MS U20 -  ONLINE PŘENOS -  Ukrajina : Panama - 3. června 2019   17:30

Ukrajina
Ukrajina
23' Sikan (Konoplja) • 41' Popov  • 45+1' Sikan (Konoplja) • 83' Buleca (Dryšljuk)
4:1
(3:0)
Panama
Panama
50' Walker  (Benítez)
Ukrajina
Lunin – Konoplja, Popov, Bondar (C), Beskorovajnyj, Kornijenko – Citajšvili (63. Kaščuk), Čech, Dryšljuk, Buleca (85. Ustymenko) – Sikan (67. Suprjaha).
Gonzalez Cabrera – Trinidad Diaz Mendez, Soppi (všichni URU)
Tychy Stadium, Tychy
Panama
Dimas – R. Rodríguez, Harvey, M. Gamboa, Trejos, Benítez (72. T. Rodríguez) – West, Walker, Griffith (C), Valanta (64. McKenzie) – Bristán (46. Méndez).

To už je ode mě. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný pondělní večer.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:12.
Ukrajinská radost může naplno propuknout. Východoevropané na tomto turnaji stále neprohráli, díky čemuž postupují do čtvrtfinále. Už dokonce znají soupeře, utkají se s jihoamerickou Kolumbií.
Ukrajina postupuje naprosto zaslouženě. Průběh dnešního zápasu jasně kontrolovala. Po prvním poločase vedla dokonce 3:0, což rozhodlo. Panama sice vykřesala snížení, ale další branky už nepřidala. V závěru dokonce inkasovala, takže se Panamčané musí s turnajem rozloučit.
90+4'
90+3'
Tentokrát fauloval také ukrajinský hráč, konkrétně Maxim Čech. Tomu už je to jedno a spíše se nad faulem pousmál.
90+2'
Utkání je v závěřu ještě vyhrocené. Panamčané jsou samozřejmě s výsledkem nespokojení, a proto hrají velmi tvrdě.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Kyrylo Dryšljuk (Ukrajina).
89'
Ani rohový kop Panamčanům ke skórování nepomohl. Východoevropané se vzápětí raději osvobozují odkopem.
88'
Panama ještě zakládá útočnou akci. Vzduchem to ale nepůjde, Ukrajinci úspěšně kryjí další nákop.
87'
Ernesto Walker ještě fauloval, na výsledku to ale samozřejmě už nic nezmění.
86'
Utkání už se jen dohrává, Panama je s prohrou smířená a naopak Ukrajina už se pomalu raduje z postupu.
85'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Serhij Buleca, přichází Denys Ustymenko.
83'
Ukrajina právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, Kolumbie se ve čtvrtfinále utká s Ukrajinou! Emerson Dimas vyrazil centr přímo k Dryšljukovi, který okamžitě poslal míč k SERHIJOVI BULECOVI, který střelou k bližší tyči překonal panamského brankáře a obránce. Asistence: Kyrylo Dryšljuk.
82'
Tým z amerického kontinentu to opět zkoušel pomocí nákopu, ale ten tentokrát skončil až u Lunina, který si s rozehrou dá samozřejmě na čas.
81'
Jeden z panamských hráčů nedokázal zpracovat nákop, kvůli čemuž ztratil míč. Východoevropané na nic nečekají a okamžitě balón posílají co nejdál od vlastní branky.
80'
Panamčané už zase kombinují na své polovině. Chvíli nato se sice dostali na tu útočnou, ale tam poslali míč do autu.
79'
Roh zůstál nevyužit. Ihned potom se Ukrajina vydala do protiútoku, který končí vzájemným střetem Carlose Harveyho a Juchyma Konopljanki. Oba jsou nakonec v pořádku.
78'
Danylo Beskorovajnyj daroval soupeři šanci na snížení. Míč totiž úplně zbytečně posílá na rohový kop pro Panamu.
77'
Po dlouhé době mají míč také Panamčané. Ti se překvapivě dopředu moc nehrnou, do hry se dostal dokonce i Emerson Dimas.
76'
Ukrajinci se postupně propracovali až do útoku. Tam se pokusí získat co nejvíce času autovým vhazováním.
75'
Východoevropané chytře získávají čas kombinací a vyhlíží konec zápasu. Ten se pomalu, ale jistě blíží.
74'
A nyní je na zemi další panamský hráč, konkrétně střídající Tomás Rodríguez. Tomu nakonec nic není, jinak by na hřišti moc dlouho nepobyl.
73'
Manuel Gamboa zůstává po souboji ležet na trávníku, ale nakonec se obejde bez ošetřovatelů.
72'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Guillermo Benítez, přichází Tomás Rodríguez.
71'
Tým červených to dopředu tentokrát zkouší nákopem. Ten sice našel správný cíl, ale následně pro změnu fauloval Carlos Harvey.
70'
Ukrajina dobrou minutu udržela míč na útočné polovině. Do konce základní hrací doby mezitím zbývá už jen dvacet minut.
69'
Panama se sice tentokrát rychle dostala na útočnou půlku, ale tam míč ztratil Ernesto Walker, který se svou chybu snažil napravit faulem.
68'
A další spálená šance pro Oleksije Kaščuka! Panamská obrana si nerozuměla, a tak zůstál uprostřed vápna úplně sám. Také dostal přesnou přihrávku, ale branku přestřelil o několik metrů.
