MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Příbram - 21. září 2021   17:00

Plzeň
Plzeň
4' Havel  • 66' Šulc
2:1
(1:1)
Příbram
Příbram
9' Zorvan
Plzeň
Hruška – Havel, Hejda (C), Pernica, Hybš – Janošek, Kalvach (57. Bucha) – Kopic (57. Mosquera), Čermák (57. Bucha), Šulc (93. Káčer) – Chorý (70. Beauguel).
Tvrdoň – Beuaguel, Bucha, Káčer, Řezník, Mosquera, Kayamba.
Pechanec – Vodrážka, Flimmel
Doosan Arena, Plzeň
Příbram
Šiman – Cmiljanovič (84. Švestka), Halinský, Vilotic, Mezera – Procházka, Pilík (C) (84. Dočeka), Petrák (67. Vávra), Langhamer (78. Sus) – Dedič, Zorvan.
Smrkovský – Antwi, Dočekal, Kvída, Sus, Švestka, Vávra.

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku úterního večera se s vámi loučím a u dalších přenosů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:2.
Je dobojováno. Plzeň poráží Příbram těsně 2:1 a postupuje do osmifinále MOL Cupu. Skóre dnešního duelu otevřel již ve čtvrté minutě Milan Havel, jenomže Středočeši dokázali za pět minut zásluhou Zorvana srovnat. Ve druhém poločase to byla velká plzeňská převaha, ujala se nakonec až šťastná teč Šulce, který ani neví jak, tečoval střelu Kayamby. Nicméně Příbram je potřeba pochválit, dnes zahrála opravdu dobré utkání, od kterého by se mohla odrazit do další fáze sezóny ve druhé nejvyšší soutěži.
90+4'
90+3'
Při zřejmě poslední šanci běžel do vápna i brankář Šiman, nicméně hosté zakončit nedokázali. Naopak prázdnou bránu se pokoušel trefit Pavel Šulc, jenomže jeho střele chyběla větší razance.
90+3'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Šulc, přichází Káčer.
90+2'
Kayamba udržel balon proti dvojici protihráčů, která mu vysela na zádech. Plzeň pomalu směřuje za vítězstvím a postupem do osmifinále.
90+1'
Mosquera posílal balon na malé vápno, tam ho ale nikdo nezasáhl.
90'
Přibram si standardní situaci pohlídala a její naděje na prodloužení tak nadále existuje.
89'
Žlutou kartu dostává Sus (1.FK Příbram).
89'
Příbrami se krátí čas. Navíc Sus kousek od rohového praporku podrazil Mosqueru a před Viktorií se otevírá další slušná možnost ke skórování.
88'
Teď už se ovšem píská. Po faulu na Beauguela bude Janošek rozehrávat ze středu pole.
87'
Další akce Viktorie. Do vápna se dokázal dostat Pavel Šulc a i ten vybojoval rohový kop, ten ovšem jen následně proletěl vápnem.
86'
Balon letěl na zadní tyč, kde se ocitl na trávníku Jhon Mosquera, nicméně dle rozhodčího Pechance se o faul nejednalo a penalta se tudíž nepíská.
85'
Kayamba obehrál rovnou tři protihráče, poté ale jeho pas do vápna byl sražen na rohový kop. Ten rozehraje Dominik Janošek.
84'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pilík, přichází Dočekal.
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Cmiljanovič, přichází Švestka.
84'
Jean-David Beauguel nejprve udržel balon, poté našel na ose hřiště Janoška, ten mu chtěl balon posléze vrátit, jenomže jeho pas nebyl z kategorie nejpřesnějších.
83'
Míč opět před brankářem Šimanem, hostům se poslední dobou už v útočné fázi příliš nedaří.
82'
Halinský nedovoleným způsobem zastavil rozběhnutého Beauguela, hlavní rozhodčí Pechanec hostujícímu obránci ukazuje žlutou kartu.
80'
Utkání se nám přehouplo do závěrečné desetiminutovky. Nechme se překvapit, co nám hráči ještě nabídnou.
78'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Langhamer, přichází Sus.
77'
Joel Kayamba rozkmital své rychlé nohy, nicméně jako první byl u balonu brankář Jakub Šiman, který také bleskově rozehrává.
75'
Už se opět hraje, vypadá to, že hostující hráč nakonec bude v pořádku.
73'
Joel Kayamba se ve středu pole prezentoval ostrým zákrokem a nyní může být i rád jen za žlutou kartu. K hostujícímu hráči již spěchají kluboví lékaři.
73'
Žlutou kartu dostává Kayamba (FC Viktoria Plzeň).
72'
Hosté to zkusili dlouhým centrem směrem dopředu, nicméně ten nebyl vůbec přesný. Aleš Hruška bude vykopávat od své branky.
71'
Pavel Bucha fauluje na vlastní polovině hřiště, hosté zůstanou nadále u balonu.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Chorý, přichází Beauguel.
70'
Janošek našel na levém křídle Jhona Mosqueru, jehož centr si hledal hlavou Tomáš Chorý, jenomže hostující obrana ho do zakončení nepustila.
67'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Petrák, přichází Vávra.
67'
Filip Zorvan by měl snad přestoupit do Doosan Arény, jelikož zatím se mu tu velice daří. Tentokrát mohl za minutu opět vyrovnat, jenomže těsně minul. Hostující hráč tu v minulé sezóně krásnou ranou v 96. minutě srovnal na konečných 3:3 a i dnes už se hráč Příbrami dokázal prosadit.
66'
