MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Domažlice - 10. února 2021   13:00

Olomouc
Olomouc
15' Hála  • 50' Látal  • 69' Nešpor
3:1
(1:1)
Domažlice
Domažlice
21' Hrubý
Olomouc
Macík – Sladký (C) (77. Zahradníček), Štěrba, Poulolo (54. Greššák), Látal – González, Breite, Daněk (46. Slaměna), Hála – Nešpor (77. Zifčák), Chytil (46. Mihalík)
Trefil, Zmrzlý, Zahradníček, Greššák, Zifčák, Mihalík, Slaměna
Batík – Lakomý, Vejtasa
Andrův stadion, Olomouc
Domažlice
Brych (85. Růžička) – Teršl (58. Rychnovský), Fišer, Mlynařík (85. Nedvěd), Bauer – Pavlík (85. Černý V.), Mužík (C), Hrubý, Vůch – Dvořák, Černý D. (70. Kropáček)
Růžička, Suchý, Nedvěd, Kropáček, Černý V., Rychnovský, Vlček

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Dnešní utkání je u konce. Sigma to rozhodně dnes neměla ve třetím kole poháru jednoduché, ale i tak slaví postup do dalšího kola. Poráží Domažlice 3:1. Domácí museli rozhodnout až ve druhém poločasu, kdy se prosadil nejprve Látal a poté i Nešpor. V 76. minutě neproměnil pokutový kop hostující Vůch. Sigma si v dalším utkání zahraje 14.2. na hřišti Bohemians. Domažlicím samozřejmě soutěž stojí a všichni si přejeme, aby se rozeběhla co nejrychleji.
90+1'
90+1'
Míč za obranu si našel Zifčák, kterého rozhodčí viděl v ofsajdu.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
90'
Mužíkův centr od praporku však odvrátila domácí obrana a zápas se blíží ke konci.
90'
Jiskra si v poslední minutě ještě kopne roh.
89'
Zápas se už jen dohrává. Olomouc drží míč na vlastní polovině a nikam se moc nežene.
88'
Žlutou kartu dostává Mužík (TJ Jiskra Domažlice).
87'
Vůch se dostal k míči na pravé straně vápna a zkusil vypálit, jeho pokus ale zamířil hodně vedle branky.
85'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brych, přichází Růžička.
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Černý V..
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Nedvěd.
84'
Na trávníku nyní zůstal ležet hostující obránce Fišer. Hosté už toho rozhodně mají dost.
83'
Od praporku míč centroval González, který ale nikoho v modrém najít nedokázal.
82'
Roh pro Sigmu.
81'
Výborná šance pro Zifčáka. Ten dostal z pravé strany nahrávku od Látala, ale na středu vápna nedokázal míč poslat za brankáře Brycha.
80'
Do konce zápasu je deset minut. Sigma je v posledních minutách jasně živější. Nyní kombinuje okolo vápna soupeře.
79'
Po nahrávce z pravé strany se po míči ve vápně natahoval Zifčák. Domácí hráč na míč ale o kousek nedosáhl.
78'
Kolmá nahrávka Breiteho dopředu nikoho nenašla a pro míč si došel brankář Brych.
77'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Nešpor, přichází Zifčák.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Sladký, přichází Zahradníček.
76'
Míč si postavil sám faulovaný Vůch, který mířil na levou stranu branky, kam ale doplachtil i Macík a míč nadvakrát ukryl v rukavicích.
75'
Žlutou kartu dostává Greššák (SK Sigma Olomouc).
75'
Byla nařízena penalta. Egon Vůch se dostal do pokutového území a po kontaktu s Greššákem putoval hodně lehce k zemi. Rozhodčí okamžitě nařídil pokutový kop.
75'
Na levé straně se chtěl uvolnit González, ale jesle soupeři nenasadil, takže o míč přišel.
74'
Z pravé strany centroval míč Pavlík. Jeho centr si našel dobře postavený Greššák a míč odvrátil do bezpečí.
73'
Domažlice se hned dostaly dopředu, ale nahrávka Vůcha nedokázala najít Dvořáka ve vápně.
72'
Až moc důrazný Nešpor fauloval na středu hřiště a nyní nebyl daleko od vyloučení.
70'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Černý, přichází Kropáček.
69'
Olomouc právě vstřelila branku!
Nějakých dvacet minutu před koncem zápasu dává Sigma třetí branku. Pablo González dostal míč na pravou stranu vápna a hned centroval do ohně, kde si míč našel volný MARTIN NEŠPOR, který v klidu hlavou zavěsil.
68'
Na středu hřiště se o uvolnění snažil domácí Breite, ten byl ovšem faulován.
66'
Sám se na penaltě ocitl Látal, který svojí pravačkou pouze nechal vyniknout brankáře Brycha.
65'
