MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Bohemians - 5. dubna 2023   20:15

Slavia
Slavia
23' Douděra  • 90+7' Lingr  • 110' Jurečka
3:2
(1:1)
Bohemians
Bohemians
14' Prekop   • 84' Hála
Slavia
O. Kolář – Masopust (68. Lingr), Ogbu (17. Ousou), Holeš (C), D. Jurásek (77. M. Jurásek) – P. Ševčík, Oscar – Douděra (116. Hronek), Zafeiris, Schranz (77. Jurečka) – Van Buren (106. Tecl).
Černý – Caletka, Podaný – Batík
Fortuna Arena, Praha-Vršovice
Bohemians
Jedlička – Křapka, Vondra, Hůlka – Köstl (112. Vrána), Jindřišek (C), Jánoš (90+7. Mužík), M. Dostál (63. Kovařík) – Hála (112. Novák), Prekop (90+3. Necid) – Drchal (63. Kadlec).
Valeš.

Je konec. Slavia dvakrát prohrávala, ale zápas dokázala otočit a díky výhře 3:2 nad Bohemians postoupila do finále, v němž se 3. května na Letné utká se Spartou.

To je pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na počtenou!
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 14:7. Střely mimo: 14:3. Rohy: 20:0.
120+5'
120+5'
Jurásek trefil jen hráče soupeře, od nějž se míč odrazil příhodně pro Lingra, ten ale z metru vybil Jedličku.
120+4'
Uvidíme ještě jeden volný přímý kop, k dispozici ho ale budou mít domácí. O faul si dobrým pohybem řekl Jurásek.
120+4'
Kolářovi dlouhý nákop vypadl z rukavic, napodruhé brankář Slavie své zaváhání napravil a tohle už vypadá pro fotbalisty z Edenu hodně dobře.
120+3'
Začíná poslední nastavená minuta, hosté odkopávají míč z vlastní poloviny hřiště a pokoušejí se dostat do ještě jedné útočné akce.
120+2'
Hostující fanoušci zaházeli rohový praporek pod svou tribunou, kde se v tu chvíli hrálo, kelímky a dalšími předměty, čímž paradoxně jen uškodili svému klubu, neboť se pochopitelně přerušuje hra.
120+2'
Slávisté vybojovali autové vhazování na vlastní polovině, zatím skutečně červenobílí žádné drama v závěru nepřipouštějí.
120'
Nedovoleně si na polovině sešívaných počínal Vrána, který je dalším majitelem žluté karty.
118'
Slávisté drží svého soka daleko od vlastní brány.
117'
Definitivně rozhodnout mohl Tecl, který mohl sprintovat od poloviny hřiště sám na bránu. Přestože je forvard Slavie jedním z nejčerstvějších hráčů na hřišti, byl brzy dostihnut a jeho následně nepřesně nahrál do křídla.
116'
Střídání v týmu SK Slavia Praha:
ze hřiště odchází David Douděra, přichází Petr Hronek.
116'
Douděra se sebral klokanům míč tak, aby nemohli rychle rozehrát autové vhazování na polovině Slavie a vysloužil si žlutou kartu.
115'
Sešívaní vrátili míč rychle zpět na polovinu klokanů. Hůlka se ho pokusil záhy odkopnout, jenže balon poslal jen do autu na vlastní polovině.
114'
Domácí nezahrozili. Jedlička si chystá míč k dlouhému nákopu na druhou polovinu hřiště.
113'
Slávisté se dostali před vápno Bohemians, kde byl faulován Lingr, uvidíme volný přímý kop.
112'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
ze hřiště odchází Daniel Köstl, přichází Michal Vrána,
ze hřiště odchází Martin Hála, přichází Vojtěch Novák.
111'
Karty se obrátily. Nyní s balonem hrají fotbalisté v černém, kteří se ženou za vyrovnáním, slávisté se brání.
110'
Slavia právě vstřelila branku!
