MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Skaštice : MFK Vyškov - 26. srpna 2020   17:30

Skaštice
Skaštice
0:6
(0:5)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
2' John   • 19' Moučka   • 21' Nieslanik   • 28' Oulehla   • 37' Nieslanik   • 73' Jaroš
Spurný – Langer, Klesa, Krejčí, Vintr, Němeček

90'
89'
Žlutou kartu dostává Petrúsek (TJ Skaštice).
73'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Šestou branku Vyškova přidává KAREL JAROŠ – 0:6!
46'
45'
45'
Žlutou kartu dostává Frýdl (TJ Skaštice).
37'
Druhou branku v dnešním zápase střílí DENIS NIESLANIK, který navyšuje vedení Vyškova na pět branek – 0:5!
28'
Hosté jsou při chuti! Čtvrtou branku přidává JIŘÍ OULEHLA – 0:4!
21'
Tohle nevypadá s domácím celkem vůbec dobře. Třetí branku hostujícího mužstva vstřelil DENIS NIESLANIK – 0:3!
19'
Hosté z Vyškova již vedou o dvě branky! Brankáře Večeřu tentokrát překonal DAVID MOUČKA – 0:2!
9'
Žlutou kartu dostává Bubla (TJ Skaštice).
2'
To je úvod! V první minutě utkání jde hostující celek do jednobrankového vedení. Hosté si na šestnáctce narazili, když na konci celé akce byl nigerijský útočník SEYI OLORUNDA JOHN – 0:1!
1'

TJ Skaštice: Večeřa – Glozyga, Batík, Frýdl, Bubla, T. Motal, Sova, Zavadil, Vymětal, Konečník (C), L. Motal
Náhradníci: Beneš, Oračko, Hubr, Sedlák, Petrúsek, Vrba

MFK Vyškov: Sova – Sedlo, Pernackij, Hanuš (C), Oulehla, Jaroš, Moučka, John, Nieslanik, Dittmer, Jambor
Náhradníci: Spurný – Langer, Klesa, Krejčí, Vintr, Němeček

Rozhodčí: Hubený – Křepský, Slováček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.