MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Austrálie : Peru - 26. června 2018   16:00

0:2
(0:1)
Peru
Peru
18' Carrillo  (Guerrero) • 50' Guerrero
Austrálie
Ryan – Risdon, Sainsbury, Milligan, Behich – Jedinak (C), Mooy – Leckie, Rogic (72. Irvine), R. Kruse (58. Arzani) – Juric (53. Cahill).
Karasev – Averjanov, Kalugin
Olympijský stadion Fišt (Soči)
Peru
Gallese – Advíncula, Ch. Ramos, Santamaría, Trauco – Tapia (63. Hurtado), Yotún (46. Aquino) – Carrillo (79. Cartagena), Cueva, E. Flores – Guerrero (C).

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne, třeba strávený ve společnosti mistrovství světa ve fotbale.

Fauly: 13:12
Je konec zápasu, ale i cesty turnajem pro Austrálii a Peru. Peru ve dnešním zápase konečně potvrdilo své kvality a Austrálii porazilo 2:0. Jenže i tak končí už v základní skupině, což bylo jasné už před zápasem. A ani Austrálii nakonec porážka mrzet nemusí, protože ani vítězství by jí na postup nestačilo kvůli bezbrankové remíze mezi Francií a Dánskem. Jako první se trefil v prvním poločase po přihrávce Guerrera krásným volejem André Carrillo, ve druhé půli pak přidal pojistku sám kapitán Paolo Guerrero. Austrálie se v podstatě do žádné větší šance nedostali, jedinou jejich střelu na branku měl v prvním poločase na svědomí Tomi Juric, ale Galleseho nepřekonal.
90+4'
90+4'
Peru si užívá svou poslední minutu na letošním mistrovství světa. Stejně tak činí jeho fanoušci, kteří oslavují každou přihrávku svých oblíbenců.
90+3'
Další pas do vápna měl najít znovu Tima Cahilla, ale opět mu chyběla přesnost a stal se kořistí Pedra Gallese.
90+2'
Centr do vápna Peru byl v podání Austrálie příliš vysoký. Tim Cahill se navíc dopustil faulu rukama, takže rozehrávat bude Peru.
90+1'
Nastavení bude dlouhé čtyři minuty.
90'
Peru získalo na své polovině míč a hned si to namířilo přímočaře dopředu. Střílel nakonec Paolo Hurtado, ale trefil jen Mooye do míst, kde to muže nejvíce bolí. Rohový kop pro Peru.
88'
Christian Cueva se hezky uvolnil, Mark Milligan byl u něj pozdě a fauloval ho. Dostává za to žlutou kartu.
87'
Behichův centr z levé strany byl příliš krátký. Z pravé strany to poté za pár chvil zkusil Josh Risdon, ale jeho míč ze vzduchu sebral brankář Gallese.
86'
Znovu ale standardní situace Austrálii vůbec nevyšla, jako dnes už mnohokrát.
86'
Josh Risdon se vysunul dopředu a dostal se k centru z pravé strany. Ten byl sražený na rohový kop.
85'
Irvine byl tentokrát v roli nahrávače, když vracel míč před branku. Ale jeho nebezpečný pas si Peruánci pohlídali.
84'
Jackson Irvine dostal pěknou přihrávku do běhu do vápna a prvním dotykem se zbavil obránce Peru. Ale poté prováhal možnost zakončit a obránce Ramos mu míč ukopl od kopaček.
83'
Mile Jedinak to podle očekávání zkusil přímou ranou na branku, ale překopl jak zeď, tak i branku Peru.
83'
Je to ideální pozice pro střelu z osy hřiště. Za míčem je kapitán Mile Jedinak.
82'
Skvěle to udělal Daniel Arzani. Byl v obležení pěti hráčů v červených dresech, ale dokázal se z této situace hezky vykličkovat a poté byl faulován. Standardní situace pro Austrálii.
82'
Australané ještě zkusí nepovedené utkání v úplném závěru zápasu zvrátit na svou stranu. Zatím ale jen kombinují okolo vápna Peru.
81'
Velkou šanci na zvýšení skóre měl Edison Flores! Ten zakončoval zhruba z penaltového puntíku, ale trefil jen tyč. Poté ale rozhodčí odmával ofsajd, takže by branka stejně neplatila.
80'
V souběžně hraném utkání mezi Francií a Dánskem zatím stále nepadl gól, takže ani případná zázračná otočka by Austrálii k postupu nestačila. Peru už neměla šanci na osmifinále před tímto zápasem.