Teď už ale červenobílí vedou! VÁCLAV JUREČKA si nadvakrát zpracoval míč ve vápně soupeře, nejprve trefil jen clonícího obránce, jenže z druhé rány se už nemýlil a balon poslal nechytatelně pod břevno.
109'
Poslat slávisty poprvé v zápase do vedení mohl Lingr, ke kterému se odrazil míč po sražené Ševčíkově střele, Jedlička dokázal v pádu takřka na brankové čáře míč výborným zákrokem vyrazit.
108'
Necid zabojoval na polovině Slavie, Oscara o míč neobral a slávisté budou pokračovat autem.
107'
Jurečka se pokoušel prodloužit autové vhazování za sebe do vápna, to se mu příliš nevyvedlo, neboť míč poslal jen za brankovou čáru a Jedlička bude vykopávat.
106'
Kovařík na polovině hřiště zbytečně zajel do rozehrávajícího Douděry – žlutá karta.
106'
ze hřiště odchází Mick Van Buren, přichází Stanislav Tecl.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+3'
První poločas prodloužení skončil.
105+2'
Statistická perlička – na rohy je to nyní 20:0 pro Slavii. Z toho posledního nebyli červenobílí nebezpeční.
105'
Hlavní rozhodčí krátkou chvíli komunikoval s asistentem u videa, zda při pasu na Oscara nedošlo k faulu na Van Burena, nakonec potvrzuje své rozhodnutí – uvidíme jen odkop od Jedličkovy svatyně.
105'
Oscar si hezky naběhl na zadní tyč, kam také dostal balon, jeho zakončení z první skončilo jen v boční síti.
104'
Obléhání pokračuje. Tentokrát si dávali slávisté ve vápně soupeře přednost, i proto hosté poměrně bez potíží balon odpálil pryč.
103'
Jurásek napřáhl k ráně z hranice vápna, míč ale poslal jen hodně vysoko nad.
102'
Několik dalších centrů přiletělo na hranici malého vápna klokanů. Po tom posledním se píská faul Ousoua.
101'
Tentokrát balon vyboxoval Jedlička, následný nástřel Douděry zpět do vápna hráči v černém srazili na aut.
100'
Na přední tyči se k centru probíjel Van Buren, úspěšný byl jen zčásti, nezakončil, ale bude následovat další roh jeho celku.
99'
Tradiční scénář na polovině Bohemians. Tentokrát centroval Oscar a hosté balon odpravili na roh.
98'
Van Buren se neproklestil přes přesilu obránců ke střele. Záhy Douděra fauloval, aby zabránil potenciálnímu brejku soupeře.
97'
V prodloužení se zatím hraje opatrně, míč ale častěji drží červenobílí.
96'
Necid nezpracoval Jedličkův výkop. Míč tak skončil až v autu a rozehrávat budou sešívaní.
95'
Matěj Jurásek si počínal v útoku příliš agresivně, píská se jeho útočný faul.
94'
Mužík pálil ze střední vzdálenosti, Kolář s nepříliš povedeným pokusem neměl příliš práce.
93'
Jindřišek mohl postupovat kupředu po levé straně, jenže neměl rychlost, a tak celou situaci přibrzdil.
92'
Po rohu to byl zase Zafeiris, kdo rovněž pálil z podobné pozice, také tentokrát Jedlička zasáhl.
92'
Jurásek se probil po křídle ke střele z ostrého úhlu, pozorný Jedlička ji vytěsnil na rohový kop.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+8'
Druhý poločas skončil.
90+7'
ze hřiště odchází Adam Jánoš, přichází Ladislav Mužík.
90+7'
To, co klokani zvládali celý zápas perfektně, se jim v rozhodující okamžik nevydařilo. Sešívaní srovnávají zřejmě ze své poslední šance. Situaci po rohovém kopu zavřel na zadní tyči Douděra, který vrátil míč zpět do ohně a mezi tři tyče balon dopravil střelec slávistických důležitých gólů ONDŘEJ LONGR. Uvidíme prodloužení.
