Španělsko tedy nadále zůstává favoritem celého turnaje, když poráží Mexiko 2:1! První branku vstřelil již ve 2. minutě Gonzalez, Mexiko poté dlouho vedlo. Až v 74. minutě přišlo srovnání a to z nohy Derika. Poté nastal neuvěřitelný tlak Španělska, který vyvrcholil v 91. minutě. Suma sumárum, Španělsko 2:1 Mexiko. Děkuji Vám za pozornost, na přečtenou.
90+5
Španělé stále drží míč a výhru už si zřejmě vzít nenechají.
90+4
Španělé drží míč na útočné polovině.
90+3
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Alcacer, přichází Llorente.
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Fuentes, přichází Morales.
90+3
90+1
Španělsko právě vstřelilo branku!

Nutno dodat, že gól jednoznačně zasloužený. Mexiko se nedostalo s míčem za polovinu dobrých 15 minut. JESÉ za vápnem napřáhl a vystřelil, jeden z obránců kulatý nesmysl lehce tečoval, míč tak doputoval až za záda Sancheze.
+3
Nastavovat se budou 3 minuty.
90
Mexiko mohlo jet domů, ale Sanchez drží jejich naděje stále nahoře, když famózním zákrokem vytáhl střelu na rohový kop!
88
Suarez se snažil prodrat před brankáře přes vápno, ale narazil na zelenou zeď mexických obránců.
88
Manquillo se prezentoval skvělou individuální akcí, ale zakončení se mu příliš nepovedlo.
85
Suso napřáhl, ale trefil pouze dobře bránícího obránce.
84
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Gonzalez, přichází Luna.
83
Na hřišti jsou lékaři, kteří pečují o zřejmě zraněného Gonzaleze. Hra přerušena.
81
Do obrovské šance se propracoval Suarez, ale jeho střela orazítkovala pouze tyčku!
80
Španělsko bude zahrávat outové vhazování od rohového praporku. Bude to dlouhý out až do vápna?
79
Mexiko to bude mít velmi těžké, Španělsko přebralo otěže utkání a takřka nepůjčí soupeři míč.
77
A mohlo to být 2:1, když se do skvělé pozice propracoval Alcacer, ale zakončení promeškal.
74