79'
Aziz Behich byl tvrdě dojet po odehrání míče Paolem Hurtadem a ten za sůj nevybíravý zákrok dostává zaslouženou žlutou kartu.
79'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází André Carrillo, přichází Wilder Cartagena.
78'
Mile Jedinak sice využil nepřesnosti v podání Aquina, ale za míčem se pustil až příliš tvrdě a podle názoru sudího fauloval.
77'
Josh Risdon si nabíhal na dlouhý míč za obranu, ale nepohlídal si své ofsajdové postavení.
76'
Peru nevyšla těžká rozehrávka pod tlakem, takže Austrálie se na chvíli dostala k míči. Bylo to ale vážně jen na okamžik, pak si to vše Australané pokazili nepřesným pasem.
75'
Pedro Gallese chytal míč mířící do jeho šestnáctky a přitom byl faulován útočníkem Timem Cahillem. Brankář Gallese samozřejmě na nohy nespěchá.
74'
Peru zkusilo z rohového kopu secvičený signál, na jehož konci byl Luis Advíncula, který posílal prudký přízemní pas před branku. Tam už byli obránci Austrálie včas, ale bylo to na poslední chvíli.
73'
Edison Flores se snažil individuálně si vytvořit střeleckou pozici a málem se mu to i povedlo. Nakonec od něj míč ukopl Josh Risdon a Peru bude kopat roh.
72'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Thomas Rogic, přichází Jackson Irvine.
71'
Rogic našel nádherným pasem za obranu Azize Behiche. Ten posílal míč hned z první před branku na Cahilla, jenže hodně nepřesně.
71'
Nakonec si ale Peruánci dovolili až moc a přišli o míč. Toho hned Austrálie využila k rychlé protiakci. Tu sice Peru nezastavilo nijak přesvědčivě, ale Austrálii do zakončení nepustilo.
70'
Už se opět hraje a Peruánci se sebevědomou kombinací dostalo na útočnou polovinu hřiště.
69'
André Carrillo byl faulovaný na polovině hřiště. Peruánci s rozehrávkou vůbec nikam nespěchají.
69'
Pedro Aquino musel řešit hodně nepříjemnou situaci. U vlastní branky hlavičkoval mezi dvěma útočníky Austrálie. Pod tlakem to ale zvládl, žádnou chybu, třeba v podobě vlastního gólu, neudělal.
68'
Po ruce nově příchozího muže na hřiště Paola Hurtada rozehrávají z blízkosti vlastního vápna Australané.
67'
Z dálky se rozhodl natáhnou ke střele útočník Austrálie Daniel Arzani. I když jeho střela nevypadala marně, nakonec skončila nad břevnem peruánské branky.
66'
Thomas Rogic dostává žlutou kartu, protože fauloval, když byl v souboji pozdě.
66'
Standardní situace ale znovu Australanům nevyšla, Peru se znovu dokázalo ubránit a dál si hýčká dvoubrankové vedení.
65'
Mathew Leckie byl rozběhnutý podél pravé postranní čáry. Dvakrát po sobě musel skončit na zemi, aby rozhodčí nakonec odpískal faul na jeho osobu.
64'
Peru se nyní podařilo převzít kontrolu nad zápasem, drží míč ve své moci, Australané se k němu nemohou dostat a kouskování hry jim navíc také nepomáhá.
63'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Paolo Hurtado.
62'
Na zemi se ocitl peruánský záložník Renato Tapia a žádá si ošetření. Hra je přerušena.
60'
Daniel Arzani zastavil faulem rozběhnutý útok Peru a za to vidí po právu žlutou kartu.
60'
A znovu z toho bylo zakončení, do kterého se dostal útočník Tim Cahill. Jenže jeho ránu zablokoval Anderson Santamaría.
59'
Další nebezpečně zahraný roh Australanů! A tentokrát došlo i k zakončení, z odraženého míče střílel Daniel Arzani. Další roh pro Austrálii.
59'
Po nebezpečném dlouhém autovém vhazování si Australané vybojovali rohový kop.
59'
V souběžně hraném utkání hraje stále Francie s Dánskem nerozhodně 0:0, takže i v případě, že by Austrálie proti Peru zápas otočila, na postup by jí to nestačilo.
58'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Robbie Kruse, přichází Daniel Arzani.
