MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : MFK Vyškov - 24. března 2018   15:00

Hodonín
Hodonín
36' Dovhanyuk  • 50' Hesek  • 52' Dovhanyuk  • 75' Hesek
4:1
(1:0)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
77' Přerovský
Hodonín
Lupač – Křivánek, Paděra (C), Hesek, Dovhanyuk, Novotný, Šturma, Dekleva, Opina, Fojtík, Cvijović.
Petráš – Suchý, Kyselka, Vinkler, Sasín.
Popelák – Gasnárek, Hanáková
MFK Vyškov
Sova – Koné, Odehnal, Přerovský, Matocha, Lahodný, Kuncl, Touré, Tijani, Jeřábek, Němeček.
Machalický – Studený, Božović, Zoue, Novotný.

90+1'
90+1'
Hosté ani v deseti nevypouští jediný souboj a snaží se hrát. I tak už je o jejich prohře zřejmě jasno.
90'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Petr Fojtík, přichází Michal Suchý.
88'
Šturma nedosáhl na Vinklerovu krátkou kolmici a nechal projít míč k hostujícím kopačkám.
86'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Pavel Dovhanyuk, přichází Erik Vinkler.
85'
Martin Kuncl neodcentroval přes Heska. Od něj šel míč do autu a Matocha mohl kopat roh, jenže přetažený centr nic kloudného nepřinesl.
84'
Dlouhý nákop přeletěl nad Božovićem i Přerovským a propadl až k Lupačovi, který teď kombinuje s obránci.
82'
Lupač ale nepřipustil žádné zakončení a došel si pro centrovaný balón, jenž rychle rozehrál na své kolegy.
81'
Vyškov se sympaticky snaží ještě jednou zkorigovat skóre. K dispozici mají standardku z blízkosti pravé autové čáry.
79'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Kehassemea Zoue, přichází Václav Novotný.
77'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Také hosté se dočkali čestného úspěchu! Matocha výborně rozehrál standardní situaci, když našel hlavu DANIELA PŘEROVSKÉHO a Lupač byl proti jeho zakončení bezmocný.
76'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Martin Opina, přichází Radek Sasín.
75'
Hodonín právě vstřelil branku!
Opina donesl míč JOSEFU HESKOVI, který z pokutového kopu upravil stav už na 4:0.
74'
Den blbec pro Vyškov pokračuje! Opina trefil hráče ve zdi do ruky a hlavní sudí nadřídil v domácích prospěch penaltu.
73'
Další žlutá karta pro Martina Kuncla, jehož vinou budou domácí zahrávat standardku z levé strany.
72'
Hodonínští nemají dost a proti deseti se neustále snaží navýšit svůj výrazný tříbrankový náskok.
70'
Hesek si našel dobré místo k hlavičce a precizně uklidil míč do sítě. Radost ale byla předčasná, pomezní rozhodčí ho viděl v ofsajdu.
69'
Lukáš Lahodný to přehnal s důrazem a po druhé žluté kartě vyfasoval i tu červenou. Vyškov bude dohrávat o deseti.
66'
Petr Fojtík si nenechal líbit ztrátu míče na levém křídle a dostal se do křížku s jedním ze soupeřů. I on tak dostal žlutou kartu.
65'
Žlutou kartu dostává Lukáš Lahodný (MFK Vyškov).
64'
Daniel Přerovský trefil jen ve zdi stojícího Dovhanyuka. Od něj se míč odrazil na jednoho z hostů, jehož střela ze složité pozice letěla mimo prostor branky.
63'
Křivánek fauloval kousek před rohem pokutového území, odkud Vyškovští pošlou míč do ohně. Jmenovitě se o to postará Přerovský.
62'
Několikátý domácí roh doplachtil přesně do rukavic Sovy. Ten bleskově rozehrál, ale jeho kolegové daleko nedošli.
61'
Lahodný se marně dožadoval penalty po údajné ruce. Akce Vyškova pokračovala a vyvrcholila střelou Přerovského, který minul ze svého pohledu pravou tyč.
60'
Matochův centr Lupač nezkrotil a míč propadl k jeho levé tyči. Nikdo z hostů na potřebném místě ale nebyl a je z toho jenom aut.
59'
Právě Paděra nekompromisně vrazil do Lahodného a dal tím hostům možnost standardní situace z levé strany.
58'
Další domácí roh tentokrát obstaral Ondřej Paděra, jehož centr pro změnu prodloužil Mohamed Tijani do autu na druhé straně.
57'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Daniel Odehnal, přichází Aleksandar Božović.
55'
Petr Fojtík svou levačkou poslal míč do pokutového území, jenže u bližší tyče našel jen hlavu Martina Kuncla.
54'
Hodonín teď je na koni. Po standardní situaci zůstane v ofenzivě za pomoci rohového kopu.
52'
Domácí vedou už o tři góly! Opina v ponechané výhodě upaloval kupředu. Přes Šturmu se pak míč dostal na Fojtíka a jeho centr z pravého křídla uklidil do sítě hlavičkující PAVEL DOVHANYUK.
50'
Míč si na penaltový bod postavil JOSEF HESEK a nekompromisní ranou do horní poloviny branky zvýšil na 2:0.
50'
Tadeáš Sova fauloval v pokutovém území a Hodonínští dostávají k dispozici pokutový kop!