Z rohového kopu Španělsko dokázala profitovat! Na první tyčce hlavičkoval Suarez, míč doputoval až k DERIKOVI OSEDEMU, který jej uklidil do prázdné branky.
74
Oliver pálil ze skvělé pozice, ale trefil pouze obránce.
72
Torres faulovaný Hernandezem, Španělsko stále u míče, avšak velmi daleko od Sancheze.
70
Španělsku zbývá 20 minut k tomu, aby vyrovnalo, pokud se chtějí udržet v turnaji.
68
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Deulofeu, přichází Suarez.
67
Nádhernou akci Mexika o třech narážečkách zakončil Corona, ale Sotres předvedl famózní zákrok!
66
Rodriguezova střela skončila hodně mimo.
64
Espericueta se pokusil zakončit, ale trefil pouze zeď, od které se míč odrazil na rohový kop. Z něj Mexiko nevytěžilo nic.
63
Saul za faul viděl pouze žlutou kartu.
63
Cotona běžel téměř sám na brankářem, ale Saul jej stáhl k zemi. Standardní situace ze skvělé pozice pro Mexiko!
62
Corona mohl běžet sám na branku, ale rozhodčí odpískal velmi přísný ofsajd!
61
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Lopez, přichází Zamorano.
59
Souboj kapitánů o míč vyšel lépe pro mexického Hernandeze, když se Alcacer provinil faulem.
56
Deulofeu ukázal, jak moc šikovné nohy má, když doslova poslal Abellu na párek. Následně vystřelil, ale Sanchez jeho pokus za svá záda nepustil. Z rohového kopu nebyla branka ohrožena.
54
Van Rankin fauloval na středu hřiště a obdržel žlutou kartu. Ať se zrodí jakýkoliv výsledek, Van Rankin hrát čtvrtfinále nebude!
53
Španělsko zahrávalo standardní situaci z velkého úhlu, nacvičený signál zakončil Suso nepřesně.
52
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Israel, přichází Suso.
51
Alcacer mohl vyrovnat, ale tváří v tvář Sanchezovi neuspěl! To je velká škoda pro tým z Evropy.
50
Na postranní čáře už čeká Suso, Španělsko bude střídat.
49
Especicueta se pokusil vystřelit z dálky, ale trefil pouze španělského obránce.
47
Centr na Gonzaleze proletěl vápnem, Mexičan druhou branku z podobné šance nedá.
46
Španělsko drží míč, Mexiko si vytváří šance. Lépe popsat první polovinu zřejmě nejde, uvidíme, co nám přinese ta druhá.
+1
Rozhodčí nastavil 1 minutu.
44
Corona nyní vzal zodpovědnost na sebe a vyslal technickou střelu, která minula branku jen o několik centimetrů!
43
Manquillo vyslal před branku nebezpečný přízemní centr, nebyl zde však nikdo, kdo by jej uklidil za záda mexického brankáře.
42
Lopez nedosáhl na dlouhý pas a míč letí do zámezí.
40
Torres faulovaný na středu hřiště.
40
Corona se provinil útočným faulem, míč míří na kopačky španělských hráčů.
39
Centr útočníka Barcelony nenašel adresáta.
38
Deulofeu obešel obránce a poté nacentroval, míč však odvrátila obrana na rohový kop.
36
Španělská dvacítka hraje stejný styl fotbalu, jako tým ''A''. Držení míče je v jejich prospěch 67% ku 33%.
34
Rohu však hosté nevyužili.
33
Další obrovská šance vedoucího týmu! Corona napřáhl ve vápně ze skvělé pozice, ale Sotres špičkami prstů jeho pokus vytáhl na rohový kop!
32
Centr na Gonzaleze byl příliš dlouhý a prolétl pouze do zámezí.
30
Obrovská šance Mexika! Arturo Gonzalez po krátkých přihrávkách vyslal svoji raketovou střelu, která orazítkovala břevno!
26
Campaňa se pokusil vyrovnat střelou z dálky, ale ta se mezi tři tyče nevešla.
25
Z něj však hráči v červených dresech nedokázali nic vytěžit.
24
Rozvíjející se španělskou akci zastavil Hernandez odkopem na rohový kop.
22
Alcacer dostal krásný dlouhý pas od Deulofeua na hranici velkého vápna a ihned se pokusil zakončit. Jeho střela však neměla gólové parametry.
20
Na centr z křídla si naskočil Lopez, ale jeho hlavička letěla nad branku.
18
Střelec jediné branky Gonzalez se předvedl i v defenzivní činnosti, když skvělý obranným zákrokem nejprve získal míč a poté byl faulován. Šance Španělska ohrozit branku Mexika tedy z této akce vyhořeli.
16
Deulofeu našel na křídle Bernata, ten však nedokázal odcentrovat a míč ztratil.
14
Útočnou akci Mexika zastavil pomezní rozhodčí pro ofsajd.
12
Oliver se pokusil zakončit ze střední vzdálenosti, ale jeho střelu zblokovala pozorná obrana.
11
Deulofeu faulovaný, Španělsko má výhodu a pokračuje v útočné akci.
9
Deulofeu vybojoval rohový kop, ze kterého však Španělsko nedokázalo profitovat.
7
Oliver protáhl Sancheze dalekonosnou střelou.
7
Fuentes faulovaný, španělská útočná akce končí.
6
Hra je po gólu mírně rozháraná, žádný z týmů si nedokáže vypracovat šanci, ze které by ohrozil soupeře. U míče jsou hráči Španělska, ti však kombinují pouze kolem středového kruhu.
2
Mexiko právě vstřelilo branku!

Tak to je neuvěřitelné! Hráči se ještě nedostali do správných otáček a už je tu první branka! Centr z křídla trefil z první ARTURO GONZALEZ a nedal Sotresovi nejmenší šanci!
1
Španělsko nakráčelo do osmifinále s vervou, když ze 3 utkání ve skupině dokázalo pohodlně ve všech vyhrát s úctyhodným skóre 7:2. Soupeři španělských hráčů byly týmy Francie, USA a Ghany.

Hráči Mexika to tak jednoznačné neměli. Soupeři Mexičanů ve skupině byli Řecko, Paraguay a Mali. Ve třech utkáních si připsali pouze jednu výhru a 2 porážky. Výhra to však byla důležitá, když Mexičané dokázali porazit ve třetím utkání v přímém souboji o postup Mali 4:1.
Dobrý podvečer, vítám Vás u fotbalového přenosu z Mistrovství světa hráčů do 20 let. Dnes na sebe narazí Španělsko a Mexiko. Zápasem Vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.