Staněk – Hybš, Brabec (C), Kaša, Havel – Šulc (90. Hořava), Kalvach, Káčer – Falta (46. Kopic), Beauguel (70. Ondrášek), Ba Loua (80. Mihálik)
hráno bez diváků
Teplice
Grigar – Droehnle (78. Kodad), Mazuch, Knapík, Vondrášek (64. Vukadinovič) – Radosta (64. Černý), Ljevaković (C) (83. Šup), Jukl (83. Kováč), Mareček, Hyčka – Moulis
Plachý – Vachoušek, Černý, Kováč, Kodad, Šup, Vukadinovič

To je ode mě vše, s přáním hezkého zbytku středečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou.
Jak už bývá ve sportu zvykem, na jedné straně sledujeme velkou radost, na té druhé smutek. Na soupeře si Plzeň ještě bude muset nějaký den počkat. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Sparta se Slavii, ve finále se tak dá očekávat parádní podívaná.
Je dobojováno, 20. května bude Doosan Aréna hostit finále letošního ročníku MOL Cupu, protože Viktoria Plzeň dnes porazila severočeské Teplice těsně 1:0. Jediný gól padl čtvrt hodinu před koncem, Ondrášek nejprve trefil pouze tyč, leč odražený míč dopravil do opuštěné klece obránce Milan Havel.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 8:0. Rohy: 13:1.
90+4'
90+3'
Jindřich Staněk zachránil Viktorii. V pokutovém území byl i brankář Grigar, centr ve vápně ovšem trefil hlavou Jan Knapík a domácí brankář střihl zákrok zápasu.
90+2'
Tak přece jen dostanou Teplice ještě možnost ke skórování. Tomáš Hořava si počínal nedovoleně a hosté mají možnost rozehrát zajímavou standardní situaci.
90+1'
Jakub Brabec nic složitého nevymýšlí, raději zahrává malou domů na Staňka, Plzeň opravdu již nemá kam pospíchat.
90+1'
Hlavní rozhodčí Pavel Orel ve druhém poločase nastaví tři minuty.
90'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Tomáš Hořava.
90'
Zdeněk Ondrášek se dožadoval rohového kopu, jenomže pomezní rozhodčí celou situaci vyhodnotil jinak a následovat bude odkop od branky.
89'
Blíží se nám závěr zápasu, hosté se stále snaží překonat Staňka, leč balon mají domácí hráči.
88'
Žlutou kartu dostává Lukáš Mareček (FK Teplice).
87'
Jan Kopic se rozběhl podél levé postranní čáry, míč mu hosté ovšem odkopli tak dobře, že sami budou vhazovat.
86'
Po další akci Severočechů míč zamířil vedle pravé tyč, odkopávat tak bude Jindřich Staněk, který si dává na čas, ten nyní hraje s domácí Viktorkou.
85'
Teplice jsou opět na polovině Viktorie, dělají vše, aby utkání neskončilo již po devadesáti minutách, k vyrovnání je ovšem potřeba střelba a ta zatím nepřichází.
83'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Admir Ljevaković, přichází Dominik Šup.
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Robert Jukl, přichází Daniel Kováč.
83'
Brankář Grigar nepřesně rozehrál, ale to samé se následně dá říci o odkopu Jakuba Brabce.
82'
Teplice dostaly šanci v podobě rohového kopu, centr mířil do pokutového území, jenomže našel hlavu pouze Lukáše Kalvacha.
81'
Milan Havel je při chuti, nyní dostal prostor na pravé straně k centru, ten mířil na první tyč, kde ale operovali hostující hráči.
80'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Adriel Ba Loua, přichází Ondřej Mihálik.
79'
Hostům nyní nezbývá nic jiného než vrhnout všechny síly do útoku a pokusit se vyrovnat.
78'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ruben Droehnle, přichází Ladislav Kodad.
77'
Hlavní rozhodčí Pavel Orel celou situaci ještě zkoumal s kolegou u videa, ale o žádný ofsjad se nejednalo a branka platí.
76'
Plzeň právě vstřelila branku!
Viktoria Plzeň se ujímá vedení a za svou aktivitu je po právu odměněna. Miroslav Káčer skvělým centrem našel Zdeňka Ondráčka, ten trefil pouze pravou tyč, leč odražený balon dopravil do opuštěné brány MILAN HAVEL.
