MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kolín : Pardubice - 15. srpna 2020   10:15

Kolín
Kolín
50' Bareš
1:1
(0:1)

4:3 (PEN)

Pardubice
Pardubice
15' Cadu
Kolín
Kubát – Štancl, Škoda, Koděra (78. Soběslav) – Čapek A., Vojta (84. Šindelář), Milec, Čapek P., Veselý – Vondráček (C), Bareš (111. Hudec)
Bina – Hudec, Šindelář, Soběslav
Petřík – Blažej, Koval
Brankovická 1216, Kolín
425 diváků
Pardubice
Boháč – Prosek, Toml, Šejvl, Čelůstka – Jeřábek (C) – Cadu, Solil, Hlavatý (80. Lee), Ewerton – Černý (62. Pfeifer, 91. Sychra)

Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
118'
Žlutou kartu dostává Jan Škoda (FK Kolín).
111'
Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Daniel Bareš, přichází Daniel Hudec.
109'
Ewerton se snažil po průnikové přihrávce přehodit gólmana. Ten ho vychytal, následně jeden z domácích fauloval před vápnem.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
95'
Lee z hranice pokutového území nastřelil tyč!
91'
Střídání v týmu FK Pardubice: vinou zranění odchází Lukáš Pfeifer, přichází Vojtěch Sychra.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90'
Nastavuje se jedna minuta.
89'
Žlutou kartu dostává Martin Štancl (FK Kolín).
86'
Žlutou kartu dostává Lukáš Pfeifer (FK Pardubice).
84'
Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Adam Vojta, přichází Lukáš Šindelář.
83'
Pardubice už se radovaly z gólu Tomáš Solil ale hlavičkoval z ofsajdu!
82'
Žlutou kartu dostává Jakub Vojta (FK Kolín).
80'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Hlavatý, přichází Sanghyeok Lee.
78'
Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází David Koděra, přichází Ondřej Soběslav.
63'
Žlutou kartu dostává Ewerton (FK Pardubice).
62'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Lukáš Pfeifer.
59'
Žlutou kartu dostává Václav Milec (FK Kolín).
50'
Kolín právě vstřelil branku!
DANIEL BAREŠ si skvěle naběhl před branku, kam poté dostal přihrávku a ve skluzu vyrovnává stav zápasu!
46'
45'
39'
Další tutovka, ve které byl Cadu! Toho našel na penaltě centrem Michal Hlavatý, brazilský hráč ovšem az příliš váhal se zakončením, které nakonec zastavil obránce.
36'
Po kombinaci Pardubic v pokutovém území pálil Ewerton, proti jeho střele znovu zakročil brankář Kolína!
27'
Černý hlavou prodloužil na Cadua, který chtěl dat svou druhou branku. Jeho pokus levackou ovšem skvěle vykryl gólman Kubát!
15'
Pardubice právě vstřelily branku!
Dalekonosná střela Martina Šejvla skončila na kopačce CADUA, jenž z blízkosti přehodil gólmana a dává Pardubicím vedení!
6'
Eweton se postaral o první střelu zápasu, po rohu ovšem o kousek přestřelil bránu soupeře.
1'
Domácí Kolín dnes nastoupí v černobílém, Pardubičtí hrají celí v modrém.

FK Kolín: Kubát – Štancl, Škoda, Koděra – Čapek A., Vojta, Milec, Čapek P., Veselý – Vondráček (C), Bareš
Náhradníci: Bina – Hudec, Šindelář, Soběslav

FK Pardubice: Boháč – Prosek, Toml, Šejvl, Čelůstka – Jeřábek (C) – Cadu, Solil, Hlavatý, Ewerton – Černý (62. Pfeifer)
Náhradníci: Letáček – Pfeifer, Lee, Sychra

Rozhodčí: Petřík – Blažej, Koval.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.