Plzeň právě vstřelila branku!
Viktoria doslova dotlačila míč do brány. Havel centroval do pokutového území, tam nejprve nepřesně stříleli Chorý s Mosquerou, poté se ale do míče opřel Joel Kayamba a jeho ránu za Šimana umístil šťastnou tečí PAVEL ŠULC.
64'
Jhon Mosquera dokázal dostat podruhé v zápase míč do sítě, kolumbijský hráč si naběhl za hostující obranu a poté přehodil Šimana, jenomže pomezní rozhodčí mává ofsajd. Nutno podotknout, že VAR na zápasech MOL Cupu není.
63'
Viktoria po delší době rozehrála rohový kop, Janošek centroval na první tyč, tu si ovšem hosté dobře pohlídali.
62'
Kayamba si udělal prostor na pravé straně, leč do jeho následného centru skočil Vilotič.
61'
Dominik Janošek opět napřáhl z velké dálky, tentokrát střílel technicky k pravé tyči, Jakub Šiman vše dobře viděl a míč zachytil.
60'
Po hodině hry poslal centr do vápna Dominik Janošek, Příbram ale vše zvládla bez ztráty kytičky.
58'
Domácí podnikli rovnou trojici střídání, pomůže to týmu? To se dozvíme za pár minut.
57'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Čermák, přichází Bucha.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kalvach, přichází Bucha.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kopic, přichází Mosquera.
57'
Tomáš Pilík poslal míč za obranu, kam si nabíhal Filip Zorvan, tentokrát ale do černého nezamířil.
56'
Další plzeňský centr do pokutového území jen proletěl vápnem, nikdo z plzeňských míč nezasáhl.
55'
Lukáš Kalvach si počínal nedovoleným způsobem ve středu pole, hosté budou rozehrávat.
54'
Tomáš Chorý si hrudí zpracoval balon, následně ho předal proti noze Čermákovi, jehož rána skončila v náruči Šimana.
53'
Viktoriánům se nepovedlo přenést hru zleva doprava, hosté budou uprostřed hřiště vhazovat.
52'
Ze střední vzdálenosti se pokusil Šimana překvapit svou střelou Dominik Janošek, plzeňský záložník mířil ale jen doprostřed brány, kde stál Jakub Šiman.
51'
Jan Kopic kličkoval, kličkoval až se do šance nicméně neprokličkoval. Jakub Šiman bude odkopávat od své branky.
50'
Daniel Procházka šel do souboje s domácími obránci, hlavní rozhodčí Pechanec hostujícímu hráči píská nedovolený zákrok.
49'
Hosté se nebojí kombinovat, domácí se nemohou dostat zpět k míči. Centrovat zkoušel z pravé strany Langhamer, své útočníky ale nenašel.
48'
Lukáš Kalvach poslal do vápna hodně vysoký balon, což pro Šimana nebyl žádný problém.
47'
Janošek přiťukl míč do cesty Šulcovi, ten následně cpal balon na malé vápno, tam ale houštinu těl Západočeši nepropálili.
46'
Obě mužstva už jsou zpět na hrací ploše, druhý poločas bude co nevidět zahájen.
Je za námi první poločas, který nabídl dvě branky, po jedné na každé straně. Skóre dnešního duelu otevřel již ve čtvrté minutě Milan Havel, nicméně hosté za pět minut dokázali srovnat. Hraje se fotbal nahoru dolů, obě mužstva měla dalších několik zajímavých šancí, stav už se ale nezměnil. Druhý poločas začne po krátké přestávce, buďte u něho s námi.
45'
45'
Aleš Čermák v poslední minutě opět zkoušel centrovat, ale ani tentokrát nikoho ze svých kolegů nenašel.
44'
Domácí se snaží zklidnit hru. Na své polovině drží Viktoria balon.
43'
Krátce před koncem prvního poločasu mohla Příbram podruhé šokovat Doosan Arénu. René Dedíč zůstal sám na hraně pokutového území, nicméně jeho rána mířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený se svým zákrokem Aleš Hruška.
42'
Matěj Hybš zůstává nyní ležet za čárou, zřejmě utrpěl nějaký šrám po osobním souboji.
41'
Aleš Čermák parádně zrychlil hru na rozběhnutého Matěje Hybše, ten protisměrnou kličkou poslal obránce na párek, nicméně poté mu do rány skočil další hráč Příbrami a brankář Šiman ani tentokrát zasahovat nemusel.
40'
S tímhle centrem ovšem neměl Jakub Šiman větší potíže. Téměř dvoumetrový gólman si pohodlně nikým neatakovaný vyskočil pro balon.
39'
Havlův centr s velkými problémy vyráží brankář Jakub Šiman. Viktoria ovšem zůstane u balonu, kopat bude rohový kop.
38'
Ondřej Pechanec viděl ve vápně Západočechů útočný faul, akce Plzně tak byla předčasně zastavena.
37'
Viktoria obléhala pokutové území, plzeňští hráči si nyní dávali přednost, nakonec se rozhodl vystřelit Matěj Hybš, jeho pokus ale zablokovat Vilotič.
36'
Volný přímý kop rozehrál Aleš Čermák, ten vysokým balonem našel v pokutovém území aktivního Lukáše Hejdu, ten ovšem poslal balon vysoko nad branku.
35'
Vzápětí byl Lukáš Hejda faulován na útočné polovině, po faulu Dedíče budou domácí kopat standardní situaci.
34'
Lukáš Hejda nepustil před sebe Dediče. Plzeňský kapitán vyhrál hlavičkový souboj a hlavou opět obrací hru.
33'