76'
Viktoria je nadále velmi aktivní, ve druhém poločase hraje prakticky na jednu bránu, ovšem abychom viděli nějakou velkou šanci, to ne.
75'
Hezká kombinace Viktoriánů, z pravé strany nakonec centroval Lukáš Kalvach, brankář Grigar míč nezasáhl, ale bohužel pro domácí nikdo nezavíral zadní tyč.
73'
Pavel Moulis napřáhl za hranicí vápna, jeho rána našla prostor mezi třemi tyčemi, avšak také rukavice brankáře Staňka, který míč bezpečně chytil.
72'
Žlutou kartu dostává Jan Kopic (FC Viktoria Plzeň).
71'
Matěj Hybš hned hledal ve vápně Zdeňka Ondráška, jenomže ten k míči nedostal.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jean-David Beauguel, přichází Zdeněk Ondrášek.
69'
K němu se poté míč vrátil a efektní kličkou si vychutnal Beauguela, který ho napadal.
68'
Ten rozehrál Miroslav Káčer, následné vzrušení bylo ale zbytečné, jelikož útočným faulem se provinil Jean-David Beauguel. Rozehrávat bude brankář Grigar.
68'
Filip Kaša dle rozhodčích v souboji s Moulisem nefauloval, plzeňský stoper tak hrál dál, nacentroval z pravé strany a hosté se ubránili opět pouze za cenu rohového kopu.
67'
Teplice se dostaly do pokutového území Viktorie, dokázaly tam způsobit menší zmatky, leč nakonec vše končí ofsajdem Severočechů.
66'
Na druhé straně operoval s míčem na pravé straně Pavel Šulc, ten se přízemním centrem snažil oslovit opět Beauguela, jenomže míč schoval do rukavic gólman Grigar.
65'
Vukadin Vukadinović okamžitě napadá domácí rozehrávku, nechybělo moc a hosté mohli podniknout rychlý výpad ke Staňkovi.
64'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Tomáš Vondráček, přichází Vukadin Vukadinović.
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Matěj Radosta, přichází David Černý.
64'
Plzeň měla další možnost rozehrát rohový kop, centr Ba Louy z pravé strany Grigar vyboxoval pouze do míst, kde stál Matěj Hybš, ten střelou po zemi ale branku netrefil.
63'
Matěj Hybš se také dostal po dlouhé době k balonu, nicméně dlouho si ho neužil, poslal ho rovnou do vápna, kde byl Beauguel, leč ten nezakončil.
62'
Vypadá to, že hostující hráč bude v pořádku, už je zpět na nohou. I když rána to byla pořádná.
61'
Lukáš Kalvach chtěl vyslat další centr, leč trefil pouze Roberta Jukla stojícího před ním, ten se posléze svalil k zemi.
60'
Máme za sebou hodinu hry a stále čekáme na první branku utkání. Plzeň má nadále více ze hry, nicméně hraje se na góly a tam je skóre nadále vyrovnané.
59'
Pavel Šulc byl čistě obrán o míč ve středu pole, leč mladý záložník Viktorie následně rozběhl své rychlé nohy a stejným způsobem o míč připravil Matěje Radostu, ten si navíc proti Šulcovi pomohl faulem.
58'
Hra se vrátila opět před svatyni Grigara, leč nyní zasahovat nemusel, zblokovaná rána skončila vysoko nad brankou.
57'
Matěj Radosta poslal ze standardky zajímavý centr do pokutového území, nikdo míč ale netrefil. Chvilku to vypadalo, že si dá Jakub Brabec vlastní gól, ale naštěstí pro něj míč nezasáhl.
57'
Ruben Droehnle se dostal z levé strany ke dvou centrům, leč ani jeden nenašel adresáta. Přesto hosté zůstanou u balonu, Plzeň se provinila nedovoleným způsobem.
56'
Jan Kopic se dostal k odraženému míči na levé straně, následně si to sním namířil do vápna, leč hosté ho skvěle vykrokovali a výsledkem toho je pouze odkop Tomáše Grigara.
55'
Nadále se hraje pouze na obranné polovině Teplic, Jindřich Staněk se na druhé straně prakticky nudí.