90+6'
Ještě jeden roh pro Slavii. Jde na něj i Kolář.
90+5'
V nastavení zatím slávisté nejsou nebezpeční. Hosté odkopli míč až ke Kolářovi.
90+4'
Van Buren neměl šanci dostihnout dlouhý nákop. Míč má ve své moci Jedlička, který s rozehrávkou ani trochu nespěchá.
90+3'
ze hřiště odchází Erik Prekop, přichází Tomáš Necid.
90+3'
Oscar dostal hodně prostoru na levém křídle, odkud se pokusil z ostrého úhlu zaskočit Jedličku. Ten byl pozorný a prostor na přední tyči utěsnil. Následně si poradil brankář Bohemians také s dorážkou Oscara hlavou.
90+2'
Křapka zůstal ležet na hrací ploše a hlavní sudí přerušuje hru. To se červenobílým ani trochu nelíbí, rozhodčí ihned signalizuje, že čas, kdy se nebude hrát, následně přidá.
90'
Dnešní utkání sleduje 16 087 diváků.
90'
Köstl mířil k rohovému praporku soupeře, aby šetřil čas, jenže si pomohl nedovoleně a rozehrávat budou slávisté.
89'
Míč se odrazil po rohu pryč z vápna, slávisté ho ale stihli ještě na hrací ploše. Zafeiris následně balon posunul do šestnáctky Holešovi, který z druhého dotyku vypálil a jeho dělovka skončila jen o kus nad.
88'
Jurečka se pokusil o nůžky a pro svůj tým vybojoval roh.
87'
Jurásek se prokličkoval k přihrávce po zemi na přední tyč, hosté odpravili míč jednoduše do autu.
86'
Míč drží domácí fotbalisté, kteří ale hrají momentálně jen na vlastní polovině.
85'
Jurečka se pokusil zakončit, skákavý míč ve vápně soupeře poslal při krkolomném zakončení vysoko nad.
84'
Bohemians právě vstřelili branku!
Šok v Edenu, klokani, kteří se celý druhý poločas bránili, jdou do vedení! MARTIN HÁLA stihl v poklidu dlouhý míč ve vápně Slavie. Hostující fotbalista byl v hodně ostrém úhlu, jenže Kolář nesmyslně a nejistě vyběhl, takže nabídl Hálovi možnost lobu, který se hostujícímu fotbalistovi povedl na výbornou a fotbalisté Bohemians tak v Edenu podruhé vedou.
83'
Do další šance nepustil Jurečku Kadlec, který sešívaného forvarda odtlačil a míč skončil až v rukavicích Jedličky.
82'
Zafeiris po rohovém kopu přistrčil míč Holešovi, jenž z první pálil hodně ostře jen kousek nad.
81'
Obří šance Slavie! Parádním průnikem snad přes tři obránce se prezentoval Zafeiris, který následně nahrál pod sebe, pálil nejprve Jurečka, jehož vychytal výborný Jedlička, záhy to zkoušel ještě z ostrého úhlu Douděra, tentokrát za překonaného Jedličku zaskočil jeden z obránců klokanů, který jen kousek před brankovou čárou míč dokázal vykopnout.
80'
Van Buren se tentokrát musel vrátit, aby na polovině hřiště na poslední chvíli zastavil unikajícího Hůlku. To se mu povedlo jen nedovoleným způsobem, nizozemský forvard navíc dostává žlutou kartu.
79'
Van Buren napřáhl ze střední vzdálenosti, míč však poslal jen vysoko nad.
78'
Douděra fauloval na vlastní půli, klokani mohou zahrozit, ale rozehrávat budou skoro na polovině hřiště.
77'
ze hřiště odchází David Jurásek, přichází Matěj Jurásek,
ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Václav Jurečka.
76'
Douděra si navedl míč na střelu z levého křídla, jeho obstřel skončil hodně mimo.
75'
Schranz přispěchal s dalším centrem zleva, tentokrát míč hodně podebral, ale ani nyní se jeho spoluhráči nedostali do zakončení.
