Lapeš – Wala, Plesník, Hasala, Lehnert – Opatřil (77. Holzer) – Kundrátek, Mládek, Neumann (63. Hykel), Tomšů (106. Wolf), Moučka (99. Dostál) – Lokša (K) (77. Buchvaldek).
Budínský V. – Sanneh (99. Smékal), Pokorný, Harušťák (89. Juroška), Granečný (80. Jaroň) – Sor, Budinský, Jánoš, Kuzmanovič (K), De Azevedo (57. Fleišman) – Almási (57. Chvěja)
Murin – Smékal, Chvěja, Jaroň, Kulig, Juroška, Fleišman

Ohlasy po utkání:

Lubomír Adler, trenér FC Hlučín:
„Byl to zápas se vším všudy. Porážka nás mrzí, kluci ale zaslouží za výkon velký obdiv a poděkování. Baník jsme chtěli potrápit, což se nám podařilo. Dostali jsme zápas do prodloužení a více než sto minut to drželi na 0:0. Je škoda, že jsme to nedotáhli aspoň do těch penalt. I my jsme nějaký gól dát mohli. Kluci to ale odmakali parádně, zvládli to i takticky. Bylo by naivní, kdybychom si to s Baníkem chtěli rozdat na férovku, to by dopadlo špatně.“

Ondřej Smetana, trenér FC Baník Ostrava:
„Zápas jsme výsledkově zvládli, ale představovali jsme si to jinak. Chtěli jsme to odpracovat jednodušeji, vyhrát s lepším výkonem v normální hrací době a ušetřit síly na sobotu na ligu, což se ale bohužel nepodařilo. Po slušném úvodu jsme dali domácím až příliš prostoru, nebyli jsme tak důslední, nedostupovali jsme je. Soupeř se chytil a mohl nás i potrestat ze dvou šancí. Ve druhém poločase jsme to mohli ukončit, ale nedali penaltu a vypili si to až do dna. Pozitivní je pouze postup.
Skončilo utkání 2. kola MOL Cupu, ve kterém FC Baník Ostrava po velkém boji nakonec vybojovali postup do dalšího kola. Domácí FC Hlučín statečně bojoval, nicméně tlaku soupeře neodolali a podlehli 0:1 po prodloužení. Jeden z klíčových momentů nastal v 83 minutě, kdy domácí Wala dostal červenou kartu a poslal svůj tým do oslabení. Ve stejné minutě navíc Kuzmanovič neproměnil penaltu a rozhodl tak velkou mírou o to, že se bude hrát prodloužení. V tom byli hráči Baníku aktivnější a o branku se zasloužili v 108 minutě, když se nejlépe ve vápně zorientoval Smékal. Baník tak postupuje do 3. kola, naopak Hlučín v poháru končí, ale za svůj výkon se rozhodně stydět nemusí.
120+1'
120+1'
Střela Holzera nebyla tak razantní, jak by si představoval. Budinský si se střelou poradil.
120+1'
Poslední nákop do šestnáctky v podání domácího týmu.
120'
Fleišman byl ve vápně v dobré pozici, přes obránce se ale ke střele nedostal.
120'
Baník má v poslední minutě k dispozici rohový kop.
119'
Holzer poslal centr do vápna, Lehnert hlavičkuje v tísni vysoko nad.
118'
Hlučín se nadechuje k poslednímu náporu, Jánoš musel zatáhnout za záchrannou brzdu a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
117'
Wolf se dostal až před vápno Baníku a byl sražen obráncem. K údivu většiny fanoušků zůstává píšťalka sudího němá a hra pokračuje.
116'
Blíží se konec prodloužení, Baník kombinuje s míčem na vlastní polovině a nikam nespěchá.
115'
Pokorný se dostal nejvýš do vzduchu a posílá míč pryč z vápna.
115'
Na výlet se vydali hráči Hlučína a vybojovali rohový kop.
114'
Baník stále u míče, nyní dělovka Jánoše neprošla až k brance Lapeše.
113'
Jaroň se dostal k míči, poslal centr na zadní tyč, kde se k hlavičce dostal Sor, který ale na Lapeše nevyzrál.
112'
Baník se konečně dočkal, nyní hru uklidňují a kombinují na vlastní polovině.
