MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kladno : Benešov - 15. srpna 2020   10:15

Kladno
Kladno
31' Holub  • 47' Stříška  • 49' Holub  • 64' Hanzlík  • 75' Čížek
5:6
(1:6)
Benešov
Benešov
1' Kalod   • 3' J. Vosáhlo   • 14' Kalod   • 20' Dufek   • 32' Lička   • 45' Vrňák
Kladno
Kindl – Nosek (46. Stříška), Janda, Hanzlík, Ježdík, Holub (C), Říha (46. Donát), Tóth (46. Procházka), Pospíšil (72. Dejčmar), Šnobl (46. Šíma), Čížek
Tesař – Donát, Procházka, Růžička, Stříška, Šíma, Dejčmar
Mudra – Hodek, Fencl
Stadion Františka Kloze, Kladno
Benešov
Rotbauer – Lupač, J. Vosáhlo, Filip, Pedro (68. Krunert), Lička, Dufek, Kalod (C) (60. Tomek), Vrňák, Srb (60. Meszáros), Brokeš
Schummer – O. Vosáhlo, Meszáros, Tomek, Krunert

Je konec, Kladno velkolepý obrat nedokonalo.
Přestože to vypadalo po prvních 45 minutách, že je hotovo, domácí zbraně nesložili a čtyřmi brankami závěr utkání zdramatizovali. Kladeňáci využili svoje smrtící standardky a až do závěru sahali po srovnání. V posledních minutách už se ale příliš k balonu nedostali a nakonec prohráli jednogólovým rozdílem. Proti týmu z vyšší soutěže ale domácí rozhodně ostudu neudělali.
90+4'
90+3'
Kladno už je v křeči a nic se mu nedaří. Jedna akce by ale ještě mohla vše změnit.
90+2'
Kladeňáci se ne a ne dostat k míči a do tlaku. Naopak hosté, kteří mají času dost, rozehrávají standardku.
90+1'
Sudí nastavuje čtyři minuty, hosté zatím hrají v deseti, protože Jakub Vosáhlo odešel na ošetření.
88'
Po dalším rohovém kopu zůstává v pokutovém území ležet jeden z hostí. Kladno tak přišlo o další zajímavou možnost.
87'
Kladenské standardky jsou dnes smrtící! Čížek rozehrál další nebezpečný roh, Rotbauer ale se štěstím vyboxoval.
86'
Další ostrý zákrok a žlutá pro Miroslava Tomka (BNS).
84'
A z další standardky mohlo být srovnáno! Čížek načechral do vápna krásný balón, který trefil skvěle hlavou Hanzlík. Kladenský stoper však mířil těsně vedle vzdálenější tyče!
84'
Přitvrdilo se i z druhé strany. Žlutou dostává Jakub Vosáhlo (BNS).
83'
Štěpán Hanzlík (KLA) se snažil zastavit rychlý útok soupeře ostrým skluzem a dostává žlutou kartu.
82'
Meszároš se krásně uvolnil ke střele, Kindl ale vytáhl dobrý a důležitý zákrok! Následuje rohový kop Benešova.
79'
Hosté se prokombinovali do zajímavé šance, nakonec se zbytečnými přihrávkami ale vyhnali z dobré pozice. Následuje jejich roh.
78'
Dejčmar vypálil ze střední vzdálenosti, míč ale letěl vysoko nad. Je každopádně sympatické, jakou proměnou prošel kladenský tým přes přestávku.
77'
Hosté se z vlastního přímého kopu neprosadili a začínají jim hodně téct nervy.
75'
Kladno právě vstřelilo branku!
A máme tu drama! DAVID ČÍŽEK rozehrál standardní situaci z dobrých čtyřiceti metrů, jeho centr ale nikdo netrefil a míč proskákal až do brány! Kladnu už stačí na vyrovnání jediný gól!
73'
Přerušení hry, které následovalo po Pedrově zranění, tempu hry hodně uškodilo.
72'
Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Tadeáš Pospíšil, přichází Filip Dejčmar.
71'
Rozeběhnutého Meszárose museli domácí zastavit faulem.
68'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Dominik Pedro, přichází Michal Krunert.
68'
Pedro opustil hřiště na nosítkách a s rozraženou hlavou. S obráncem hostí to nevypadá vůbec dobře, stoper je zjevně hodně otřesený.
67'
A to nevypadá vůbec dobře. Pro Pedra musí na hřiště dokonce nosítka.
66'
Šíma byl v hlavičkovém souboji hodně důrazný a Pedro zůstává na trávníku. Hra však pokračovala a Kladno málem snížilo na rozdíl jediné trefy!
64'