Z pětadvaceti metrů zkusil vypálit hodně aktivní González, jeho důrazný pokus však branku výrazně přeletěl.
64'
Sladký se skvěle uvolnil na pravé straně hřiště a centroval do vápna. Tam nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
63'
Na levé straně sice tři soupeře obešel domácí Mihalík, ale pak se mu míč dostal pod nohu a dál už jít nedokázal.
62'
Žlutou kartu dostává Nešpor (SK Sigma Olomouc).
61'
Na hranici vápna dostal nahrávku Slaměna. Nová tvář v domácím dresu ale pálil přízemně vedle branky.
60'
Po hodině hry utekl míč Gonzálezovi za postranní čáry, hrát tak mohou hosté.
59'
Kousek za vápno dostal nahrávku Mihalík, který mezi třemi soupeři neměl dostatek času na zakončení.
58'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Teršl, přichází Rychnovský.
57'
Na středu hřiště se šikovně uvolnil González, toho hned poslal k zemi Pavlík.
56'
Hodně nepovedenou nahrávku zaznamenal Mihalík. Jeho krátký pas opravdu nemohl Slaměna mít.
55'
Hosté měli k dispozici přímý kop z pravé strany. Centr Mužíka ovšem skončil pouze na modré hrázi.
54'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Poulolo, přichází Greššák.
54'
Snad z poloviny hřiště zkusil štěstí střelou na branku Mužík. Jeho pokus skončil jen u brankáře Macíka.
53'
I tento roh rozehrával domácí šikovný Španěl, tentokrát ale našel pouze jednoho ze soupeřů na přední tyčce.
53'
52'
Odražený míč si na hraně vápna našel Hála a z voleje zkusil vypálit. Pohotový pokus domácího borce skončil na těle soupeře před ním.
51'
Hosté se hned po inkasované brance dostali dopředu, ale nahrávku Černého si našel Macík.
50'
Vstup do druhé půle je rozhodně lepší pro domácí celek. Po nepřesné nahrávce zleva na střed od Hály se k míči dostal RADEK LÁTAL. Domácí hráč zachoval klidnou hlavu a přízemním pokusem poslal míč do sítě a svému celku vrátil vedení.
49'
Nepřesnou nahrávku na středu hřiště zaznamenal Mihalík, hrát tak mohou Domažlice.
48'
První šanci druhé půle zaznamenal hostující tým, ale Mužík zpoza vápna pálil pouze na střed olomoucké branky.
47'
Sigma vstoupila do druhé půle rozhodně aktivněji. Celou snahu ukončil útočník faul Gonzáleze.
46'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Chytil, přichází Mihalík.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Daněk, přichází Slaměna.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:01.
První poločas je za námi. Po pětačtyřiceti minutách je skóre nerozhodné 1:1. Překvapením je rozhodně, že Sigma vedla pouze 6 minut. Skóre totiž v 15. minutě otevřel Hála po výborné nahrávce Látala, ale prakticky vzápětí vyrovnal po zmatku v domácím vápně Hrubý. Jiskra během prvního polčoasu rozhodně nebyla pouze za otloukánka. V určitých fázích byla i lepším týmem. Celkově však musím označit za lepší tým rozhodně Sigmu, která se často tlačila dopředu.
45+1'
45+1'
Po centru z levé strany se ještě k zakončení dostal Daněk, který z bezprostřední blízkosti nedokázal propálit Brycha.
45+1'
45'
Přenesení Pavlíka na Vůcha nevyšlo a k hracímu předmětu se zadarmo dostal Macík.
44'
Na trávníku se nyní nachází hostující Teršl, měl by ale být v pořádku.
43'
Dlouhý nákop z kopačky Brycha nikoho v oranžovém nenašel, k míči se tak dostal dobře postavený Poulolo.
42'
Sladký se snažil středem hřiště vysunout Breiteho, před kterým se k míči dokázal dostat Hrubý.
41'
Gonzálezův centr od praporku našel Štěrbu, jehož pohotový pokus mířil pouze vedle branky.
40'
Daňkovi se nepovedlo se dostat na levé straně přes Teršla, ale i tak se bude zahrávat roh.
39'
Látalův centr z pravé strany nikoho nenašel, v souboji o míč si i tak pokračuje i nadále.
38'
Hostující Vůch zkusil obloučkem najít na středu hřiště Mužíka. Dobře postavený Breite však odvedl dobrou práci a míč získal pro svůj tým.
37'
Míč si u praporku postavil González, jehož centr na zadní tyčku hledal Poulola, ten ale fauloval soupeře.
37'
Roh si z pravé strany kopne Sigma.
36'
Kousek za vápnem centroval míč do šestnáctky Hrubý. V místě míče však nikdo nebyl a Sladký v klidu odkopl.
35'
Na středu hřiště si Breite nerozuměl s Chytilem, a tak míč končí jen v rukách brankáře Brycha.