54'
Hosté se brání se všech sil, další centr z levé strany adresoval kdo jiný než Ba Loua, nyní hledal v pokutovém území snajpra Beauguela, hosté stačili včas míč odvrátit.
53'
Roh byl rozehrán nakrátko, následně centroval Ba Loua, odražený balon si našel na ose hřiště Lukáš Kalvach, který ho trefil z voleje, ale jen do klubka těl před ním.
52'
Ten mířil jen do rukavic Tomáše Grigara, přesto domácí vybojovali míč zpět, Milan Havel si to namířil do vápna a jeho rána byla sražená na další odkop od rohového praporku.
51'
Parádní kombinace Plzně na jeden dotyk u pravé postranní čáry. V poslední fázi Šulc přenechal míč Ba Louovi, který se ale neprobil přes Mazucha, výsledkem toho je rohový kop.
50'
Adriel Ba Loua má v posledních zápasech střeleckou formu, tak se rozhodl, že to zkusí i nyní. Míč si připravil na hranici vápna na svou levou nohu, leč technickou ránou trefil jen Ondřeje Mazucha.
49'
Lukáš Kalvach podrazil Matěje Radostu a i tady hlavní rozhodčí píská nedovolený zákrok. Hosté rychle rozehráli, ale nakonec to byl pouze odevzdaný balon, hrát může opět Viktoria.
48'
A nebylo to vůbec špatně rozehrané, cent Adriela Ba Louy mířil na přední tyč, kde operoval Jan Kopic, ten míč ale nezasáhl, lépe si nevedl ani na malém vápně Beauguel.
47'
Jean-David Beauguel byl faulován poblíž pokutového území, zajímavá standardní situace pro domácí hned zkraje druhého poločasu.
46'
Druhou půli rozehráli hosté, brzo však o balon přišli a poprvé si tak míč může osahat novic na trávníku Jan Kopic.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Šimon Falta, přichází Jan Kopic.
46'
Na trávníku už jsou i domácí fotbalisté, druhý poločas za malou chvíli začne.
Jako první se z útrob stadionu vrací na hrací plochu hráči Teplic.
Na hrací ploše se velmi intenzivně rozcvičuje Jan Kopic, zřejmě tento hráč půjde do akce hned po přestávce.
Je za námi první poločas, ve kterém jsme se branky nedočkali. Aktivnějším celkem jsou rozhodně domácí, kteří měli několik slušných příležitostí, leč míč do branky Viktoria nedostala. Hosté zahrozili pouze akcí Matěje Radosty, nicméně ten ze střední vzdálenosti mířil jen doprostřed brány. Po krátké přestávce je tu druhý poločas, ve kterém se snad míče v bráně již dočkáme, nikam neodcházejte, buďte u něj s námi.
45+2'
45+1'
Šimon Falta nezpracoval dlouhý balon na pravé straně, v první půli už se toho zřejmě moc nestane.
45'
Hlavní rozhodčí Pavel Orel nastaví v prvním poločase jednu minutu.
44'
Po dalším rohovém kopu míč vracel před branku Falta, k následné hlavičce se poté dostal Pavel Šulc, Grigar míč vyrazil na další rohový kop.
43'
Velmi zahuštěný je střed hřiště, přesto se domácí rozhodli útočit skrz něj. Miroslav Káčer našel na ose hřiště Ba Louu, proti němu byli ale naráz dva hráči Teplic, akce Plzně tím pádem rychle skončila.
42'
Teplice se opět dostaly k balonu, ale Tomáš Vondráček zatím nemá v ofenzivě svůj den, tentokrát mu nevyšla přihrávka, míč opustil hrací plochu a vhazovat tak bude opět Viktoria.
41'
Lukáš Kalvach našel na pravé straně rozběhnutého Filipa Kašu, který si ale míč ukopl a následně proti němu šel šlapákem, hlavní rozhodčí Orel bez váhání píská nedovolený zákrok.
40'
Pomalu se nám blíží závěr prvního poločasu, dočkáme se ještě nějaké zajímavé situace před jednou z branek? Posledních cca pět šest minut nám napoví.
39'
Matěj Hybš neměl dlouho komu přihrát, nakonec si vybral Šimona Faltu, který se mu jako jediný nabídl, jeho pasu ale chyběla přesnost, hosté odvrací.