67'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Danylo Sikan, přichází Vladyslav Suprjaha.
66'
Tým z amerického kontinentu se samozřejmě tlačí do útoku, ale tam se dostal až za necelou minutu. Problém je v tom, že už čas na vyrovnání pomalu dochází.
65'
Sikan fauloval na útočné polovině, a tak Panama musí začínat další útok od svého brankáře.
64'
Žlutou kartu dostává Danylo Sikan (Ukrajina).
64'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Diego Valanta, přichází Axel McKenzie.
64'
Možné rozhodnutí měl na kopačce Oleksij Kaščuk! Ten kroutil míč k levé tyči, ale balón nakonec skončil těsně vedle.
63'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Giorgij Citajšvili, přichází Oleksij Kaščuk.
62'
Východoevropané už zase tahají čas. Tentokrát už červení aktivně napadají, což se nakonec vyplatilo, protože vybojovali míč.
61'
Centr z přímáku nenašel správný cíl. Ukrajinská obrana v klidu uklidila míč do bezpečí a následně ho odkopla na druhou půlku hřiště.
60'
Panamčané získávají výhodu přímého kopu! Ten z levé strany rozehraje Jesús West.
59'
Východoevropané už delší chvíli drží míč a získávají tak drahocenný čas. Mezitím také opatrně hledají cestu k panamské brance.
58'
Ukrajinci už hrají vyloženě na čas, a proto se co nejdéle snaží kombinovat na své polovině.
57'
Proti panamskému nákopu však bez problémů zasahuje Andrij Lunin, který poté odkopává míč co nejdál od své branky.
56'
Panama má stále naději a proto aktivně hledá cestu do útoku. Přece jen dvoubrankový náskok Ukrajiny se ještě dá smazat.
55'
Z přímého kopu Ukrajinci nic nevymysleli a naopak chvíli nato ztrácí balón. Juchym Konoplja totiž fauloval.
54'
Žlutou kartu dostává Soyell Trejos (Panama).
52'
Nyní už se Ukrajina dostala až k vápnu, kde byl Danylo Sikan faulován. Ten ošetření nebude potřeboval, naopak pachatel ano. Soyell Trejos si nechává zavolat ošetřovatele.
51'
Východoevropané chtějí své tříbrankové vedení rychle zpět, ale míč ztratilia již na polovině hrací plochy.
50'
Panama právě vstřelila branku!
Pozor, Panama neskládá zbraně a ještě to může být zajímavé! ERNESTO WALKER ukázkově zpracoval centr a následně rychle zakončil k bližší tyči. Lunin si sice na míč sáhl, ale zastavit ho nedokázal. Asistence: Guillermo Benítez.
49'
Andrij Lunin se poprvé v zápase pořádně zapotil. A to rovnou dvakrát, musel chytat dva nebezpečné centry.
48'
Poprvé ve druhém poločase mají míč na svých kopačkách i Panamčané. Ti se samozřejmě co nejrychleji tlačí k zakončení.
47'
Ukrajinci jsou naprosto v klidu. Nikam nespěchají a v klidu kombinují kolem půlící čáry.
46'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Efraín Bristán, přichází Jorge Méndez.
46'
Dost pravděpodobně už je rozhodnuto. Ukrajina hraje mnohem lépe a proto už po první půli vede o tři góly. Nejlepšími hráči na hřišti jsou rozhodně Danylo Sikan a Juchym Konoplja, tito hráči se totiž postarali o dva góly. Houževnatou Panamu navíc třetí gól dost pravděpodobně položil, takže je opravdu malá šance, že by s výsledkem ještě něco udělala.
Druhý poločas začne přibližně v 18:32.
45+2'
45+1'
Tohle už asi bude pro Panamu konečná! O třetí branku se starají stejní hráči jako o první gól. Konoplja další přesnou přihrávkou našel před brankou opět DANYLA SIKANA, který ve skluzu dokázal překonat Emersona Dimase. Asistence: Juchym Konoplja.
45'
První půle se asi dohraje v klidu. Východoevropané totiž drží míč a dopředu samozřejmě moc nespěchají.
44'
Další střelecký pokus si připisuje Viktor Kornijenko, ale ukrajinský forvard poslal míč jen vedle pravé tyčky.
42'
Panamčané ještě nic nevzdávají, ale na útočné polovině se kvůli faulu zase moc dlouho neohřáli.
41'
Je to o dvě branky! Jeden z Ukrajinců protečoval centr až na brankovou čáru, kde sotva dokázal zasáhnout Emerson Dimas. Ten navíc vyrazil míč přesně na hlavu DENYSE POPOVA, který bez problémů uklidil balón do sítě.
39'
Východoevropané už opravdu nikam nespěchají. Nyní kombinují u středového kruhu a pomalu vyhlíží konec poločasu.
38'
Přihrávka z rohového kopu sice našla správný cíl, ale hlavička opět nevyšla. Následně odražený míč našel ukrajinský hráč, ale ani on nedokázal nic vymyslet.
37'
Po delší době přišel další ukrajinský útok, který vedl Juchym Konoplja. Ten centroval z pravé strany. Míč sice do vápna neprošel, ale skončil alespoň na rohu.
