MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Brno - 6. října 2021   15:30

Varnsdorf
Varnsdorf
24' Kouřil  • 79' Hrabina(vl.)  • 97' Kocourek  • 115' Schön
4:2
(1:1)
Brno
Brno
45' Hladík   • 77' Řezníček
Varnsdorf
Vaňák – Richter M., Kouřil, Hušek, Heppner – Bláha, Ondráček (68. Lauko) – Rudnytskyy (C) (68. Schön), Dordič (118. Breda), Pajrkt (46. Kocourek (116. Zbrožek)) – Šimon (68. Velich)
Lauko, Schön, Breda, Velich, Zbrožek, Kocourek, Richter A.
Ulrich – Arnošt, Šimáček
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
710 diváků
Brno
Floder – Štěrba (95. Černín), Kryštůfek (37. Hrabina), Hlavica – Fousek (46. Rogožan), Bariš, Texl (106. Sedlák), Moravec – Hladík (110. Matula), Řezníček (C), Štepanovský (106. Lacík)
Sedlák, Hrabina, Černín, Berkovec, Matula, Rogožan, Lacík

120+3'
120+2'
Hosté to ještě zkouší. Centr do vápna odvrací Kouřil.
120+1'
Varnsdorf se drží na polovině soupeře.
120'
Nastavují se tři minuty.
119'
Hra vzápětí pokračuje.
118'
Pomeznímu údajně někdo svítil laserem do očí. Hra je přerušena.
118'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Dordič, přichází Breda.
116'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Zbrožek.
115'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
To byla akce! Schön si převzal míč u lajny, zavezl ho na střed hřiště, posunul na Velicha, ten mu ho vrátil a PATRIK SCHÖN neměl problém skórovat do odkryté branky.
115'
Kocourek se nakonec ke střele nedostal, byl zastaven čistě.
114'
Brno se v pokutovém území neprosadilo a protiútok zakládá Varnsdorf.
112'
Lauko zkusil vystřelit z půlky hřiště a jen těsně míjí! Na tohle by Fodler nedosáhl.
110'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Hladík, přichází Matula.
109'
Nad Kotlinou se stahují mračna a začíná být pěkná tma. Hráči asi za chvíli vyfasují čelovky.
109'
Bariš fauluje Heppnera. Mezi hráči ještě pokračuje slovní přestřelka.
108'
Žlutou kartu za zdržování hry vidí Vaňák.
107'
Akci Brna ukončuje obranný zákrok Kouřila. Roh pro hosty.
106'
Hosté drží míč na svých kopačkách.
106'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Texl, přichází Sedlák.
106'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Štepanovský, přichází Lacík.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
104'
Dordič si to namířil na střed hřiště a byl zastaven nedovoleně. Žlutou kartu vidí Texl.
101'
Ostrý zákrok si připisuje Rogožan. Hraje Varnsdorf.
100'
Dordič ve stoprocentní šanci rozvlnil boční síť! Centr Kocourka na zadní tyč se snažil uklidit hlavou, avšak těsně minul.
99'
Rohový kop hosté ubránili.
98'
Varnsdorf chce přidat další branku. Zablokovaný centr Richtera končí na břevně.
97'
Domácí měli v posledních minutách tlak, který vyústil ve vedoucí branku. Centr z levé strany propadl až ke ONDŘEJI KOCOURKOVI, který míč do sítě uklízí kuriózně prsama.
95'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Štěrba, přichází Černín.
93'
Velich podržel míč ve vápně, nikdo ze spoluhráčů se mu ale nenabídl.
92'
Domácí si hned v úvodu prodloužení vybojovali standardní situaci. Následný centr Lauka končí u Flodera.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Konec základní hrací doby. Čeká nás prodloužení 2x15 minut, poté případně penalty.
90+3'
Dnes to vypadá na prodloužení 2x15 minut.
90+3'
Krásná individuální akce Schöna, který prošel přes tři hráče. Čtvrtý už byl na něj moc.
90+2'
Řezníček nepropasoval míč přes Bláhu a domácí jdou do útoku.
90+1'
Velich po výskoku špatně došlápl. Hra je přerušena.
90'
Sudí nastavuje čtyři minuty.
90'
Hosté skvěle poslali míč na druhou stranu hřiště, kde se nacházel volný Řezníček. Jeho tvrdou střelu likviduje Vaňák.
88'
Velich nestíhal a dopustil se faulu na útočné polovině.
87'
Hosté mají nyní více ze hry. Další akci ukončuje zdvižený praporek pomezního.
86'
Rychlý protiútok Brna končí nepřesnou střelou Řezníčka.
84'
Kouřil vyzval Dordiče, ten nakonec míč nedoběhl.
82'
Hra je nyní dost rozkouskovaná. Faul střídá faul. Hraje Brno.
80'
Na hřišti se přiostřilo. Kouřil si připisuje faul.
79'
Domácí dostali hosty pod tlak a malá domů jednoho z hostů končí brankou. Autorem vlastní branky je MATĚJ HRABINA.
77'
Kouřil dostal žlutou kartu za protesty.
77'
Brno právě vstřelilo branku!
Domácí se zlobí a zasypali sudího nadávkami. Gólu předcházela situace ve vápně, po které má krvavý šrám v obličeji Richter. Autorem branky je JAKUB ŘEZNÍČEK.
75'
Další akci Brna zastavuje za cenu žluté karty Hušek.
74'
Hlavica se po rohovém kopu provinil faulem.
72'
Dordič zkusil přízemní centr do vápna. Připravený Floder chytá.
70'
Hladík si šel pro faul v pokutovém území. Jeho herecký výkon ale neprošel u hlavního arbitra. Hrát tak bude Varnsdorf.
68'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondráček, přichází Lauko.
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Rudnytskyy, přichází Schön.
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Šimon, přichází Velich.