111'
Budinský trefuje pouze zeď.
110'
Baník má k dispozici přímý kop z nadějné pozice.
109'
Střelec vedoucí branky vidí od rozhodčího žlutou kartu, když fauloval soupeře krátce po rozhehrání.
108'
Baník právě vstřelil branku!
Baník se dočkává vedoucí branky! Po centru Pokorného trefil Chvěja tyč, od ní se míč odrazil před bránu, kde se nejlépe zorientoval DANIEL SMÉKAL, který dotlačil míč do odkryté branky! – 0:1.
107'
Na druhé straně se po centru Kuzmanoviče dostal do střelecké pozice Chvěja, jeho pokus ale míří mimo tři tyče.
106'
Buchvaldek byl hned v úvodu ve velké šanci, když si navedl míč na střed a jeho dělovka pravou nohou pouze prosvištěla vedle levé tyče Budinského branky, který se po střele pouze ohlédl!
106'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Tomšů, přichází Wolf.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Prvních patnáct minut nám branku nepřinesl. Baník je ale velmi aktivní a snaží se rozhodnout. Hlučín i v oslabení statečně brání.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
105+1'
Centr Fleišmana z rohového kopu našel Jánoše, který netrefil míč ideálně.
105'
Obrovská šance Baníku, když se prokombinoval až do malého vápna, kde musel vyběhnout Lapeš a míč vyráží pryč!
105'
Další pohledná akce Baníku, Hlučín míč na poslední chvíli odkopává mimo vápno.
104'
Baník svého soupeře tlačí, pozorná obrana ale nepouští hráče Baníku do nějaké velké šance. Nyní si pro centr došel Lapeš, který uklidňuje hru.
103'
Jaroň neprošel z levé strany do šestnáctky a obránci Hlučína jsou bez práce.
102'
Kuzmanovič dnes nemá svůj den. Nyní se dostal po centru k hlavičce, kdy byl nikým nehlídaný. Zhruba z deseti metrů ale branku minul.
101'
Po standartní situaci se k hlavičce dostal Pokorný, který si naběhl na centr Fleišmana. Jeho pokus ale končí nad brankou Lapeše.
99'
Střídání na obou stranách. Ze hřiště odchází na domácí straně Moučka, přichází Dostál. Na straně Baníku odchází Sanneh, přichází Smékal.
99'
Pokorný poslal centr do vápna, na zadní tyči se objevil Kuzmanovič, který v těžké pozici branku přestřelil.
98'
Budinský to zkoušel přímou střelou, Lapeš míč ukryl ve své náruči.
97'
Buchvaldek fauloval Jurošku a Baník má k dispozici standartní situaci. Míč si staví Budinský a Juroška. Uvidíme, kdo se ujme exekuce.
96'
Po dlouhé době pohledná akce Baníku, Fleišman poslal přesný centr na hlavu Sora, který těsně minul horní tyč domácí branky.
95'
Další brejk Hlučína, Buchvaldek byl stíhán Jánošem, poté se snažil překvapit brankáře Budinského, který byl venku z branky, nicméně míč se do vzduchu nedostal.
94'
Opět Baník v útoku, Chvěja sklepl míč na Jaroně, ten ale trefil pouze obránce.
93'
Juroška neprošel přes soupeře a na druhou stranu mířil Moučka, ten ale přes trojici hráčů Baníku neměl moc šancí na úspěch.
92'
Začal nám první poločas prodloužení, Baník od úvodních vteřin na míči a snaží se najít skulinku v obraně soupeře.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Skončil druhý poločas 2. kola Mol Cupu, ve kterém se zrodilo velké překvapení, když domácí FC Hlučín dokázal neprohrát s ligovým týmem. FC Baník Ostrava nedokázal za devadesát minut vstřelit branku a zápas tak půjde do prodloužení. Baník byl v druhém poločase o něco aktivnější, nicméně do vedení se nedostal. Nepomohl tomu ani kapitán Baníku Kuzmanovič, který neproměnil pokutový kop. Navíc Hlučín bude hrát prodloužení a jednoho hráče v poli méně, neboť Wala dostal za ruku v pokutovém území červenou kartu.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Závěrečný tlak Baníku, ten je nastěhovaný na polovině soupeře.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
90'
Střídající Juroška se hned dostal ke slovu, jeho centr ale skončil v rukavicích Lapeše.
