MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Ostrava - 19. října 2022   15:00

0:2
(0:0)
Ostrava
Ostrava
48' Miškovič   • 84' Smékal
Velvary
Měsíček – Šustr, Šimkovský, Vopat (C), Havránek, Kott, Drozda, Chábera, Richter, Šlegl, Rubeš
Duong, Štefan, Březina, Jelínek, Schneider, Valenta, Novotný
Petřík – Hájek, Pfeifer
Velvary / tráva
Ostrava
Hrubý – Měkota, Frydrych, Pojezný, Sanneh, Mišković, Boula, Šehić, Jaroň, Klíma, Buchta
Letáček, Plavšić. Smékal, Kaloč, Juroška, Fleišman, Tijani

Podle předpokladů, tak hostující tým z Ostravy tak postupuje přes třetiligový tým Velvarů 0:2, kde skóroval Robert Miškovič a Daniel Smékal. Ale troufám si tvrdit, že pro spoustu hráčů i fanoušků domácího celku tento zápas byl hezká podívaná. Já se s vámi pro dnešek loučím a doufám, že se spolu uvidíme opět u nějakého jiného textového přenosu.
90+2'
90'
Nastavují se dvě minuty
90'
Domácí se ještě snažili dostat za obranu hostů, ale vzadu je kryje brankář Hrubý, který si nejspíš odnese z tohoto zápasu čisté konto.
89'
Rohový kop chacharům se moc nevydařil a skončil v náruči brankáře Měsíčka.
87'
Baník se stále drží na útočné polovině a chtějí ve zbytku času střelit ještě jednu branku.
86'
Velvarským se nedaří dostat z jejich obranné poloviny, jsou atakování hráči Baníku, kteří si chtějí ohlídat vítězství.
84'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava:
ze hřiště odchází Sehić, přichází Plavšić.
84'
Tým Baník Ostrava právě vstřelil branku!
Akce u postranní čáry skončila už druhým gólem hostů. Domácím se nepodařilo uhlídat Daniela Smékala, který obešel Měsíčka a vstřelil gól do prázdné branky.
82'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
ze hřiště odchází Miškovič, přichází Kaloč.
81'
ze hřiště odchází Kaloč, přichází Klíma.
80'
ze hřiště odchází Šustr, přichází Schneider.
78'
Ostravský faul na jednoho z velvarských záložníků znamená, že po krátké akci ostravských se k míči dostanou opět domácí.
78'
ze hřiště odchází Klíma, přichází Tijani.
77'
Velvarští spíše čekají na nějakou příležitost kdy zaútočit. Zatím spíše si přihrávají na své polovině.
75'
Hostující brankář Hrubý si s rozehrávkou počkal, ale nic to nezměnilo na tom, že rozehrál na kopačky domácích.
73'
Tentokrát fauloval hostující Juroška, a tak hosté rozehrávali volný nepřímý kop. Ale akce skončila opět u domácích obránců.
71'
Po faulu ostravských, kapitán domácích Vopat zahrával standartní situaci, která ale skončila pouze v náruči Hrubého.
69'
Domácí i přes velkou smůlu, co se jim stala před pár minutami stále bojují. Teďka se do akce dostal Duong, ale jeho šance skončila za bránou.
67'
ze hřiště odchází Havránek, přichází Štefan.
66'
Obrovská akce domácích, kterým doslova a do písmene chyběl centimetr od vyrovnání. Kott obehrál brankáře Hrubého a Drozda střílel do prázdné branky, kterou ale minul o centimetry.
65'
Hosté se dostali do velké akce, kterou bohužel zastavil ofsajd.
63'
Velvarští se stávají aktivnějším týmem, domácí tým začíná bojovat o každý metr hracího pole na útočné polovině a je hladový po dalším gólu.
61'
ze hřiště odchází Šlegl, přichází Duong.
61'
Jak na kopírku stejná akce, kterou jsme viděli i u prvního gólu, mohla být i u druhého, ale tentokrát se domácím povedlo míč odpravit do bezpečí. Skóre tak zůstává pořád stejné.
59'
Domácí zkoušejí se dostat za obranu přes dlouhé nákopy, ale v následujícím osobním souboji zatím pokaždé míč ztratili.
56'
Hráči Baníku touží o zvýšení svého náskoku, ale Buchta střílel pouze do jednoho z obránců.
55'
I v druhém poločase ostravští faulují, uprostřed rozehrávajícího kruhu Měkota zfaulovat Richtera.
54'
Momentálně se hraje většinou u půlícího kruhu, ani jednomu z týmu se nedaří dostat dál.
50'
Domácí stále snaží dostat do útoku, ale hosté se úspěšně brání. Teďka Boula obral Havránka.
48'
Ostrava jde do vedení, po velké akci se snažilo pět hráčů hostů dopravit míč do branky, ale povedlo se to až Miškovičovi, který posílá favority do vedení.
46'
ze hřiště odchází Jaroň, přichází Juroška,
ze hřiště odchází Sanneh, přichází Smékal.
46'
Velvarští se ihned dostali opět k balónu, ale radši si jej podrží na své polovině.
46'
V prvním poločase jsme mohli vidět velice pohlednou hru na obou stranách. Hra se přelívá z jedné strany na druhou. Zatím více akcí měl tým z metropole Slezka, ale i domácí párkrát pohrozili. Určitě nás čeká zajímavý zbytek zápasu.
45'
44'
Domácím se vůbec nevyvedla rozehrávka a Ostravští se dostali k velké příležitosti, kterou ale hrdinsky lapil Měsíček.
42'
Chachaři byli jenom malý kousek od prvního gólu. Jaroň dostal skvělou přihrávku od Klímy, a chyběl mu jeden malý krok, aby překopl brankáře Měsíčka.
40'
Velvary se ocitli ve skvělé rozjeté útočné akci, která ale skončila pouze za brankou Hrubého.
39'
K další šanci se přihlásili hosté, kdy ale opět jeden z hostů pouze přestřelil branku.
38'
Domácí se po delší době opět objevili v útoku, akci ale zastavil kapitán Frydrych.
36'
Opět jsme mohli vidět faul jednoho z ostravských hráčů, který opět odevzdal balón domácím.
34'
Ostravský Měkota centroval do vápna, kde hledat hlavičkujícího Buchtu. Ten však souboj prohrál a balónu se opět zmocnili domácí.
32'
Hráči Baníku začínají více a více faulovat. Teďka zfauloval opět u postranní čáry Sanneh Drozdu.
30'
Miškovič zfauloval u postranní čáry jedním z domácích hráčů a z této akce si odnáší žlutou kartu. Tu si odnáší i domácí Šustr za zfaulování jednoho z hostů na jejich obranné polovině
28'
Hostující celek se dostal do zajímavé akce, kde Klíma přihrával Buchtovi, který ale branku přestřelil.
26'
Kapitán Vopat zahrával do vápna, kde ale míč nenašel nikoho z domácích, ale mimo vápno střílel Šimkovský, který jen tak tak netrefil branku.
25'
Jeden z hostujících hráčů atakoval domácího Kotta a Velvary budou zahrávat přímý kop se zajímavé pozice.
24'
Boula se dostal do vápna až před brankáře, ale na hranici faulu ho obral Chábera.
23'
Domácí Šlegl šikovně se otočil kolem Jaroně, akce ale skončila dřív jak začala.
21'
Domácí se nemůžou dostat na útočnou polovinu, záloha Ostravy domácí tým dobře napadá.
19'
Míč měli na svých kopačkách hráči hostujícího celku, ale rychle ho odevzdali zpět domácím.
16'
Velvary zahrávají roh, situace nijak neohrozila branku.
4'
Hráči Baníku hrají v poklidu na jejich útočné polovině, ale zatím se ke střele nedostali.
2'
Domácím se přihrávka na krátko u rohového praporku moc nevyšla a k balónu se dostávají ostravští.
1'
Hned po rozehrávce se domácí dostali do útoku, jejich první střelu brankář vyrazil na rohový kop.
1'
Základní sestavy:

TJ Slovan Velvary:
Náhradníci: Duong, Štefan, Březina, Jelínek, Schneider, Valenta, Novotný
Trenér: Zdeněk Hašek

FC Baník Ostrava:
Hrubý – Měkota, Frydrych (C), Pojezný, Sanneh, Mišković, Boula, Šehić, Jaroň, Klíma, Buchta
Náhradníci: Letáček, Plavšić. Smékal, Kaloč, Juroška, Fleišman, Tijani
Trenér: Pavel Hapal
FC Baník Ostrava

Chachaři jsou momentálně ve Fortuna Lize na 9. místě se 14 body. Tým před pár dny opustil jejich trenér Pavel Vrba, který byl v zápětí nahrazen Pavlem Hapalem. Do MOL Cupu byli zařazeni až v druhém kole, kde si poradili až po penaltách s Kroměříží, která se nachází na 1. místě v MSFL s velkým náskokem na druhé místo. Baník bude v tomhle zápase jasným favoritem.
TJ Slovan Velvary

Velvary momentálně hrají ČFL ve skupině B, kde se momentálně nachází na 8.místě s 15 body. Tento tým se dostal do 3.kola MOL Cupu tak, že v prvním kole vyřadili venku Turnov v poměru 1:5 a ve druhém kole v pozici velkého outsidera zdolali prvoligové Pardubice. I přes to všechno budou v tomhle zápase jako outsideři, ale můžou opět překvapit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.