MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Motorlet - 10. srpna 2021   18:30

Chomutov
Chomutov
24' Mušović  • 92' Boček  • 113' Černý
3:2
(1:0)
Motorlet
Motorlet
85' Žížala   • 103' Gilian
Chomutov
Stránský – Kibal, Hříbal, Kubík, Mušović – Šourek (101. Chaloupka), F. Gedeon, P. Gedeon (C) (80. Černý), Klimeš, Dolechek – Boček
Zaťko – Chaloupka, Schreiner, Černý
Šmat – Nehasil, Plzák
Letní stadion Zadní Vinohrady, Chomutov
Motorlet
Vyčichl – Rataj (75. Ircing), Bitto (56. Václavík), Fotr (66. Čipera), Krajinský (117. Hrubeš), Walter, Dolejš, Gilian (C), Nátr, Žížala, Zelenka (66. Hrabina).
Hrubeš – Hrabina, Čipera, Ircing, Václavík

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek úterního večera!
Divizní Chomutov se raduje z postupu do další části MOL Cupu, zatímco favorit tohoto zápasu končí! Motorlet byl v utkání více na balonu, jenomže Chomutov byl daleko efektivnější!
120'
119'
Chomutovští postupovali ve čtyřech na dva obránce! Václav Černý poslal slabou přihrávku na pravou stranu šestnáctky, kde se kromě Chaloupky pohyboval také obránce.
119'
Chomutovští budou hrát na jistotu, Vojtěch Kubík poslal míč až přes tribunu.
117'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází David Krajinský, přichází Jan Hrubeš.
116'
Radek Kibal hledal na hranic vápna Martina Bočka, který dával míč pod sebe. Chomutovští nezakončili a znovu spěchají na vlastní polovinu.
113'
Chomutov právě vstřelil branku!
Otřepané pravidlo nedáš – dostaneš znovu zafungovalo! Chomutovští rozvinuli protiakci, kterou z levé strany šestnáctky zakončil přesným obstřelením VÁCLAV ČERNÝ. Trenér Jan Hyneš měl šťastnou ruku při střídání!
112'
Další dalekonosnou střelou se předvedl aktivní Dominik Nátr, jenž znovu mířil k pravé tyči. Chomutovský brankář si počínal opět skvěle!
111'
Žlutou kartu dostává Michal Čipera (FK Motorlet Praha), jenž zastavil dobře se rozvíjející protiakci Chomutova.
110'
Marek Chaloupka posunul míč do strany, odkud nepřesně centroval Danyil Dolechek. Především Martin Boček je hodně rozladěný, jelikož situace si říkala o více.
109'
Centr si ve vápně zpracoval Daniel Žížala, který následně mířil k pravé tyči. Výborným zákrokem se prezentoval brankář Jan Stránský, pro něhož je to debut v mistrovském zápase mezi dospělými.
108'
Na pravé straně měl hodně prostoru Jan Waltr, který to zkusil z hranice šestnáctky. Jeho pokus zamířil jen těsně nad horní tyčku branky.
107'
Filip Gedeon ztratil balon a následně fauloval, Dominik Nátr tak mohl rozehrát volný kop, který zastavil Martin Boček. Chomutov se následně osvobodil za cenu odkopu.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
105'
Za vápnem se znovu nacházel osamocený Dominik Nátr, jehož zakončení mířilo jen nad branku. Hostující trenér pobízí hráče, aby více zakončovali.
103'
Motorlet právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu je znovu srovnáno! Na první tyči se k hlavičce dostal kapitán PATRIK GILIAN, jenž zamířil přesně do zadní části branky.
102'
Za vápnem dostal hodně prostoru Dominik Nátr, jehož pokus mířil doprostřed a pod břevno. Domácí brankář vyrazil pumelici nad břevno!
101'
Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Ladislav Šourek, přichází Marek Chaloupka.
100'
Motorlet se dožaduje pokutového kop, ovšem rozhodčí ukazuje, že se bude zahrávat jen přímý kop. Na hranic vápna se dopustil faulu Danyil Dolechek, jenž zastavil pronikajícího Ircinga.
98'
Václav Černý zachytil míč a postupoval s ním dopředu, jenomže u půlící čáry mu nevyšla klička, a tak Chomutovští spěchají zase zpátky.
97'
Nejprve se o zakončení pokusil Pavel Václavík, jehož pokus zablokoval Vojtěch Kubík. Odražený míč si našel Daniel Ircing, který mířil kousek vedle levé tyče.
