MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Březová : Zbuzany - 15. srpna 2020   16:00

Březová
Březová
26' Zákostelský(vl.)  • 45' Hašek  • 85' Vaněček
3:2
(2:0)
Zbuzany
Zbuzany
53' Schneider   • 78' Surmaj
Březová
Martinec – Peterka, Číž, Neudert, Šaloun – Hašek (75. Nimrichter), Filipe (89. Schönwalder), Rusňák, Kravar – Vaněček (C), Badocha (67. Deme)
Kasl – Burkyt, Deme, Slabyhoudek, Nimrichter, Schönwalder
M. Janoch – O. Kožár, P. Štrincl
Březová
250 diváků
Zbuzany
Ordelt – Hovorka, Uvíra, Zákostelský, Barciaga (C), Schneider (65. Surmaj) , Rys, Eichler, Jonáš (34. A. Rohlík), Zeman (82. Krasnyanyk), Radosta
Radimský – A. Rohlík, Surmaj, D. Rohlík, Huňáček, Krasnyanyk

Domácí celek nakonec vítězí, když se o vítěznou branku postaral Vaněček a poslal svůj celek do dalšího kola Mol Cupu.
90'
89'
Střídání v týmu FK Olympie Březová: ze hřiště odchází Filipec, přichází Schönwalder.
85'
Březová právě vstřelila branku!
Autorem branky je DAVID VANĚČEK, který vrátil domácím vedení zpět.
82'
Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Zeman, přichází Krasnyanyk.
78'
Zbuzany právě vstřelily branku!
Autorem branky je DAVID SURMAJ.
75'
Střídání v týmu FK Olympie Březová: ze hřiště odchází Hašek, přichází Nimrichter.
75'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kravar (FK Olympie Březová).
75'
Žlutou kartu dostává Hovorka (FK Zbuzany 1953).
71'
Žlutou kartu dostává Uvíra (FK Zbuzany 1953).
67'
Střídání v týmu FK Olympie Březová: ze hřiště odchází Badocha, přichází Deme.
65'
Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Schneider, přichází Surmaj.
53'
Autorem branky je JAN SCHNEIDER, který snižuje stav zápasu.
53'
Žlutou kartu dostává Kravar (FK Olympie Březová).
48'
Žlutou kartu dostává Šaloun (FK Olympie Březová).
46'
Domácí vedou, i díky vlastní brance Zbuzan, o dvě branky a mají výbornou výchozí pozici do druhého poločasu!
45'
45'
Autorem branky je DOMINIK HAŠEK, který krátce před koncem prvního poločasu navyšuje vedení pro svůj celek.
34'
Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Jonáš, přichází A. Rohlík.
33'
Žlutou kartu dostává Schneider (FK Zbuzany 1953).
26'
Autorem vlastní branky je JAN ZÁKOSTELSKÝ.
15'
Žlutou kartu dostává Filipec (FK Olympie Březová).
1'

FK Olympie Březová: Martinec – Peterka, Číž, Neudert, Šaloun – Hašek, Filipec, Rusňák, Kravar – Vaněček (C), Badocha
Náhradníci: Kasl – Burkyt, Deme, Slabyhoudek, Nimrichter, Schönwalder

FK Zbuzany 1953: Ordelt – Hovorka, Uvíra, Zákostelský, Barciaga (C), Schneider, Rys, Eichler, Jonáš, Zeman, Radosta
Náhradníci: Radimský – A. Rohlík, Surmaj, D. Rohlík, Huňáček, Krasnyanyk

Rozhodčí: M. Janoch – O. Kožár, P. Štrincl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.