74'
Kolář vyběhl ze své svatyně pro centrovaný míč. Ten mu sice vypadl, ale píská se faul, či ofsajd Bohemians.
73'
Oscar fauloval Prekopa, po delší době se fotbalisté obou celků přesunou do vápna Koláře.
72'
Van Buren se prosmýkl z levého křídla do šestnáctky, následně nahrál pod sebe a Schranz pálil z první. Nebezpečný pokus dokázali fotbalisté z Ďolíčku zablokovat tak šikovně, že míč skončil v moci Jedličky.
71'
Sešívaní posílají do vápna Bohemians jeden centr za druhým, fotbalisté v černých dresech brání opravdu precizně, nyní si poradili i s balonem od Oscara.
70'
Lingrovi se vůbec nepovedl centr zprava, hosté ale odklidili míč jen zpět na kopačky červenobílých.
69'
Hůlka odklidil míč před Lingrem do autu, slávisté budou hrát nadále na polovině soupeře.
68'
ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Ondřej Lingr.
67'
Van Buren hezky uvolnil Masopusta, jehož dlouhý centr stihl Schranz jen tak tak a jeho hlavičku ze záklonu následně bez potíží uzmul do své moci Jedlička.
66'
Köstl ostře srazil jednoho z fotbalistů z Edenu k zemi na polovině hřiště a zblízka si prohlédl žlutou kartu.
65'
Prostrčení do křídla na Oscara nebylo povedené, míč proskákal až do zámezí a Jedlička bude vykopávat.
64'
Do rychlého brejku postupovali také slávisté, Schranz ale nedostal přesnou přihrávku na křídlo, a tak je ze zajímavě se rodící situace pro domácí zase jen obléhání pevné obrany hostů.
63'
ze hřiště odchází Václav Drchal, přichází Adam Kadlec,
ze hřiště odchází Martin Dostál, přichází Jan Kovařík.
63'
Köstl si navedl míč na tvrdou střelu ze středu, ta ale zamířila přesně do prostoru, kde stál Kolář, jenž míč lapil do náruče.
62'
Klokani se opět ubránili a nyní mohou sami postupovat směrem kupředu, jejich akci táhne Köstl.
61'
Ani tento roh Slavie nebyl nebezpečný. Další rohový kop vybojoval o malou chvíli později Douděra.
60'
Jurásek si ukousl na křídle příliš velké sousto, míč se po zablokovaném průniku k sešívanému bekovi vrátil a ten záhy vybojoval další roh.
59'
První výpad Bohemians ve druhé půli. Vondra hezky pronikl do vápna Slavie zleva, odkud našel Hálu. Toho zradilo zpracování, a tak bude moci Kolář vykopávat.
58'
Sešívaní si roh dvakrát po sobě zopakovali, poslední centr do pokutového území vyboxoval do bezpečí brankář klokanů.
57'
Van Buren dostal dlouhý míč za obranu, Nizozemec měl dostatek prostoru na zpracování, které se mu povedlo, a z druhého dotyku přišla střela k bližší tyči. Jedlička byl připraven a míč vytěsnil na roh.
56'
Po delší době dostali fotbalisté z Ďolíčku míč na polovinu Slavie, kde ale hrají pouze červenobílí, kteří si chystají další útok.
55'
Z rohu opět nebylo nic nebezpečného, rychle s dalším centrem přispěchal Jurásek, i s ním si klokani poradili.
54'
Také po dalším rohu, který nebyl nebezpečný, se měl k míči blízko Zafeiris. Ten dostal tentokrát pas za obranu a situaci z pohledu klokanů hasil na poslední chvíli Křapka, jenž míč odkopl na další roh.
53'
Zafeiris se chopil odraženého míče, oběhl malé vápno a pokusil se o střílený centr, který byl sražen na další roh.
52'
Douděra nadvakrát dostal míč k Van Burenovi, jehož nadvakrát obral o balon Jánoš. Míč se následně odkutálel na roh pro domácí.