57'
Peruánci si všimli, že hráči Austrálie jsou hodně vysunutí dopředu, tak zkusili překopnout vysokým míčem střed hřiště. Ten nákop byl však nepřesný.
56'
Rohový kop nerozehráli Australané špatně, ve vápně byl velký závar. Ale Peruánci si opět dokázali poradit, soupeře nepustili ke střele a míč odkopli do bezpečí.
55'
Nakonec z toho byla střela Aarona Mooye, ta ale jen trefila dobře postavenou peruánskou zeď. Australané budou kopat roh.
54'
Australané se podle očekávání tlačí dopředu a hned si vybojovali další standardní situaci z poměrně zajímavé pozice. Z pravé strany může dojít klidně k přímé střele na branku. Ale taky k nebezpečnému centru.
53'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Tomi Juric, přichází Tim Cahill.
52'
Australané si hned vybojovali rohový kop. Adresátem centru od rohového praporku byl Mile Jedinak, ale jeho hlavička postrádala razanci, takže si s ní Pedro Gallese v klidu poradil.
51'
Austrálie už nemá jinou možnost, než vše vrhnout do útoku, protože k postupu musí vyhrát.
50'
Peru právě vstřelilo branku!
Z první šance ve druhém poločase se Peruánci radují ze své druhé branky a vedou 2:0! Cueva dokázal s trochou štěstí procpat míč na PAOLA GUERRERA, který se dokázal protlačit k zakončení a o špičku kopačky bránícího Milligana poslal míč na zadní tyč do sítě. Asistence: Christian Cueva.
49'
Paolo Guerrero se snažil oslovit kolmicí do pokutového území Cuevu, ale jeho pas nebyl přesný, stal se jen obětí Australanů.
48'
Tomi Juric byl adresátem dlouhé přihrávky do vápna Peru, ale Austrálii se soupeře nakonec překvapit nepovedlo, brankář Pedro Gallese byl včas venku ze své branky a chytil míč do rukou.
47'
Poprvé se ve druhé půli podívali dopředu také Peruánci. Z levé strany centroval Miguel Trauco, ale míč se do vápna Austrálie vůbec nedostal, protože byl zablokovaný.
46'
Anderson Santamaría si raději nekomplikoval život. V roli posledního obránce byl pod tlakem Kruseho, tak raději dobrovolně míč odkopl do autu.
46'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Yoshimar Yotún, přichází Pedro Aquino.
46'
První poločas skončil, Peru vede po prvních pětačtyřiceti minutích nad Austrálií 1:0. Australané byli v úvodu utkání aktivnějším týmem a více se soustředili na útok. To Peru se hlavně bránilo, ale když mělo šanci, rychle se vrhalo dopředu. A jeden takový protiútok dokázalo úspěšně zakončit, když se po Guerrerově nabídce krásně z voleje prosadil André Carrillo. Další šanci měl poté hlavou sám Guerrero, ale hlavou úspěšný nebyl. Největší Austrálie měl po individuálním průniku Tomi Juric, ale jeho tvrdou ránu brankář Pedro Gallese vyrazil.
45+1'
45+1'
Rohový kop Peru rozehrálo na krátko. Nakonec přeci jen centroval zleva Yoshimar Yotún, ale žádného z hráčů v červených dresech Peru na vápně nenašel.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Z levé strany pravačkou posílal míč před branku André Carrillo. Míč odklidil na rohový kop stoper Austrálie Trent Sainsbury.
45'
Austrálie se nakonec dostala k míči a protože se dopředu hnal nebezpečně Mathew Leckie, musel ho Yoshimar Yotún zastavit skluzem, za který dostal žlutou kartu.
44'
Peruánci mají míč pod kontrolou, ale zatím s ním nikam dopředu nespěchají. Logicky se snaží hlavně v klidu dohrát první poločas.
43'
Luis Advíncula se omlouvá za svůj faul, musel takticky zastavit nadějně se rozvíjející australský protiútok.
42'
Centr do vápna se ale Peru vůbec nepovedl, skončil už na prvním bránícím hráči Austrálie.
41'
Po rychlé narážečce s Floresem se do sprintového náběhu dostal Luis Advíncula. Toho fauloval Aziz Behich a Peru má podobnou standardku jako předtím Austrálie.
