihl vyrazit.
75'
Čihák svedl ve svém obraném vápně souboj se Štědronským, penalta však pískaná není, rozhodčí ukazuje, že šlo o čistý souboj.
73'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Novák, přichází Obermajer.
68'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Vávra, přichází Šmehyl.
68'
Žlutou kartu dostává Kučera (TJ Štěchovice).
67'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Kopřiva, přichází Šulc.
60'
Sokolov právě vstřelil branku!

Ovšem, nyní přichází velká chyba domácích! Gólman Grégr odkopl balon, ale trefil před sebou stojícího JAKUBA SELNARA, od kterého se balon odrazil za jeho záda – 1:4!
59'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Štursa, přichází Fišer.
58'
Štědronský náramně přihrál Novákovi, který se dostal tváři v tvář Šimanovi, ale gólman své spoluhráče udržel ve dvougólovém vedení!
56'
Střelecký pokus Vávry vypadal vcelku neškodně, ale mířil poměrně těsně vedle tyče.
50'
Kučera chytře vyčkal se střeleckým pokusem, ale neuspěl.
46'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Pešl.
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Těžký.
46'
Skončil nám první poločas a průběžné skóre prozatím odráží reálné dění na hřišti. Sokolov potvrzuje své kvality, když dokázal využít své příležitosti. Naopak domácí mužstvo se snaží odolávat, hraje aktivně a bylo odměněno gólem v závěru.
45'
45'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Druhý poločas bud mít přece jen větší náboj a také zápletku. Novák se na pravé straně dostal k centru a našel LUKÁŠE BATKU, který uklidil balon mezi tři tyče – 1:3!
42'
Rohový kop Štěchovic skončil na hlavě Kučery, který zakončil nepřesně.
38'

Ale MAREK ČERVENKA se dostal do další šance a využívá drobné chyby domácích ke svému druhému gólu – 0:3!
36'
Útok si nyní připisují i hosté, Červenka se dostal do palebné pozice, ale odskok balonu ho při zakončení zradil a gólman nemusel zasahovat.
34'
Novák hledal přihrávkou Bustu, jeho pokus mířil několik centimetrů vedle tyče.
33'
Ve vzduchu nyní byl kontaktní gól! Štědronský se dostal před Šimana, ale zřejmě se rozhodl pro přihrávku na nabíhajícího Batku, kterou gólman hostů ukryl do rukavic.
30'
Domácí to dnes ještě zdaleka nevzdali, ale Novákova přihrávka na Volešáka nebyla vydařená.
27'
Sokolovští dlouhou dobu kombinovali, ale kombinace nevedla k žádnému výraznějšímu ohrožení soupeře.
21'
Žlutou kartu dostává Kopřiva (FK Baník Sokolov).
19'

Hosté se dostávají do dvougólového vedení! Velmi pohlednou zpětnou přihrávku Dvořáka II.poslal za záda gólmana JAKUB SELNAR, jehož zakončení šlo přesně ke vzdálenější tyči – 0:2!
18'
Domácí gólman opět v centru dění, musel být pozorný při střele Štursy.
17'
Druhá velká šance Sokolova! Do velmi nebezpečného zakončení se dostal Dvořák II., ale Grégr vytáhl dobrý zákrok.
16'
Žlutou kartu dostává Nehoda (TJ Štěchovice).
12'

Vcelku nenápadná akce končí gólem v domácí bráně! K balonu se v pokutovém území dostal MAREK ČERVENKA, který střelou k tyči otevírá dnešní skóre – 0:1!
6'
Zápas odstartoval v poklidném tempu, obě mužstva se již dostala do útoku, ale ani jedna z akcí gólmany neprověřila.
1'

TJ Štěchovice:

Náhradníci: Kohoutek – Obermajer, Těžký, Pešl, Woitek.

FK Baník Sokolov:

Náhradníci: Dvořák I. – Šulc, Fišer, Glaser. Štípek, Šmehyl, Ševčík.

Rozhodčí: Jiří Dujsík – Zdeněk Šimek, Lukáš Raplík..
Domácí Štěchovice zatím ve všech zápasech své příznivce napínaly až do konce. Ve třetiligové skupině A se po třech zápasech pohybují ve středu tabulky, na svém kontě mají pět bodů a kladné skóre 5:4. Oproti Sokolovu se fotbalisté Štěchovic v prvním kole zapotili. Na půdě divizního Kladna vybojovali výhru 2:1, když ve druhém poločase dvěma góly otočili.
Sokolovský Baník neprožívá vydařený start sezony. Po šesti odehraných zápasech je s pouhými čtyřmi body a skóre 4:11 na posledním 16. místě. Všechny body Sokolov vybojoval na domácí půdě. Do poháru vstoupili fotbalisté ze severu už v minulém kole, ve kterém si poradili se Souší, všechny tři góly ale přišly až po přestávce.
Vítám vás u online přenosu ze zápasu 2. kola poháru MOL CUP. Dnes je kromě několika dalších zápasů na programu také zápas Štěchovic, které hostí na svém stadionu Sokolov. I přes tabulkové postavení v soutěžích, či aktuální formu, jsou hosté poměrně velkým favoritem. Souboj, soupeřů z ČFL a F:NL, začíná v 17:30.