Mier – Arroyo (60. Sandoval), Palma, Cuesta (C), Vera – Balanta – Angulo, Alvarado (72. Caicedo), Perea (46. Carbonero), Sinisterra – Cucho Hernández.
Ukrajina
Kučeruk – Konoplja, Popov (86. Safronov), Bondar (C), Beskorovajnyj, Kornijenko – Kaščuk (46. Citajšvili), Čech, Dryšljuk, Buleca – Sikan (61. Suprjaha).

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:17.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Ukrajiny, které svého soupeře porazila poměrem 1:0. Jediná branka tohoto zápasu přišla po necelých deseti minutách hry, a sice se dokázal trefit Sikan. Po této brance jsme sledovali celkem nezáživnou podívanou, při které se častěji na míči držela Kolumbie, jenž ale většinu času narážela na pozornou obranu soupeře. Ukrajina předvedla velice zodpovědný výkon směrem dozadu, čistý štít jim přinesl kýžený postup do semifinále šampionátu.
90+5'
90+4'
Dlouhé obléhání pokutového území nakonec přineslo zisk rohového kopu, který nakonec nabídl hlavičkový pokus vedle branky.
90+3'
Kolumbie už delší dobu kombinuje na polovině soupeře, avšak stále se nemůže dostat k něčemu vážnějšímu. Nyní má míč na noze Balanta.
90+1'
Ukrajina se snaží v koncovce utkání nikterak nezmatkovat. To jednoznačně potvrdil Bondar, který nekompromisně odklízel míč do bezpečí.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě ještě můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Žlutou kartu dostává Danylo Beskorovajnyj (Ukrajina).
88'
Kučeruk se postaral o dalekonosný odkop od své branky, který na druhé straně skončil na hlavě Cuesty. Kolumbie se žene vpřed.
87'
To bude ještě hodně zajímavá koncovka tohoto zápasu. Kolumbie totiž dohrává bez vyloučeného hráče, vyrovnání tak bude o to složitější.
86'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Denys Popov, přichází Olexandr Safronov.
86'
Po nedovoleném zákroku Carbonera, na zemi skončil Popov. Hlavní sudí se na celou situaci šel podívat k videu, načež Carbonerovi udělil přímou červenou kartu.
83'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, Ukrajina stále drží hubený náskok. Kolumbijci jsou na míči, avšak daleko od branky soupeře.
82'
Nyní se musel činit také brankář Kučeruk, který dokázal zneškodnit táhlé zakončení v podání Carbonera. Na řadu přijde rohový kop.
81'
Po delší době se k míči dostal také brankář Mier, který konstruktivně roztáhl hru na levou stranu, nicméně soupeř se dokázal včas stáhnout.
80'
Z velké vzdálenosti zkoušel své štěstí hodně aktivní Citajšvili, jenž levačkou mířil pouze na tribunu. Kolumbie celkem rychle přišla o míč.
79'
Dobře z obranné linie dokázal vystoupit Beskorovajnyj, který poté zkoušel najít kolegu Suprjahu, jenž v osobním souboji neuspěl.
78'
Žlutou kartu dostává Giorgij Citajšvili (Ukrajina).
77'
U postranní čáry se povedlo zasáhnout Konopljovi, který odvracel pouze k reklamním bannerům. Posléze si Kolumbie počínala nedovoleně.
76'
Brankář Kučeruk si postavil míč k odkopu od své branky, se kterým si dával celkem načas. Nakonec mu to u sudího ale prošlo.
75'
Na druhé straně za sebe prodlužoval obránce Konoplja, který tak soupeři zajistil autové vhazování. Vera okamžitě oslovil Carbonera.
74'
Na pořadu dne byla standardní situace pro Ukrajinu. Suprjaha to vzal sám na sebe, jeho nepovedený projektil nebyl nebezpečný.
73'
O autové vhazování z pravé strany se postaral Alvarado, načež si nedovoleným zákrokem pomohl napadající forvard Suprjaha.
72'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Jaime Alvarado, přichází Déiber Caicedo.
71'
Sinisterra přesouval míč na pravou stranu, kde se nacházel Angulo. Druhého jmenovaného hráče ale dokázal odzbrojit Popov.