51'
Ševčík hledal na křídle Douděru, ale nenalezl. Pas sešívaného středopolaře byl příliš dlouhý.
50'
Hosté budou vhazovat na polovině hřiště, Köstl si poměrně dlouho zavazoval před autem tkaničky, což se nelíbilo domácím fanouškům.
49'
Dlouhý míč mířící na Zafeirise zastavil Křapka, klokani mohou otočit hru.
48'
Douděra tak tak stihl míč na hrací ploše, jeho svíce se následně snášela ke vzdálenější tyči a o břevno se odrazila nad. O nebezpečnou situaci však nešlo, bylo jasně znát, že míč nemůže skončit v bráně.
47'
Obléhání pokračuje, hráči Bohemians brání pozorně, a tak slávisté zatím nejsou nebezpeční.
46'
Sešívaní začali aktivně. Jurásek přešel přes Köstla, jenže záhy vůbec nenahrál přesně.
46'
První půle je minulostí. Slávisté mají územní převahu, ale velkých šancí si oba celky vybojovaly zhruba stejně, i proto je stav zatím 1:1. Druhý poločas začne zhruba ve 21:25, tak zůstaňte s námi.
45+5'
45+5'
Po rohu se sešívaní neprodrali k zakončení, z prvního poločasu zbývá posledních pár vteřin.
45+4'
Jurásek nevyužil zajímavého brejku, když trefil jen prvního clonícího hráče, o chvíli později domácí krajní bek vybojoval pro svůj tým roh.
45+3'
Na druhé straně dostal pas do vápna Schranz, který se snažil ihned pálit, hosté zvládli i tento pokus na poslední chvíli zablokovat.
45+2'
Drchal našel Prekopa, jenž hlavičkoval, Kolář si s nepříliš razantní střelou v pohodě poradil.
45+1'
Jurásek přetáhl centr příliš, hrají hosté.
44'
Ševčík natáhl ke střele zpoza vápna, do níž skočili hned dva fotbalisté v černém, kteří tuto ránu také dokázali zablokovat.
43'
První poločas se chýlí ke konci, sešívaní zase kombinují na polovině hostů.
42'
Douděra obešel na křídle Prekopa, jenže jeho pas následně trefil Ousoua jen do stojné nohy, od níž se odrazil do zámezí.
41'
Míč mají na kopačkách červenobílí, kteří se posouvají před vápno Bohemians, kde házenkářsky kombinují.
40'
Hosté měli k dispozici volný přímý kop. Pokusili se o signál, kdy měl Köstl vracet balon hlavou do ohně zprava. Tento záměr ale klokanům nevyšel, neboť Köstl míč takřka netrefil a balon tak skončil až za brankovou čárou.
39'
Van Buren našel Juráska v ofsajdovém postavení. Klokani budou pokračovat ve hře na vlastní polovině.
38'
Nepochopen zůstal i centr Dostála, který tak doputoval až do rukavic Koláře, jenž bude rozehrávat.
37'
Ševčík si chystal míč na ránu zpoza vápna, nakonec se rozhodl pro přihrávku do šestnáctky, kterou však jeho spoluhráči nepochopili. Hrát může brankář Jedlička.
36'
Drchal si řekl pohybem o pas do středu hřiště, Ousua tato varianta nepřekvapila, Švéd se dokázal přihrávky zmocnit.
35'
Hra trochu ztratila spád. Pořád sledujeme územní převahu Slavie, větší šance ale nevidíme.
33'
Douděra si všiml rozeběhnutého Zafeirise, kterému chtěl z první prostrčit míč za obranu. Pozorný Vondra stačil pas vychýlit tak, aby k Norovi nedoletěl.
32'
Van Buren se rozeběhl po pravé straně do otevřené obrany hostů, jeho následný pas na levé křídlo, kam si sbíhal Jurásek, fotbalisté Bohemians přečetli a zastavili ho.
31'
Köstl se trochu těžkopádně vydal na výlet do vápna Slavie z pravého křídla, proti přesile příliš šancí neměl a o míč také záhy přišel.