36'
Panamčané jsou směrem dopředu stále hodně opatrní, nechtějí soupeři nabídnou jakoukoliv možnost protiútoku.
35'
Východoevropané raději zastaví panamský útok za cenu autu. Panama tak bude vhazovat poblíž půlící čáry.
34'
Ukrajina už se dopředu moc nežene, první poločas už rozhodně chce dohrát v klidu.
33'
Další střelecký pokus si připisuje Diego Valanta, ale ani on z hranice pokutového území nemířil přesně.
32'
Po delší době přišla střela z panamské kopačky, ale rána z hranice vápna nemohla Lunina ohrozit, míč skončil nad brankou.
31'
Panama se stále neosmělila a proto je směrem dopředu hodně opatrná. Ukrajinci tak nemají s obranou sebemenší potíže.
30'
Ukrajina je směrem dopředu hodně nebezpečná, ale tentokrát dobře zakročila panamská obrana, která nedovolila průnik přes levou stranu hřiště.
29'
Emerson Dimas raději rozehrává nakrátko. Panama ale nakonec dopředu nakoplo, což je zase neúspěšné, protože míč končí až u Lunina.
28'
Dalšímu ukrajinskému gólu byl blízko Giorgij Citajšvili, ale ten střelou z první branku přestřelil.
27'
Po úspěšné defenzivě se Ukrajina opět vydává do útoku, ale tentokrát nic neriskuje a raději v klidu přihraje zpátky obráncům.
26'
Panamčané mají k soupeři velký respekt, což se projevuje v tom, že se moc netlačí do zakončení.
23'
Východoevropané se prosazují z první střely na branku a jdou do vedení! Konoplja vyslal ukázkovým pasem DANYLA SIKANA, který pod velkým tlakem dokázal poslat míč k levé tyči. Dimas se po míči natahoval, ale nakonec to bylo marné. Asistence: Juchym Konoplja.
23'
Ukrajina zatím nikam nespěchá a nyní v klidu kombinuje na své polovině a vyčkává na dobrou příležitost pro útok.
22'
Emerson Dimas posílá odkopem své spoluhráče do útoku. Ti však prohráli hlavičkový souboj a byli rádi za to, že zastavili ukrajinský brejk.
21'
Panamčané teď na malý okamžik dostali míč ze své poloviny. Moc času na oddech ale asi nedostanou.
20'
Ukrajina pomalu ukazuje, že je lepším týmem a proto se většinu času hraje na její útočné polovině.
19'
Rychlý protiútok východoevropané zakončil volejem Juchym Konoplja, ale tento hráč mířil jen vysoko nad panamskou bránu.
18'
Efraín Bristán to chtěl vzít na sebe, ale na středu hřiště ho o balón obrala ukrajinská defenziva.
17'
Ani centr z rohového kopu, který do vápna vyslal Giorgij Citajšvili, nic nebezpečného nepřinesl. Ukrajinská hlavička totiž směřovala hodně mimo branku.
16'
Stále se hraje v klidném tempu. Mírně aktivnější jsou Ukrajinci, ale ti stejně jako Panama nic nebezpečného nevymysleli.
15'
Panama má velké problémy s rozehrou, jeden z ukrajinských hráčů při napadání málem vybojoval autové vhazování.
14'
Nyní nakopával například Danylo Beskorovajnyj, ale ani ten nedokázal najít žádného hráče v modrém dresu.
13'
Ukrajina to už zkouší pomocí nákopu, což nepomáhá. Panamčané skvěle brání svou šestnáctku.
12'
Souboj na středu hřiště dopadl lépe pro červené, kteří se tak opět mohou pokusit o ofenzivu.
11'
Ani východoevropané se tentokrát nedostali moc daleko. Následný útok Panamy opět skončil neúspěchem.
10'
Panamčané však zase balón velmi rychle ztrácí a to při pokusu o proniknutí na druhou polovinu hrací plochy.
9'
Modrý tým se ještě nějakou chvíli držel poblíž vápna soupeře, ale Soyell Trejos nakonec hrál rukou, což znamená zisk míče pro Panamu.
8'
První větší šance, kterou si vypracovali Ukrajinci. Ti po nebezpečném centru vybojovali první roh, který ale další nebezpečnou přihrávku před branku nepřinesl.
7'
Překvapivě jsou zatím aktivnější panamští hráči. Ale ani ti se zatím nedostali k velkému ohrožení soupeřící branky.
6'
Ukrajina se už nějakou chvíli snaží dostat přes polovinu hřiště, ale ani nákop brankáře Lunina tomu moc nepomáhá.
5'
Víctor Griffith poslal hraničním zákrokem svého soupeře k zemi. Faul to ale nebyl, takže východoevropané budou jen vhazovat.
4'
Zatím se toho moc neděje, oba celky jsou směrem dopředu hodně opatrné.
2'
Po neúspěšném panamském nákopu mají míč také Ukrajinci. Ti už se s míčem dostali do vápna, ale tam ho nepřesnou přihrávkou ztratil. Juchym Konoplja.
1'
Uvodní výkop obstarali fotbalisté z amerického kontinentu. Ti se samozřejmě nikam neženou.
1'
Favorizovaní Ukrajinci nastoupí v modrých dresech, outsider z Panamy naopak v červených barvách.
Už zazněly obě statní hymny, nejprve ta ukrajinská a pak také samozřejmě panamská.