89'
Těsně před koncem základní hrací doby Baník střídá. Ze hřiště odchází Harušťák, který už na tom se silami není dobře. Na jeho místo nastupuje Juroška.
88'
Nepřesnost na straně Baníku a míč končí mimo hřiště. Lapeš bude odkopávat od své branky.
87'
Kuzmanovič ani Chvěja se k zakončení nedostali, následně střelu Jánoše srazil Buchvaldek do bezpečí.
86'
Schyluje se k závěru, Hlučín bude hrát o jednoho hráče v poli méně. Baník drží míč na svých kopačkách a snaží se rozhodnout.
84'
K míči se postavil Kuzmanovič, který vysoko přestřeluje! Stav je tak stále nerozhodný.
83'
Červenou kartu vidí domácí Wala, který zahrál rukou ve vápně, kdy zabránil zřejmě jasnému gólu!
83'
A je tady penalta pro Baník! Po velkém zmatku v domácím malém vápně zahrál jeden z hráčů rukou!
82'
Sor využil své rychlosti a dostal se do vápna, obrana domácích ale byla pozorná. Nicméně Baník vybojoval rohový kop.
81'
Hlučín má stále dost sil a je pro ligový tým více než vyrovnaným soupeřem. Uvidíme, co přinese poslední desetiminutovka.
80'
Další střídání na straně hostů. Ze hřiště odchází Granečný, na jeho místo se postaví Jaroň.
79'
Buchvaldek odražený míč nestihl a nadějná akce domácích končí. Budinský uvede míč do hry odkopem od své branky.
78'
Chvěja zahrál ve vápně Hlučína rukou a útočné snažení soupeře je zastaveno.
77'
Dvojité střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Opatřil a Lokša, na jejich místa se postaví Holzer a Buchvaldek.
76'
Další pokus z velké dálky, Sor ale přestřeluje.
75'
Centr Fleišmana našel Budinského, jeho technický pokus z hranice vápna mezi třemi tyčemi neskončil.
74'
Plesník si nyní pohlídal celou situaci a Chvěja se k míči nedostal.
73'
Harušťák se pohyboval na levé straně hřiště, ve finální fázi ale podklouzl a míč končí v zámezí.
71'
Baník kombinuje na vlastní polovině, Hlučín velmi dobře brání a napadá.
70'
Centr Budinského našel volného Pokorného, který ještě vracel míč do ohně. K míči si ale našel cestu Lapeš a uklidňuje hru.
69'
Sor neprocpal míč do šestnáctky, nicméně vybojoval pro svůj tým alespoň rohový kop.
68'
Jánoš si navedl míč na střed hřiště a vystřelil. Jeho pokus mířil vysoko nad.
68'
Fleišman centroval dobrý míč do vápna, na poslední chvíli Plesník odklízí míč do bezpečí.
67'
Centr Budinského boxuje Lapeš do bezpečí..
67'
Wala fauloval Kuzmanoviče na levé straně hřiště a Baník má k dispozici standartní situaci poblíž velkého vápna.
66'
Pokorný se snažil přenést hru na Fleišmana, na něj byl ale míč příliš dlouhý. Na chvíli se tak s míčem ohřejí i domácí hráči.
65'
Další míč za obranu, Chvěja se dral do zakončení, byl ale dobře bráněn a domácí obrana ho k zakončení nepustila.
64'
Po rychlé akci se k zakončení dostal Granečný, jeho pokus z těžké pozice ale neohrozil branku Lapeše.
63'
První střídání i na straně Hlučína. Ze hřiště odchází Neumann, nahradí ho Hykel.
62'
Útočný faul zastavuje útočné snažení Baníku, hříšníkem byl Sor.
61'
Nyní se Baník usadil na polovině soupeře, zastavuje je ale další nepřesnost.
60'
Po hodině hry jsme stále neviděli branku, velký favorit zápasu působí sice aktivně, ale Hlučín se dnes na svého soupeře skvěle připravil a vyhecoval.