96'
Další centr z pravé strany byl pohlídán domácí obranou. Motorlet rozehrával rohový kop, který za vápno vyrazil Jan Stránský. Zakončením se prezentoval Daniel Ircing, jenž nemířil vůbec dobře.
95'
Výborný Jan Stránský! Dalekonosný pokus letěl k pravé tyči, ovšem domácí brankář se po něm natáhl a udržel Chomutov ve vedení!
94'
Motorlet musí jít znovu do plných, jelikož čas už mu utíká o trochu rychleji. Pražský celek opět kombinuje na útočné polovině, zatím bez receptu na překonání obrany.
92'
Parádní a hlavně rychlá akce dvou zkušených matadorů! Vojtěch Kubík zachytil balon a vytáhl jej až na útočnou polovinu. Poté poslal přihrávku na pravou stranu, kde se nacházel MARTIN BOČEK, jenž prodal zkušenosti, když z hranice vápna zamířil podél brankáře do levého spodního rohu branky. Tady hrály nasbírané zkušenosti velkou roli!
91'
Začal první poločas prodloužení.
Ve druhém poločase, nebo spíše v jeho závěru, se Motorletu podařilo vyrovnat, a tak souboj půjde do prodloužení. Ve druhé části bylo lepší hostující mužstvo, které Chomutov dlouho mačkalo. Proto je stav po devadesáti minutách 1:1. Uvidíme, kterému celku zůstalo více sil do nastaveného času.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Branka neplatí ani na druhé straně! Chomutovští hráli velice ledabyle a za obranou zůstal Daniel Žížala, který sice obstřelil vybíhajícího brankáře, ale praporek pomezního rozhodčího značil ofsajd!
90'
Martin Boček zabojoval jako za mladých let a získal míč. Následně pas mířil do šestnáctky, odkud byl sice odklizen. Ovšem za vápnem jej našel Edis Mušović, který mířil asi metr nad břevno.
89'
Marek Vyčichl byl mimo vápno a nepřesně rozehrál na Filipa Gedeona. Jeho pokus nemířil ani na branku, ovšem soupeř jej stejně zahrál na roh.
88'
Na pravé straně se uvolnil autor vyrovnávacího gólu, který to z úhlu vyzkoušel. Jan Stránský se nacházel v dobré pozici a pokus vyrazil na rohový kop.
85'
Také Pražané vstřelili branku po standardní situace! Na centr si naskočil DANIEL ŽÍŽALA, jehož hlavička zády k brance zapadla do pravého horního rohu branky. Musíme konstatovat, že vyrovnání je zasloužené!
84'
Danyil Dolechek (FC Chomutov) prohrál souboj u postranní čáry a pomohl si podražením. Je z toho další žlutá karta zápasu.
83'
Danyil Dolechek rychle rozehrál autové vhazování a ze strany to zkusil Martin Boček. Jeho pokus spíše na náhodu zamířil vysoko nad bránu.
82'
A znovu přišel centr z pravé strany, na který si tentokrát naskočil Jan Dolejš. Ovšem také jeho hlavička zamířila jen nad břevno!
80'
Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Patrik Gedeon, přichází Václav Černý.
79'
Domácí mužstvo je pod obrovským tlakem a znovu se bude bránit proti rohu. Jenomže centr nezpracoval David Krajinský, jemuž míč odskočil k Martinu Bočkovi, jenž se ještě dočkal faulu.
77'
Pražené byli znovu opravdu blízko! Na centr z pravé strany si naskočil David Krajinský, jehož hlavička mířila do protipohybu brankáře. Jan Stejskal skvěle reagoval a z brankové čáry pak míč odkopl zkušený Vojtěch Kubík.
76'
Kropení je vypnuto, můžeme pokračovat v duelu! Na balonu se zrovna nacházejí domácí fotbalisté.
75'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Michal Rataj, přichází Daniel Ircing.
74'
Chvíli se hrát nebude, jelikož se zapnulo kropení trávníku. Trochu úsměvná situace.
73'
Michal Klimeš marně natahoval ruku po soupeři, který postupoval středem. Samotný Michal Rataj vystřelil, ale jeho snažení bylo sražené vedle branky. Po rohovém kopu se navíc hosté dopustili útočného faulu.
72'
Na hranici vápna se nacházel pohotový Dominik Nátr, jehož pokus zamířil přesně do břevna. Jan Stránský sice plachtil vzduchem, ale na balon nedosáhl, avšak stálo při něm obrovské štěstí!