Ukrajina: Lunin – Konoplja, Popov, Bondar (C), Beskorovajnyj, Kornijenko – Citajšvili, Čech, Dryšljuk, Buleca – Sikan.
Náhradníci: Kučeruk, Riznyk – Safronov, Veremijenko, Chachljov, Suprjaha, Musolitin, Ustymenko, Snurnicyn, Kaščuk.

Panama: Dimas – R. Rodríguez, Harvey, M. Gamboa, Trejos, Benítez – West, Walker, Griffith (C), Valanta – Bristán.
Náhradníci: Allen, Mosquera – Orelién, Méndez, Kirton, Welch, T. Rodríguez, McKenzie, Cunningham, Guerrero.

Rozhodčí: Gonzalez Cabrera – Trinidad Diaz Mendez, Soppi (všichni URU).
Ukrajina
Ukrajina je zatím na turnaji neporažená, ve skupině dvakrát vyhrála a jednou prohrála. Nejprve porazila USA a Katar vždy o jednu branku a poté si připsala remízu 1:1 s Nigérií. Díky tomu Ukrajinci postupují do play off z prvního místa. Měli i celkem štěstí, v osmifinále chytili nejhůře nasazený tým, tedy Panamu.

Panama
Panama se dostala do play off jen tak tak. Ve skupině E totiž skončila na třetím místě a šla tedy do tabulky třetích týmů. Odtud postoupila z posledního volného místa a to jen díky lepšímu skóre, protože Portugalsko mělo 2:3 a Panama 3:4. Panamčané jinak hrají průměrně. Nejprve si připsali remízu 1:1 s Mali, poté prohru 0:2 s Francií a následně přišla povinná výhra nad Saudskou Arábií. Díky tomu je Panama v osmifinále, což je samo o sobě velký úspěch.

6. Norsko – 3 body, skóre 13:5
Zdravím všechny fanoušky fotbalových dvacítek. Dnes se odehrají další tři osmifinále, jako první budeme moci sledovat duel mezi Ukrajinou a Panamou. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.