38'
Hosté se po dlouhé době dostali opět na polovinu červenomodrých, Tomáše Vondráška ale u pravé postranní čáry zradilo zpracování, míč tak skončil až v zámezí, vhazovat budou domácí hráči.
37'
Ten Ba Loua rozehrál na Jakuba Brabce, ten sice míč dobře trefil, ale branku netrefil, kulatý nesmysl skončil vedle pravé tyče.
36'
Hraje se převážně před brankou Teplic, Plzeň tam stále posílá centr za centrem, nyní další možnost v podobě rohového kopu.
35'
Míč v pokutovém území přeletěl Matějě Hybše, ten tak doputoval až k Ba Louovi, který se pokusil zakončit šajtlí, jeho ráně ale chyběla větší přesnost, Grigar zasahovat nemusel.
34'
Filip Kaša se opřel do balonu, stejně jak před týdnem v Teplicích, ze střední vzdálenosti, oproti minulému týdnu nyní jeho rána v bráně ale neskončila.
33'
Červenomodří rozehráli další rohový kop, Káčer přenechal míč Ba Louovi, který nacentroval, načechraný balon ale Grigar v pohodě vyboxoval mimo vápno.
32'
Místo Lukáš Kalvacha pálil překvapivě Adriel Ba Loua, ten sice dokázal dostat míč přes zeď, jeho slabou ránu ale Grigar bez větších potíží zachytil do svých rukavic
31'
Míč se odrazil těsně za vápno, kde byl připravený Lukáš Kalvach, nicméně ten byl faulovaný a před domácími se otevírá další možnost, volný přímý kop ze zajímavé pozice.
30'
Po půl hodině hry mířil míč od rohového puntíku na zadní tyč, kde číhal Milan Havel, těsně před ním, ale míč zasáhli hosté a tak si Viktoria rohový kop zopakuje, tentokrát z druhé strany.
29'
Plzeň má k dispozici rohový kop z pravé strany.
28'
A další obrovská šance Viktorie. Lukáš Kalvach našel v malém vápně přesně kopačku Šimona Falty, ten míč dobře trefil, ale ještě lepší zákrok předvedl Tomáš Grigar.
27'
Další zajímavá situace před brankou Teplic. Míč mířil do vápna z pravé strany, Griga ho vyboxoval jen do míst, kde byl připravený Miroslav Káčer, ten ovšem v těžké pozici poodkrytou bránu netrefil.
26'
Viktoria prohodila svá křídla, Šimon Fanta zamířil na levou stranu, Ba Loua na pravou, nechme se překvapit zda to domácím pomůže.
25'
Pavel Moulis se hnal za balonem, tento souboj o míč už měl ale předem daného vítěze, byl jím Jindřich Staněk, který k němu měl o mnoho blíže.
24'
Nakonec si vybral na levé straně Miroslava Káčera, kterému vyšlo zpracování, brankáře Grigara se poté snažil překvapit střelou z úhlu, jenomže rána mu hodně nevyšla.
23'
Hra se opět přesunula na polovinu Viktorie, míč ovšem drží domácí. Jakub Brabec se rozmýšlí, komu pošle balon.
22'
Lukáš Kalvach dostal kolem sebe spoustu prostoru, připravil si míč a následným centrem oslovil Šulce ve vápně, ten opět netrefil bránu, tentokrát hlavou.
20'
Máme za sebou dvacet minut opatrného zápasu, nyní křižný balon z levé strany hledal Šulce, ten se k míči ovšem v pokutovém území nedostal. Míč si pro sebe uzmul Grigar, který ihned rozehrál.
19'
Viktoria se čím dál víc dostává k centrům z křídla, zatím ovšem chybí větší přesnost. Nyní Ba Loua nenašel své spoluhráče ve vápně.
17'
Pavel Šulc měl na kopačce první branku v utkání, Miroslav Káčer mu připravil ideální pozici na hranici pokutového území, mladý záložník Viktorie se připravil míč na pravačku, placírkou ovšem minul bránu.
16'
Milan Havel se nechal přeskočit hráčem Teplic, ti tak rozjeli rychlý brejk, přihrávka mířila na Aloise Hyčku, ten se k míči ale o kousek nedostal.
15'
Šimon Falta se dostal k dalšímu centru z pravé strany, tentokrát procpal míč přes prvního hráče, přesto domácí zakončit nedokázali.
