MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Prostějov - 26. září 2023   17:00

Ml. Boleslav
39' Hilál  • 45+3' Hilál  • 73' Poulolo  • 87' Pulkrab
4:2
(2:1)
Prostějov
Prostějov
17' Zapletal   • 89' Slaměna
Mikulec – Kadlec (76. Fulnek), Kubista, Karafiát /K/, Suchomel – Solomon (70. Jawo), Poulolo, Mareček (58. Matějovský) – Ladra (70. Mašek), Hilál (58. Pulkrab), Kušej
Šeda, Šimek
Ulrich – Kubr, Šafránková
Lokotrans Aréna
516 diváků
Prostějov
Krynskyj – Silný (63. Jaroň), Elbel (46. Slaměna), Cienciala, S. Šimek (46. Látal), Spáčil, Bolf (68. Bartolomeu), Macháček, Zapletal /K/, Gabriš, Moučka (63. Koudelka)
Vejmola, Habusta

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 9:0. Rohy: 7:3.
Mladá Boleslav otočila zápas s druholigovým Prostějovem a zahraje si osmifinále Českého poháru, který v minulosti dvakrát vyhrála. V přesilovce měla drtivou převahu, Prostějov ovšem do té doby nehrál vůbec špatně. Dvěma góly se o vítězství zasloužil bahrajnský útočník Júsuf Hilál.
90+2'
90+1'
Asistent prostějovského trenéra Pavel Zavadil vidí za protesty také žlutou kartu.
90+1'
Prostějovská lavička se dožaduje pokutového kopu po běžeckém souboji Slaměny s Poulolem, po kterém hostující hráč padá. Píšťalka sudího Ulricha však zůstává němá.
90'
Ještě jedna žlutá karta pro Prostějov, viděl ji Petr Jaroň.
89'
Prostějov právě vstřelil branku!
Z ofsajdové hrany vystartoval na průnikovou přihrávku PATRIK SLAMĚNA a po zdařilém sólu tváří v tvář prostřelil Mikulce.
88'
Dnešní utkání sleduje 516 diváků.
87'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Matějovského trestný kop z pravé strany usměrnil z malého vápna mimo dosah Krynského střídající MATĚJ PULKRAB.
86'
Po faulu poblíž velkého vápna si staví míč na přímý kop nestárnoucí Marek Matějovský.
83'
Matějovský kolmicí uvolnil Maška, domácí odchovanec však stříleným centrem spoluhráče neobjevil.
82'
Matějovský rozehrál trestný kop Kušejovi a ten technickým obloučkem prostějovskou branku přestřelil.
81'
Exboleslavský Radek Látal (Prostějov) dostává žlutou kartu.
80'
Za obranu pronikl Kušej, jeho přihrávka byla sražena k Maškovi a ten ve velké šanci nastřelil zblízka jen brankáře Krynského.
79'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
ze hřiště odchází Kadlec, přichází Fulnek.
78'
Parádní kombinační souhru domácího mužstva zakončil Suchomel křížnou střelou těsně mimo.
73'
Domácí však zahozená penalta mrzet nemusí. Po následném rohu Matějovského se v tlačenici před bránou prosadil FLORENT POULOLO a napálil míč prudce do sítě.
72'
Mladá Boleslav však neproměnila druhý pokutový kop! Lamin Jawo slabou střelou nepřekonal Krynského, jenž vyráží na roh.
71'
Pulkrab dotíral na rozehrávku brankáře Krynského, který pod tlakem chyboval a míče se zmocnil Jawo. Toho stáhl Gabriš a zavinil druhou desítku Mladé Boleslavi.
70'
ze hřiště odchází Ladra, přichází Mašek,
ze hřiště odchází Solomon, přichází Jawo.
68'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
ze hřiště odchází Bolf, přichází Bartolomeu.
68'
Po rozehrání domácí rychle otáčejí hru a rohový kop se bude konat na opačné straně hřiště.
67'
Poprvé po dlouhé době vystrčili růžky Hanáci a střídající Koudelka mohl zčistajasna vyrovnat. Jeho tvrdou ránu doskočil nerozchytaný Mikulec u pravé tyče a vyráží ji na roh.
66'
Matějovského střílený centr proletěl nikým netečován malým vápnem do zámezí.
65'
Čerstvý Pulkrab si vyměnil míč s Ladrou a prudkou ranou těsně minul pravou šibenici prostějovské brány.
63'
ze hřiště odchází Silný, přichází Jaroň,