59'
Sledujeme nyní pasáž, která se odehrává kolem středového kruhu. Ani jeden z týmů nedaruje soupeři volný prostor a na kombinaci není dostatek prostoru.
57'
Dvojité střídání na straně Baníku. Ze hřiště odchází Almási a Azevedo, na jeho místa nastupují Chvěja a Fleišman.
56'
Jánoš prošel z pravé strany až do vápna, v tísni ale nedokázal odcentrovat přesně a míč končí v zámezí.
55'
Baník na polovině soupeře, Hlučín zatím v obraně působí pozorně.
54'
Wala se dostal přes Granečného, jehož centr proletěl celým vápnem až ke Kundrátkovi, který střílel z první vysoko nad bránu Baníku.
53'
První žlutou kartu vidíme i na straně Baníku. Azevedo zastavil slibně se rozvíjející protiútok soupeře a rozhodčí neměl jinou možnost, než hostujícího hráče napomenout.
52'
Několik tvrdších zákroků poblíž středového kruhu, vše končí odpískaným faulem Neumann, který dohrál Sora.
51'
Hosté brankáře neohrozili, míč končí mimo tři tyče.
50'
Baník vybojoval rohový kop, domácí obrana má nyní dost práce.
48'
Kuzmanovič byl v podobné situaci jako Budinský, toho ale domácí obránci k zakončení nepustili.
47'
Baník začal aktivně, střela Budinského z dvaceti metrů mířila mimo tři tyče, Lapeš pouze kontroloval.
46'
Do druhého poločasu jdou oba týmy ve stejném složení. Trenéři si střídání schovávají na později.
46'
Oba týmy se vrací zpět na hrací plochu.
Skončil první poločas 2. kola MOL Cupu, ve kterém domácí FC Hlučín hraje s FC Baník Ostrava 0:0. Do utkání vstoupili mnohem aktivněji hosté, kteří drželi míč na polovině soupeře, nicméně skulinku v obraně nenašli. Postupem času se hra vyrovnala a Hlučín měl k dispozici několik velkých šancí, které ale nedokázali proměnit. Druhý poločas tak slibuje zajímavou podívanou.
45'
45'
Další útočná akce Baníku nepřinesla nic nebezpečného, Lapeš bude odkopávat od své branky.
44'
Kuzmanovič posílal míč na Almásiho, který si udělal prostor a zakončil. Jeho pokus ale míří vysoko nad.
43'
Centr Neumann skončil přímo v rukavicích Budinského.
43'
Další nebezpečná akce na straně domácích! Po rychlé akci hlavičkoval Lokša, Budinský musel jeho pokus vyrážet na rohový kop!
42'
Dva rohové kopy po sobě pro hosty, v druhém případě hlavičkoval Almási hodně nepřesně.
41'
Pokorný centroval na zadní tyč, kde číhal Sor, před kterým ale na poslední chvíli odehrál míč do zámezí Wala. Rohový kop pro Baník.
40'
Centr do šestnáctky našel Plesníka, který hledal na malém vápně Lokšu, u kterého byl ale včas Budinský a míč ukryl ve své náruči.
40'
Harušťák fauloval na obranné polovině a Hlučín bude u míče, k dispozici mají standartní situaci.
39'
Na druhé straně se Wala dostal do šestnáctky, jeho finální přihrávka ale správného adresáta nenašla.
38'
Sor rozehrál na Jánoše, ten se snažil dostat míč na Granečného, který ale nepřihrál přesně. Následná střela Almásiho skončila v rukavicích Lapeše.
37'
Kuzmanovič faulovaný třicet metrů od branky soupeře a hosté mají k dispozici standartní situaci.
36'
Na druhé straně se Neumann uvolnil ke střele, jeho pokus z hranice vápna nemířila mezi tři tyče.
35'
Přetažený centr Granečného skončil až v zámezí, Azevedo na něj nedosáhl. Lapeš uvede míč do hry odkopem od své branky.
34'
První žlutá karta v dnešním utkání. Domácí Neumann u střídaček sestřelil Granečného a rozhodčí jeho faul oceňuje kartou.
33'
A opět zdvižený praporek, který zastavuje hru. Velmi hraniční situace, kdy Almási už šel sám na brankáře.
32'
A nyní zastavuje útočné snažení hostů zdvižený praporek.