34'
Opět rozehrával Mužík, jehož přízemní pokus dokázala obrana Sigmy odvrátit.
34'
Rohový kop pro účastníka třetí nejvyšší soutěže.
33'
Po dlouhém výkopu Macíka se natahoval agilní González. V souboji byl ovšem výraznější brankář Brych.
32'
Z pravé strany zahrával přímý kop González, jehož pas našel Daňka. Domácí mladík patičkou mířil nedůrazně do rukavic Brycha.
31'
Nepřesnou nahrávku poslal Nešpor z voleje na Sladkého, na míč se tak vrátí Domažlice.
30'
Máme za sebou půlhodinu hry. Nyní šel z levé strany na Brycha Hála, který sám proti brankáři Jiskry zamířil jen do jeho rukavic.
29'
U praporku si míč postavil Mužík a jeho přesná pravačka našla Mlynaříka, který mířil hlavou jen na střed branky.
29'
Rohový kop pro hostující tým, ten rozhodně není jen zalezlý.
28'
Moc důrazný byl na středu hřiště mladík Daněk, hrát tak budou hosté.
27'
Po vysokém míči se o kolmici pokoušel hostující Hrubý. S nabíhajícím Černým se ale nedohodl a Jiskra o míč přišla.
26'
Nepřesná nahrávka Sladkého na Látala a hosté budou vhazovat aut.
25'
Nešpor našel kousek za vápnem Gonzáleze, který na nic nečekal a pálil. Jeho pravačku musel zkrotit až zákrok Brycha.
24'
Na pravou stranu dostal míč domácí Sladký a centroval do vápna. Tam se k míči dostal Chytil, udržet ho ale nedokázal.
23'
Sám faulovaný Španěl rozehrával přímý kop, ale jeho centr nikoho v modrém dresu nenašel.
22'
González faulovaný na středu hřiště a domácí si kopnou přímý kop z místa přestupku.
21'
Domažlice právě vstřelily branku!
Hodně překvapivé vyrovnání Jiskry. Po Mužíkově přímém kopu byl ve vápně závar a míč se dostal pravděpodobně na hlavu MARTINA HRUBÉHO, který hlavou poslal míč pod víko domácí klece.
20'
Na levé straně si vykoledoval faul hostující Bauer. Hosté si tak kopnou přímý kop.
19'
Obrovské okno v domácí obraně. Hostující Dvořák dostal nahrávku do vápna, kde byl úplně sám, jenže proti Macíkovi nedokázal trefit branku.
19'
Na středu hřiště dostal trochu prostoru González, ale jeho kolmice našla pouze Fišera.
18'
Na hranici vápna dostal míč Nešpor, který ale nedokázal nikoho vyzvat nahrávkou a o míč později přišel.
17'
Rychlý a dlouhý míč dopředu posílali hosté. V klidu si pro něho došel odchovanec hostujícího celku Tomáš Sladký, který nyní působí v Sigmě.
16'
Olomouc opět hraje na polovině hřiště. Úvodní branka rozhodně Sigmu uklidnila.
15'
Po čtvrt hodině hry tu máme úvodní branku zápasu. Radek Látal dostal míč na pravou stranu pokutového území, odkud ještě nahrál na druhou stranu šestnáctky přímo na kopačku volného MARTINA HÁLY, který poslal míč v klidu do sítě.
13'
Olomouc nyní v klidu hraje na polovině hřiště.
12'
Po rychlém brejku se dopředu dostal hostující tým, ale Černému chyběl zhruba krok k tomu, aby se dostal k nahrávce Pavlíka.
12'
Žlutou kartu dostává Teršl (TJ Jiskra Domažlice).
11'
Hezký míč z pravé strany nacentroval do vápna Látal. Ten našel na penaltě Nešpora, jehož pohotová hlavička skončila pouze nad brankou.
10'
Ze solidní pozice na pravé straně vápna centroval míč González. Střelec z duelu se Spartou ovšem trefil jen soupeře před sebou.
9'
Macíkův dlouhý míč středem hřiště hledal Nešpora, který hlavičkový souboj s Fišerem prohrál.
9'
Žlutou kartu dostává Bauer (TJ Jiskra Domažlice).
8'
Na pravou stranu pokutového území dostal míč Breite. Domácí záložník však následnou nahrávkou trefil jen prvního soupeře.
7'
O kolmý nákop se pokusili znovu hosté. Nepřesná nahrávka ale skončila pouze u brankáře Macíka.
6'
U praporku si míč postavil González a jeho centr našel na penaltě Poulola, zahraniční obránce ale mířil pouze do rukavic Brycha.
6'
Látalův centr byl zblokovaný, roh pro Sigmu.
5'
Domácí obránce Poulolo hledal na levé straně Hálu, kterému míč utekl za postranní čáru.
4'
Na druhé straně doběhl vysoký míč González, který však byl také v ofsajdové pozici.
3'
Po nahrávce z pravé strany se do zakončení dostal hostující Černý, který ale trefil Macíka a navíc byl v ofsajdu.
2'
Od úvodu zápasu jsou na míči domácí hráči, zatím ale hrají jen kolem poloviny hřiště.
1'