14'
Beauguel skvěle zapracoval na ose hřiště, vybídl ke sprintu na pravé straně Šimona Faltu, tomu ovšem centr nevyšel dle představ.
13'
Teplice zatím hraje velice dobře v obranné části, Radim Kučera nyní potleskem pochválil své svěřence, kteří se ubránili dalšímu ataku Plzeňanů.
12'
Adriel Ba Loua rozběhl své rychlé nohy na levé straně, přes Vondráčka se ale do pokutového území nedostal.
11'
Tomáš Vondráček se několik vteřin hlásil na pravé straně, míče se ale nedočkal. Naopak toho ujal Matěj Radosta, který si to namířil středem hřiště, nakonec i vystřelil, jeho rána ovšem letěla pouze doprostřed hřiště.
10'
Sám faulovaný Pavel Moulis nacentroval míč do pokutového území, míč letěl na první tyč, leč tam úřadovali domácí hráči. Plzeň bez větších potíží odolala.
9'
Matěj Hybš fauloval u postranní čáry Pavla Moulise, hosté mohou ohrozit branku Staňka ze standardní situace.
8'
Jindřích Staněk si dlouho nedržel míč u sebe, rovnou ho rozehrál zpět na své spoluhráče, kteří hledají cestu zpět ke Grigarovi.
7'
Miroslav Káčer dostal balon na středu hřiště, bez většího rozpaku vyslal balon rovnou směr brána, brankář Grigar se natahoval, nicméně míč o malý kousek bránu minul.
6'
Viktoria kombinuje na své polovině, několikrát si vyměnil míč Jakub Brabec s Lukášem Kalvachem, Plzeň nechce za žádnou cenu udělat zbytečnou chybu, ví že v dnešním zápase jde o hodně.
5'
Obrovskou podporu mají domácí, fanoušci sice nemohou být přímo na stadionu, ale i tak jsou ohromně slyšet až sem, za útrobami arény je jistě zábava.
4'
Nicméně Teplice si balon dlouho neužily a hrát může opět Viktoria. Míč ovšem skončil opět rychle v zámezí a zahrát si tak mohl i trenér hostů Radim Kučera, který vrátil míč k trávníku.
3'
I hosté se začínají v zápase pomalu osmělovat, poblíž plzeňské střídačky bude vhazovat Tomáš Vondráček.
3'
Další nákop domácích hráčů končí až u brankáře Grigara, který rozehrává dlouhým výkopem.
2'
Viktoria na úvod drží balon, první centr směřoval na levou stranu, kam si nabíhal Matěj Hybš, ten ovšem čistě ubráněn Tomášem Vondráčkem.
1'
Hlavní rozhodčí Pavel Orel dnes poprvé pískl do píšťalky, což značí jediné, dnešní ostře sledovaný semifinálový souboj může odstartovat – pojďme na něj! Výkop měli na starosti domácí, kteří v prvním poločase budou útočit zprava doleva.
1'
Obě jedenáctky už jsou na hrací ploše, všichni společně se oblékli do stejných triček, podpořili tak iniciativu "Nechme děti sportovat".
Jak již bylo řečeno, v Plzni dnes panuje velmi teplé počasí. Momentálně těsně před zápasem je stále okolo dvaceti stupňů, což je ideální počasí pro fotbal.
Od dvou hodin se hrála dohrávka posledního čtvrtfinále, pražská Slavia zvítězila 3:0 na půdě Sigmy Olomouce, což znamená jediné, vítěz dnešního zápasu bude hostit finále letošního MOL Cupu. Bude Sparta nebo Slavia hrát v Doosan Aréně nebo na stadionu Na Stínadlech, to se dozvíme přibližně za dvě hodiny.
Nicméně již několik desítek minut v okolí stadionu je živo. Krásné počasí vyhnalo lidi ven a několik desítek, v průběhu možná i stovek, fanoušků bude fandit přímo za hradbami stadionu.
Ještě jednou krásné odpoledne z plzeňské Doosan Arény! Včera to již vypadalo, že by se část fanoušků mohla dnes vrátit zpět na stadion, nicméně už je vše jinak. Krátce po poledni přišla z ministerstva nová zpráva, která rozhodla, že i tento semifinálový souboj bude sledovat prázdný stadion.