Nicolas Rotbauer sice vystihl směr penalty, ŠTĚPÁN HANZLÍK ale uklidil míč přesně k tyči, kam brankář nemohl dosáhnout!
63'
Matěj Donát byl postrčený v obrovské možnosti a sudí nařizuje penaltu pro Kladno!
62'
Antonín Holub šel ostře do hlavičkového souboje s Rotbauerem a hostující brankář zůstává ležet na zemi.
60'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Richard Kalod, přichází Miroslav Tomek.
60'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Petr Srb, přichází Tomáš Meszáros.
58'
Poprvé po delší době zaútočili také hosté. Nízký centr ale prolétl pokutovým územím netknutý.
56'
Kladno zahrávalo další roh a bylo opět nebezpečné! Druhá půle zatím jasně patří domácím!
56'
Pospíšil si připravil střelu ze střední vzdálenosti, zasáhl však jen bránícího hráče. Vzápětí neuspěl s dorážkou ani Donát.
54'
Kladeňáci po faulu rychle rozehráli standardku a Tadeáš Pospíšil byl v ideální pozici úplně osamocený! Hlavou však zakončil jen daleko vedle branky.
52'
Štěpán Hanzlík vyrazil přes celé hřiště až před branku Benešova, z bezprostřední blízkosti ale míč za Rotbauera nepropasoval.
49'
Že by domácí ještě vývoj zdramatizovali? Po dalším rohovém kopu je to už jen o tři branky. Centrovaný balón dostal do sítě hrudí kapitán Kladna ANTONÍN HOLUB!
49'
Po rohovém kopu už mířil míč do benešovské branky, Jakub Vosáhlo ho ale na poslední chvíli odvrátil.
48'
A Kladno pokračuje v tlaku! Nyní vybojovalo už druhý rohový kop v krátkém časovém úseku.
47'
Domácí vstoupili do druhé půle nátlakem a radují se z druhé branky! Po závaru v pokutovém území vypadl míč příhodně pro RASTISLAVA STŘÍŠKU, který už vypálil přesně.
46'
Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Matěj Šnobl, přichází Dominik Šíma.
46'
Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Marek Tóth, přichází Vladimír Procházka.
46'
Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Martin Říha, přichází Matěj Donát.
46'
Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Tomáš Nosek, přichází Rastislav Stříška.
46'
První poločas, který byl pro domácí hodně krutý, je minulostí. Hosté ukázali svoji kvalitu a do vedení šli už v první minutě, přičemž svůj náskok bleskově navýšili a prakticky rozhodli o osudu utkání. Domácí se budou ve druhé půli ještě snažit alespoň zmírnit bolestivý rozdíl ve skóre.
45'
45'
Benešov právě vstřelil branku!
ZDENĚK VRŇÁK se postavil k pokutovému kopu a poradil si velmi jistě. Kindl skočil ke své levé tyči a střelec uklidil míč víceméně doprostřed branky.
44'
Centr z levé strany zasáhl ruku jednoho z kladenských hráčů a sudí nařizuje penaltu!
43'
Za kladenskou obranu si sbíhal Dufek, který se řítil do vynikající možnosti, v poslední chvíli jej ale skvělým zákrokem zastavil Hanzlík. Kladenský stoper neváhal jít do skluzu a odkopl míč od kopačky útočícího hráče.
42'
Kladeňáci si ze standardky nic nebezpečného nevytvořili, nadále ale mohli pokračovat v útočení. V této činnosti je však zastavil ofsajd.
40'
Kalod dostal míč za obranu, v rozhodující chvíli si ho ale špatně zpracoval a skončil na zemi.
40'
Ličkův centr z přímého kopu mířil přímo na hlavu kladenského kapitána, který odvrací.
39'
K brance už se řítil z pravé strany Filip, a tak ho musel Holub zastavit faulem.
35'
Domácí se stále nepoučili! Po další chybě v obranné rozehrávce měli hosté další velikou možnost, Kindl ale tentokrát obstál. Poradil si se Srbovým zakončením a nakonec zneškodnil i Dufkovu dorážku.
32'
Hned vzápětí je to ale opět o čtyři! MARIO LIČKA se napřáhl před pokutovým územím a nechytatelnou ranou poslal míč do protějšího rohu branky.