49'
Žlutou kartu dostává Mane Cvijović (FK Hodonín).
48'
Hosté útočili i přes ležícího Koného. Následná střela z hranice vápna se mezi tři tyče Lupačovy brány nevešla.
47'
Sova měl nečekané problémy s krocením centru Martina Opiny. V jeho blízkosti ale nebyl žádný domácí hráč, který by mohl dorážet.
46'
45'
45'
Přerovský operoval na pravém křídle, ale svůj centr poslal pár decimetrů před dvojici dobíhajícího spoluhráčů v pokutovém území.
44'
Žlutou kartu dostává Daniel Přerovský (MFK Vyškov).
42'
Žlutou kartu dostává Mohamed Tijani (MFK Vyškov).
41'
Fojtík pokračoval v protiútoku i přesto, že viděl ležícího hráče. Přenesení hry doprava mu ale nevyšel.
39'
Martin Kuncl táhl rychlý brejk Vyškova, ale u centru z pravého konce hřiště nebyl nikdo v černém.
38'
Po centru z levé strany se vesměs všichni hráči sešli před hostující brankou. Vše skončilo odkopem nazdařbůh.
36'
První střela mezi tři tyče končí gólem! Na centr zleva si naskočil PAVEL DOVHANYUK a hlavičkou usměrnil balón mimo dosah Sovy.
35'
Rohový kop pro Hodonín...
34'
Dekleva se svým dlouhým autem neprosadil. Po útočném faulu Hodonína zase hrají hosté.
33'
Dlouhý pas od Fojtíka zablokovaný spoluhráč nezastavil a hosté tak budou vhazovat z vlastní půlky.
31'
A ještě jedna nepřesnost. Plánovaný nákop před branku Sovy prosvištěl až za koncovou čáru.
30'
Hodonínští nevyužili rohového kopu a po následném autu se sami vyhnali mimo hrací plochu.
28'
Stále je to hlavně o soubojích uprostřed pole, žádná z obran dosud nemusela řešit žádné nepříjemnosti.
26'
Tadeáš Sova vystartoval proti kolmé přihrávce a skočil pod nohy nabíhajícího útočníka Hodonína, který tak nemohl zakončovat.
24'
Platí to i po centru Jeřábka, který doplachtil až do rukavic domácího gólmana.
23'
A znovu v akci pomezní sudí, který odhalil domácí postavení mimo hru. Stále tak čekáme na první zajímavější moment.
22'
Vyškovští se na chvíli usadili na útočné polovině, ale šance z toho nebyla. Stejně tak na druhé straně, kde šel míč do autu po sklepnutí Paděry.
20'
Ofsajd Hodonína ukončil domácí akci v samotném zárodku.
18'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Němeček, přichází Kehassemea Zoue.
17'
Jednalo se o Davida Němečka, který bude muset být s největší pravděpodobností vystřídán.
15'
Hodně nepříjemný moment před domácí brankou! Po srážce dvou hostujících hráčů měl jeden z nich zapadlý jazyk a ostatní fotbalisté okamžitě přispěchali na pomoc.
14'
Po tvrdším zákroku na Koného hosté rozehrávají z blízkosti půlící čáry.
13'
Zatím se hraje v poklidném tempu. Nic na tom nezměnil ani vyškovský roh, který domácí snadno ubránili.
11'
Kuncl přihrál do vápna Přerovskému, který sice nic nevymyslel, ale získal pro Vyškov rohový kop.
9'
Matocha rýsoval kolmici na své spoluhráče, jenže jeden ze soupeřů ji včas přerušil ještě před velkým vápnem.
7'
Hosté zatím nedostávají ani špetku času na práci s balónem. Ten se tak většinou nachází na kopačkách Hodonínských.
6'
Centr Jeřábka domácí obrana zpacifikovala. Na druhé straně Opina přenášel hru doprava, ale plánovaného adresáta nenašel.
5'
Novotného nákop jeden z hostujících obránců znovu prodloužil hlavou až do náruče Tadeáše Sovy.
4'
Ani třetí roh však nebyl moc povedený, míč proletěl do zámezí a zpět do hry ho uvede brankář Sova.
3'
Nakonec Fojtík rozehrával rohy hned dva a svůj úkol si bude moci ještě napotřetí zopakovat, tentokráte z pravé strany.
2'
Hned v úvodu dostává Hodonín šanci zahrozit z rohového kopu, který rozehraje Petr Fojtík.
1'
Úvodní výkop zápasu obstarali domácí, kteří nastupují v červených, zatímco hosté v kompletně černých dresech.
1'
FK Hodonín

Domácí v tomto zápase platí za lehkého outsidera. V šestnáctičlenné tabulce jim totiž patří až dvanácté místo, přičemž na sestupové pozice mají náskok sedmi bodů. Ani Hodonínu konec podzimu moc nevyšel, když ze čtyř zápasů získal pouze dva body. Na domácím hřišti navíc vyhrál jen jednou, k čemuž přidal tři remízy.
MFK Vyškov

Vyškovští fotbalisté na závěr podzimu zvítězili jediné ze čtyř závěrečných zápasů. Tím si nechali trochu utéci úplné čelo tabulky, na které ze čtvrtého místa ztrácí pět bodů. Většinu úspěchů zaznamenal Vyškov na domácím hřišti, kde z osmi zápasů ztratil jen pět bodů. Venku se mu naopak moc nedaří, ze sedmi duelů vybojoval dvě výhry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.