MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Brno - 17. listopadu 2022   17:00

Teplice
Teplice
10' Hybš  • 80' Hyčka
2:3
(1:1)
Brno
Brno
1' Přichystal   • 90+3' Řezníček   • 107' Řezníček
Teplice
Mucha – Vondrášek (106. Kodad), Knapík, Hybš – Hyčka, Mareček (73. Kučera), Jukl, Urbanec (106. CYkalo) – Trubač (90. Čičovský)– Žák (84. Vachoušek), Gning.
Grigar
Křepský – Nádvorník, Antoníček.
AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice
1389 diváků
Brno
Berkovec – Falta (58. Řezníček), Šural, Endl, Matejov (38. Štěrba) – Texl (103. Blecha), Souček (83. Hladík) – Alli, Pachlopník (58. Divíšek), Přichystal (83. Rogožan)– Ševčík.
Šiman – Štěrba.

Skláři měli postup do dalšího kola MOL Cupu ve svých rukou. V 84. minutě dostal červenou kartu Endl za stavu 2:1 pro Teplice. V 94. minutě však vyrovnal z penalty Řezníček a poslal tak zápas do prodloužení. Teplice nedokázaly početní převahu využít a Brno je za to potrestalo, byl to konkrétně Řezníček, který ve 107. minutě po asistenci Alliho poslal Brno do vedení. Teplice si už pak nedokázaly vypracovat žádnou velkou šanci a tak se může Zbrojovka těšit na další kolo MOL Cupu.
120+5'
120+4'
Zbrojovka bud ezahrávat rohový kop.
120+2'
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Cykalo).
120+1'
Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Řezníček).
119'
Teplice budou zahrávat rohový kop.
119'
Teplice obléhají vápno Brna a snaží se vyrovnat.
117'
Střela zpoza vápna končí v rukavicích Martina Berkovce.
116'
Teplice hrají s velmi otevřenou obranou.
114'
Řezníček hattrick nekompletuje, jeho střela na zadní tyč končí těsně mimo.
112'
Ve velké šanci teď selhal Vachoušek, poté co z penalty netrefil zařízení z voleje.
110'
Alli napřáhl z velké dálky, ale trefil pouze prvního hráče před sebou.
109'
Nebezpečný centr dokázal odvrátit do bezpečí Jakub Šural.
107'
Brno právě vstřelilo branku!
Alli dokázal na zadní tyči najít JAKUBA ŘEZNÍČKA a ten se trefil do odkryté brány.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
105'
Alli naservíroval míč na hranu vápna řezníčkovi, ten však přestřeluje bránu.
103'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
ze hřiště odchází Texl, přichází Blecha.
101'
Gning po krásné přihrávce Vachouška běžel sám na bránu, ale trefil pouze gólmana Berkovce.
99'
Teplice mají možnost ohrozit bránu brna od rohového praporku.
98'
Jan Knapík vyskočil nejvýše na centrovaný míč Matěje Hybše, svojí hlavičku nedokázal namířit mezi tři tyče.
97'
Svěřenci trenéra Jarošíka budou mít k dispozici standardní situaci.
96'
Tepličtí hráči obléhají vápno Brna.
94'
Gning se dobrým převzetím míče dostal do velké šance, ale svojí střelu poslal daleko mimo bránu.
93'
Tepličtí si rozehrávku od rohového praporku zopakují.
92'
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Autorem branky z pokutového kopu je ŘEZNÍČEK.
90+2'
Byla nařízena penalta. Kučera ve vápně poslal k zemi ševčíka rozhodčí píská penaltu.
90'
Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Trubač, přichází Čičovský.
90'
Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Šural).
89'
Teplice kontrolují závěr zápasu a svého soupeře už nepoustějí do větších šancí.
86'
Střelu z přímého volného kopu dokázal chytit Berkovec.
85'
Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Pachlopník).
85'
ze hřiště odchází Žák, přichází Vachoušek.
84'
Červená karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Endl). Lukáš Endl zatáhl za záchrannou brzdu a seslal Gninga k zemi před pokutovým územím. Zaslouženě vidí červenou kartu.
83'
ze hřiště odchází Souček, přichází Hladík,
ze hřiště odchází Přichystal, přichází Rogožan.
80'
Teplice právě vstřelily branku!
ALOIS HYČKA dokázal po rychlém protiútoku zakončit mezi nohy brankáře Berkovce a posílá Teplice do vedení.
79'
Zbrojovka získala výhodu v podobě rohového kopu.
77'
V posledních minutách jsme zatím neviděli žádnou větší šanci.
73'
ze hřiště odchází Mareček, přichází Kučera.
72'
Závar ve vápně Teplic končí útočným faulem.
70'
řezníček pro rychlém brejku pálí doprostřed brány, Mucha dokázal vyrazit nohou.
66'
Řezníček si za vápnem chystal míč ke střele, jeho následný pokus byl zblokovaný.
65'
Žák fauloval a Brno bude nadále u balónu.
63'
Standardní situaci budou mít ve svůj prospěch i Teplice.
61'
Hra je momentálně velmi vyrovnaná.
Zbrojovka bude zahrávat další standardku.
58'
ze hřiště odchází Falta, přichází Řezníček.
57'
Zbrojovka se pomalu dostává do hry a zápas se tak začíná vyrovnávat.
55'
Hostující celek bude zahrávat standardní situaci kousek za velkým vápnem.
54'
Hra je teď přerušena, jeden z hráču Zbrojovky zůstává ležet na zemi.
53'
Trubač napřáhl z velké dálky, ale jeho pokus pohotovým zákrokem lapil Berkovec.
52'
Hyčkův tečovaný centr končí v rukavicích Berkovce.
51'
Gning se hnal za dlouhým míčem, Berkovec však vše dokázal přečíst a nebezpečí zažehnal.
49'
Teplice vstoupily do druhé poloviny jednoznačně aktivněji než jejich soupeř.
47'
Gning se ocitl ve velké šanci na hraně malého vápna, jeho pokus však dokázal vyrazit Berkovec na rohový kop.
46'
Prvních 10 minut prvního poločasu nabídlo hned dva góly. Nejdříve se trefil v 1. minutě Alli, v 9. minutě dokázal odpovědět Hybš. Alli mohl ve 20. minutě přidat další gól, ale trefil pouze břevno. Ve 44 minutě nedal obrovskou šanci Gning.
45'
44'
Velkou šanci Teplic zmařil Gning, po krásné průnikové přihrávce běžel sám na bránu, ale trefil pouze břevno.
43'
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Mareček).
42'
Trubačův centr dokázal odvrátit Lukáš Endl.
38'
ze hřiště odchází Matějov, přichází Štěrba.
37'
Alli dokázal odcentrovat pčes Vonrdráčka, jeho centr však nenašel žádného hráče v červeném.
35'
Teplice budou zahrávat standardní situaci z podobné pozice jako před malým okamžikem.
33'
Brno si rozehrávku od rohového praporku zopakuje.
32'
Hostující celek bude mít k dispozici rohový kop.
30'
Domácí tým bude mít standardní situaci ze zajímavé pozice.
28'
Alli mohl unikat sám na bránu, ale rozhodčí píská do píšťalky, nigerijský útočník totiž předtím fauloval.
27'
Hosté velmi zariskovali při rozehrávce, ale Filip Žák toho nedokázal využít.
25'
Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Souček).
24'
Hraje se teď na středu hřiště, oba týmy se snaží prosadit svůj herní styl.
21'
Teplice budou mít odkop od brány.
20'
Málem jsme byli svědky druhé branky Alliho, jeho teč po centru končí na brankové konstrukci.
18'
Gning mohl zahrozit z rychlého protiútoku, ale nakonec jeho střelu zablokoval Endl.
17'
Zbrojovka bude zahrávat rohový kop.
16'
Teplický útok překazil skvělým obranným zákrokem Šimon Falta.
15'
Mucha bude odkopávat od brány.
14'
Vysoký centr na zadní tyč dokázal vyrazit Filip Mucha na rohový kop ve prospěch Zbrojovky.
13'
Alois Hyčka vidí žlutou kartu za faul na Alliho.
12'
Filip Žák unikl domácí obraně, ale ta se však stihla včas vrátit a míč mu sebrala.
10'
MATĚJ HYBŠ si našel po rohovém kopu odražený balón a následnou střelou nedal Berkovcovi nejmenší šanci.
8'
Teplice budou kopat rohový kop.
6'
Útočnou akci Zbrojovky dokázal zlikvidovat včasným vyběhnutím Mucha.
5'
Momentálně se hraje na polovině Zbrojovky a hru režírují Tepličtí.
3'
Urbancův centr dokázal odvrátit stoper Zbrojovky.
2'
Alois Hyčka pálil z otočky, jeho pokus končí mimo tři tyče.
1'
Musa Alli krásně naservíroval míč JAKUBU PŘICHYSTALOVI a ten se z velké blízkosti nemýlil.
1'
Úvodní výkop obstarají hosté z Brna.
Zápas začne v nejbližších minutách.