31'
Domácí se přece jen prosazují a snižují rozdíl! Na rohový kop Davida Čížka si výborně naběhl kapitán ANTONÍN HOLUB, který uklidil míč hlavou do protější šibenice.
29'
Na Noskův centr si naskakoval Šnobl, míč ho ale těsně přelétl.
27'
Za kladenskou obranu si seběhl jeden z hostujících hráčů, zakončovat už však ani nemusel. Je pískán ofsajd.
25'
Domácí fanoušci požadují po svých svěřencích vstřelení "bůra", Kladeňáci na to ale zatím příliš nevypadají.
24'
Po standardní situaci se dostal k hlavičce Hanzlík, jeho pokus ale mířil jen těsně nad břevno Rotbauerovy branky!
23'
Ze slušné vzdálenosti to tentokrát zkusil Lupač a Kindl měl práci. Dokázal ale vyboxovat na roh.
22'
Další chybnou rozehrávkou si říkal o další branku Říha. V obraně ale na poslední chvíli vše vyřešil Ježdík.
20'
Po hrozivé hrubici domácího brankáře je to 0:4! Martin Kindl chtěl pomoci svým obráncům s rozehrávkou, přihrál ale pouze na kopačky LADISLAVA DUFKA, který už neměl problém uklidit míč do odkryté brány.
19'
Lička předvedl svoje bohaté zkušenosti a krásným nákopem vyslal vpřed Lupače. Krajní obránce však už míč nestihl ideálně a odcentroval jen do zámezí.
17'
Skvělý technik Tadeáš Pospíšil se snažil projít přes Lupače individuálně, s pokusem o jeho přejití ale neuspěl.
17'
Ježdík výborně vystoupil a bolestivě zblokoval pumelici zpoza šestnáctky.
15'
A míč už byl zase v kladenské síti, sudí však odmával ofsajd hostů.
14'
A po necelé čtvrthodině hry je to už o tři branky! RICHARD KALOD si naběhl do vápna z levé strany a přesnou ranou překonal brankáře Kindla.
14'
Ladislav Dufek se nebál vypálit ze střední vzdálenosti, jeho pokus ale obětavě zblokoval domácí Hanzlík.
11'
Tadeáš Pospíšil (KLA) šel ostře do souboje a z ruky sudího vidí žlutou kartu.
11'
Po faulu na Šnobla zahrávali domácí standardní situaci, obrana Benešova však opět skvěle zasáhla.
9'
Pedro neodvrátil vysoký míč ideálně a do úniku se chtěl hnát Šnobl. Chybujícího stopera Benešova však skvěle zastoupil jeho kolega Vrňák, který předvedl dobrý skluz.
8'
Ježdík vyslal do vápna centr z pravé strany, hosté ale v klidu odvrátili a uháněli do brejku. Ten zastavil za cenu faulu kapitán Antonín Holub (KLA), který za svoje počínání dostal žlutou kartu.
7'
Adam Lupač měl na pravé straně hodně prostoru k průniku, míč ale nedokázal zpracovat a Kladno bude vhazovat.
6'
Kladeňáci se poprvé v zápase dostali blíž k soupeřově brance, nic nebezpečného z toho ale nebylo. Rotbauer vykopává.
3'
Neskutečný nástup hostujícího celku! Ladislav Dufek skvěle odcentroval z pravé strany na vzdálenější tyč, kde si ideálně naskočil JAKUB VOSÁHLO, který hlavou navyšuje!
1'
Hosté se bleskově ujímají vedení! Ve středu hřiště bylo hodně volného prostoru, a tak si mohl Filip David seběhnout s míčem až k hranici šestnáctky, odkud vypálil. Balón se od tyče odrazil zpět do ohně před brankou, odkud jej už RICHARD KALOD s přehledem uklidil do sítě.
1'
Hosté obstarali úvodní výkop zápasu a zatím kombinují na vlastní polovině.
1'
Hráči ani rozhodčí dosud nenastoupili na hrací plochu, start zápasu se tak pravděpodobně poněkud opozdí.

SK Kladno: Kindl – Nosek, Janda, Hanzlík, Ježdík, Holub (C), Říha, Tóth, Pospíšil, Šnobl, Čížek
Náhradníci: Tesař – Donát, Procházka, Růžička, Stříška, Šíma, Dejčmar

SK Benešov: Rotbauer – Lupač, J. Vosáhlo, Filip, Pedro, Lička, Dufek, Kalod (C), Vrňák, Srb, Brokeš
Náhradníci: Schummer – O. Vosáhlo, Meszáros, Tomek, Krunert

Rozhodčí: Mudra – Hodek, Fencl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.