66'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, zatím jsme stále viděli pouze jednu branku. V posledních minutách se konečně začalo něco dít.
65'
Unikající Citajšvili chtěl vybojovat nedovolený zákrok, což se mu také podařilo. Carbonero byl v souboji o míč příliš pozdě.
64'
Obrovská šance Ukrajiny! Mier si nejprve poradil s přízemní střelou, poté se míč snášel před odkrytou branku na Citajšviliho, jenž ale netrefil kýžené místo.
64'
O exekuci si řekl dnes hodně nevýrazný Hernández, jehož rána pravou nohou směřovala pouze do zdi, konkrétněji to schytal Popov.
63'
Kousek za pokutovým územím fauloval Dryšljuk, který na zem povalil Carbonera. Kolumbie bude zahrávat velice nebezpečnou standardku.
62'
Na pořadu dne byl rohový kop pro hráče Ukrajiny. Buleca stáčel míč směrem do malého vápna, přičemž si důležitý zákrok připsal Alvarado.
61'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Danylo Sikan, přichází Vladyslav Suprjaha.
60'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Anderson Arroyo, přichází Luis Sandoval.
59'
Ukrajina si navíc vybojovala další volný kop, ke kterému se postavil právě Citajšvili. Jeho centr na zadní tyči prodlužoval obránce Palma.
58'
Jenomže Kolumbie stále nemůže najít recept na pozornou obranu soupeře. Palma nyní přenášel hru až k opačné postranní čáře.
57'
Vera se postaral o provedení autového vhazování z levé strany, avšak v hlavičkovém souboji kraloval Bondar, který odvracel do bezpečí.
56'
Opět se chvíli nehrálo, neboť bylo opět zapotřebí lékařské ošetření. Popov skončil za postranní lajnou, Ukrajina bude chvíli hrát v desíti.
55'
Na jistotu se rozhodl zahrát vracející se Popov, který dopravil míč do náruče brankáře Kučeruka. Ukrajina ihned rozehrála výhozem.
54'
Bylo tomu skutečně tak. Navíc se k rozehrávce postavil právě Carbonero, jehož vzdušná nabídka našla hlavu pozorného Beskorovajnyje.
53'
Alvarado si na pravém křídle všiml volného Carbonera, který si nakonec došel pro zisk standardní situace. Vypadá to na pokus o centr.
52'
Celkem dlouho ležel na zemi Popov, nicméně sudí až po dlouhé prodlevě přeci jenom přerušil hru. Na hrací plochu dorazil také lékařský personál.
51'
Právě Konoplja se dostal k přízemní nabídce až na Sikana, kterému ale uskočil míč od nohy. Posléze ve své šestnáctce zasahoval Palma.
50'
Napadající Citajšvili tak dlouho atakoval protihráče, až nakonec pro svůj celek vybojoval autové vhazování, ke kterému se staví Konoplja.
49'
Dalekonosným pasem to zkoušel obránce Cuesta, který na druhé straně hrací plochy hledal Hernándeze, před kterým zasahoval Popov.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali celkem zdlouhavou kombinaci Kolumbie na polovině soupeře, avšak nic vážnějšího se neděje.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali hráči Kolumbie, jenž budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Andrés Perea, přichází Johan Carbonero.
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Oleksij Kaščuk, přichází Giorgij Citajšvili.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám toho moc nenabídl. Sledovali jsme totiž nezáživnou podívanou, jenž přinesla pouze jeden zajímavý moment, při kterém se dokázal prosadit ukrajinský Sikan. Posléze jsme sledovali bitvu ve středu hrací plochy, jenž nabídla hned pět žlutých karet. I tak je o něco aktivnějším celkem Kolumbie, avšak ta nikterak vážněji brankáře Kučeruka neohrozila.
45+2'
45+1'
Zatím hodně nenápadný Hernández nedokázal uspět ve vzduchu, což jen dokumentuje marnou snahu Kolumbie. Soupeř si koncovka poločasu hlídá.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45'
Žlutou kartu dostává Iván Angulo (Kolumbie).
43'
Angulo to zkoušel vzít sám na sebe, avšak jeho manévr kolem protihráče dokázal přečíst Bondar. Navíc posléze se na zemi ocitl forvard Sikan.