40'
Centroval Aaron Mooy a mířil na hlavu Trenta Sainsburyho. Ten ale neměl prostor na to, aby přesně zakončil. Od jeho hlavy se míč odrazil vedle.
40'
Austrálie bude mít zajímavou standardku. Na střelu je to příliš z úhlu, ale nebezpečný centr z toho být může.
39'
Josh Risdon předvedl zajímavou zasekávačku a poté kličku, ale když už chtěl z pravé strany odcentrovat, byl faulován.
37'
Po chybě Australanů místo toho ale Peruánci vyrazili do protiútoku. Ani jejich akce ale netrvala dlouho, Australané se stihli vrátit za míč a získali ho znovu pod kontrolu.
36'
Austrálie tentokrát získala docela brzy míč pod svou kontrolu. Do rozehrávky zapojují Australané i brankáře Ryana a musí spěchat dopředu.
35'
Následný centr od rohového praporku nevypadal špatně, míč mířil na zadní tyč. Ale nikdo z Australanů se k zakončení nedostal.
34'
Další velkou šanci měli Australané! Krásnou přihrávkou poslal do vápna míč Rogic na Kruseho. Ten ke skórování chtěl vyzvat Leckieho, ale ještě před ním skluzem obránci Peru míč odklidili.
34'
Trochu prostoru měl před sebou mladý záložník Peru Yoshimar Yotún, a tak toho hned využil a z velké dálky vystřelil. Vůbec však netrefil branku.
33'
Peru se nastěhovalo před pokutové území Austrálie, ta je snad poprvé v utkání trochu pasivnější a nechává Peruánce kombinovat.
32'
Nakonec se sice Australané dostali až do vápna a i do zakončení Leckieho. To však bylo zbytečné, protože se správně mával a pískal ofsajd.
31'
Austrálie se snaží zaútočit po levé straně, ale zatím se zdá, že tudy cesta nepovede.
30'
Peruánci se po rozehrávce po australském faulu vydali dopředu. Zkusili to po pravém křídle, ale nic moc nebezpečného z toho pro Austrálii nebylo. A navíc mají Australané odkop od branky.
29'
Po pěkné kombinaci Australanů se dostal k centru z pravé strany Mathew Leckie, ale Peruánci jeho snahu zablokovali. Následně se Australané dopustili faulu.
28'
Rozhodčí byl konečně spokojený, takže rohový kop mohl být rozehrán. Míč ale doputoval pouze přesně do připravených rukavic brankáře Galleseho.
27'
Do zakončení se však nakonec dostal Thomas Rogic! Neohroženě se pustil proti přesile, pomohl si kličkami a pak z kroku tvrdě vystřelil. Pedro Gallese vyrazil míč na rohový kop.
27'
Austrálie se opět snaží překonat zatažený obranný blok Peru. Zatím j trochu chybí myšlenka.
26'
Australané aktivním napadáním získali míč a z poloviny hřiště budou moci vhazovat.
25'
Hodně povedená rozehrávka standardní situace v podání Peru! Yoshimar Yotún poslal míč nadýchaným míčem do vápna, kde se uvolnil svým strážcům Paolo Guerrero. Zakončení hlavou však už Guerrerovi nevyšlo, bylo příliš slabé.
24'
A další faul Austrálie, tentokrát už z nebezpečnějšího prostoru. Faulován byl Cueva a Peru bude mít možnost centrem poslat míč do vápna Austrálie. Od branky je to zhruba pětatřicet metrů.
23'
Austrálie aktivně napadala rozehrávku soupeře a přitom se jeden z jejich hráčů dopustil faulu. Rozehrávat tak bude ze své poloviny Peru a nikam nespěchá.
22'
Mathew Leckie sice srdnatě bojoval proti trojici hráčů Peru, ale neměl moc velkou šanci na úspěch a to se také u rohového praporku potvrdilo.
21'
Ani z pravé strany to Australanům nevyšlo. Tím, kdo měl centrovat, byl Tomi Juric, ale k tomu se vůbec nedostal a není to ani rohový kop pro Austrálii, nýbrž kop od branky Peru.
20'
Australané to znovu zkusili po centru z levé strany. Míč poslal před branku Aziz Behich a hlavičkoval Mathew Leckie, ale byl už v záklonu a míč poslal vysoko nad.
19'
Australané jsou nyní pod velkým tlakem protože sice byli v dosavadním průběhu zápasu aktivnější, ale prohrávají a pokud chtějí postoupit, musí vyhrát.