31'
Sor to zkoušel z velké dálky, trefil ale obránce, od kterého se míč odrazil mimo nebezpečné území.
30'
Baník po delší době kombinuje na útočné polovině, Lapeš je ale zatím bez práce.
29'
Další obrovská šance domácích! Po centru se ve vápně nejlépe zorientoval Plesník, který z malého vápna branku přestřeluje!
28'
Hlučín měl k dispozici standartní situaci, po centru Moučky hosté odvrací na rohový kop.
27'
Baník má nyní velké problémy s kombinací, hodně nepřesností je vidění na straně ligového týmu.
26'
Domácí hráč zkoušel překvapit Budinského z poloviny hřiště, ten se ale nachytat nenechal.
25'
Granečný se vydal i do útoku, jeho centr se ale do šestnáctky nedostal.
24'
Neumann se hnal po pasu Waly do brejku, přes Granečného se ale nedostal. Následně Hlučín v akci pokračoval, celá situace ale končí odkopem Budinského od své branky.
22'
Na druhé straně souboj na kraji šestnáctky, píská se útočný faul na brankáře Lapeše.
21'
Další pokus domácích, Lokša z velké dálky minul prostor mezi třemi tyčemi.
20'
Obrovská šance Hlučína! Kundrátek poslal skvělý míč na zadní tyč, kde byl Neumann, který mohl střílel z dobré pozice, nicméně ještě hledal spoluhráče, který míč netrefil ideálně a branku neohrozil!
19'
Mládek poslal skvělý pas za obranu, k míči se dostal Neumann, který si ale nepřebral míč ideálně a hosté si pak celou situaci pohlídali.
18'
Neumann poslal z pravé strany míč do vápna, k hlavičce se dostal domácí Lokša, který ale hlavou přestřelil branku Baníku.
17'
Po úvodním tlaku Baníku se hra trošku vyrovnává, Hlučín už působí s menším respektem a snaží se soupeři vyrovnat.
16'
Domácí kapitán dostal dobrý míč do strany, přes Pokorného se ale nedostal.
15'
Dělovka Jánoše z hranice vápna pouze proletěla vedle levé tyče domácí branky.
14'
Hosté mají k dispozici rohový kop, k míči se staví Budinský.
13'
Centr Azeveda nikoho v modrém nenašel. I tak jsou ale hosté stále na míči.
12'
Opět u míče Baník, který je v kombinaci podle očekávání velmi silný.
11'
Centr na malé vápno, domácí hráči se k zakončení nedostali.
10'
Po delší době se na útočné polovině drží domácí. Centr Waly nadělal hostující obraně problémy, Budinský nebyl ve výběhu vůbec jistý. Rohový kop pro domácí.
9'
Sanneh posílal míč za obranu na Almásiho, ten se ale nedostal přes obránce a sám dojel s míčem až do zámezí.
8'
Mládek faulovaný poblíž středového kruhu, rychlá rozehrávka Hlučína ale nic nepřinesla. Opět tedy jdou do útoku hráči Baníku.
7'
Od prvních minut vidíme očekávaný obraz hry, hosté diktují tempo hry, Hlučín se snaží poctivě bránit.
6'
Azevedo poslal dobrý míč do šestnáctky, Budinský si obhodil obránce, na druhého ale nevyzrál.
5'
Sor se snažil dostat přes pravou stranu do šestnáctky, bohužel pro jeho tým se mu to ale nepovedlo.
4'
Domácí se ubránili, a mohli jít do brejku, nicméně Neumann byl o něco pomalejší a u míče nebyl včas. Opět to jsou tedy hráči Baníku, kteří jsou u míče.
3'
Hosté vybojovali první rohový kop. Krátké obléhání šestnáctky nepřineslo žádný větší vzruch.
2'
Baník kombinuje na vlastní polovině, zatím se nikam nežene.
1'
Domácí hráči rozehráli dnešní utkání. Od začátku jdou podle očekávání slyšet hostující fanoušci, kteří to mají do Hlučína pár kilometrů.
1'
-3'
Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu. Hlučín se představí ve svých žluto-černých dresech, hosté přijeli v modrých dresech.