71'
V šestnáctce se do protipohybu pohnul Daniel Žížala, ovšem Martin Hříbal rychle reagoval a zahrál na rohový kop.
70'
Jenomže u míče nezůstali dlouho a míří znovu do obranného bloku. Do konce normální hrací doby zbývá ještě dvacet minut.
69'
Kolem soupeře se podél postranní lajny prohnal Radek Kibal, jehož zastavil skluzem až další bek. Chomutovští se mohou uklidnit, jelikož vhazují na útočné polovině.
66'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Adam Fotr, přichází Michal Čipera.
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Filip Zelenka, přichází David Hrabina.
65'
Martin Boček si dal míč daleko od nohy, a tak se ho za vápnem zmocnil Michal Rataj. Proti němu výborně vystartoval Martin Hříbal, jenž střelu znovu zastavil.
64'
Filip Gedeon prohrál souboj ve středovém kruhu, čímž pustil soupeře do akce. Dominik Nátr se prezentoval centrem, který obrana Chomutova znovu odehrála.
62'
Motorlet znovu kombinoval na pravé straně, kde vybojoval rohový kop. Centr znovu mířil na první tyčku, kde ve vzduchu vládl Martin Boček, jenž míč přizvedl, čímž přeletěl všechny nabíhající hráče.
61'
Patrik Gedeon prohrál hlavičkový souboj, a tak byl vysunut Daniel Žížala. Jeho přihrávka putovala na hranici šestnáctky, odkud byl zablokovaný Jan Walter.
59'
Přes hostujícího kapitána prošel Ladislav Šourek, po němž Partik Gilian (Motorlet Praha) ještě sáhl a uviděl první žlutou kartu v utkání.
58'
Chomutovští dávají branku, kterou rozhodčí odvolal! Michal Klimeš si všiml vyběhnutého brankáře, a tak jej přesně obstřelil. Sudí David Šmat ukazuje, že se mělo rozehrávat o dva metry dále.
56'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Oliver Bitto, přichází Pavel Václavík.
55'
Další nebezpečná situace před brankou Chomutova, když na malém vápně hlavičkoval Filip Zelenka. Jehož pokus byl tečován těsně mimo prostor branky. Po rohu už ohrožení nepřišlo!
54'
Ve druhém poločase se hraje výhradně na branku domácího mužstva, který se nachází v hlubokém bloku. Ovšem Motorlet zatím obranu domácích nemůže překonat.
53'
Souhru otce se synem řídil starší Partik Gedeon, jenž se pokusil o pas za obranu, kam už mířil Danyil Dolechek. Ovšem blíže to měl k míči hostujíc brankář Marek Vyčichl.
51'
Na pravé straně pracoval Filip Zelenka, jehož centr srazil na rohový kop Radek Kibal. Po následném rohu ohrožení chomutovské branky nepřišlo.
50'
Po centru z pravé strany se u míče zjevil na malém vápně Oliver Bitto, jehož znovu výborně dostoupil Vojtěch Kubík, jenž hostujícímu hráči znemožnil zakončení.
49'
Jan Dolejš ztratil míč a poté upadl na hrací plochu. V leže následně nedovoleně atakoval soupeře a chvíli se hrát nebude.
48'
Pražané rozehrávali rohový kop a centr mířil jen na první tyčku, kde se nacházel vysoký útočník Chomutova Martin Boček. Právě tento hráč poslal míč za mimo hrací plochu.
47'
Z nějakých dvaceti metrů se napřáhl Jan Walter, proti němuž vyrazil Vojtěch Kubík. Následně si míč na hranici vápna našel Michal Rataj, který trefil zase svou druhou nohu.
46'
Úvodním výkopem znovu zahájil hru Martin Boček, Chomutov toho na útočné polovině moc nevymyslel a musí se bránit.
46'
Motorlet byl v úvodní části více na balonu a vypracoval si dvě velmi nadějné situace. Ovšem oba pokusy mířily těsně mimo branku. Z jediné standardní akce se radoval Chomutov, když se přesným zakončením prezentoval bosenský obránce Edis Mušović. Uvidíme, co nám týmy nabídnou po změně stran.
45'
45'
Centr od rohového praporku mířil do předbrankového prostoru, kde se nejvýše vyšplhal Martin Boček, čímž ukončil první poločas.
44'
U postranní čáry propadl Mušović, a tak dále postupoval sám Jan Walter, který chtěl přihrávat před branku. Ovšem na první tyči byl pohotový Vojtěch Kubík, Pražané budou ještě rozehrávat rohový kop.