42'
Obrannou povinnost si splnil pozorný Konoplja, který ze vzduchu odvracel míč na druhou polovinu, kde ho v poklidu sebral Sinisterra.
41'
Už to vypadalo, že se jeden z hráčů Kolumbie dostane k zakončení, avšak nakonec Arroyo pálil zhruba dvacet metrů vedle branky.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Přichází další žlutá karta, už třetí pro Kolumbii. Tentokráte jí v rukou sudího objevil Arroyo.
36'
Sikan byl tak dlouho zpracováván, až hlavní sudí nakonec odpískal nedovolený zákrok, avšak krátce na to jeho kolega u lajny signalizoval ofsajd.
35'
Žlutou kartu dostává Juan Palma (Kolumbie).
35'
Do pokutového území se dostal Kaščuk, který po kontaktu s protihráčem upadl. Hlavní sudí ani na malý moment neuvažoval nad penaltou.
34'
Kolumbijci to opět zkoušeli přízemní kombinací, avšak smečka protihráčů výborně napadá. Balanta byl vytlačen na vlastní polovinu.
33'
Na pravé straně se o centrovanou nabídku pokoušel Angulo, který sice trefil nohu Beskorovajnyho, avšak pomezní sudí odhalil drobný ofsajd.
32'
Příliš nepřesnou přihrávku vyprodukoval Balanta, který se u opačného pokutového území snažil najít Hernándeze, jenž měl k míči daleko.
31'
Cuesta v tísni volil zpětnou přihrávku až na brankáře Miera, který pro změnu roztáhl hru na levou stranu, kde to sám na sebe bere Perea.
30'
Jenomže Kolumbie se bleskovým způsobem dostala k míči, přičemž u postranní čáry kouzlil Arroyo, jenž vybojoval autové vhazování.
29'
Už se opět pokračuje ve hře. O rozehrávku volného kopu se postaral kapitán Bondar, který na jistotu předával vedle stojícímu Konoplijovi.
28'
Po předchozím nedovoleném zákroku na zemi skončil Dryšljuk, ke kterému se také vydal lékařský personál, avšak o nic vážného se nejedná.
27'
Žlutou kartu dostává Andrés Balanta (Kolumbie).
27'
Hodně rychle musel jednat brankář Mier, kterého málem dohrál napadající Sikan. Prvně jmenovaný nakonec posílal míč na Angula.
26'
Do obrany se vydal také Kaščuk, který ještě stačil odehrát míč přes postranní lajnou, jenž našel pouze Pereu, jenž se pro změnu unáhlil.
25'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám nabídla jeden přesný zásah. Kolumbie se ale nemůže dostat k souvislejšímu tlaku.
24'
Na řadu přišla vůbec první žlutá karta tohoto zápasu, vyfasoval jí hostující křídelník Kaščuk, který místo míče trefil pouze Sinisterru.
19'
Kučeruk si tak vyzkoušel vůbec první rozehrávku od své svatyně. Jednalo se o dalekonosný nákop, jenž na druhé straně našel Sikana.
18'
U míče se sešla pořádná smečka hráčů. Nakonec to na sebe vzal Vera, jehož technická rána levou nohou skončila pouze na zdi soupeře.
17'
Kolumbijci si nyní pohrávali s míčem na vlastní polovině, načež to nákopem zkoušel Palma, jehož dalekonosný pas přinese zajímavou standardku.
16'
Navíc přišel nedovolený zákrok v podání napadajícího Čecha. O rozehrávku standardky se postaral Vera, jehož centr skončil u Popova.
15'
Na levém křídle zkoušel Sinisterra spolupracovat s Verou, avšak nakonec včas zasahovala obrana Ukrajiny, jenž dalekonosně odklidila míč.
14'
Nakonec se jednalo o Palmu, který se konečně zdá být v pořádku. Může se tak pokračovat ve hře, první střídání tohoto zápasu se konat nebude.
13'
Momentálně se nehraje, neboť po předchozí situaci skončil na zemi jeden z hráčů Kolumbie. Na hrací plochu přispěchal také lékařský personál.
12'
Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli dlouho čekat, v tuto chvíli je na tahu Kolumbie, jenž má na vyrovnání ještě hodně času.
