MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Žďár n/S : Brno - 11. srpna 2021   18:00

0:4
(0:2)
Brno
Brno
14' Ševčík   • 37' Zikl   • 60' Zikl   • 77' Matula
Žďár n/S
Hajný – Zažímal (71. Růžička), Šindelka (C) (25. Peňáz), Fiala, Vitásek, Šerý, Trojánek (54. Henzl), Požár (46. Kunstmüller), Švoma (46. Pelikán), Sodomka, Severa.
Jícha – Dvořák, Kunstmüller, Pelikán, Henzl, Peňáz, Růžička.
Černý – Nádvorník, Podaný.
Brno
Floder – Endl, Čermák, Hlavica – Hrabina (46. Hladík), Bariš, Ševčík (67. Lacík), Kosek (67. Matula) – Sedlák (46. Přichystal), Zikl (Rogožan), Fousek.
Formánek – Matula, Lacík, Hladík, Rogožan, Přichystal.

90'
89'
Podobnou šanci měl v závěru také Čermák, ani on ale nezakončil v blízkosti brankáře.
88'
Žlutou kartu dostává Vitásek (FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou).
86'
Pátou branku mohl přidat Hladík, který šel téměř sám na branku, obránce jej však na poslední chvíli rozhodil a domácí gólman skvěle zasáhl.
84'
Centr Lacíka na Rogožana byl přetažený a sražen na roh, ten následně nic nepřinesl.
82'
Po rohu se k zakončení dostal stoper Endl, ale mířil vedle.
80'
Ránu Čermáka vyrazil domácí brankář Hajný.
77'
Brno právě vstřelilo branku!
Další branka hostů. Parádní centr ve spolupráci střídajících hráčů vyslal Lacík, který našel hlavu FABIANA MATULY a ten míč umně nasměroval mimo dosah brankáře – 0:4.
74'
Z úhlu tvrdě pálil Přichystal, gólman domácích si připsal další úspěšný zákrok.
71'
Střídání v týmu FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: ze hřiště odchází Zažímal, přichází Růžička.
71'
Fousek se opět dostal ke střele, ta byla zablokována.
67'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kosek, přichází Lacík.
Střídání v týmu FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: ze hřiště odchází Ševčík, přichází Matula.
Střídání v týmu FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: ze hřiště odchází Zikl, přichází Rogožan.
66'
Hosté se po více než hodině hry drží míč na svých kopačkách, nikam se neženou a míří za postupem.
60'
Třetí branka hostů. Lví podíl na ní má střídající Přichystal, jeho první ránu brankář vyrazil a následně předložil zkušený borec míč MARTINU ZIKLOVI, který se podruhé v utkání zapisuje do střelecké listiny.
59'
Po kombinaci Přichystala, Čermáka a Fouska je poslednímu jmenovanému pískán ofsajd.
58'
A neujal se ani centr Přichystala, obrana domácí hraje zatím ve druhé půli svědomitě.
56'
Sledujeme klidnější pasáž duelu, zajímavý centr Fouska byl odvrácen.
54'
Střídání v týmu FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: ze hřiště odchází Trojánek, přichází Henzl.
51'
Hosté zahrávali po faulu na Přichystala přímý kop, sehráli jej nakrátko a po nebezpečném centru mohla přijít dorážka, nicméně přišel útočný faul.
51'
Žlutou kartu dostává Trojánek (FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou).
49'
Svůj druhý zásah v zápase mohl přidat útočník Brna Zikl, jeho pokus gólman domácího celku vyrazil.
47'
Přichystal sice vybojoval míč, jeho následný centr byl ale nepřesný.
46'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Sedlák, přichází Přichystal.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Hrabina, přichází Hladík.
46'
Střídání v týmu FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: ze hřiště odchází Požár, přichází Kunstmüller.
Střídání v týmu FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: ze hřiště odchází Švoma, přichází Pelikán.
46'
45'
44'
V poslední šanci první půle po pasu Zikla střílel Fousek, domácí brankář kryje.
43'
Hosté poté vybojovali další rohový kop, ale ten opět nebezpečí nepřinesl.
41'
Ševčíkem krásně uvolnil Sedláka, jeho následný pas byl sražen na roh.
38'
Posléze byli hosté opět v šanci, ale domácí stihli odvrátit na roh. Po něm vracel míč do ohně hlavou Hlavica, gólman Hajný si jej ale našel, pokryl a uklidnil celou situaci.
37'
Hosté navyšují svůj náskok. Míč do příhodné pozice v rychlé akci dostal MARTIN ZIKL a neměl problém prostřelit gólmana – 0:2.
33'
Ve vápně domácích byl k vidění další velký závar, ale druhá branka z toho není! Vše zakončoval svou střelou vedle Sedlák.
31'
Na druhé straně si nabíhal Kosek na centr z rohového kopu, ale na míč těsně nedoskočil.
30'
Po půlhodině hry hrozili domácí, odražený míč napálil jeden z fotbalistů Žďáru nebezpečně směr branka a Floder musel vytáhnout další povedený zákrok.
28'
Na druhé straně nebezpečně centroval Bariš, jeho pas se ale nakonec neujal.
27'
Domácí měli možnost přímého kopu ze zajímavé pozice, ten však skončil pouze na zdi.
25'
Střídání v týmu FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: ze hřiště odchází Šindelka, přichází Peňáz.
20'
Do první střelecké šance se dostali také domácí, a nebyla to vůbec špatná střela, Floder však výtečně zasáhl.
19'
Druholigový celek pokračuje v útočném snažení, další ránu vyslal aktivní Bariš, ale Hajný byl připraven a míč lapil.
16'
Znovu v akci Ševčík, který tentokrát uvolnil Čermáka, ale toho skvěle vychytal domácí gólman Hajný.
14'
Favorit duelu se ujímá vedení! Barišův centr našel ve vápně naběhnutého MICHALA ŠEVČÍKA, který druhou velkou šanci využil a míč procedil k bližší tyči – 0:1.
11'
Zatím největší šance duelu! Mladík Ševčík podnikl parádní sólo, prostřelil gólmana, ale přízemní ránu zastavila tyč!
7'
Na druhé straně po nebezpečné standardce přišel závar ve vápně domácích, ti se však ubránili.
6'
Do prvního útoku se dostal také domácí tým, ale akce nic nebezpečného nepřinesla.
4'
Následně pálil Fousek, z úhlu však mířil výrazně mimo.
3'
Do první šance se dostal hostující Sedlák, jeho pokus gólman vyrazil, a při dorážce je máván ofsajd.
1'

FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: Hajný – Zažímal, Šindelka (C), Fiala, Vitásek, Šerý, Trojánek, Požár, Švoma, Sodomka, Severa.
Náhradníci: Jícha – Dvořák, Kunstmüller, Pelikán, Henzl, Peňáz, Růžička.

FC Zbrojovka Brno: Floder – Endl, Čermák, Hlavica – Hrabina, Bariš, Ševčík, Kosek – Sedlák, Zikl, Fousek.
Náhradníci: Formánek – Matula, Lacík, Hladík, Rogožan, Přichystal.

Rozhodčí: Černý – Nádvorník, Podaný..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.