Hosté kombinují na útočné polovině, nutno pochválit i plzeňskou obranu, kde je zkonsolidovaná na své polovině.
32'
Jan Kopic se štěstím dokázal dostat míč na levou stranu, kde byl ve vápně připraven skórovat Tomáš Chorý, z vyložené situace ale poslal míč trestuhodně nad branku.
31'
Cmiljanovič špatně rozehrál, jenomže krajní bek Příbrami svou chybu rychle napravil a domácí se do šance nedostali.
30'
Po půl hodině hry se snažil procpat míč do šestnáctky Aleš Čermák, jenomže z krkolomné pozice míč nepředal dle svých představ.
29'
Příbram se zatím vůbec nebojí hrát, i když ji některé věci nevycházejí, zatím hraje velice sympaticky. Na to, že jsou hosté až dvanáctí ve druhé lize.
28'
I tentokrát se hosté ubránili, vše končí navíc pouze odkopem hostujícího brankáře.
26'
Domácí to zkoušeli opět po levé straně, hosté ovšem přihrávku zachytili a sami se pokouší nyní zaútočit.
25'
Tomáš Chorý byl velmi blízko druhé brance Viktorie. Kopic vybídl k centru Hybše, vytáhlý plzeňský útočník ovšem svůj pokus poslal jen do břevna.
24'
Lukáš Kalvach poslal na malé vápno načechraný centr na který si skákal Tomáš Chorý, leč jako první byl u balonu Jakub Šiman, který hasí prvotní nebezpečí před svou brankou.
23'
Viktoria rozehrála standardní situaci z levé strany, domácí se po dlouhém centru k hlavičce nedostali.
22'
Příbram dobře zahušťuje prostor v okolí své šestnáctky. Nyní měl čas k centru Matěj Hybš, trefil ovšem jen prvního bránícího hráče.
20'
Hejda se snažil procpat míč mezi dvojicí hráčů, což s mu nepovedlo. Kulatý nesmysl se nicméně k němu vrátil, aby ho záhy domácí kapitán dlouhým pasem poslal do autu.
19'
Aleš Čermák se snažil prokličkovat k centru z pravé strany, nicméně hosté jsou dokonale zdvojili a nakonec i o míč připravili.
19'
Opět míč mimo hrací plochu, tentokrát Dominik Janošek posílal balon, kde nikdo z jeho spoluhráčů nestál.
18'
Sledujeme pasáž hry, kdy se ani jednomu týmu příliš nedaří. Tentokrát se přihrávka příliš nepovedla krajnímu obránci Viktorie Milanu Havlovi.
17'
Janošek přenesl hru na levou stranu, nicméně hosté vyhráli hlavičkový souboj a a domácí se ani teď nedostanou k přímé střele na branku.
16'
Hostům se nepovedla kombinace na levé straně, Viktoria bude poblíž hostující střídačky vhazovat.
15'
Tomáš Chorý nebyl faulovaný, i když se to samotnému hráči příliš nelíbí, přesto domácí zůstávají u balonu.
14'
Viktoria podnikla další rychlý výpad do pokutového území, hosté se včasným odkopem ubránili.
13'
Míč skončil až za základní čárou, odkopávat od své branky bude gólman Jakub Šiman, který je mimochodem plzeňským odchovancem.
12'
Příbram zatím hraje sympatický fotbal, na hřišti to zatím nevypadá, že proti sobě nastupují celky, které jsou, co se týče formy, zcela v jiné náladě.
11'
Hejda hezky přenesl hru na pravou stranu, kam si nabíhal Milan Havel. Plzeňský obránce následně cpal míč na první tyč, kam si sbíhal Tomáš Choerý, branku ale minul.
10'
Máme za sebou deset minut utkání a k vidění už byly dvě branky, což je pro oko diváka jedině dobře.
9'
Příbram právě vstřelila branku!
Skvělá souhra hostujících hráčů a v Plzni je vyrovnáno. FILIP ZORVAN dostal hezkou přihrávku za obranu a hostující útočník z pravé strany dokázal prostřelit Hrušku.
8'
Viktoria rozehrála druhý rohový kop v zápase, opět centroval Aleš Čermák, tentokrát ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
7'
Pavel Šulc byl u balonu dříve než Šiman, leč Příbrami si následně se střelou domácího středopolaře dokázal poradit.
6'
Domácí obrana si s vysokým balonem poradila, následně zůstal před svatyní Hrušky ležet na trávníku Luděk Penica, nicméně vypadá to, že domácí stoper bude v pořádku.
5'
I hosté mají možnost ohrozit branku ze značky rohového kopu.
4'
Viktoria jde velmi brzy do vedení. Po rohovén kopu vyslal Aleš Čermák hezký centr na zadní tyč, kterou hlavou zavíral MILAN HAVEL.
4'
Jan Kopic nestál v ofsajdu, následně přihrávkou pod sebe oslovil Tomáše Choreho, jeho střela k pravé tyči byla ale sražená na rohový kop.
3'
Hosté napadají domácí rozehrávkou, domácí stopeři si tak pomáhají s brankářem Hruškou.
2'
Plzeň kombinuje na útočné polovině, domácí to zkoušejí přes pravou stranu, kde s míčem operuje Jan Kopic.
1'
Ondřej Pechanec dnes poprvé pískl do píšťalky, utkání třetího kola Mol cupu, může začít – pojďme na něj! Výkop měli na starosti domácí, kteří v prvním poločase budou útočit zleva doprava.
1'
Obě jedenáctky už nastupují na hrací plochu, samotné utkání začíná přibližně za tři minuty.
Stadionem nám dozněla plzeňský hymna, čekáme na aktéry dnešního zápasu, než vstoupí na trávník.