FK Teplice: Mucha – Vondrášek, Knapík, Hybš – Hyčka, Mareček, Jukl, Urbanec – Trubač – Žák, Gning.
Náhradníci: Čičovský, Grigar (B), Kodad, Kučera, Cykalo, Vachoušek.
Trenér: Jarošík J.

FC Zbrojovka Brno: Berkovec – Falta, Šural, Endl, Matejov – Texl, Souček – Alli, Pachlopník, Přichystal – Ševčík.
Náhradníci: Blecha, Divíšek, Hladík, Rogožan, Řezníček, Šiman (B), Štěrba.
Trenér: Dostálek R.

Rozhodčí: M. Křepský – I. Nádvorník, P. Antoníček.
Osmifinále MOL Cupu nám nabídne duel mezi Teplicemi a Zbrojovkou Brno. Domácí Teplice v minulé kole hladce propluli výhrou 3:0 proti Příbrami. Zbrojovka se poslední kolo českého poháru trápila v Táborsku. Poslední vzájemný zápas těchto dvou celků skončil na půdě Brna remízou 2:2. Brno se nenachází v dobrém rozpoložení, z posledních 3 zápasů získali hráči Zbrojovky 0 bodů, mimo jiné je trápí i špatná defenziva, v posledních třech utkáních obdrželi 10 branek. Pokud Vás zajímá, jak zápas mezi Teplicemi a Brnem skončí, sledujte nás ve čtvrtek a nic Vám neunikne!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.