18'
Peru se raduje ze své první branku na šampionátu a je to vskutku výstavní trefa! Guerrero si převzal dlouhý míč do vápna, počkal si na podporu spoluhráčů a pak našel přesnou přihrávkou ANDRÉHO CARRILLA. Ten se do míče nádherně položil a z pravé strany se z voleje trefil nechytatelně na zadní tyč. Asistence: Paolo Guerrero.
17'
Peruánci se zlobí, že nebudou kopat první rohový kop utkání. Opravdu to tak vypadalo, rozhodčí nyní nejspíš Peruáncům ukřivdili.
16'
Na zemi chvíli skončil ležet Christian Ramos, a tak brankář Gallese odkopl míč do zámezí. Není to ale nic vážného. Ramos je zpět na nohou, Australané sportovně vrátili Peruáncům míč.
15'
Další akce Austrálie skončila jen odkopem Peru od branky, protože centr Austrálie z levé strany nebyl ideální.
14'
Peru stále praktikuje tu samou hru, snaží se hlavně bránit. To Austrálie logicky útočí, protože její povinností je dnes vyhrát, pokud chce pomýšlet na postup.
13'
Aaron Mooy hledal dlouhou přihrávkou na pravou stranu nabíhajícího krajního beka Robbieho Kruseho, ale ten nedokázal těžký míč zpracovat.
12'
Znovu už to vypadalo pro Australany docela nadějně, ale opět dokázali Peruánci jejich akci zastavit na hranici vápna, a tak stále nemusel brankář Peru Pedro Gallese vytáhnout jediný zákrok.
10'
Mile Jedinak to teď hodně přehnal s tvrdostí. Svou nohu zvedl příliš vysoko a trefil nepříjemně Christiana Cuevu. Po právu vidí Australan žlutou kartu.
9'
Z levé strany letěl nebezpečný centr do vápna Peru, ale ani teď se Australané k zakončení na branku nedostali. Nejblíže byl Thomas Rogic, ale ani jemu se to nepovedlo.
9'
Po menším nedorozumění Peruánců končí akce jihoamerické reprezentace, autové vhazování připadne Australanům, kteří tak budou moci rozjet další útočnou akci.
8'
Peru si trochu zkomplikovalo situaci při rozehrávce v blízkosti vlastního vápna. Ale dokázalo se z problému dostat, ukázalo, že je zdatným kombinačním mužstvem.
7'
Australané se znovu dostali do vápna, ale z pravé strany se nepovedlo zakončit ani odcentrovat Tomimu Juricovi. Z velkého úhlu a navíc tísněn obránci Peru to už měl těžké.
6'
Jurič se zbavil jednoho bránícího hráče Peru a poté z od levé postranní čáry posunul míč dopředu na nabíhajícího Rogice. Ten se ale nechal předběhnout obráncem Peru.
5'
Došlo na první střelu jednoho z týmů. Na svědomí ji měl kapitán Austrálie Mile Jedinak, který zatím vstřelil jediné dva týmy své země na tomto MS a oba z penalt. Tentokrát ranou zpoza vápna minul branku Peru.
4'
Na zemi skončil po nedovoleném zákroku Peru Thomas Rogic, ale hned se zvedl, aby se mohlo pokračovat ve hře.
3'
Úvodní minuty nepřináší žádný extra útočný fotbal, Peru si to vzadu hodně hlídá a Austrálie se zatím vůbec na dostřel branky soupeře nedostala.
2'
Austrálie se poprvé dostala k míči a na nic nečekala a hned se vydala dopředu. Zkoušela to po levé straně, ale tudy to nevyšlo, autové vhazování bude mít Peru.
1'
Australané měli poprvé možnost přerušit kombinaci soupeře, ale míč skončil v autu a připadne opět Peruáncům.
1'
Peru se ale zatím nikam nežene a kombinuje pouze na své polovině hřiště.
1'
Zápas byl zahájen, jako první budou mít možnost zaútočit Peruánci, kteří měli úvodní výkop.
1'
Hráči obou celků už se řadí do svých úvodních rozestavení, zápas mezi Austrálií a Peru může začít.
Hymny už jsou za námi, nyní si ještě podají ruce kapitáni obou mužstev a rozhodčí a půjde se na věc.
Stadionem momentálně zní hymna Austrálie, hned poté se dostane na řadu také hymna Peru.
Obě mužstva už jsou nastoupena na hrací ploše stadionu v Soči.