43'
Z pravé strany odcentroval Jan Walter a na hranci vápna se pokusil zakončit přes hlavu Oliver Bitto. Pokus ale chomutovskou branku nemohl ohrozit.
42'
Jdeme do koncovky prvního poločasu, který nabídl jednu trefu. Zatím spokojenějším mužstvem jsou jednoznačně domácí.
40'
Ze standardní situace Pražané zahrozili! Na malém vápně naskakovali Partik Gilian a Jan Dolejš. Ovšem následná hlavička mířila jen těsně nad břevno.
39'
Zkušená dvojice Vojtěch Kubík a Martin Boček, kombinovala vedle vlastní šestnáctky. po dobrém napadání se hosté dostali k míči, avšak Michal Rataj se nacházel v ofsajdu.
38'
Centrem z poloviny hrací plochy se prezentoval Hříbal, který našel před branku nabíhajícího Martina Bočka, jehož hlavička šla jen vysoko nad branku.
36'
Za šestnáctkou se uvolnil kličkou na střed Edis Mušović, jehož pokus pak měl mířit do pravé části branky. Ovšem míč dostal nepřesnou rotaci a letěl jen vedle.
35'
Michal Klimeš vybojoval míč na vlastní polovině a se spoluhráči se přesunul do útočné části. Chomutovští aktuálně kontrolují hru a nikam nespěchají.
33'
Filip Gedeon rozehrával rohový kop, balon doputoval někam k penaltovému puntíku, odkud slabě hlavičkoval Vojtěch Kubík.
32'
Dlouhý míč posla za obranu Vojtěch Kubík, bránící hráč balon podskočil. Ovšem za ním se nacházel Ladislav Šourek, jehož pokus z levé strany vápna zamířil s přispěním soupeřem nad branku.
30'
Kousek od půlící čáry získal balon Michal Rataj, který se probojoval až před šestnáctky, ovšem jeho pokus už za moc nestál. Slaboučkou střelu si pohlídal Jan Stránský.
29'
Z pravé strany odcentroval Dolejš, jehož centr si v zadní části šestnáctky našel opět Adam Fotr. Aktivní hostující hráč tentokrát hlavou mířil přesně, ale zase jen do rukavic brankáře.
28'
Jan Walter odcentroval na hranici šestnáctky, kde míč hlavou lízl Adam Fotr. Jeho hlavička byla velmi nepřesná a mířila jen vedle chomutovské brány.
27'
Po vstřelené brance se domácí zatáhli na vlastní polovinu a snaží se přežít vzchopení soupeře. Chomutovští nyní nemají kam spěchat.
26'
Do vápna se opět dral Jan Walter, jehož následnou přihrávku odehrál Martin Boček. Soupeř se znovu vracel před branku, kde ale zaúřadoval Martin Hříbal.
24'
Chomutovští se po první akci ujímají vedení! Přímý kop rozehrál Patrik Gedeon, však míč byl odvrácen na pravou stranu vápna, kde se nacházel Martin Boček. Chomutovský sniper zachoval chladnou hlavu a přihrál na malé vápno, odkud zamířil do levého spodního rohu branky EDIS MUŠOVIĆ.
23'
Ve středu pole kombinovala dvojice Ladislav Šourek – Filip Gedeon. První jmenovaný byl faulován a vybojoval standardní situaci!
22'
Jenže situace hostujícího mužstva netrvala dlouho, protože v ofsajdovém postavení se nacházel Filip Zelenka.
21'
Na pravé straně čaroval s míčem Jan Walter, kterého nedovoleně zastavil jeden z dvojice Michal Klimeš – Danyil Dolechek.
19'
K centrovanému míči se u pravé tyče dostal Jan Dolejš, jehož hlavička mířila do horního rohu, ale postrádala razanci, a tak se k balonu včas dostal Jan Stránský.
18'
Zprava odcentroval Adam Fotr, který nenašel žádného spoluhráče. V zadní části vápna pak upadl po souboji Filip Zelenka, ovšem hlavní sudí zůstal klidným.
16'
Chomutovští se těžko dostávají přes půlící čáru, napadání soupeře je zatím velmi nepříjemné. Po chvíli se dlouhým pasem prezentoval Patrik Gedeon, ovšem jen do náruče brankáře.
14'
Kolmou přihrávku vyslal na Ladislava Šourka Filip Gedeon. Jenomže první jmenovaný se dopustil útočného faulu při snaze získat balon.