-20'
Fotbalový stadion v Hlučíně je necelou půlhodinu před začátkem utkání zaplněný. Vidíme fanoušky obou týmů a uvidíme, který z nich bude mít v hledišti převahu.

FC Hlučín: Lapeš – Wala, Plesník, Hasala, Lehnert – Opatřil – Kundrátek, Mládek, Neumann, Tomšů, Moučka – Lokša (K)
Náhradníci: Kolenko – Lehnert, Holzer, Hykel, Dostál, Wolf, Buchvaldek

FC Baník Ostrava: Budínský V. – Sanneh, Pokorný, Harušťák, Granečný – Sor, Budinský, Jánoš, Kuzmanovič (K), De Azevedo – Almási
Náhradníci: Murin – Smékal, Chvěja, Jaroň, Kulig, Juroška, Fleišman

Rozhodčí: Michal Křepský – Adam Horák, Stanislav Pochylý.
Trenéři před utkáním:

Lubomír Adler (FC Hlučín):
"Samozřejmě se všichni těšíme. Nestává se často, že můžeme změřit síly s tak kvalitním prvoligovým soupeřem. Já osobně jsem spíš zvědavý, jak si s takovou výzvou poradíme. Pokud budeme chtít, ať má pro nás zápas smysl, bude potřeba vynaložit maximum odvahy. Respektujeme sílu a momentální formu Baníku, ale věřím, že nedáme kůži zadarmo.

Ondřej Smetana (FC Baník Ostrava):
„Čekají nás v týdnu před reprezentační přestávkou dva zápasy a my je oba chceme zvládnout,“ řekl trenér Ondřej Smetana, který mezi ligovými duely se Slavií a Mladou Boleslaví ve středu nepochybně sáhne k určité rotaci v kádru. I kvůli zdravotním potížím několika hráčů či trestu pro Gigliho Ndefeho, který má za červenou kartu automatickou stopku na jedno utkání.
Středeční pohárové utkání 2. kola MOL Cupu bude řídit jako hlavní rozhodčí Michal Křepský, na čarách mu budou asistovat dvojice Adam Horák a Stanislav Pochylý.

Co se týče dalšího obsazení, Delegát FA bude na stadionu samozřejmě přítomen, je jim Pavel Peřina, technickým delegátem zápasu bude Miroslav Poklop.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se spolu párkrát potkaly a bylo to taky v poháru, v sezóně 2014/15. Hlučín na domácí půdě po bojovném výkonu prohrál 1:2. Z aktivních hráčů si tento zápas pamatuje pouze Azevedo, který se v Hlučíně představil i před sedmi lety.

Co se týče přátelských zápasů, tak ten poslední oba týmy odehrály v sezóně 2017/2018, kdy Baník po gólech Ondřeje Šašinky a Azeveda zvítězil rovněž 2:1.
FC Hlučín
Domácí tým už má jedno kolo v MOL Cupu za sebou, když dokázal vyhrát v Kozlovicích vysoko 8:1. Co se týče MSFL, Hlučín se momentálně nachází na 9. místě tabulky, na kterém má při bilanci 2-0-2 a skóre 8:5 celkem 6 bodů. Hlučín se v posledním kole představil na domácí půdě proti Vratimovu, kterého porazil 4:1 a naladil se tak pozitivně na pohárové utkání.
FC Baník Ostrava
Velký favorit tohoto utkání začíná cestu v MOL Cupu v tomto kole. Tým Ondřeje Smetany se momentálně nachází ve Fortuna Lize na 5. místě tabulky, na kterém mají při bilanci 3-0-2 a skóre 11:8 celkem 9 bodů. Baník zajížděl o víkendu do Prahy, kde se utkal se Slavii Praha. Po velkém očekávání se nakonec hráči vraceli do Ostravy s výsledkem 0:4. Jinak působí tým dobrým dojmem a předvedená hra v prvním ligových kolech naznačuje, že s Baníkem je třeba počítat.
Středeční odpoledne má na programu 2. kolo MOL Cupu. V Hlučíně se odehraje velmi zajímavý zápas, jelikož zde zavítá ligový tým, který má v této soutěži nejvyšší cíle. Zápas FC Hlučín – FC Baník Ostrava vám v tomto textovém přenose přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.