68'
Centr Dordiče jen těsně minul Kocourek.
67'
Pavel Drsek se bude snažit oživit hru svého týmu. Chystá dokonce trojité střídání.
66'
Na druhé straně nepřesně zakončil Dordič.
65'
Štěpánovský se chystal centrovat, podle pomezního se ale s míčem dostal mimo hrací plochu.
64'
Hrabina si navedl míč na střed hřiště a zkusil vystřelit k tyči. Vaňák si připisuje další skvělý zákrok.
63'
Bláha faulován v pokutovém území. Hosté se musí vracet.
62'
Další ohrožení domácí branky. Střelu hostů odklízí na roh Kouřil.
62'
Šance také pro Brno! Texl dostal míč na hranici vápna a mířil do šibenice. Pozorný Vaňák drží svůj tým a vyráží na roh.
61'
Faul domácích a standardní situace pro hosty.
59'
Richter prudkým centrem na zadní tyč našel Dordiče, který střelou ze vzduchu jen těsně míjí!
58'
Kouřil si převzal míč na polovině hřiště, udělal tři rychlé kroky a vyzval Rudnytského. Ten na míč nedosáhl, dřív u něj byl Floder.
57'
Ondráček byl nepřesný a jeho přihrávka končí v zámezí.
56'
Žlutá pro Hladíka za ostrý faul na Huška.
55'
Utkání přihlíží 710 diváků.
54'
Žlutou kartu dostává Rogožan (FC Zbrojovka Brno).
53'
Hosté si připisují faul. Sudí zatím žlutý kartónek nevytáhne, důrazně ale napomíná.
52'
Moravec se snažil projít do vápna přes tři hráče, vzal si ale velké sousto.
50'
Dordič zakončuje hlavou vysoko nad.
50'
Roh pro Varnsdorf.
49'
Brno nasadilo rychlé tempo. Ani dva centry do vápna ale Vaňáka neohrozily.
47'
Rychlý protiútok Brna. Přihrávka do ulice ale byla příliš rychlá a končí mimo hřiště.
46'
Kocourek se ihned zapojil do útočné fáze a inicioval centr. Jeho nabídku ale jeden z obránců zablokoval na roh.
46'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Pajrkt, přichází Kocourek.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Fousek, přichází Rogožan.
46'
45+2'
45+2'
V první půli se již nic nestane.
45'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Brno ještě stihlo před koncem první půle vyrovnat. Z nenápadné akce se přízemní střelou z rohu velkého vápna prosazuje JAN HLADÍK.
42'
Aktivní Šimon napadal rozehrávku Štěrby, odražený míč končí mimo hrací plochu. Hrát bude Floder.
40'
Ondráček se prokličkoval až do velkého vápna, zpětnou přihrávkou ale našel pouze hostujícího obránce.
38'
Brno zrychlilo hru a domácím hráčům to dělá problémy. V jednom ze soubojů se nakonec provinil Bariš.
37'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kryštůfek, přichází Hrabina.
36'
Brno bude střídat. Dolů půjde nejspíš Kryštůfek, který má problém patrně s kotníkem.
35'
Řezníček vyslal přihrávku do ulice, Hušek odvrací na aut.
33'
Nic vážného to nebude, i přesto musí Moravec mimo hrací plochu.
32'
Po minutě si domácí připisují další faul. Na hrací plochu je přivolán lékař.
31'
Richter si připsal nedovolený zákrok na středu hřiště.
30'
Centrovaný míč Texla propadl až k Vaňákovi, který boxuje míč do bezpečí.
28'
Kouřil trefil zeď, odražený míč se snažil uklidit Dordič. I jeho pokus byl zablokován.
26'
Je přivolán lékař, Varnsdorf poté bude zahrávat standardní situaci čtyři metry za velkým vápnem.
26'
Žlutou kartu za faul na Šimona vidí Kryštůfek.
24'
To byla paráda! Na centr z rohového kopu se do vzduchu zavěsil MARTIN KOUŘIL a nekompromisní hlavičkou otevírá skóre dnešního utkání.
22'
Rudnytskyy dostal dlouhý pas, při souboji si ale počínal nedovoleně.
21'
Útočnou akci Brna zastavuje hvizd sudího. Ofsajd.
20'
Hraje se ve vysokém tempu. Oba týmy ale doplácí na nepřesnost v přihrávce.
18'
Hladík zkusil přihrávkou do ulice najít někoho v červeném, marně. Hraje Varnsdorf.
16'
Brno také vystrkuje růžky. Dva krásné zákroky si připsal Vaňák .
13'
Další pohledná akce domácích, která mohla skončit brankou. Hušek rozehrál celou akci na Bláhu, který posunul na Rudnytského a ten po zpracování našel na hranici malého vápna Šimona. Ten se sice dokázal zbavit obránce, ve vyložené šanci ale mířil mimo tři tyče.
12'
Centrovaný míč ale končí mimo hrací plochu. Rozehrávat bude Vaňák.
11'
Autor nepřesného centru nyní vybojoval rohový kop.
9'
Ojedinělá akce Brna končí v zámezí. Bariš centroval nepřesně.
8'
Varnsdorf dobře kombinuje a točí hru že strany na stranu. Po další nabídce zakončoval opět Dordič, mířil ale nad bránu soupeře.
6'
Bláha se snažil zakončit pretažený míč na zadní tyč, mířil ale vedle. Hrát bude Brno.
5'
Velká příležitost pro Varnsdorf! Rudnytskyy dostal míč do lajny a hned z první centroval do vápna na opuštěného Dordiče, jenž hlavičkou trefil pozorného Flodera. Roh pro domácí.
4'
Na druhé straně zkusil vystřelit Řezníček, chyběla mu ale přesnost.
3'
Kouřil zkusil přímou střelu podél zdi, Floder připraven.
3'
Šimon byl poslán k zemi jen pár metrů za velkým vápnem. Standardní situace pro domácí.
2'
Varnsdorf začal aktivně a získal dvě autová vhazování po sobě.
1'
Začátek utkání. Úvodní rozehrávku mají na starost domácí hráči, konkrétně Ondráček.
1'
Hráči obou mužstev nastupují na hrací plochu. V hledišti je i několik fanoušků Brna.