FC Viktoria Plzeň: Staněk – Hybš, Brabec (C), Kaša, Havel – Šulc, Kalvach, Káčer – Falta, Beauguel, Ba Loua
Náhradníci: Hruška – Hořava, Kopic, Ondrášek, Mihálik, Matějka, Koželuh

FK Teplice: Grigar – Droehnle, Mazuch, Knapík, Vondrášek – Radosta, Ljevaković (C), Jukl, Mareček, Hyčka – Moulis
Náhradníci: Plachý – Vachoušek, Černý, Kováč, Kodad, Šup, Vukadinovič

Rozhodčí: Orel – Flimmel, Vaňkát.
Informace o finále letošního ročníku:

Již nyní je i rozhodnuto o termínu duelu. Aktuální soutěžní ročník domácí pohárové soutěže pozná vítěze ve čtvrtek 20. května, výkop finále MOL Cupu 2020/21 je naplánován na 17:00 hodin. Finále utkání se odehraje na domácím hřišti toho týmu, který se v semifinále podle pohárového koeficientu za posledních pět let umístil na nižší pozici. Aktuální pořadí je v pořadí Slavia, Sparta, Plzeň, Olomouc a Teplice. Což znamená, že pokud Slavia dokáže projít přes Hanáky, vítěz dnešního duelu bude hostit finále.
Krásné a příjemné odpoledne z Plzně!

Vítám všechny fotbalové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na středeční den dopřát trochu fotbalu. Od pěti hodin se totiž v plzeňské Doosan Aréně hraje semifinále MOL Cupu, ve kterém domácí FC Viktoria Plzeň přivítá na svém zeleném pažitu tým FK Teplice.

Viktoria Plzeň svou cestu pohárem začala ve třetím kole, když na západ Čech zavítaly třetiligové Přepeře. Utkání se hrálo prakticky na jednu branku a Viktoria nakonec vyhrála vysoko 7:0. V osmifinále pak na Plzeň čekal vedoucí celek druhé ligy – Hradec Králové. Viktoria se díky hattricku Aleše Čermáka dostala do tříbrankového vedení hosté zásluhou Pavla Dvořáka jen snížili na konečných 1:3. Ve čtvrtfinále se udála pořádná taktická bitva, Slovan Liberec v lize Plzeň dvakrát poradil, dokonce s vysokým skóre 6:1, jenomže tentokrát se prosadit nedokázal. Zápas nervů rozsekl v 87. minutě střídající Ondřej Mihálik, který potrestal obrovskou chybu brankáře Liberce.

Teplice svou pouť pohárem také začali až ve třetím kole, jelikož ve druhém kole tým Benešova, kvůli pandemii, nenastoupili a po kontumaci 3:0 postoupili dál Teplice. V dalším kole se již hrálo, soupeřem Severočechů byl Chlumec nad Cidlinou, který mimochodem v loňské sezóně potrápil v poháru právě Plzeň. Severočeši ovšem nic nepodcenili, po poločase již vedli o tři branky. Chlumec se zmohl jen na zkorigování skóre, hosté vyhráli 1:3. V osmifinále na Teplice čekal již prvoligový celek, Na Stínadla zavítalo Brno. Zbrojovka kousala, ale gólově se neprosadila. Vítězný gól zaznamenal krátce po změně stran Vukadinovič, pojistku poté přidal Kodad. Ve čtvrtfinále se hrálo opět na půdě Teplice, kam zavítala Mladá Boleslav. O postupu rozhodl domácí Pavel Moulis, který dokázal vsítit dvě branky, za hosty se prosadil pouze Takács z pokutového kopu.

Obě mužstva se v lize již dvakrát potkala. V polovině prosince se první duel hrál v Plzni a červenomodří svého soka doslova přejeli. Již po prvním poločase vedli domácí o tři branky a ve druhé půli skóre dovršili až do podoby 7:0. Hrdinou duelu byl Aleš Čermák, který vstřelil tři branky. Po jedné se poté trefili Beauguel, Ba Loua, Limberský a Bucha. Druhé měření se odehrálo před týdnem Na Stínadlech a opět se radovala s čistým kontem Plzeň. Jediný gól dal stoper Filip Kaša, jehož rána ze střední vzdálenosti byla tečovaná domácím hráčem.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.