MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kolín : Dukla - 1. září 2021   17:00

1:2
(1:1)
Dukla
Dukla
22' Ruml   • 83' Faleye
Kolín
Kubát – Čapek, Koděra (67. Vojta (88. Milec), Šindelář, Vondráček (C) (67. Čapek), Hudec, Hakl, Pelyak, Vácha, Bareš (82. Sodoma), Soběslav
Otáhal – Vojta, Sodoma, Čapek, Milec
Hanousek – Vodrážka, Arnošt
Brankovická 1216, Kolín
570 diváků
Dukla
Šťovíček – Piroch (46. Kulhánek), Ruml (46. Barac), Souček, Konan, Peterka, Kozma (C) (78. Kott), Bin, Buchvaldek, Faleye, Pázler (67. Adediran)
Štefan – Kott, Fábry, Adediran, Kulhánek, Barac

90+3'
90+2'
Kolín má velký tlak v nastavení, ale centr Hakla před bránu nakonec nepřinesl zakončení. Následně ještě přišel faul domácích.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
89'
Málem bylo srovnáno na 2:2, když se Pavel Čapek ocitl neobsazený na pravé straně vápna, ale gólman Šťovíček odčinil svou chybu z první půle a skvěle jej vychytal!
88'
Střídání v týmu SK Sparta Kolín: ze hřiště odchází Vojta, přichází Milec.
85'
Jakub Vojta nyní leží na hrací ploše a na hřiště běží lékaři s nosítky.
83'
Dukla právě vstřelila branku!
Hosté jdou pár minut před koncem základní hrací doby do vedení 2:1! Po rychlé akci Dukly si SUNDAY FALEYE naběhl do vápna na centr a z první krásnou střelou propálil gólmana Kubáta.
82'
Střídání v týmu SK Sparta Kolín: ze hřiště odchází Bareš, přichází Sodoma.
81'
Dukla ke konci základní hrací doby je lepším celkem a snaží se rozhodnout, zatímco Kolín spíše čeká na brejky.
78'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kozma, přichází Kott.
Dnešní utkání sleduje 570 diváků.
73'
Jan Peterka sice dává branku, ale okamžitě šel praporek nahoru a sudí Hanousek tak odpískal ofsajd!
72'
Zápas se nyní dostal do tempa a Daniel Hudec z hranice vápna vypálil těsně vedle svatyně Šťovíčka.
70'
Také domácí brankář Michal Kubát se dopustil chyby, když mu Faleye sebral balón, ale byl ve velkém úhlu a gólman Kolína se stihl vrátit.
67'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Pázler, přichází Adediran.
Střídání v týmu SK Sparta Kolín: ze hřiště odchází Koděra, přichází Vojta.
Střídání v týmu SK Sparta Kolín: ze hřiště odchází Vondráček, přichází Čapek.
66'
Žlutou kartu dostává Denis Pelyak (SK Sparta Kolín).
64'
Žlutou kartu dostává Kim Seung Bin (FK Dukla Praha).
62'
A další velká chyba gólmana Jana Šťovíčka při rozehrávce, kterou napadali Vácha s Barešem, ale tentokrát nedokázali vstřelit branku, která by byla šokující, neboť by se divizní celek dostal do vedení.
60'
Druhá půle zatím ovšem nepřinesla nic vážnějšího a k vidění je vyrovnaný fotbal.
59'
Faleye se po pěkné individuální akci dostal s míčem jen do zámezí a vzteky jej odkopl mimo hřiště, což sudí Hanousek viděl a udělil mu žlutou kartu.
55'
Daniel Hudec sice vybojoval rohový kop pro Kolín, ale ten následně nepřinesl nic nebezpečného a Jan Šťovíček bude rozehrávat od své svatyně.
48'
Po souboji ve středu hrací plochy se těžce zvedají Daniel Bareš a Arnaud Konan. Doufejme, že oba borci budou v pohodě.
46'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ruml, přichází Barac.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Piroch, přichází Kulhánek.
46'
45'
40'
Kolín právě vstřelil branku!
Tak to je obrovská chyba hostujícího gólmana Šťovíčka, kterého o míč obral na hranici šestnáctky DENIS PELYAK a následně zakončil do prázdné svatyně. Sparta tak srovnává na 1:1!
38'
David Koděra s Danielem Hudcem táhli protiútok Kolína, který byl zakončen sraženou střelou, se kterou si Šťovíček poradil.
35'
Dukla Praha nyní měla hned tři rohové kopy za sebou, ale nic vážnějšího z toho nebylo. Hosté ovšem jsou lepším celkem a chtějí přidat druhou branku.
29'
Nádherná křížná střela Sundaye Adayemiho Faleye jen o kousek minula horní růžek kolínské brány!
28'
Další útočná akce Dukly, ze které mohla být druhá branka. Jan Pázler ovšem z velkého úhlu v plném běhu napálil pouze gólmana Michala Kubáta!
22'
Máme tady úvodní branku zápasu! ONDŘEJ RUML se po skvělé kombinaci dostal do zakončení z oblasti pokutového kopu a pozemní střelou překonal gólmana Kubáta.
20'
Dukla Praha je u míče častěji, což se samozřejmě očekávalo, ale na svou první větší šanci zatím stále čeká.
10'
Obrovská šance divizního celku! Denis Pelyak pálil k levé tyči, kde ovšem stál na brankové čáře obránce Ruml, který dokázal stoprocentní šanci zblokovat!
1'

SK Sparta Kolín: Kubát – Čapek, Koděra, Šindelář, Vondráček (C), Hudec, Hakl, Pelyak, Vácha, Bareš, Soběslav
Náhradníci: Otáhal – Vojta, Sodoma, Čapek, Milec

FK Dukla Praha: Šťovíček – Piroch, Ruml, Souček, Konan, Peterka, Kozma (C), Kim, Buchvaldek, Faleye, Pázler
Náhradníci: Štefan – Kott, Fábry, Adediran, Kulhánek, Barac

Rozhodčí: Hanousek – Vodrážka, Arnošt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.