30'
Hála sestřelil Holeše na polovině hřiště a tentokrát se to už bez žluté neobejde.
29'
Prekop si řekl o žlutou kartu, když odkopl míč Kolářovi chystajícímu se rozehrát po faulu soupeře. Hlavní sudí ale Prekopa nepotrestal, načež svůj názor přispěchal říct rozhodčímu pochopitelně dotčený Kolář.
28'
Po dalším centrovaném balonu fotbalisté Bohemians asi natřikrát dopravili míč do sítě, ani se ale neradovali, neboť se dlouho předtím pískal útočný faul.
27'
Zafeiris Douděrovi příliš věřil a míč při narážečce poslal jen do autu.
26'
Hosté rozehrávali volný přímý kop zhruba z poloviny hřiště. Prekop se sice probil k hlavičce, ale byl tísněn a mířil jen hodně vedle.
25'
Schranz si naběhl na centr zprava, jenže míč hlavou neusměrnil mezi tři tyče.
24'
Na Van Burena nedolétl dlouhý nákop. Stopeři klokanů míč odklidili z první do autu.
23'
I tentokrát přichází po velké šanci gól! Juráskův centr na zadní tyči dostihl Schranz, který míč posunul zpět do ohně na DAVIDA DOUDĚRU, jenž míč ze vzduchu poslal neomylně do poloprázdné brány.
22'
První velká šance Slavie! Jurásek zrychlil hru na levé straně a vyslal do vápna soupeře přesný střílený centr, Zafeiris jen nastavil placírku, míč ale i tak z první poslal nad.
21'
Brejk Bohemians skončil centrem na Köstla, jenž zamířil hlavou v obtížné pozici hodně mimo.
20'
Nejvýše vyskočil Köstl, jenž dostal míč z vápna hostů. Slávisté nadále obléhají šestnáctku svého soupeře.
19'
Van Buren byl na levém křídle ustrážen, slávisté ale budou rozehrávat roh.
18'
Douděra na křídle jen vybil bloky ve snaze odcentrovat. Klokani odklidili míč až ke Kolářovi.
17'
ze hřiště odchází Igoh Ogbu, přichází Aiham Ousou.
16'
Opakované záběry ukazují, že se Ogbu srazil s protihráčem nezaviněně z obou stran hlavou. Faul tedy nebyl odpískán správně, zraněný Ogbu ale bude muset střídat.
15'
Slávisté se zlobí, neboť na trávníku zůstal po hlavičkovém souboji chvíli před úvodní brankou ležet Ogbu, na verdiktu hlavního sudího se nic měnit nebude.
14'
Varování nestačilo. Byl to zřejmě Köstl, kdo balon poslal zády ke hře až za obranu domácího celku, kam si zaběhl ERIK PREKOP, jenž skákavý balon ze strany poslal hezkým obstřelem levačkou ke vzdálenější tyči, tentokrát ani Kolář svůj tým nezachránil.
12'
Obrovská šance Bohemians! Hosté šli do brejku tří proti dvěma, Drchal vysunul Prekopa, který zkusil střelu ke vzdálenější tyči. Kolář byl rychle na zemi a skvělým zákrokem podržel svůj tým.
11'
Z rohu se nic neurodilo. Červenobílí hrají s míčem na vlastní polovině hřiště.
10'
Douděra dostal zajímavý míč za obranu, Jedlička proti míči vyběhl a kromě balonu zasáhl také zmíněného Douděru. Ten si okamžitě přál pokutový kop, který hlavní sudí správně neodpískal. Slávisté budou rozehrávat roh.
9'
Van Burenův pokus o průnik po lajně výborně přečetl Jánoš, který sešívaného forvarda tělem odtlačil a Jedlička tak bude moci vykopávat.
8'
Masopust zabral při napadání a vystihl líný Jindřiškův pas, centr od Douděry o chvíli později našel jen Köstla.
