MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n/J : Varnsdorf - 21. září 2022   16:00

Benátky n/J
Benátky n/J
71' Knobloch
1:2
(0:1)
Varnsdorf
Varnsdorf
44' Tanko   • 83' Schön
Benátky n/J
Dědek – Holakovský (57. Zedníček), Borovička, Kopa, Komma (46. Zabilanský) – Bodlák, Vobořil (69. Šimeček), Komárek, Knobloch (80. Boček), Mbah – Jimmy (57. Macek).
Slicho, Šimeček, Boček, Zedníček, Zabilanský, Macek, Straka
Ulrich – Kříž, Novák
Městský stadion, Benátky nad Jizerou
160 diváků
Varnsdorf
Šerák – Ludvíček, Kouřil, Kubista, Radosta – Tanko, Samko (60. Schön), Rudnytskyy (60. Kříž), Michal, Pajkrt (73. Ondráček) – Vachoušek (84. Bláha).
Richter, Bláha, Kříž, Schön, Ondráček, Vaňák

Skončil zápas, ve kterém domácí rozhodně nepropadli, nicméně do další fáze MOL Cupu postupuje FK Varnsdorf.
90+3'
90+2'
Také Šerák musel vyběhnout, aby ukořistil míč před útočícím Mackem.
90+2'
Dědek musel daleko ze své brány, nakonec odehrál balon do bezpečí.
90+1'
V ofsajdu se ocitl hostující Ondráček.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
90'
Žlutou kartu obdržel domácí David Komárek.
89'
Schön centroval z pravé strany, domácí si ale jeho centr pohlídali.
87'
87'
Nadějná situace se otevírala před Mbahem, kterému se vrhl pod nohy Šerák a míč ukořistil.
86'
Z levé strany zakončoval Kříž a donutil benáteckého brankáře k zákroku.
86'
Schön nastartoval svoji motorku a hledal Ondráčka, který na míč nedosáhl.
85'
Míč se znovu odrazil příhodně Schönovi, hosté ale ještě před tím faulovali.
84'
Hosté se opět stěhují před Dědka, neboť znovu vybojovali rohový kop.
84'
Hosté střídají. Místo Matyáše Vachouška jde na plac Ondřej Bláha.
83'
Varnsdorf právě vstřelil branku! Na centr od rohového praporku vystartoval brankář Dědek, který vyboxoval míč před pokutové území, tam se do balonu opřel PATRIK SCHÖN a neomylně trefil odkrytou část brány.
82'
Rychlá akce hostů. Po centru z pravé strany se Tanko k míči nedostal, za ním stojící Kříž vystřelil, jeho pokus byl sražen na rohový kop.
82'
Centr do pokutového území znovu odhlavičkoval urostlý Kouřil.
81'
Domácí se stěhují před Šeráka, neboť vybojovali rohový kop.
80'
Domácí znovu střídají. Odchází Jan Knobloch, jehož nahrazuje Jan Boček.
79'
Dlouhý pas směřoval na Ondráčka, který na dlouhou nohu neusměrnil míč za vybíhajícího Dědka.
78'
Po pravé straně pláchl Mbahovi Ludvíček, jehož centr domácí hráči zpacifikovali.
77'
Za skluz na útočné polovině obdržel žlutou kartu domácí Milan Macek.
76'
Po centru do pokutového území hosté spáchali faul na brankáře Dědka.
73'
Hosté na vývoj utkání reagují střídáním. Odchází Dennis Pajkrt, nastupuje Adam Ondráček.
71'
Benátky právě vstřelily branku! V Benátkách nad Jizerou se slaví! Bodlák odcentroval z pravé strany do pokutového území, kde si našel míč JAN KNOBLOCH a brankář Šerák se marně natahoval.
70'
Po centru do pokutového území hosté faulovali a o míč přijdou.
70'
Na pravé straně zůstal zapomenutý Ludvíček, jemuž se střela povedla. Domácí brankář Dědek vyrazil míč nohou na břevno, od nějž se míč odráží na rohový kop!
69'
Domácí znovu střídají. Zápas končí pro Petra Vobořila, nastupuje Viktor Šimeček.
68'
Macek fauloval na útočné polovině Kouřila, je pískáno.
67'
Při rychlém brejku hledal Komárek nabíhajícího Zabilanského, až k němu se ale míč nedostal.
67'
Kříž tentokrát centroval na přední tyč, kde ale vládl Vobořil.
66'
Schönův přízemní centr musel Bodlák odkopnout na rohový kop.
66'
Knobloch se udržel na míči v pokutovém území, následnou přihrávku nepřilepil Mbah na svoji kopačku.
65'
Pokus o rychlé vysunutí Schöna nevyšel, ten se nacházel v ofsajdu.
64'
Křížův přetažený centr proletěl na zadní tyč, kde ale nebyl nikdo ve žlutém připraven.
63'
Michalovi se vrhl pod nohy Borovička a srazil míč na rohový kop.
62'
Pro centr z levé strany si v pohodě došel brankář Dědek.
60'
Ještě jedna změna u hostů. Odešel Pavlo Rudnytskyy, nastupuje Dominik Kříž.
60'
Střídají také hosté. Místo Dennyho Samka nastupuje Patrik Schön.
59'
Centr dp pokutového území odhlavičkoval do bezpečí Kouřil.
59'
Rychlá akce domácích. Knoblochovi se ale hráči soupeře vrhli pod nohy a odehráli míč na rohový kop.
57'
Ještě jedno střídání na domácí straně. Odchází Peremene Gidion Jimmy, jehož post zaujme Milan Macek.
57'
Domácí střídají. Zraněného Vojtěcha Holakovského nahrazuje Jan Zedníček.
55'
Po sraženém míči se snažil zakončovat zpoza vápna Rudnytskyy, přesný ale nebyl, míč končí vysoko nad bránou.
54'
Na trávníku zůstává ležet s bolestivou grimasou Holakovský. Vypadá to, že zřejmě bude muset střídat.
53'
Benátečtí zažehnali rodící se protiútok a zpoza vápna tak mohl střílet Zabilanský, avšak Šerák byl na svém místě.
51'
Samko zvolil přímou střelu, která ale končí nad břevnem benátecké brány.
50'
Na hranici pokutového území, avšak z boku, byl faulován Tanko Holakovským. Pro hosty se rodí zajímavá standardka.
49'
Hosté se usadili na útočné polovině, kde kombinují, ke střele se nedostali. Nakonec stáli v ofsajdu, což pomezní rozhodčí Novák postřehl.