FK Varnsdorf: Vaňák – Richter M., Kouřil, Hušek, Heppner – Bláha, Ondráček – Rudnytskyy (C), Dordič, Pajrkt – Šimon
Náhradníci: Lauko, Schön, Breda, Velich, Zbrožek, Kocourek, Richter A.

FC Zbrojovka Brno: Floder – Štěrba, Kryštůfek, Hlavica – Fousek, Bariš, Texl, Moravec – Hladík, Řezníček (C), Štepanovský
Náhradníci: Sedlák, Hrabina, Černín, Berkovec, Matula, Rogožan, Lacík

Rozhodčí: Ulrich – Arnošt, Šimáček.
Los třetího kola MOL Cupu proti sobě svedl účastníky druhé nejvyšší fotbalové soutěže. FK Varnsdorf a FC Zbrojovku Brno.

Zbrojovka si v poháru nejprve poradila 4:0 se Žďárem nad Sázavou, poté vyhrála po penaltách nad Kroměříží nejtěsnějším rozdílem 5:4.

Varnsdorf zatím pohárem postupuje bez obdržené branky. V úvodním kole porazil 4:0 Neratovice, následně zvítězil 5:0 nad Povltavskou fotbalovou akademií.

Utkání se odehraje na Městském stadionu v Kotlině ve středu 6. října od 15:30 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.