ze hřiště odchází Moučka, přichází Koudelka.
58'
ze hřiště odchází Hilál, přichází Matějovský,
ze hřiště odchází Mareček, přichází Pulkrab.
56'
Po šestém mladoboleslavském rohu hlavičkoval nad břevno Florent Poulolo.
55'
Rohový kop pro Mladou Boleslav.
50'
Mezi tyče se nevešla ani Ladrova střela zpoza šestnáctky.
48'
Prvoligista i po změně stran obléhá území oslabeného soupeře, Hilál tentokrát zakončuje nad břevno.
46'
ze hřiště odchází Elbel, přichází Slaměna,
ze hřiště odchází Šimek, přichází Látal.
46'
45+4'
45+3'
Z pokutového kopu nezaváhal JÚSUF HILÁL a otáčí gólem do šatny skóre.
45+2'
Mladá Boleslav zůstala u míče, po autovém vhazování Kušej přiťukl Solomonovi a toho nešikovně podrazil v pokutovém území Elbel. Rozhodčí tentokrát neváhal ani vteřinku a nařizuje penaltu!
45+1'
Ladrův centr od rohového praporku vyboxoval Olexandr Krynskyj daleko mimo nebezpečný prostor.
45'
Mladá Boleslav ze setrvalého tlaku získává pátý rohový kop.
41'
Faul na Ladru vytáhl rozhodčí Ulrich mimo velké vápno, rozhodně to byla hraniční situace.
39'
Další přímý kop Tomáše Ladry z pravého křídla již nasměroval hlavou v několikáté šanci do sítě JÚSUF HILÁL a je vyrovnáno.
37'
Další Ladrův centr připravil šanci Júsufu Hilálovi, který z malého vápna také netrefil mezi tyče.
35'
Na velkém vápně se dostal ke střele Vasil Kušej, branku svého bývalého klubu však minul.
34'
Prostějovští odkopávají míč po rohu do bezpečí.
33'
Karafiátovu prudkou ránu Krynskyj s námahou vytěsnil na rohový kop.
31'
Boleslavští v přesilovce přišpendlili soupeře před jeho šestnáctku.
29'
Michal Zapletal (Prostějov) dostává za faul na Karafiáta okamžitě červenou kartu.
29'
Prostějovský kapitán Zapletal na půlící čáře nezkrotil míč a ve snaze kiks napravit skluzem hrubě fauloval protihráče s kapitánskou páskou Ondřeje Karafiáta.
28'
Žlutou kartu dostal Jakub Elbel (Prostějov).
27'
Ladra rozehrál přetažený roh na Hilála, jehož hlavička končí vedle zadní tyče.
26'
Ladrův přímý kop srazila prostějovská obrana na roh.
25'
Zajímavá standardka pro Středočechy po faulu u postranní čáry.
20'
Boleslav hraje po obdrženém gólu zbrkle a převládají nepřesnosti.
17'
Ciencialův centr domácí zadáci odvrátili jen kousek za velké vápno, kde se do míče opřel MICHAL ZAPLETAL a jeho střele ještě pomohl do sítě nešťastnou tečí domácí Poulolo.
13'
Následný první roh nevyužila ani Mladá Boleslav.
12'
Kadlecovu bombu z 25 metrů prostějovský gólman Krynskyj neudržel a mezi prsty mu proklouzla kolem pravé tyče do zámezí.
11'
Běhavý fotbal prostějovských hráčů dělá zatím domácím nečekané potíže, hosté jsou teď překvapivě lepším mužstvem.
10'
Zapletal našel centrovaným míčem opět Silného, jehož nedůraznou hlavičku snadno chytá do náruče domácí brankář Mikulec.
9'
Prostějov hraje na půdě favorita s velkou chutí a vybojoval sérii dvou rohů, které domácí obrana uhlídala.
7'
Silného pohledné akrobatické zakončení nůžkami končí vedle domácí brány.
4'
Boleslavský Solomon v úvodu utkání dvakrát pronikal po křídle, ale jeho centry nenašly adresáta.
1'

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Suchomel, Hilál, Ladra, Solomon, Kušej, Kadlec, Kubista, Mareček, Karafiát (C), Puololo
Náhradníci: Šimek, Matějovský, Fulnek, Pulkrab, Mašek, Jawo, Šeda
Trenér: Marek Kulič

1. SK Prostějov: Krynskyj – Silný, Eldel, Cienciala, Šimek, Spáčil, Bolf, Macháček, Zapletal (C), Gabriš, Moučka
Náhradníci: Slaměna, Jaroň, Látal, Habusta, Bartolomeu, Vejmola, Koudelka
Trenér: Josef Mazura

Rozhodčí: Ulrich – Kubr, Šafránková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.