7'
Van Buren se rozeběhl mezi stopery soupeře, pas mezi ně také zamířil, ale byl příliš dlouhý, takže vyběhnuvší Jedlička míč jednoduše odpravil do autu.
6'
Míč směřující na zadní tyč si našel Holeš, jenž hlavičkoval jen do náruče Jedličky.
5'
Hůlka uhlídal při centru Schranze. Míč odehrál na roh, který se chystají domácí rozehrát.
4'
Jurásek se protáhl do pokutového území zleva, jeho střela po zemi doprostřed nemohla Jedličku překvapit.
3'
Hosté dlouhým přetaženým balonem našli na hraně vápna osamoceného Prekopa, který skákavý balon vyslal mezi tři tyče. Kolář se natáhl a míč dokázal vytěsnit, píská se ale ofsajd, takže dohrání celé situace bylo zbytečné.
2'
Masopust při bránění míč vypíchl jen k rozeběhnutému Hálovi, ten ale před vápno soupeře nenahrál přesně.
1'
Úvodního výkopu se ujali fotbalisté Bohemians, následný nákop se nesetkal s úspěchem, Kolář rozehrává.
1'
Čestného výkopu se ujala fanynka Slavie a veleúspěšná tenistka Petra Kvitová, jež paradoxně v tenise reprezentuje pražskou Spartu. Za malou chvíli se začne.
Zápas začne o symbolické čtyři minuty později, aby se připomenulo, že se dnes koná Den bez spěchu – ten upozorňuje na zbytečné množství dopravních nehod, které jsou zapříčiněny zbytečně rychlou jízdou v momentech, kdy to není nutné.

SK Slavia Praha: O. Kolář – Masopust, Ogbu, Holeš (C), D. Jurásek – P. Ševčík, Oscar – Douděra, Zafeiris, Schranz – Van Buren.
Náhradníci: Ousou, Jurečka, M. Jurásek, Hronek, Lingr, Tecl.
Trenér: Jindřich Trpišovský

Bohemians Praha 1905: Jedlička – Křapka, Vondra, Hůlka – Köstl, Jindřišek (C), Jánoš, M. Dostál – Hála, Prekop – Drchal.
Náhradníci: Valeš – Necid, Mužík, Vrána, Kovařík, Novák, Kadlec.
Trenér: Jaroslav Veselý

Rozhodčí: Černý – Caletka, Podaný – Batík.

Bohemians Praha 1905: Jedlička – Jindřišek, Jánoš, Hála, M. Dostál, Drchal, Köstl, Hůlka, Křapka, Vondra, Prekop.
Bohemians Praha 1905
Klokani prožívají povedenou sezonu. Důkazem kromě účasti v semifinále poháru je především umístění v ligové tabulce. Vždyť v lize patří fotbalistům z Ďolíčku čtvrtá pozice hned za Slavií, Spartou a Plzní. Poslední čtyři ligové duely neztratili fotbalisté Bohemians ani bod, o uplynulém víkendu si poradili nejtěsnějším možným rozdílem s tabulkově sousedním Slováckem, před reprezentační pauzou odnesla formu klokanů titul obhajující Plzeň, která navíc padla doma. Podaří se stejný počin zelenobílým i na půdě Slavie? Zápas začíná ve 20:15, tak ho sledujte společně s námi!
SK Slavia Praha
Sešívaní se na semifinále poháru naladili výhrou nad Olomoucí, kterou doma po reprezentační pauze porazili jednoznačně 4:0 a potvrdili, že jsou doma naprosto dominantní. Slávisty čeká v lize napínavý souboj o čelo, momentálně jsou na prvním místě, Sparta však má stejně bodů a právě velké pražské derby čeká slávisty v přespříštím kole. Každopádně vidina možného doublu je pro svěřence trenéra Trpišovského jistě velkou motivací. Jako první musí fotbalisté z Edenu zvládnout právě dnešní semifinálový duel.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u přímého přenosu z pohárového utkání, v němž nás čeká malé pražské derby mezi Slavií a Bohemians.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.