48'
Dnešnímu zápasu přihlíží 160 diváků.
47'
Žlutou kartu obdržel domácí Radek Kopa.
46'
Domácí do druhého poločasu vystřídali. Ondřeje Kommu nahradil Jan Zabilanský.
46'
Skončil první poločas, ve kterém domácí hráči předvedli sympatický výkon. Přesto si hosté vypracovali více brankových příležitostí, zejména nebezpečný Tanko. Ten svůj výkon korunoval minutu před poločasovou přestávkou pěkným gólem a hosté tak jdou do kabin s těsným náskokem.
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
45+1'
44'
Varnsdorf právě vstřelil branku! Hosté se v závěru první půle ujímají vedení. ABDULLAHI TANKO korunuje svůj zatím velmi dobrý výkon pěknou brankou, když se z hranice vápna trefil přesně k pravé tyčce.
44'
Hosté se opět usadili na útočné polovině, bylo to po evidentním faulu na Mbaha, který rozhodčí jako nedovolený neposoudili.
43'
Centr do pokutového území hosté v hlavičkový pokus neproměnili.
43'
Hosté v závěru tlačí, nyní vybojovali další rohový kop.
42'
Tanko tentokrát z levé strany pláchl Holakovskému, avšak Dědek nohou jeho šanci zneškodnil!
41'
Po přízemním centru Jimmyho se vrhl Šerák, který dokázal míč na zemi zkrotit.
40'
Tanko opět uháněl sám na benáteckou bránu, ani tentokrát se ale neraduje. Podél vybíhajícího Dědka branku netrefil!
40'
Knobloch posílal z pravé strany míč do vápna, tam na něj nedosáhl Bodlák a Mbah k němu měl daleko.
39'
Kubista se uvolnil na levé straně k centru, po němž hosté faulovali ve vápně.
38'
Centr na zadní tyč pohlídal opět Kopa a míč dostal před pokutové území.
38'
Kouřil zakončoval zpoza vápna a donutil Dědka k zákroku.Ten plachtil vzduchem a vyrazil míč na další rohový kop.
37'
Ani další rohový kop hostům příliš nevyšel, benátečtí hráči se v poklidu ubránili.
37'
Po Jimmyho nepřesné přihrávce vybojoval Pajkrt odrazem od Bodláka rohový kop.
36'
Tanko zatím hodně zlobí domácí hráče, nyní střílel z hranice pokutového území a o kousek minul pravou tyčku.
35'
Po dalším přímém kopu hostů se tlačil do střely Radosta, pokus mu ale nevyšel.
34'
Jimmy se snažil založit útok, o míč jej ale obral Pajkrt za cenu autového vhazování.
33'
Centr směřoval na urostlého Kouřila, s nímž si ale poradil Kopa.
32'
Přímý kop chystají také hostující fotbalisté, je to však z požehnané vzdálenosti.
31'
Na polovině hřiště fauloval domácí Knobloch Radostu, který v souboji generací měl s domácím záložníkem obrovské problémy.
30'
Z pravé strany posílal míč do pokutového území Knobloch, balon ale končí za varnsdorfskou bránou.
29'
Přetažený centr Kommy hlavičkoval v závaru Kopa před bránu, hostům určitě zatrnulo. Před pokutovým územím pak hostující hráči zahráli rukou, nicméně hlavní rozhodčí rezolutně ukazuje, že tohle pískat nebude.
28'
Benátečtí chystají přímý kop z pravé strany, dostanou se do zakončení?
26'
Znovu se Tanko protáhl do pokutového území, obešel i vybíhajícího Dědka, poté ale opět zasáhl Komma a zažehnal rodící se nebezpečí.
26'
Tanko se protahoval do pokutového území, o míč jej čistě obral Komma.
24'
S těžkou malou domů měl Šerák plné ruce a nohy práce, nakonec míč stihl ukopnout do bezpečí.
22'
Po pravé straně táhl míč Bodlák, který skončil u pokutového území na trávníku, o faul se ale nejednalo.
21'
Další velká šance hostů, ale ani tentokrát neotevřeli skóre! Varnsdorfští vyrazili do přečíslení dvou proti jedinému hráči! Vachoušek posunul míč kolem Borovičky na zcela volného Tanka, který uháněl sám na Dědka, ten mu ale kličku vystihl a míč uzmul!
19'
Přímý kop Borovičky skončil v Šerákových rukavicích, který se chystá vykopávat.
19'
Centr hostů od rohového praporku má Dědek ve svých rukavicích.
17'
Kommova přihrávka se odrazila do brejku příhodně Tankovi a hosté se dostali do přečíslení! To zakončoval zcela volný Vachoušek, avšak za překonaného Dědka zasáhl na brankové čáře Kopa, jehož trefil míč!
16'
Tentokrát před Dědkovu bránu přilétl centr z pravé strany, ten si ale pohlídal Kopa a právě Dědek může vykopávat.
15'
Zahřmělo před brankářem Dědkem. Hosté se uvolnil na levé straně. Radostův pěkný centr ale nedokázal zasáhnout Tanko!
14'
Centr na zadní tyč nezachytil nikdo ve žlutém, u míče tak budou domácí hráči.
13'
Akce ale pokračovala a odrazem od Bodláka vybojovali hosté rohový kop.
13'
Benátečtí kombinovali před Šerákovou brankou, poté ale o míč přišli a kupředu tak uháněl rychlý Tanko, jehož sidomácí fotbalisté pohlídali.
10'
Rychlý protiútok také na druhé straně, ten táhl Tanko, našel Vachouška, který ale přišel o míč.
9'
Útočnou akci táhl Jimmy, jehož následná střela byla zblokována.
9'
Nepříliš vysoký centr odehráli domácí hráči do bezpečí.
8'
První rohový kop tohoto zápasu budou zahrávat hosté.
7'
Zatím sledujeme vyrovnaný průběh tohoto duelu, hosté jsou možná o krapet více na útočné polovinš, avšak Dědek zatím zasahovat nemusel.
2'
Domácí Holakovský táhl míč středem hřiště, nakonec i vystřelil, avšak brankář Šerák byl pozorný.
1'