13'
Jen to zahučelo na chomutovském stadionu! Z levé strany odcentroval Filip Zelenka a na míč jen těsně nedosáhl Oliver Bitto. Ovšem byla z toho nebezpečná situace, jelikož míč proletěl těsně vedle pravé tyče.
12'
U postranní čáry si míč pokryl Adam Fotr, který se pokusil přejít přes Mošoviće. Ovšem chomutovský obránce byl úspěšnější a ještě byl faulován.
11'
Pražané kombinovali na levé straně, odkud nepřesně centroval Filip Zelenka. Budeme sledovat pouze odkop od domácí branky.
10'
Za nepřesným pasem se vydal opět Danyil Dolechek, ovšem z branky vystartoval také Marek Vyčichl, jenž celou situaci domácím překazil.
9'
Danyil Dolechek a Michal Klimeš kombinovali ve středu pole, ovšem hru následně uklidnili, když do kombinace zapojili také obránce.
7'
Nepřesný míč našel u pravé postranní lajny Jan Walter, kterého zastavil Danyil Dolechek. Ovšem hostující mužstvo se stále drží na útočné polovině.
6'
Hra se přesunula na druhou stranu, kde Motorlet vybojoval další roh, když se před brankou nejlépe zorientoval Vojtěch Kubík. Po centru od praporku hru uklidnil hlavou Patrik Gedeon.
5'
Na útočné polovině byl faulován Martin Boček. Následně přišel pas do vápna, který hlavou pohlídal Dominik Nárt, jenž přihrál brankáři.
3'
Po rohovém kopu se domácí ubránili, avšak následně přišel pokus z hranice vápna. Zakončení nebylo ideální, a tak zasáhl Jan Stránský.
2'
Chomutovští začali s napadáním až na vlastní polovině, a tak to Motorlet zkusil z levé strany, odkud se dostal do šestnáctky. Z malého vápna vystřelil Oliver Bitto, jehož pokus byl zablokován.
1'
Jdeme na to, utkání rozehrálo pražské mužstvo, které začíná kombinací na vlastní polovině. Ovšem Chomutovští se nevydávají hluboko napadat.
1'

FC Chomutov: Stránský – Kibal, Hříbal, Kubík, Mušović – Šourek, F. Gedeon, P. Gedeon (C), Klimeš, Dolechek – Boček
Náhradníci: Zaťko – Chaloupka, Schreiner, Černý.

FK Motorlet Praha: Vyčichl – Rataj, Bitto, Fotr, Krajinský, Walter, Dolejš, Gilian (C), Nárt, Žížala, Zelenka.
Náhradníci: Hrubeš – Hrabina, Čipera, Ircing, Václavík.

Rozhodčí: Šmat – Nehasil, Plzák.
Chomutovští v prvním kole MOL Cupu naráží na nepopulárního soupeře, kterému mají co vracet. Naopak Motorlet bude chtít navázat na předešlou vydařenou šňůru. Kdo se bude radovat z postupu? Souboj začíná v úterý, v 18 hodin 30 minut.
Od roku 2006 spolu oba týmy sehrály sedm zápasů a hned šestkrát se z vítězství radovali Pražané. Ani jednou nešel zápas do remízového stavu a jediné vítězství Chomutova už je velmi zaprášené, psal se totiž duben roku 2007!

Poslední souboj se odehrál v rámci prvního kola poháru, kdy si Motorlet na domácí půdě otevřel střelnici a zvítězil 4:0. Dvě branky zaznamenal Adam Fotr, k němuž se přidali Jiří Sodoma a Jakub Jonáš, jenž aktuálně hájí barvy Zbuzan.

14.08.2019 Motorlet – Chomutov 4:0
13.04.2019 Motorlet – Chomutov 2:1
15.09.2018 Chomutov – Motorlet 1:5
Favoritem souboje prvního kola budou jistě hosté, a tak začněme představením právě Motorletu. Pražský celek nastupuje v ČFL, tedy o soutěž výše něž-li Severočeši. Svěřenci Martina Poustky vstoupili do soutěže vítězstvím na Sokolovem, ovšem následně nestačili na Karlovy Vary. Motorlet se tak se třemi body nachází na šestém místě. Pokud se zaměříme na Chomutov, ten nastupuje v divize skupiny B. Avšak vstup do soutěže se mu vůbec nevydařil. Mužstvo kolem kapitána Vojtěcha Kubíka dvakrát prohrálo, když nestačilo na Brandýs nad Labem a pražský Meteor.
Vítám všechny fotbalové nadšence u prvního kola MOL Cupu, v němž na sebe narazí Chomutov a Motorlet Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.