Austrálie: Ryan – Risdon, Sainsbury, Milligan, Behich – Jedinak (C), Mooy – Leckie, Rogic, R. Kruse – Juric.
Náhradníci: Jones, Vukovic – Degenek, Meredith, Cahill, Jurman, Luongo, Nabbout, MacLaren, Arzani, Petratos, Irvine.

Peru: Gallese – Advíncula, Ch. Ramos, Santamaría, Trauco – Tapia, Yotún – Carrillo, Cueva, E. Flores – Guerrero (C).
Náhradníci: Cáceda, Carvallo – Araujo, Corzo, Loyola, A. Rodríguez, Aquino, Cartagena, Hurtado, Polo, Ruidíaz.

Rozhodčí: Karasev – Averjanov, Kalugin.
Vzájemné zápasy

Tato dvě mužstva se spolu nikdy předtím neutkala.
Peru

Peru už je na mistrovství světa ze hry o postup do osmifinále a opustí tak Rusko ve velkém smutku, protože mělo určitě mnohem větší ambice a v konkurenci Dánska a Austrálie určitě chtělo postoupit nebo alespoň o postup usilovat do poslední chvíle. Situace je ale taková, že jsou Peruánci po dvou utkáních s nulou na kontě a dokonce nevstřelili ani branku. V posledním utkání proti Austrálii však ještě mohou výrazně zamíchat kartami a Austrálii klidně poslat domů, pokud uhrají minimálně bod.

Předchozí dva zápasy Peru na ruském mistrovství světa skončily naprosto shodným výsledkem, po výhře 1:0 se vždy radoval soupeř Peruánců. Jako první Peru vyzvalo Dánsko a tahle prohra musí jihoamerickou reprezentaci mrzet dvojnásob, protože v prvním poločase nevyužil penaltu Cueva, aby pak Dánové v 59. minutě rozhodli o své výhře. Ani v zápase s Francií nepředvedlo Peru vůbec špatný výkon, ale znovu ho potopilo neproměňování šancí. A tak z toho byla další porážka 0:1.
Austrálie

Austrálii půjde v posledním zápase skupinové fáze opravdu o hodně, protože může ještě zabojovat o postup do osmifinále, i když už ho nebude mít ve svých rukou. Australané mají totiž po dvou zápasech na kontě jeden bod a na druhé Dánsko ztrácí body tři. Aby ještě postoupili, musí porazit Peru a zároveň doufat v prohru Dánů s Francií, která má už postup jistý. Zároveň ale potřebuje mít Austrálie lepší skóre než Dánsko a v tom na něj momentálně o dva góly ztrácí. Peru by tak potřebovala dát co nejvíce branek.

Na úvod mistrovství světa Australané podlehli favorizované Francii 1:2, ale jejich výkon rozhodně nebyl marný, Francouzi o své výhře rozhodli až v 81. minutě po vlastním gólu Austrálie. Ve druhém utkání Austrálie remizovala 1:1 s Dánském a tím si ještě udržela naděje na postup. Na branku Eriksena reagoval ještě v prvním poločase z penalty Jedinak. Právě Mile Jedinak je nejlepší střelec Austrálie, vstřelil oba její góly a v obou případech z penalt.
Zdravím a vítám všechny fotbalové příznivce u sledování on-line přenosu utkání mistrovství světa mezi reprezentacemi Austrálie a Peru. Zápas se odehraje v Soči na Olympijském stadionu Fišt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.