SK Benátky nad Jizerou: Dědek – Holakovský, Borovička, Kopa, Komma – Bodlák, Vobořil, Komárek, Knobloch, Mbah – Jimmy.

FK Varnsdorf: Šerák – Ludvíček, Kouřil, Kubista, Radosta – Tanko, Samko, Rudnytskyy, Michal, Pajkrt – Vachoušek.

Rozhodčí: Ulrich – Kříž, Novák.
Dobrý den, z benáteckého fotbalového stadionu.

Benátečtí fotbalisté absolvují ve druhé polovině měsíce září tzv. „anglický týden“. Po sedmém divizním kole, v němž v domácím prostředí remizovali v okresním derby s Dobrovicím výsledkem 2:2, je čeká už ve středu 21. září pohárový duel 2. kola MOL Cupu. V něm na benátecký stadion přijede druholigový účastník FK VARNSDORF. Benátky v sedmi divizních kolech zatím nepoznali hořkost porážky, byť nasbírali tři remízy – tu poslední právě doma s celkem Dobrovice, s nímž vedli o dva góly, avšak vstup do druhé půle se domácím nevydařil a soupeř srovnal. V tabulce jsou Benátky druzí, když na vedoucí dosud stoprocentní rezervu Liberce ztrácejí šest bodů. Ani účastník Fortuna národní ligy si ve své soutěži nevede vůbec špatně, po devíti odehraných kolech mu patří čtvrtá příčka, když nasbíral pět výher, jednu remízu a tři porážky. Při skóre 15:11 získal 16 bodů a jediný bod mu schází na aktuálně druhý Vyškov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.