SK Sigma Olomouc: Macík – Sladký (C), Štěrba, Poulolo, Látal – González, Breite, Daněk, Hála – Nešpor, Chytil
Náhradníci: Trefil, Zmrzlý, Zahradníček, Greššák, Zifčák, Mihalík, Slaměna

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Teršl, Fišer, Mlynařík, Bauer – Pavlík, Mužík (C), Hrubý, Vůch – Dvořák, Černý D.
Náhradníci: Růžička, Suchý, Nedvěd, Kropáček, Černý V., Rychnovský, Vlček

Rozhodčí: Batík – Lakomý, Vejtasa.
Dnes se jedná o první vzájemný duel obou celků.

TJ Jiskra Domažlice

Západočeský tým je účastníkem ČFL, což znamená, že poslední soutěžní utkání odehrál 10.10. loňského roku doma proti Králově Dvoru. To může být velkým problémem pro jasného outsidera dnešního zápasu, ale inspiraci si tým může vzít ze včerejšího postupu Karlových Varů přes prvoligovou Opavu. Domažlicím v tabulce třetí nejvyšší soutěže patří druhá příčka, na vedoucí béčko Sparta ztrácí tři body a mají k dobru jeden zápas. Nejlepším střelcem je aktuálně třicetiletý Petr Došlý, který dal osm branek a vede tabulku střelců v celé soutěži.

Poslední tři zápasy

Domažlice VS. Králův Dvůr 2:0
Domažlice VS. Plzeň B 8:0
Domažlice VS. Sparta B 2:0

SK Sigma Olomouc

Pouť Sigmy loňským pohárem skončila až v semifinále, to olomoucký tým nestačil doma na Liberec 1:2. Jedinou branku poraženého týmu dal tehdejší host Lukáš Juliš po změně stran. Letos ještě v MOL Cupu Sigma nenastoupila, protože zápas druhého kola proti Petřkovicím byl kontumován. Když se podíváme na tým trenéra Látala v rámci Fortuna ligy, tak týmu patří aktuálně devátá příčka, třeba na plzeňskou Viktorku ztrácí jen jediný bodík. V neděli Sigma doma smolně prohrála s pražskou Spartou, která při premiéře Pavla Vrby otočila stav utkání a vyhrála na Hané 3:2.

Sigma VS. Sparta 2:3
Mladá Boleslav VS. Sigma 1:1
Sigma VS. Opava 4:1
Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu. V rámci 3. kola MOL Cupu se utkají týmy Olomouce a Domažlic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.