FC Viktoria Plzeň: Hruška – Havel, Hejda (C), Pernica, Hybš – Janošek, Kalvach – Kopic, Čermák, Šulc – Chorý.
Náhradníci: Tvrdoň – Beuaguel, Bucha, Káčer, Řezník, Mosquera, Kayamba.

1.FK Příbram: Šiman – Cmiljanovič, Halinský, Vilotic, Mezera – Procházka, Pilík (C), Petrák, Langhamer – Dedič, Zorvan.
Náhradníci: Smrkovský – Antwi, Dočekal, Kvída, Sus, Švestka, Vávra.

Rozhodčí: Pechanec – Vodrážka, Flimmel.
Krásné a příjemné odpoledne z Plzně!

Vítám všechny fotbalové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na úterní den dopřát trochu fotbalu. Od pěti hodin se totiž v plzeňské Doosan Aréně hraje třetí kolo MOL Cupu, ve kterém domácí FC Viktoria Plzeň přivítá na svém zeleném pažitu tým 1.FK Příbram.

Viktoria Plzeň, díky účasti v předkolech evropských pohárech, zahajuje cestu pohárem až nyní ve třetím kole. V minulém ročníku do Viktoria dotáhl až do finále, kde ovšem na domácím hřišti podlehla Slavii Praha. O triumfu Pražanů rozhodl Abdalah Sima. A aktuálním ligovém ročníku zatím Západočechům patří vedoucí pozice, z osmi zápasů jich rovnou sedm vyhrála, nestačila pouze na nováčka z Hradce Králové.

Letos již druholigová Příbram zahájila svou pouť pohárem již v prvním kole, kdy se střetla s Admirou Praha. Utkání bylo vyrovnané a o postupu Středočechů rozhodl až krátce před koncem Tomáš Pilík. V dalším kole se střetli s klubem Baník Most – Souš a opět o postupujícím rozhodla jediná branka. Krátce po hodině ji vstřelil hostující René Dědič a Příbram se tak může těšit na souboj s vedoucím celkem FORTUNA:LIGY.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.