11'
Ukrajina právě vstřelila branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Po dalekonosném nákopu se za obranu pokoušel vydat DANYLO SIKAN, který navíc využil naprosto zbytečného vyběhnutí Miera, jenž se k míči vůbec nedostal. Ukrajinský forvard poté zamířil do opuštěné svatyně.
9'
O rozehrávku se staral obránce Popov, který u středového kruhu našel volného Čecha, jenž v tísni opět volil pouze zpětnou nahrávku.
8'
Do pokutového území Kolumbie přiletěl hodně nebezpečný centr z kopačky obrábce. Jeho nabídka našla Bulecu, jenž v pádu zamířil vedle.
7'
Dryšljuk se nadechl ke kolmici za obranu, avšak nakonec si tento úmysl rozmyslel a raději vyprodukoval zpětnou přihrávku na Bondara.
6'
Kaščuk přeci jenom dokázal otřít míč o nohu napadajícího Very, od kterého se odrazil ven z hrací plochy. Ukrajina se dostala na vlastní půlku.
5'
Mier odkopával k postranní lajně, kde se nacházel Sinisterra. Jeho spolupráce s Perou nakonec přinesla zisk úvodního rohového kopu.
4'
Na pravé straně hrací plochy se hraním rukou prezentoval Beskorovajnyj, avšak sudí to zřejmě neviděl. Arroyo bude alespoň vhazovat.
3'
Hned v úvodu utkání se k míči dostal brankář Mier, který si pokryl slabé zakončení v podání Kaščuka. Kolumbie se okamžitě žene kupředu.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzala Ukrajina, jenž bude hrát zprava doleva.
1'

Kolumbie: Mier – Arroyo, Palma, Cuesta (C), Vera – Balanta – Angulo, Alvarado, Perea, Sinisterra – Cucho Hernández.
Náhradníci: Fontalvo, Lemus – Amaya, Caicedo, Carbonero, Carvajal, Colorado, Reyes, Sandoval, Terán.

Ukrajina: Kučeruk – Konoplja, Popov, Bondar (C), Beskorovajnyj, Kornijenko – Kaščuk, Čech, Dryšljuk, Buleca – Sikan.
Náhradníci: Lunin, Riznyk – Chachljov, Musolitin, Snurnicyn, Suprjaha, Citajšvili, Ustymenko, Safronov, Veremijenko.

Rozhodčí: Ghorbal – Gourari (oba Alžírsko), Kamel (Egypt).
Ukrajina

Na opačné straně stojí Ukrajina, která se v skupinové fázi vedla o něco lépe. Reprezentace Ukrajiny dokonce vlastní skupinu dokázala vyhrát, navcí ani jeden zápas neprohrála. Hned první zápas proti Americe nabídl hodně vyrovnanou podívanou, avšak Ukrajině se nakonec podařilo vyhrát poměrem 2:1. I další utkání skončilo jednobrankovým rozdílem, tentokráte hořkost porážky ochutnali hráči Kataru. Jediná ztráta bodů přišla v posledním skupinovém duelu, nerozhodný výsledek 1:1 ale Ukrajině stačil k prvnímu místu. Ukrajina se v rámci osmifinále utkala s Panamou, avšak tento zápas nabídl jednoznačnou bitvu, z vítězství 4:1 se radovala právě Ukrajina.
Kolumbie

Fotbalisté Kolumbie se ve skupinové části umístili na druhé příčce, přičemž manko na první Senegal činil pouze jeden jediný bod. Kolumbie dohromady nasbírala šest bodů, přičemž se jí podařilo zvládnout hned první skupinový duel, ve kterém zdolala Polsko. Druhý zápas, právě proti prvnímu Senegalu, už vítězný výsledek nepřinesl, Kolumbie totiž prohrála výsledkem 0:2. Klíčový souboj přišel v souboji proti Tahiti, ve kterém si Kolumbie doslova zastřílela, neboť svému soupeři nasázela hned šest branek. Kolumbijci se v rámci osmifinále utkali s Novým Zélandem, přičemž toto utkání dospělo až do penaltového rozstřelu, který pochopitelně lépe zvládla Kolumbie.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Mistrovství světa hráčů do dvaceti let má na programu čtvrtfinále, my budeme společně sledovat souboj mezi Kolumbií a Ukrajinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.